Sezon 2021/2022

 

I Liga Śląska

 

Finał

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Klub Sportowy Rudziniec

1

2

1

3

0

75

49

2

SK Górnik Radlin

1

1

0

0

3

49

75

 

1

2022-03-26

Klub Sportowy Rudziniec

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:14, 25:17, 25:18)

 

O 3 miejsce

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki

1

2

1

3

2

107

93

2

Talent Sferawent Cieszyn

1

1

0

2

3

93

107

 

1

2022-03-26

UKS Volley Team Bobrowniki

-

Talent Sferawent Cieszyn

3:2 (21:25, 25:14, 25:18, 21:25, 15:11)

 

Runda Play-Off

 

grupa 3

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

2

4

2

6

0

154

118

2

UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki

2

2

0

0

6

118

154

 

1

2022-03-12

SK Górnik Radlin

-

UKS Volley Team Bobrowniki

3:0 (25:19, 25:20, 25:20)

2

2022-03-19

UKS Volley Team Bobrowniki

-

SK Górnik Radlin

0:3 (27:29, 13:25, 19:25)

 

grupa 2

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Klub Sportowy Rudziniec

2

4

2

6

1

180

134

2

Talent Sferawent Cieszyn

2

2

0

1

6

134

180

 

1

2022-03-12

Klub Sportowy Rudziniec

-

Talent Sferawent Cieszyn

3:0 (25:13, 25:17, 25:17)

2

2022-03-19

Talent Sferawent Cieszyn

-

Klub Sportowy Rudziniec

1:3 (31:29, 21:25, 11:25, 24:26)

 

 

 

Runda zasadnicza
 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Klub Sportowy Rudziniec

20

55

18

57

8

1595

1131

2

SK Górnik Radlin

20

50

17

53

18

1665

1405

3

UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki

20

41

14

46

28

1720

1600

4

Talent Sferawent Cieszyn

20

37

12

43

30

1619

1560

5

Hemarpol Norwid Częstochowa

20

34

12

40

33

1620

1620

6

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II

20

26

9

39

47

1777

1861

7

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

20

20

7

30

47

1653

1785

8

LKS Olimpia Włodowice

20

20

6

30

48

1585

1742

9

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

20

19

6

27

50

1620

1770

10

Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno

20

16

6

28

52

1677

1829

11

Volley Dąbrowa Górnicza

20

12

3

23

55

1589

1817

 

2021-10-02 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - pauzuje 0:0
  2021-10-09 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje 0:0
  2021-10-16 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje 0:0
  2021-10-23 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - pauzuje 0:0
  2021-10-30 LKS Olimpia Włodowice - pauzuje 0:0
  2021-11-06 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje 0:0
  2021-11-13 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje 0:0
  2021-11-20 SK Górnik Radlin - pauzuje 0:0
  2021-11-21 Hemarpol Norwid Częstochowa - pauzuje 0:0
  2021-11-27 Talent Sferawent Cieszyn - pauzuje 0:0
  2021-12-04 Klub Sportowy Rudziniec - pauzuje 0:0
  2021-12-11 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - pauzuje 0:0
  2021-12-18 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje 0:0
  2022-01-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje 0:0
  2022-01-15 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - pauzuje 0:0
  2022-01-22 LKS Olimpia Włodowice - pauzuje 0:0
  2022-01-29 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje 0:0
  2022-02-05 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje 0:0
  2022-02-12 SK Górnik Radlin - pauzuje 0:0
  2022-02-19 Hemarpol Norwid Częstochowa - pauzuje 0:0
  2022-02-26 Talent Sferawent Cieszyn - pauzuje 0:0
  2022-03-05 Klub Sportowy Rudziniec - pauzuje 0:0
1 2021-10-03 Talent Sferawent Cieszyn - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:14, 25:19)
2 2021-09-30 SK Górnik Radlin - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:19, 25:18, 25:18)
3 2021-10-02 Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:23, 25:20, 19:25, 25:19)
4 2021-10-01 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (25:22, 25:18, 23:25, 25:20)
5 2021-10-01 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - Klub Sportowy Rudziniec 0:3 (14:25, 22:25, 14:25)
6 2021-10-09 Klub Sportowy Rudziniec - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 3:0 (25:20, 25:20, 25:16)
7 2021-10-08 Hemarpol Norwid Częstochowa - Volley Dąbrowa Górnicza 3:2 (19:25, 25:20, 25:22, 19:25, 15:13)
8 2021-10-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 0:3 (16:25, 20:25, 15:25)
9 2021-10-08 LKS Olimpia Włodowice - Talent Sferawent Cieszyn 2:3 (15:25, 25:17, 17:25, 25:22, 7:15)
10 2021-10-09 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:2 (17:25, 21:25, 25:21, 25:23, 15:11)
11 2021-10-15 LKS Olimpia Włodowice - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 1:3 (29:27, 19:25, 20:25, 14:25)
12 2021-10-15 Talent Sferawent Cieszyn - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:18, 25:20, 25:23)
13 2022-02-09 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:18, 25:14, 25:19)
14 2021-10-16 Volley Dąbrowa Górnicza - Klub Sportowy Rudziniec 1:3 (11:25, 25:19, 9:25, 12:25)
15 2021-10-16 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 2:3 (25:20, 25:18, 21:25, 17:25, 15:17)
16 2021-10-22 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - Volley Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 25:20, 24:26, 25:12)
17 2021-10-23 Klub Sportowy Rudziniec - SK Górnik Radlin 3:1 (26:28, 25:18, 25:12, 25:22)
18 2021-11-26 Hemarpol Norwid Częstochowa - Talent Sferawent Cieszyn 1:3 (22:25, 25:23, 22:25, 27:29)
19 2021-10-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 1:3 (26:28, 15:25, 25:22, 22:25)
20 2021-10-22 LKS Olimpia Włodowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:3 (25:20, 20:25, 15:25, 14:25)
21 2021-10-29 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:1 (23:25, 25:23, 26:24, 25:19)
22 2021-10-29 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 0:3 (22:25, 20:25, 20:25)
23 2021-10-30 Talent Sferawent Cieszyn - Klub Sportowy Rudziniec 0:3 (18:25, 19:25, 21:25)
24 2021-10-29 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin 1:3 (11:25, 22:25, 25:21, 14:25)
25 2021-10-30 Volley Dąbrowa Górnicza - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 2:3 (25:18, 17:25, 25:19, 16:25, 12:15)
26 2021-11-06 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - SK Górnik Radlin 2:3 (25:18, 16:25, 20:25, 25:17, 11:15)
27 2021-11-05 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - Talent Sferawent Cieszyn 1:3 (25:17, 17:25, 24:26, 19:25)
28 2021-11-06 Klub Sportowy Rudziniec - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:0 (29:27, 25:15, 25:19)
29 2021-11-05 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 25:22, 21:25, 26:24)
30 2021-11-05 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - LKS Olimpia Włodowice 3:2 (25:21, 35:37, 25:18, 19:25, 15:9)
31 2021-11-12 LKS Olimpia Włodowice - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (20:25, 20:25, 24:26)
32 2021-11-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Klub Sportowy Rudziniec 0:3 (19:25, 19:25, 17:25)
33 2021-11-12 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 1:3 (19:25, 17:25, 25:22, 16:25)
34 2021-11-13 Talent Sferawent Cieszyn - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 2:3 (25:22, 19:25, 22:25, 25:16, 11:15)
35 2021-11-13 SK Górnik Radlin - Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:14, 25:20, 25:10)
36 2021-11-20 Volley Dąbrowa Górnicza - Talent Sferawent Cieszyn 0:3 (20:25, 22:25, 20:25)
37 2021-11-20 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:1 (20:25, 25:23, 25:22, 25:19)
38 2021-11-20 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:2 (25:21, 17:25, 25:23, 27:29, 15:12)
39 2021-11-20 Klub Sportowy Rudziniec - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:12, 25:13, 25:15)
40 2021-11-19 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:7, 25:21, 22:25, 21:25, 15:7)
41 2021-11-12 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Klub Sportowy Rudziniec 3:2 (25:20, 17:25, 25:21, 17:25, 15:13)
42 2021-11-19 LKS Olimpia Włodowice - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:14, 25:16, 25:22)
43 2021-11-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 2:3 (22:25, 25:22, 25:20, 24:26, 7:15)
44 2021-11-21 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 1:3 (23:25, 15:25, 29:27, 19:25)
45 2021-11-21 Talent Sferawent Cieszyn - SK Górnik Radlin 0:3 (12:25, 15:25, 15:25)
46 2021-11-28 SK Górnik Radlin - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:0 (25:18, 25:18, 25:20)
47 2021-11-27 Volley Dąbrowa Górnicza - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:3 (21:25, 16:25, 26:24, 22:25)
48 2021-12-12 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - LKS Olimpia Włodowice 3:2 (21:25, 25:14, 25:19, 23:25, 15:12)
49 2021-11-26 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:2 (22:25, 21:25, 25:17, 26:24, 15:7)
50 2021-11-27 Klub Sportowy Rudziniec - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:21, 25:20, 25:14)
51 2021-12-03 Hemarpol Norwid Częstochowa - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (25:20, 24:26, 25:19, 25:22)
52 2021-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 3:1 (25:23, 19:25, 25:23, 25:20)
53 2022-01-30 LKS Olimpia Włodowice - Volley Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:19, 21:25, 25:23, 17:25, 15:8)
54 2021-12-04 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 1:3 (18:25, 25:21, 14:25, 15:25)
55 2021-12-04 Talent Sferawent Cieszyn - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 1:3 (20:25, 25:21, 17:25, 22:25)
56 2021-12-11 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Talent Sferawent Cieszyn 1:3 (25:22, 16:25, 20:25, 21:25)
57 2021-12-10 LKS Olimpia Włodowice - SK Górnik Radlin 1:3 (23:25, 25:23, 14:25, 20:25)
58 2021-12-10 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Volley Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:22, 25:16, 25:27, 25:21)
59 2021-12-10 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 3:0 (25:19, 25:22, 25:19)
60 2021-12-17 Klub Sportowy Rudziniec - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:8, 25:21, 25:20)
61 2021-12-18 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Klub Sportowy Rudziniec 0:3 (10:25, 14:25, 16:25)
62 2021-12-17 Volley Dąbrowa Górnicza - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (22:25, 25:27, 18:25)
63 2021-12-18 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:0 (27:25, 25:19, 25:18)
64 2021-12-17 Talent Sferawent Cieszyn - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:22, 25:17, 25:18)
65 2021-12-19 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:23, 25:14)
66 2022-01-09 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:21, 25:15, 25:20)
67 2022-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Talent Sferawent Cieszyn 1:3 (29:27, 22:25, 22:25, 23:25)
68 2022-01-07 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 3:1 (25:18, 18:25, 25:22, 25:12)
69 2022-01-08 Klub Sportowy Rudziniec - Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:12, 25:20, 25:11)
70 2022-01-07 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 3:2 (25:10, 24:26, 25:21, 18:25, 16:14)
71 2022-01-15 Volley Dąbrowa Górnicza - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (25:20, 28:26, 20:25, 25:20)
72 2022-01-16 SK Górnik Radlin - Klub Sportowy Rudziniec 3:1 (25:19, 26:24, 19:25, 26:24)
73 2022-01-15 Talent Sferawent Cieszyn - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (27:29, 25:14, 23:25, 21:25)
74 2022-01-16 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:19, 25:20, 28:26)
75 2022-01-16 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - LKS Olimpia Włodowice 3:1 (21:25, 25:17, 25:15, 25:18)
76 2022-03-02 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:21, 25:19)
77 2022-01-23 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (26:28, 25:22, 18:25, 19:25)
78 2022-01-22 Klub Sportowy Rudziniec - Talent Sferawent Cieszyn 3:0 (25:14, 25:15, 25:6)
79 2022-01-21 SK Górnik Radlin - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:22, 25:15, 25:21)
80 2022-01-22 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Volley Dąbrowa Górnicza 3:2 (21:25, 25:17, 25:20, 23:25, 15:13)
81 2022-01-28 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 3:1 (25:18, 25:17, 19:25, 25:12)
82 2022-01-29 Talent Sferawent Cieszyn - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:21, 25:17, 25:22)
83 2022-01-30 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - Klub Sportowy Rudziniec 0:3 (18:25, 19:25, 22:25)
84 2022-01-29 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (19:25, 22:25, 17:25)
85 2022-01-28 LKS Olimpia Włodowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:1 (21:25, 25:14, 25:23, 25:18)
86 2022-02-27 Hemarpol Norwid Częstochowa - LKS Olimpia Włodowice 1:3 (25:19, 14:25, 20:25, 15:25)
87 2022-02-05 Klub Sportowy Rudziniec - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:8, 25:19)
88 2022-02-06 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (25:23, 21:25, 25:23, 25:15)
89 2022-02-05 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Talent Sferawent Cieszyn 0:3 (22:25, 10:25, 19:25)
90 2022-02-05 Volley Dąbrowa Górnicza - SK Górnik Radlin 1:3 (24:26, 22:25, 25:18, 20:25)
91 2022-02-12 Talent Sferawent Cieszyn - Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:18, 25:17, 25:23)
92 2022-02-13 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 3:2 (25:14, 30:28, 20:25, 18:25, 15:11)
93 2022-02-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:2 (36:34, 25:13, 19:25, 23:25, 27:25)
94 2022-02-11 LKS Olimpia Włodowice - Klub Sportowy Rudziniec 0:3 (22:25, 14:25, 18:25)
95 2022-02-11 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (11:25, 26:28, 22:25)
96 2022-02-19 Klub Sportowy Rudziniec - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:20, 25:15, 25:18)
97 2022-02-18 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - LKS Olimpia Włodowice 2:3 (25:21, 18:25, 25:18, 19:25, 11:15)
98 2022-02-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:18, 27:25, 25:23)
99 2022-02-20 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (26:24, 29:27, 25:18)
100 2022-02-19 SK Górnik Radlin - Talent Sferawent Cieszyn 3:1 (25:20, 19:25, 25:18, 25:18)
101 2022-02-27 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - SK Górnik Radlin 3:0 (25:21, 25:19, 25:23)
102 2022-02-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Volley Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:22, 25:22, 22:25, 21:25, 9:15)
103 2022-02-25 LKS Olimpia Włodowice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 2:3 (23:25, 25:21, 22:25, 25:17, 10:15)
104 2022-02-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (28:26, 25:23, 25:19)
105 2022-02-25 Hemarpol Norwid Częstochowa - Klub Sportowy Rudziniec 0:3 (15:25, 16:25, 17:25)
106 2022-03-04 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (17:25, 25:16, 25:13, 25:21)
107 2022-03-04 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:21, 22:25, 26:24, 16:25, 15:17)
108 2022-03-05 Volley Dąbrowa Górnicza - LKS Olimpia Włodowice 0:3 (20:25, 18:25, 23:25)
109 2022-03-05 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:22, 25:22)
110 2022-03-06 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - Talent Sferawent Cieszyn 3:2 (25:16, 19:25, 25:23, 19:25, 15:9)

 

 

 

 

Wyniki

Seniorzy 

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin