Sezon 2019/2020

 

ETAP IV gr 31

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 6 12 6 12 0 300 181
2 ANBUD MKS BĘDZIN 6 12 6 12 1 312 214
3 Aluron Virtu CMC Zawiercie 6 10 4 8 4 288 236
4 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 6 10 4 8 4 277 243
5 SK Górnik Radlin 6 10 4 8 6 278 294
6 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 6 9 3 7 7 288 251
7 Hemarpol Norwid Częstochowa 6 6 0 2 12 231 323
8 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 6 6 0 1 12 214 302
9 TS Volley Rybnik 6 6 0 0 12 156 300

 

1 2020-01-04 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 2:0 (26:24, 25:21, 0:0)
2 2020-01-04 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - TS Volley Rybnik 2:0 (25:13, 25:7, 0:0)
3 2020-01-04 TS Volley Rybnik - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:2 (5:25, 13:25, 0:0)
4 2020-01-04 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (17:25, 19:25, 0:0)
5 2020-01-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:0 (25:9, 25:15, 0:0)
6 2020-01-04 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (20:25, 15:25, 0:0)
7 2020-01-04 ANBUD MKS BĘDZIN - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 2:0 (25:23, 25:11, 0:0)
8 2020-01-04 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - SK Górnik Radlin 1:2 (25:12, 23:25, 8:15)
9 2020-01-04 SK Górnik Radlin - ANBUD MKS BĘDZIN 0:2 (22:25, 15:25, 0:0)
10 2020-02-10 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik 2:0 (25:11, 25:17, 0:0)
11 2020-02-10 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 0:2 (23:25, 15:25, 0:0)
12 2020-02-10 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (10:25, 20:25, 0:0)
13 2020-01-11 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Aluron Virtu CMC Zawiercie 2:0 (25:17, 28:26, 0:0)
14 2020-01-11 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 2:0 (25:13, 25:20, 0:0)
15 2020-01-11 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (21:25, 16:25, 0:0)
16 2020-01-11 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:1 (25:12, 23:25, 15:7)
17 2020-01-11 Hemarpol Norwid Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN 0:2 (18:25, 16:25, 0:0)
18 2020-01-11 ANBUD MKS BĘDZIN - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 2:1 (22:25, 25:15, 15:7)
19 2020-02-01 TS Volley Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)
20 2020-02-01 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN 0:2 (21:25, 17:25, 0:0)
21 2020-02-01 ANBUD MKS BĘDZIN - TS Volley Rybnik 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
22 2020-02-01 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:2 (10:25, 14:25, 0:0)
23 2020-02-01 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (15:25, 18:25, 0:0)
24 2020-02-01 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
25 2020-02-01 Aluron Virtu CMC Zawiercie - SK Górnik Radlin 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
26 2020-02-01 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:1 (25:21, 19:25, 15:11)
27 2020-02-01 Hemarpol Norwid Częstochowa - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:2 (13:25, 24:26, 0:0)
28 2020-02-22 Hemarpol Norwid Częstochowa - TS Volley Rybnik 0:0
29 2020-02-22 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 0:0
30 2020-02-22 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
31 2020-02-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
32 2020-02-22 ANBUD MKS BĘDZIN - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:0
33 2020-02-22 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
34 2020-02-22 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
35 2020-02-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
36 2020-02-22 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - SK Górnik Radlin 0:0

 

 

Etap III gr. 22

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK Górnik Radlin 8 15 7 15 2 391 226
2 TS Volley Rybnik 8 13 5 12 6 382 316
3 Hemarpol Norwid Częstochowa 8 13 5 12 7 391 337
4 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 8 13 5 10 6 341 351
5 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 8 13 5 10 8 391 366
6 GKS GieKSa Katowice 8 12 4 10 10 416 378
7 MKSR Pyskowice 8 12 4 8 11 361 393
8 Hemarpol Norwid Częstochowa II 8 9 1 2 14 248 390
9 MUKS Michałkowice 8 8 0 1 16 251 415

 

1 2019-11-30 SK Górnik Radlin - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (25:13, 25:19, 0:0)
2 2019-11-30 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (26:24, 25:23, 0:0)
3 2019-11-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin 0:2 (19:25, 18:25, 0:0)
4 2019-11-30 GKS GieKSa Katowice - TS Volley Rybnik 2:1 (25:18, 15:25, 15:7)
5 2019-11-30 TS Volley Rybnik - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:2 (22:25, 25:23, 7:15)
6 2019-11-30 Hemarpol Norwid Częstochowa - GKS GieKSa Katowice 2:0 (25:19, 25:21, 0:0)
7 2019-11-30 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MUKS Michałkowice 2:0 (25:15, 25:21, 0:0)
8 2019-11-30 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice 1:2 (27:25, 19:25, 0:0, 8:15)
9 2019-11-30 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:0 (25:13, 25:18, 0:0)
10 2019-12-07 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 2:0 (25:12, 25:16, 0:0)
11 2019-12-07 TS Volley Rybnik - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:0 (25:11, 25:19, 0:0)
12 2019-12-07 Hemarpol Norwid Częstochowa II - SK Górnik Radlin 0:2 (4:25, 6:25, 0:0)
13 2019-12-07 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKSR Pyskowice 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
14 2019-12-07 MKSR Pyskowice - GKS GieKSa Katowice 2:1 (27:25, 22:25, 15:7)
15 2019-12-07 GKS GieKSa Katowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (21:25, 19:25, 0:0)
16 2019-12-07 MUKS Michałkowice - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2 (15:25, 13:25, 0:0)
17 2019-12-07 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 1:2 (22:25, 25:16, 12:15)
18 2019-12-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - MUKS Michałkowice 2:0 (25:15, 25:10, 0:0)
19 2019-12-14 MUKS Michałkowice - GKS GieKSa Katowice 0:2 (13:25, 17:25, 0:0)
20 2019-12-14 GKS GieKSa Katowice - SK Górnik Radlin 2:1 (21:25, 25:10, 15:6)
21 2019-12-14 SK Górnik Radlin - MUKS Michałkowice 2:0 (25:7, 25:5, 0:0)
22 2019-12-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - TS Volley Rybnik 0:2 (19:25, 18:25, 0:0)
23 2019-12-14 MKSR Pyskowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:2 (23:25, 16:25, 0:0)
24 2019-12-14 TS Volley Rybnik - MKSR Pyskowice 2:0 (25:18, 25:10, 0:0)
25 2019-12-14 Hemarpol Norwid Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:0 (25:6, 25:22, 0:0)
26 2019-12-14 Hemarpol Norwid Częstochowa II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (14:25, 27:29, 0:0)
27 2019-12-14 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2 (16:25, 9:25, 0:0)
28 2019-12-15 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:1 (16:25, 25:20, 15:6)
29 2019-12-15 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 0:2 (8:25, 10:25, 0:0)
30 2019-12-15 SK Górnik Radlin - MKSR Pyskowice 2:0 (25:13, 25:15, 0:0)
31 2019-12-15 TS Volley Rybnik - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (25:11, 25:18, 0:0)
32 2019-12-15 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice 2:0 (25:19, 25:23, 0:0)
33 2019-12-15 MUKS Michałkowice - TS Volley Rybnik 0:2 (18:25, 6:25, 0:0)
34 2019-12-15 GKS GieKSa Katowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:0 (25:16, 25:13, 0:0)
35 2019-12-15 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:2 (10:25, 19:25, 0:0)
36 2019-12-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - GKS GieKSa Katowice 2:1 (22:25, 26:24, 16:14)

 

 

Etap II gr. 11

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

8

16

8

16

1

421

238

2

ANBUD MKS BĘDZIN

8

15

7

15

2

411

279

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

8

13

5

11

7

386

361

4

Aluron Virtu CMC Zawiercie

8

13

5

10

7

348

344

5

UKS Jedynka Jaworzno

8

12

4

9

9

375

358

6

MOSM Tychy

8

12

4

8

10

366

343

7

SK Górnik Radlin

8

10

2

7

12

327

402

8

Hemarpol Norwid Częstochowa

8

9

1

2

15

292

397

9

Hemarpol Norwid Częstochowa II

8

8

0

1

16

209

413

 

 

1

2019-10-12

ANBUD MKS BĘDZIN

-

AT Jastrzębski Węgiel

1:2 (28:26, 22:25, 11:15)

2

2019-10-12

AT Jastrzębski Węgiel

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:10, 25:21, 0:0)

3

2019-10-12

Norwid Częstochowa

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (7:25, 19:25, 0:0)

4

2019-10-12

UKS Jedynka Jaworzno

-

Aluron Virtu CMC Zawiercie

1:2 (23:25, 25:11, 11:15)

5

2019-10-12

Aluron Virtu CMC Zawiercie

-

SK Górnik Radlin

2:0 (26:24, 25:13, 0:0)

6

2019-10-12

SK Górnik Radlin

-

UKS Jedynka Jaworzno

1:2 (25:23, 19:25, 9:15)

7

2019-10-12

MOSM Tychy

-

Norwid Częstochowa II

2:0 (25:10, 25:16, 0:0)

8

2019-10-12

Norwid Częstochowa II

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

0:2 (16:25, 20:25, 0:0)

9

2019-10-12

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

MOSM Tychy

1:2 (20:25, 25:21, 6:15)

10

2019-10-19

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

Aluron Virtu CMC Zawiercie

2:0 (25:21, 25:20, 0:0)

11

2019-10-19

Aluron Virtu CMC Zawiercie

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (22:25, 13:25, 0:0)

12

2019-10-19

ANBUD MKS BĘDZIN

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

2:0 (25:16, 25:15, 0:0)

13

2019-10-19

UKS Jedynka Jaworzno

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (20:25, 8:25, 0:0)

14

2019-10-19

AT Jastrzębski Węgiel

-

Norwid Częstochowa II

2:0 (25:8, 25:2, 0:0)

15

2019-10-19

Norwid Częstochowa II

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:2 (7:25, 12:25, 0:0)

16

2019-10-19

SK Górnik Radlin

-

MOSM Tychy

1:2 (11:25, 25:22, 4:15)

17

2019-10-19

MOSM Tychy

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:11, 25:14, 0:0)

18

2019-10-19

Norwid Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

0:2 (16:25, 20:25, 0:0)

19

2019-10-26

MOSM Tychy

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (23:25, 16:25, 0:0)

20

2019-10-26

ANBUD MKS BĘDZIN

-

UKS Jedynka Jaworzno

2:0 (25:11, 25:20, 0:0)

21

2019-10-26

UKS Jedynka Jaworzno

-

MOSM Tychy

2:0 (26:24, 25:23, 0:0)

22

2019-10-26

Norwid Częstochowa

-

Norwid Częstochowa II

2:1 (23:25, 25:13, 15:9)

23

2019-10-26

Norwid Częstochowa II

-

Aluron Virtu CMC Zawiercie

0:2 (9:25, 15:25, 0:0)

24

2019-10-26

Aluron Virtu CMC Zawiercie

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:19, 25:22, 0:0)

25

2019-10-26

AT Jastrzębski Węgiel

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

2:0 (25:12, 30:28, 0:0)

26

2019-10-26

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

SK Górnik Radlin

2:1 (23:25, 25:7, 15:10)

27

2019-10-26

SK Górnik Radlin

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (14:25, 10:25, 0:0)

28

2019-11-16

Norwid Częstochowa II

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (13:25, 7:25, 0:0)

29

2019-11-16

ANBUD MKS BĘDZIN

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:16, 25:15, 0:0)

30

2019-11-16

SK Górnik Radlin

-

Norwid Częstochowa II

2:0 (25:10, 25:17, 0:0)

31

2019-11-16

Aluron Virtu CMC Zawiercie

-

MOSM Tychy

2:0 (25:18, 25:15, 0:0)

32

2019-11-16

MOSM Tychy

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (16:25, 8:25, 0:0)

33

2019-11-16

AT Jastrzębski Węgiel

-

Aluron Virtu CMC Zawiercie

2:0 (25:12, 25:8, 0:0)

34

2019-11-16

UKS Jedynka Jaworzno

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

0:2 (24:26, 19:25, 0:0)

35

2019-11-16

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:10, 25:23, 0:0)

36

2019-11-16

Norwid Częstochowa

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:2 (18:25, 19:25, 0:0)

 

 

Etap I  gr. 4

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK Górnik Radlin 2 4 2 4 0 100 51
2 TS Volley Rybnik 2 3 1 2 2 79 82
3 MUKS Sari Żory 2 2 0 0 4 54 100

 

 

1 2019-10-05 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 0:2 (11:25, 18:25, 0:0)
2 2019-10-05 SK Górnik Radlin - MUKS Sari Żory 2:0 (25:12, 25:10, 0:0)
3 2019-10-05 MUKS Sari Żory - TS Volley Rybnik 0:2 (18:25, 14:25, 0:0)

Wyniki

Młodzicy

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin