Sezon 2022/2023

 

Grupa 12M

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Klub Siatkarski Racibórz 5 9 4 9 2 255 192
2 UKS Jedynka Jaworzno 5 9 4 9 2 250 205
3 SK Górnik Radlin 5 9 4 8 3 250 203
4 Aluron CMC Warta Zawiercie 5 9 4 8 3 243 213
5 MOSM Tychy 5 8 3 6 5 240 213
6 Lechia Volleyball Mysłowice 6 7 1 3 11 233 312
7 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 6 7 1 2 11 238 306
8 Hemarpol Norwid Częstochowa II 5 5 0 2 10 191 256

 

1 2022-11-05 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz 2:1 (20:25, 25:16, 0:0, 15:10)
2 2022-11-05 Klub Siatkarski Racibórz - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:2, 25:20, 0:0)
3 2022-11-05 Lechia Volleyball Mysłowice - SK Górnik Radlin 0:2 (8:25, 24:26, 0:0)
4 2022-11-05 Aluron CMC Warta Zawiercie - MOSM Tychy 2:0 (25:23, 25:18, 0:0)
5 2022-11-05 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:0 (25:19, 25:14, 0:0)
6 2022-11-05 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (24:26, 19:25, 0:0)
7 2022-11-05 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (17:25, 18:25, 0:0)
  2022-11-05 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje 0:0
  2022-11-05 pauzuje - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
8 2022-11-19 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin 0:2 (21:25, 17:25, 0:0)
  2022-11-19 SK Górnik Radlin - pauzuje 0:0
  2022-11-19 pauzuje - MOSM Tychy 0:0
9 2022-11-19 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Klub Siatkarski Racibórz 0:2 (19:25, 27:29, 0:0)
10 2022-11-19 Klub Siatkarski Racibórz - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:0 (25:12, 25:17, 0:0)
11 2022-11-19 Hemarpol Norwid Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 1:2 (25:10, 17:25, 0:0, 9:15)
12 2022-11-19 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (17:25, 23:25, 0:0)
13 2022-11-19 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron CMC Warta Zawiercie 1:2 (15:25, 25:17, 0:0, 10:15)
14 2022-11-19 Aluron CMC Warta Zawiercie - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:17, 25:12, 0:0)
15 2022-11-26 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:0 (25:14, 25:20, 0:0)
16 2022-11-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - SK Górnik Radlin 0:2 (15:25, 17:25, 0:0)
17 2022-11-26 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (21:25, 18:25, 0:0)
18 2022-11-26 MOSM Tychy - Lechia Volleyball Mysłowice 2:1 (25:16, 21:25, 0:0, 15:13)
19 2022-11-26 Lechia Volleyball Mysłowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:1 (25:17, 16:25, 0:0, 15:8)
20 2022-11-26 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MOSM Tychy 0:2 (13:25, 13:25, 0:0)
21 2022-11-26 Klub Siatkarski Racibórz - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:0 (25:19, 25:16, 0:0)
  2022-11-26 Aluron CMC Warta Zawiercie - pauzuje 0:0
  2022-11-26 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz 0:0
22 2022-12-03 Aluron CMC Warta Zawiercie - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
23 2022-12-03 Hemarpol Norwid Częstochowa II - SK Górnik Radlin 0:0
24 2022-12-03 SK Górnik Radlin - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:0
25 2022-12-03 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Lechia Volleyball Mysłowice 0:0
  2022-12-03 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje 0:0
  2022-12-03 pauzuje - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:0
26 2022-12-03 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy 0:0
27 2022-12-03 MOSM Tychy - Klub Siatkarski Racibórz 0:0
28 2022-12-03 Klub Siatkarski Racibórz - UKS Jedynka Jaworzno 0:0

 

 

Grupa 1M

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 8 16 8 16 1 413 199
2 Hemarpol Norwid Częstochowa 8 14 6 13 5 399 335
3 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 8 13 5 12 6 390 311
4 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 8 13 5 13 9 423 413
5 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 8 13 5 10 9 365 378
6 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 8 11 3 8 10 349 397
7 UKS Jedynka Jaworzno 8 11 3 7 12 376 403
8 SK Górnik Radlin 8 9 1 3 15 293 416
9 Aluron CMC Warta Zawiercie 8 8 0 1 16 261 417

 

 

1 2022-10-01 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (25:11, 25:14, 0:0)
2 2022-10-01 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
3 2022-10-01 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (4:25, 7:25, 0:0)
4 2022-10-01 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:2 (25:14, 22:25, 0:0, 13:15)
5 2022-10-01 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (25:22, 25:16, 0:0)
6 2022-10-01 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (16:25, 21:25, 0:0)
7 2022-10-02 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:0 (25:22, 25:7, 0:0)
8 2022-10-02 Aluron CMC Warta Zawiercie - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (21:25, 12:25, 0:0)
9 2022-10-02 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno 1:2 (14:25, 27:25, 0:0, 13:15)
10 2022-10-08 Hemarpol Norwid Częstochowa - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:0 (25:12, 25:11, 0:0)
11 2022-10-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:0 (25:13, 25:22, 0:0)
12 2022-10-08 Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (16:25, 7:25, 0:0)
13 2022-10-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:0 (25:22, 25:19, 0:0)
14 2022-10-08 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno 1:2 (20:25, 26:24, 0:0, 8:15)
15 2022-10-08 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (22:25, 25:27, 0:0)
16 2022-10-08 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:1 (11:25, 25:22, 0:0, 15:7)
17 2022-10-08 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (25:5, 25:20, 0:0)
18 2022-10-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:1 (25:23, 12:25, 0:0, 15:10)
19 2022-10-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (25:1, 25:12, 0:0)
20 2022-10-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:2 (15:25, 25:17, 0:0, 12:15)
21 2022-10-15 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:2 (13:25, 25:23, 0:0, 6:15)
22 2022-10-15 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (25:23, 25:13, 0:0)
23 2022-10-15 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 1:2 (23:25, 26:24, 0:0, 10:15)
24 2022-10-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)
25 2022-10-15 SK Górnik Radlin - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:1 (25:14, 25:27, 0:0, 15:11)
26 2022-10-15 Aluron CMC Warta Zawiercie - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (10:25, 25:27, 0:0)
27 2022-10-15 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - SK Górnik Radlin 2:0 (25:19, 25:9, 0:0)
28 2022-10-22 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
29 2022-10-22 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (15:25, 9:25, 0:0)
30 2022-10-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
31 2022-10-22 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SK Górnik Radlin 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)
32 2022-10-22 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2 (14:25, 19:25, 0:0)
33 2022-10-22 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:2 (25:19, 23:25, 0:0, 12:15)
34 2022-10-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 (25:19, 23:25, 0:0, 15:13)
35 2022-10-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
36 2022-10-22 Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:2 (14:25, 13:25, 0:0)

 

Wyniki

Młodzicy

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria