Sezon 2019/2020

 

o miejsca 7-9, gr 12

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK Górnik Radlin 2 4 2 6 3 210 187
2 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2 3 1 5 4 205 177
3 ANBUD MKS BĘDZIN II 2 2 0 2 6 145 196

 

 

1 2020-03-10 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:2 (23:25, 30:28, 19:25, 25:17, 15:12)
2 2020-03-04 ANBUD MKS BĘDZIN II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 1:3 (11:25, 25:23, 15:25, 14:25)
3 2020-02-25 ANBUD MKS BĘDZIN II - SK Górnik Radlin 1:3 (19:25, 25:23, 15:25, 21:25)

 

 

 

 

1/2 Mistrzostw Śląska gr 8

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 6 3 9 2 263 203
2 Hemarpol Norwid Częstochowa 3 5 2 8 5 269 266
3 ANBUD MKS BĘDZIN II 3 4 1 5 7 245 248
4 SK Górnik Radlin 3 3 0 1 9 188 248

 

1 2020-02-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 3:0 (25:17, 25:17, 25:20)
2 2020-02-03 ANBUD MKS BĘDZIN II - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:3 (25:10, 18:25, 25:22, 16:25, 11:15)
3 2020-02-04 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (15:25, 21:25, 22:25)
4 2020-02-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS BĘDZIN II 3:0 (25:18, 25:21, 25:13)
5 2020-02-05 ANBUD MKS BĘDZIN II - SK Górnik Radlin 3:1 (23:25, 25:14, 25:23, 25:14)
6 2020-02-05 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:3 (18:25, 26:24, 16:25, 26:24, 11:15)

 

 

1/4 Mistrzostw Śląska gr 6

 

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 3 6 3 9 3 274 229
2 SK Górnik Radlin 3 5 2 7 5 274 256
3 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3 4 1 6 8 286 299
4 GKS GieKSa Katowice 3 3 0 3 9 217 267

 

1 2020-01-20 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - GKS GieKSa Katowice 3:2 (25:22, 20:25, 25:17, 18:25, 15:10)
2 2020-01-20 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (20:25, 20:25, 25:22, 22:25)
3 2020-01-21 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (6:25, 15:25, 25:14, 17:25)
4 2020-01-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:3 (25:21, 28:26, 19:25, 22:25, 10:15)
5 2020-01-22 SK Górnik Radlin - GKS GieKSa Katowice 3:0 (25:17, 25:16, 25:22)
6 2020-01-22 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (25:16, 25:16, 13:25, 25:22)

 

 

 

Etap I, gr. 2

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK Górnik Radlin 7 20 7 21 4 604 429
2 SiKReT Gliwice 7 13 5 16 13 639 618
3 UKS TRÓJKA Mikołów 7 11 3 13 14 575 586
4 KS AZS Rafako Racibórz 7 10 3 13 12 534 547
5 Talent Sferawent Cieszyn 8 0 0 4 24 523 695

 

 

  2019-10-11 KS AZS Rafako Racibórz - SiKReT Gliwice 2:3 (25:15, 23:25, 27:25, 19:25, 8:15)
2 2019-10-11 Talent Sferawent Cieszyn - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (20:25, 21:25, 18:25)
3 2019-10-18 SiKReT Gliwice - Talent Sferawent Cieszyn 3:1 (25:15, 22:25, 25:15, 25:22)
4 2019-10-18 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (18:25, 25:13, 25:13, 25:14)
5 2019-10-25 Talent Sferawent Cieszyn - SK Górnik Radlin 1:3 (15:25, 26:24, 12:25, 10:25)
6 2019-10-24 UKS TRÓJKA Mikołów - SiKReT Gliwice 3:1 (19:25, 26:24, 25:22, 25:19)
7 2019-10-31 SK Górnik Radlin - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:15, 25:12, 25:23)
8 2019-11-08 KS AZS Rafako Racibórz - Talent Sferawent Cieszyn 3:0 (25:16, 25:17, 25:20)
9 2019-11-14 UKS TRÓJKA Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (24:26, 21:25, 23:25)
10 2019-11-15 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin 0:3 (17:25, 15:25, 20:25)
11 2019-11-22 SiKReT Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (19:25, 25:20, 25:22, 25:20)
12 2019-11-21 UKS TRÓJKA Mikołów - Talent Sferawent Cieszyn 3:1 (25:15, 22:25, 25:19, 25:15)
13 2019-11-29 Talent Sferawent Cieszyn - SiKReT Gliwice 1:3 (26:28, 20:25, 25:21, 15:25)
14 2019-11-26 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 0:3 (18:25, 19:25, 16:25)
15 2019-12-06 SK Górnik Radlin - Talent Sferawent Cieszyn 3:0 (25:16, 27:25, 25:11)
16 2019-12-06 SiKReT Gliwice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:2 (20:25, 25:19, 25:16, 17:25, 15:11)
17 2019-12-10 UKS TRÓJKA Mikołów - SK Górnik Radlin 2:3 (9:25, 21:25, 28:26, 25:19, 11:15)
18 2019-12-13 Talent Sferawent Cieszyn - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (15:25, 24:26, 20:25)
19 2020-01-10 KS AZS Rafako Racibórz - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
20 2020-01-10 SK Górnik Radlin - SiKReT Gliwice 0:0

 

 

 

 

 

Wyniki

Kadeci

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin