Sezon 2019/2020

 

 

Etap II gr. 11

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

8

16

8

16

1

421

238

2

ANBUD MKS BĘDZIN

8

15

7

15

2

411

279

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

8

13

5

11

7

386

361

4

Aluron Virtu CMC Zawiercie

8

13

5

10

7

348

344

5

UKS Jedynka Jaworzno

8

12

4

9

9

375

358

6

MOSM Tychy

8

12

4

8

10

366

343

7

SK Górnik Radlin

8

10

2

7

12

327

402

8

Hemarpol Norwid Częstochowa

8

9

1

2

15

292

397

9

Hemarpol Norwid Częstochowa II

8

8

0

1

16

209

413

 

 

1

2019-10-12

ANBUD MKS BĘDZIN

-

AT Jastrzębski Węgiel

1:2 (28:26, 22:25, 11:15)

2

2019-10-12

AT Jastrzębski Węgiel

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:10, 25:21, 0:0)

3

2019-10-12

Norwid Częstochowa

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (7:25, 19:25, 0:0)

4

2019-10-12

UKS Jedynka Jaworzno

-

Aluron Virtu CMC Zawiercie

1:2 (23:25, 25:11, 11:15)

5

2019-10-12

Aluron Virtu CMC Zawiercie

-

SK Górnik Radlin

2:0 (26:24, 25:13, 0:0)

6

2019-10-12

SK Górnik Radlin

-

UKS Jedynka Jaworzno

1:2 (25:23, 19:25, 9:15)

7

2019-10-12

MOSM Tychy

-

Norwid Częstochowa II

2:0 (25:10, 25:16, 0:0)

8

2019-10-12

Norwid Częstochowa II

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

0:2 (16:25, 20:25, 0:0)

9

2019-10-12

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

MOSM Tychy

1:2 (20:25, 25:21, 6:15)

10

2019-10-19

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

Aluron Virtu CMC Zawiercie

2:0 (25:21, 25:20, 0:0)

11

2019-10-19

Aluron Virtu CMC Zawiercie

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (22:25, 13:25, 0:0)

12

2019-10-19

ANBUD MKS BĘDZIN

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

2:0 (25:16, 25:15, 0:0)

13

2019-10-19

UKS Jedynka Jaworzno

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (20:25, 8:25, 0:0)

14

2019-10-19

AT Jastrzębski Węgiel

-

Norwid Częstochowa II

2:0 (25:8, 25:2, 0:0)

15

2019-10-19

Norwid Częstochowa II

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:2 (7:25, 12:25, 0:0)

16

2019-10-19

SK Górnik Radlin

-

MOSM Tychy

1:2 (11:25, 25:22, 4:15)

17

2019-10-19

MOSM Tychy

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:11, 25:14, 0:0)

18

2019-10-19

Norwid Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

0:2 (16:25, 20:25, 0:0)

19

2019-10-26

MOSM Tychy

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (23:25, 16:25, 0:0)

20

2019-10-26

ANBUD MKS BĘDZIN

-

UKS Jedynka Jaworzno

2:0 (25:11, 25:20, 0:0)

21

2019-10-26

UKS Jedynka Jaworzno

-

MOSM Tychy

2:0 (26:24, 25:23, 0:0)

22

2019-10-26

Norwid Częstochowa

-

Norwid Częstochowa II

2:1 (23:25, 25:13, 15:9)

23

2019-10-26

Norwid Częstochowa II

-

Aluron Virtu CMC Zawiercie

0:2 (9:25, 15:25, 0:0)

24

2019-10-26

Aluron Virtu CMC Zawiercie

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:19, 25:22, 0:0)

25

2019-10-26

AT Jastrzębski Węgiel

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

2:0 (25:12, 30:28, 0:0)

26

2019-10-26

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

SK Górnik Radlin

2:1 (23:25, 25:7, 15:10)

27

2019-10-26

SK Górnik Radlin

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (14:25, 10:25, 0:0)

28

2019-11-16

Norwid Częstochowa II

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (13:25, 7:25, 0:0)

29

2019-11-16

ANBUD MKS BĘDZIN

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:16, 25:15, 0:0)

30

2019-11-16

SK Górnik Radlin

-

Norwid Częstochowa II

2:0 (25:10, 25:17, 0:0)

31

2019-11-16

Aluron Virtu CMC Zawiercie

-

MOSM Tychy

2:0 (25:18, 25:15, 0:0)

32

2019-11-16

MOSM Tychy

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (16:25, 8:25, 0:0)

33

2019-11-16

AT Jastrzębski Węgiel

-

Aluron Virtu CMC Zawiercie

2:0 (25:12, 25:8, 0:0)

34

2019-11-16

UKS Jedynka Jaworzno

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

0:2 (24:26, 19:25, 0:0)

35

2019-11-16

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:10, 25:23, 0:0)

36

2019-11-16

Norwid Częstochowa

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:2 (18:25, 19:25, 0:0)

 

 

Etap I  gr. 4

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK Górnik Radlin 2 4 2 4 0 100 51
2 TS Volley Rybnik 2 3 1 2 2 79 82
3 MUKS Sari Żory 2 2 0 0 4 54 100

 

 

1 2019-10-05 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 0:2 (11:25, 18:25, 0:0)
2 2019-10-05 SK Górnik Radlin - MUKS Sari Żory 2:0 (25:12, 25:10, 0:0)
3 2019-10-05 MUKS Sari Żory - TS Volley Rybnik 0:2 (18:25, 14:25, 0:0)

Wyniki

Młodzicy

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin