Minisiatkówka - Dwójki

 

Etap VI, Grupa 6D

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

4

8

4

8

0

120

56

2

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

4

7

3

6

4

124

120

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

4

6

2

4

4

98

93

4

Volley Dąbrowa Górnicza

4

5

1

3

7

100

128

5

SK Górnik Radlin II

4

4

0

2

8

83

128

 

 

1 2022-05-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin II 2:1 (15:10, 11:15, 11:5)
2 2022-05-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Volley Dąbrowa Górnicza 2:0 (15:7, 15:10)
3 2022-05-14 SK Górnik Radlin II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (7:15, 8:15)
4 2022-05-14 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (15:10, 15:10)
5 2022-05-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (7:15, 7:15)
6 2022-05-14 Volley Dąbrowa Górnicza - SK Górnik Radlin II 2:1 (5:15, 15:10, 11:7)
7 2022-05-14 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Volley Dąbrowa Górnicza 2:0 (15:5, 15:11)
8 2022-05-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (16:14, 15:10)
9 2022-05-14 Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 1:2 (13:15, 15:10, 8:11)
10 2022-05-14 SK Górnik Radlin II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (0:15, 6:15)

 

 

 

Etap V,

 

Grupa 51C

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

JKS SMS Jastrzębie

4

8

4

8

0

120

57

2

SK Górnik Radlin II

4

7

3

6

3

113

87

3

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV

4

6

2

4

4

96

101

4

SK Górnik Radlin

4

5

1

3

6

96

122

5

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI

4

4

0

0

8

62

120

 

1 2022-05-07 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI 2:0 (15:13, 15:9)
2 2022-05-07 SK Górnik Radlin II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV 2:0 (15:11, 15:8)
3 2022-05-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - SK Górnik Radlin II 0:2 (5:15, 4:15)
4 2022-05-07 JKS SMS Jastrzębie - SK Górnik Radlin 2:0 (15:7, 15:8)
5 2022-05-07 SK Górnik Radlin II - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (9:15, 6:15)
6 2022-05-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI 2:0 (15:6, 15:13)
7 2022-05-07 JKS SMS Jastrzębie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV 2:0 (15:9, 15:6)
8 2022-05-07 SK Górnik Radlin - SK Górnik Radlin II 1:2 (15:12, 6:15, 8:11)
9 2022-05-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - SK Górnik Radlin 2:0 (15:7, 17:15)
10 2022-05-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (6:15, 6:15)

 

Etap IV,

 

Grupa 4D 

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

4

8

4

8

0

120

42

2

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

4

7

3

6

3

109

97

3

MOSM Tychy II

4

6

2

4

5

96

121

4

JKS SMS Jastrzębie

4

5

1

4

7

116

133

5

SK Górnik Radlin

4

4

0

1

8

78

126

 

1 2022-04-23 JKS SMS Jastrzębie - SK Górnik Radlin 2:1 (15:5, 10:15, 11:4)
2 2022-04-23 MOSM Tychy II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (7:15, 9:15)
3 2022-04-23 SK Górnik Radlin - MOSM Tychy II 0:2 (10:15, 13:15)
4 2022-04-23 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - JKS SMS Jastrzębie 2:0 (15:5, 15:5)
5 2022-04-23 MOSM Tychy II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (9:15, 3:15)
6 2022-04-23 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - SK Górnik Radlin 2:0 (15:12, 15:7)
7 2022-04-23 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:4, 15:4)
8 2022-04-23 JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy II 1:2 (15:10, 12:15, 11:13)
9 2022-04-23 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - JKS SMS Jastrzębie 2:1 (15:6, 13:15, 13:11)
10 2022-04-23 SK Górnik Radlin - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (7:15, 5:15)

 

 

Grupa 41C

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 4 8 4 8 0 120 83
2 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V 4 7 3 6 5 143 141
3 SK Górnik Radlin II 4 6 2 5 4 128 99
4 TS Volley Rybnik 4 5 1 3 7 108 137
5 TS Volley Rybnik II 4 4 0 2 8 98 137

 

1 2022-04-29 SK Górnik Radlin II - TS Volley Rybnik II 2:0 (15:7, 15:4)
2 2022-04-29 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V 1:2 (17:15, 8:15, 9:11)
3 2022-04-29 TS Volley Rybnik II - TS Volley Rybnik 1:2 (15:13, 12:15, 9:11)
4 2022-04-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin II 2:0 (15:12, 15:11)
5 2022-04-29 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:2 (12:15, 12:15)
6 2022-04-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - TS Volley Rybnik II 2:1 (15:6, 10:15, 13:11)
7 2022-04-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V 2:0 (15:8, 15:9)
8 2022-04-29 SK Górnik Radlin II - TS Volley Rybnik 2:0 (15:7, 15:4)
9 2022-04-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - SK Górnik Radlin II 2:1 (12:15, 24:22, 11:8)
10 2022-04-29 TS Volley Rybnik II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:2 (13:15, 6:1

 

 

Etap III,

 

Grupa 31C

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

7

3

7

3

133

98

2

JKS SMS Jastrzębie

4

7

3

7

3

124

119

3

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

4

7

3

7

4

143

117

4

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

4

5

1

3

6

115

126

5

SK Górnik Radlin II

4

4

0

0

8

65

120

 

1 2022-04-09 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin II 2:0 (15:6, 15:5)
2 2022-04-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (14:16, 13:15)
3 2022-04-09 SK Górnik Radlin II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:2 (13:15, 11:15)
4 2022-04-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (12:15, 15:12, 8:11)
5 2022-04-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:2 (15:12, 11:15, 12:14)
6 2022-04-09 JKS SMS Jastrzębie - SK Górnik Radlin II 2:0 (15:11, 15:9)
7 2022-04-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - JKS SMS Jastrzębie 2:1 (11:15, 15:10, 11:6)
8 2022-04-09 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (15:9, 15:11)
9 2022-04-09 JKS SMS Jastrzębie - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 (6:15, 15:12, 11:8)
10 2022-04-09 SK Górnik Radlin II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (6:15, 4:15)

 

Grupa 32C

 

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

4

8

4

8

0

120

52

2

SK Górnik Radlin

4

6

2

4

4

102

101

3

TS Volley Rybnik

4

6

2

4

4

95

99

4

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV

4

6

2

4

5

94

112

5

UKS Millenium Porąbka

4

4

0

1

8

77

124

 

1 2022-04-09 TS Volley Rybnik - UKS Millenium Porąbka 2:0 (15:7, 15:9)
2 2022-04-09 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV 2:0 (15:4, 15:3)
3 2022-04-09 UKS Millenium Porąbka - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (9:15, 5:15)
4 2022-04-09 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 0:2 (16:18, 7:15)
5 2022-04-09 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SK Górnik Radlin 2:0 (15:8, 15:11)
6 2022-04-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - UKS Millenium Porąbka 2:1 (8:15, 15:9, 11:8)
7 2022-04-09 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV 2:0 (15:11, 15:12)
8 2022-04-09 TS Volley Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (9:15, 3:15)
9 2022-04-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - TS Volley Rybnik 2:0 (15:9, 15:11)
10 2022-04-09 UKS Millenium Porąbka - SK Górnik Radlin 0:2 (9:15, 6:15)

 

 

Etap II

 

Grupa 21C

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

4

8

4

8

1

125

88

2

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

7

3

7

2

127

81

3

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

4

6

2

4

4

108

102

4

SK Górnik Radlin

4

5

1

2

6

83

108

5

TS Volley Rybnik

4

4

0

0

8

56

120

 

1 2022-03-26 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (1:15, 11:15)
2 2022-03-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (15:10, 17:15)
3 2022-03-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 (8:15, 15:10, 12:10)
4 2022-03-26 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 2:0 (15:9, 15:9)
5 2022-03-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:0 (15:5, 15:6)
6 2022-03-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (10:15, 13:15)
7 2022-03-26 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:2 (11:15, 13:15)
8 2022-03-26 TS Volley Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (4:15, 6:15)
9 2022-03-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - TS Volley Rybnik 2:0 (15:6, 15:10)
10 2022-03-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 2:0 (15:8, 15:10)

 

Grupa 22C

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

JKS SMS Jastrzębie

4

8

4

8

2

137

112

2

SK Górnik Radlin II

4

6

2

6

5

138

131

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

4

6

2

5

5

121

121

4

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V

4

6

2

5

5

130

135

5

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

4

4

0

1

8

98

125

 

1

2022-03-26

KS Siatkarz Beskid Skoczów

-

SK Górnik Radlin II

0:2 (7:15, 12:15)

2

2022-03-26

JKS SMS Jastrzębie

-

BBTS Bielsko-Biała II

2:0 (15:12, 15:10)

3

2022-03-26

SK Górnik Radlin II

-

JKS SMS Jastrzębie

1:2 (15:9, 8:15, 8:11)

4

2022-03-26

AT Jastrzębski Węgiel V

-

KS Siatkarz Beskid Skoczów

2:0 (15:11, 16:14)

5

2022-03-26

JKS SMS Jastrzębie

-

AT Jastrzębski Węgiel V

2:1 (14:16, 15:10, 13:11)

6

2022-03-26

BBTS Bielsko-Biała II

-

SK Górnik Radlin II

1:2 (14:16, 15:12, 6:11)

7

2022-03-26

AT Jastrzębski Węgiel V

-

BBTS Bielsko-Biała II

0:2 (9:15, 11:15)

8

2022-03-26

KS Siatkarz Beskid Skoczów

-

JKS SMS Jastrzębie

0:2 (11:15, 11:15)

9

2022-03-26

BBTS Bielsko-Biała II

-

KS Siatkarz Beskid Skoczów

2:1 (8:15, 15:11, 11:6)

10

2022-03-26

SK Górnik Radlin II

-

AT Jastrzębski Węgiel V

1:2 (11:15, 16:14, 11:13)

 

 

Etap 1

 

Grupa 1K

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

4

8

4

8

0

120

45

2

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V

4

7

3

6

3

113

93

3

UKS Millenium Porąbka II

4

6

2

4

5

100

112

4

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów II

4

5

1

2

6

64

109

5

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII

4

4

0

2

8

94

132

 

 

1

2022-03-13

UKS Millenium Porąbka II

-

AT Jastrzębski Węgiel VIII

2:1 (15:12, 7:15, 11:9)

2

2022-03-13

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów II

-

AT Jastrzębski Węgiel V

0:2 (12:15, 0:15)

3

2022-03-13

AT Jastrzębski Węgiel III

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów II

0:2 (8:15, 11:15)

4

2022-03-13

SK Górnik Radlin

-

UKS Millenium Porąbka II

2:0 (15:3, 15:12)

5

2022-03-13

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów II

-

SK Górnik Radlin

0:2 (4:15, 2:15)

6

2022-03-13

AT Jastrzębski Węgiel V

-

AT Jastrzębski Węgiel VIII

2:1 (13:15, 15:8, 11:6)

7

2022-03-13

SK Górnik Radlin

-

AT Jastrzębski Węgiel V

2:0 (15:9, 15:5)

8

2022-03-13

UKS Millenium Porąbka II

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów II

2:0 (15:7, 15:9)

9

2022-03-13

AT Jastrzębski Węgiel V

-

UKS Millenium Porąbka II

2:0 (15:11, 15:11)

10

2022-03-13

AT Jastrzębski Węgiel VIII

-

SK Górnik Radlin

0:2 (2:15, 8:15)

 

Grupa 1O

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

3

6

3

6

0

90

21

2

SK Górnik Radlin II

3

5

2

4

2

71

61

3

Akademia Siatkarska Rudziniec

3

4

1

2

4

50

85

4

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI

3

3

0

0

6

47

91

 

1

2022-01-23

AT Jastrzębski Węgiel

-

AT Jastrzębski Węgiel VI

2:0 (15:2, 15:3)

2

2022-01-23

Akademia Siatkarska Rudziniec

-

SK Górnik Radlin II

0:2 (7:15, 7:15)

3

2022-01-23

AT Jastrzębski Węgiel VI

-

SK Górnik Radlin II

0:2 (6:15, 11:15)

4

2022-01-23

AT Jastrzębski Węgiel

-

Akademia Siatkarska Rudziniec

2:0 (15:3, 15:2)

5

2022-01-23

Akademia Siatkarska Rudziniec

-

AT Jastrzębski WęgielVI

2:0 (15:11, 16:14)

6

2022-01-23

SK Górnik Radlin II

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (4:15, 7:15)

 

 

Minisiatkówka - Trójki

 

Finał 

 

grupa A

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 0 0 0 0 0 0 0
2 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III 0 0 0 0 0 0 0
3 SK Górnik Radlin 0 0 0 0 0 0 0
4 SiKReT Gliwice 0 0 0 0 0 0 0

 

1 2022-05-28 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - SiKReT Gliwice 0:0
2 2022-05-28 SK Górnik Radlin - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III 0:0
3 2022-05-28 SiKReT Gliwice - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III 0:0
4 2022-05-28 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - SK Górnik Radlin 0:0
5 2022-05-28 SK Górnik Radlin - SiKReT Gliwice 0:0
6 2022-05-28 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 0:0

 

 

Etap VI, grupa 6D

 

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

7

3

7

3

135

97

2

SK Górnik Radlin

4

7

3

7

3

142

113

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

4

7

3

6

3

122

118

4

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III

4

5

1

3

6

101

122

5

UKS Tytan Ostrowy

4

4

0

0

8

70

120

 

1 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:0 (15:9, 16:14)
2 2022-05-15 SK Górnik Radlin - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (15:6, 15:7)
3 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - SK Górnik Radlin 0:2 (9:15, 8:15)
4 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (15:7, 15:9)
5 2022-05-15 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 (10:15, 17:15, 11:8)
6 2022-05-15 UKS Tytan Ostrowy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (13:15, 11:15)
7 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (15:5, 15:7)
8 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SK Górnik Radlin 2:1 (12:15, 17:15, 16:14)
9 2022-05-15 UKS Tytan Ostrowy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (12:15, 9:15)
10 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (15:11, 10:15, 6:11)

 

Etap Vgrupa 5C

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

8

4

8

1

129

85

2

MIKI UKS Jedynka Jaworzno

4

7

3

7

4

135

111

3

SK Górnik Radlin

4

6

2

5

4

112

87

4

UKS Tytan Ostrowy II

4

5

1

3

6

89

115

5

SiKReT Gliwice II

4

4

0

0

8

53

120

 

 

1 2022-05-08 SK Górnik Radlin - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:6, 15:4)
2 2022-05-08 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - UKS Tytan Ostrowy II 2:1 (13:15, 15:10, 11:6)
3 2022-05-08 SiKReT Gliwice II - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (5:15, 6:15)
4 2022-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:0 (15:11, 15:11)
5 2022-05-08 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (6:15, 15:13, 7:11)
6 2022-05-08 UKS Tytan Ostrowy II - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:10, 15:6)
7 2022-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Tytan Ostrowy II 2:0 (15:9, 15:10)
8 2022-05-08 SK Górnik Radlin - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 1:2 (10:15, 15:12, 5:11)
9 2022-05-08 UKS Tytan Ostrowy II - SK Górnik Radlin 0:2 (6:15, 3:15)
10 2022-05-08 SiKReT Gliwice II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (7:15, 9:15)

 

Etap IV

Grupa 4C

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 4 8 4 8 0 120 48
2 SK Górnik Radlin 4 7 3 6 3 110 96
3 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II 4 6 2 4 5 88 108
4 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 4 5 1 4 6 106 123
5 UKS Tytan Ostrowy 4 4 0 0 8 71 120

 

1 2022-04-24 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:1 (15:10, 10:15, 11:5)
2 2022-04-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (15:8, 15:9)
3 2022-04-24 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II 1:2 (15:10, 9:15, 7:11)
4 2022-04-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - SK Górnik Radlin 2:0 (15:8, 15:6)
5 2022-04-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (3:15, 1:15)
6 2022-04-24 UKS Tytan Ostrowy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (9:15, 12:15)
7 2022-04-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (15:5, 15:10)
8 2022-04-24 SK Górnik Radlin - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II 2:0 (15:12, 15:6)
9 2022-04-24 UKS Tytan Ostrowy - SK Górnik Radlin 0:2 (11:15, 7:15)
10 2022-04-24 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (11:15, 4:15)

 

 

 

 

Etap 3

Grupa 31B

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

8

4

8

0

120

71

2

SK Górnik Radlin

4

7

3

6

3

118

92

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

4

6

2

4

5

105

117

4

SiKReT Gliwice

4

5

1

4

6

124

126

5

SiKReT Gliwice II

4

4

0

0

8

59

120

 

1

2022-04-02

BBTS Bielsko-Biała

-

SiKReT Gliwice II

2:0 (15:8, 15:5)

2

2022-04-02

SiKReT Gliwice

-

SK Górnik Radlin

1:2 (17:15, 10:15, 8:11)

3

2022-04-02

SiKReT Gliwice II

-

SiKReT Gliwice

0:2 (8:15, 7:15)

4

2022-04-02

BBTS Bielsko-Biała II

-

BBTS Bielsko-Biała

0:2 (7:15, 9:15)

5

2022-04-02

SiKReT Gliwice

-

BBTS Bielsko-Biała II

1:2 (7:15, 15:11, 12:14)

6

2022-04-02

SK Górnik Radlin

-

SiKReT Gliwice II

2:0 (15:3, 15:5)

7

2022-04-02

BBTS Bielsko-Biała II

-

SK Górnik Radlin

0:2 (9:15, 10:15)

8

2022-04-02

BBTS Bielsko-Biała

-

SiKReT Gliwice

2:0 (15:13, 15:12)

9

2022-04-02

SK Górnik Radlin

-

BBTS Bielsko-Biała

0:2 (10:15, 7:15)

10

2022-04-02

SiKReT Gliwice II

-

BBTS Bielsko-Biała II

0:2 (13:15, 10:15)

 

Etap 2

Grupa 21B

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

4

8

4

8

0

120

35

2

SiKReT Gliwice II

4

7

3

6

2

102

89

3

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

4

6

2

4

4

89

84

4

UKS Dwójka Świętochłowice II

4

5

1

2

7

82

126

5

UKS Dwójka Świętochłowice

4

4

0

1

8

71

130

 

1 2022-03-19 SiKReT Gliwice II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:0 (15:11, 15:12)
2 2022-03-19 UKS Dwójka Świętochłowice - UKS Dwójka Świętochłowice II 1:2 (11:15, 16:14, 9:11)
3 2022-03-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS Dwójka Świętochłowice 2:0 (15:8, 15:6)
4 2022-03-19 SK Górnik Radlin - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:5, 15:7)
5 2022-03-19 UKS Dwójka Świętochłowice - SK Górnik Radlin 0:2 (2:15, 5:15)
6 2022-03-19 UKS Dwójka Świętochłowice II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (4:15, 6:15)
7 2022-03-19 SK Górnik Radlin - UKS Dwójka Świętochłowice II 2:0 (15:4, 15:6)
8 2022-03-19 SiKReT Gliwice II - UKS Dwójka Świętochłowice 2:0 (15:8, 15:6)
9 2022-03-19 UKS Dwójka Świętochłowice II - SiKReT Gliwice II 0:2 (10:15, 12:15)
10 2022-03-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 0:2 (3:15, 3:15)

 

 

Etap 1

Grupa 1E

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

1

2

1

2

0

30

21

2

SK Górnik Radlin

1

1

0

0

2

21

30

3

JKS SMS Jastrzębie

0

0

0

0

0

0

0

4

MOSM Tychy

0

0

0

0

0

0

0

 

1 2021-11-20 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:0
2 2021-11-20 SK Górnik Radlin - JKS SMS Jastrzębie 0:0
3 2021-11-20 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie 0:0
4 2021-11-20 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin 0:0
5 2021-11-20 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (8:15, 13:15)
6 2021-11-20 JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy 0:0

 

 

Minisiatkówka - Czwórki

 

Etap V, grupa 2 liga

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

4

8

4

8

1

124

84

2

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

4

7

3

6

4

135

130

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

6

2

5

5

127

130

4

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

4

5

1

4

7

121

132

5

M-Volley/Norwid Częstochowa

4

4

0

2

8

109

140

 

1 2022-05-15 M-Volley/Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 0:2 (10:15, 9:15)
2 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (16:14, 15:12)
3 2022-05-15 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:8, 15:12)
4 2022-05-15 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - M-Volley/Norwid Częstochowa 2:0 (17:15, 16:14)
5 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:2 (15:17, 15:13, 8:11)
6 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SK Górnik Radlin 1:2 (5:15, 15:8, 3:11)
7 2022-05-15 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:1 (15:10, 13:15, 11:8)
8 2022-05-15 M-Volley/Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (15:12, 13:15, 5:11)
9 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - M-Volley/Norwid Częstochowa 2:1 (15:4, 13:15, 11:9)
10 2022-05-15 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:13, 15:9)

 

 

Etap 4

 

Grupa 1 liga 

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

4

8

4

8

1

132

92

2

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

4

7

3

7

4

142

118

3

MIKI UKS Jedynka Jaworzno

4

6

2

5

5

117

119

4

SK Górnik Radlin

4

5

1

4

7

121

141

5

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

4

0

1

8

84

126

 

1 2022-04-03 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (8:15, 8:15)
2 2022-04-03 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:9, 15:11)
3 2022-04-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:1 (12:15, 15:11, 13:11)
4 2022-04-03 SK Górnik Radlin - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 1:2 (15:13, 13:15, 7:11)
5 2022-04-03 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SK Górnik Radlin 2:1 (15:6, 11:15, 11:5)
6 2022-04-03 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (7:15, 8:15)
7 2022-04-03 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 (16:14, 9:15, 11:4)
8 2022-04-03 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:2 (15:12, 9:15, 8:11)
9 2022-04-03 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (12:15, 4:15)
10 2022-04-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 2:0 (15:9, 17:15)

 

Etap 3

 

Grupa 1 liga 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

MIKI UKS Jedynka Jaworzno

4

7

3

7

2

118

83

2

SK Górnik Radlin

4

7

3

7

3

141

95

3

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

4

6

2

5

5

133

104

4

Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie

4

6

2

4

5

102

92

5

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

4

0

0

0

8

0

120

 

1 2022-03-20 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 2:0 (15:7, 15:13)
2 2022-03-20 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:0, 15:0)
3 2022-03-20 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:1 (15:7, 4:15, 12:10)
4 2022-03-20 SK Górnik Radlin - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 2:1 (12:15, 15:7, 11:6)
5 2022-03-20 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SK Górnik Radlin 2:1 (14:16, 15:12, 17:15)
6 2022-03-20 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (0:15, 0:15)
7 2022-03-20 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:0, 15:0)
8 2022-03-20 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:13, 15:12)
9 2022-03-20 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (0:15, 0:15)
10 2022-03-20 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - SK Górnik Radlin 0:2 (11:15, 10:15)

 

 

 

 

Etap 2

 

Grupa 2

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK Górnik Radlin 4 8 4 8 0 120 49
2 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 4 7 3 6 2 102 67
3 SiKReT Gliwice 4 6 2 4 4 96 90
4 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 4 5 1 2 6 77 112
5 MUKS Michałkowice 4 4 0 0 8 43 120

 

 

1 2022-03-06 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice 0:2 (4:15, 4:15)
2 2022-03-06 SK Górnik Radlin - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 2:0 (15:1, 15:10)
3 2022-03-06 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin 0:2 (8:15, 11:15)
4 2022-03-06 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - MUKS Michałkowice 2:0 (15:5, 15:1)
5 2022-03-06 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:2, 15:10)
6 2022-03-06 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - SiKReT Gliwice 0:2 (10:15, 12:15)
7 2022-03-06 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 2:0 (15:6, 15:8)
8 2022-03-06 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin 0:2 (1:15, 6:15)
9 2022-03-06 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - MUKS Michałkowice 2:0 (15:10, 15:12)
10 2022-03-06 SiKReT Gliwice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (11:15, 6:15)

 

 

Etap 1

 

Grupa 5

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

3

6

3

6

0

91

55

2

SK Górnik Radlin

3

5

2

4

3

96

86

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

3

4

1

3

4

87

81

4

SiKReT Gliwice II

3

3

0

0

6

38

90

5

MKS Czechowice-Dziedzice

0

0

0

0

0

0

0

 

1

2021-11-21

SiKReT Gliwice II

-

MKS Czechowice-Dziedzice

0:0

2

2021-11-21

BBTS Bielsko-Biała II

-

SK Górnik Radlin

1:2 (15:9, 15:17, 11:13)

3

2021-11-21

MKS Czechowice-Dziedzice

-

BBTS Bielsko-Biała II

0:0

4

2021-11-21

AT Jastrzębski Węgiel

-

SiKReT Gliwice II

2:0 (15:5, 15:7)

5

2021-11-21

BBTS Bielsko-Biała II

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (4:15, 12:15)

6

2021-11-21

SK Górnik Radlin

-

MKS Czechowice-Dziedzice

0:0

7

2021-11-21

AT Jastrzębski Węgiel

-

SK Górnik Radlin

2:0 (15:13, 16:14)

8

2021-11-21

SiKReT Gliwice II

-

BBTS Bielsko-Biała II

0:2 (1:15, 11:15)

9

2021-11-21

SK Górnik Radlin

-

SiKReT Gliwice II

2:0 (15:7, 15:7)

10

2021-11-21

MKS Czechowice-Dziedzice

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:0

 

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Minisiatkówka

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin