Sezon 2018/2019

 

 

Czwórki

 

Etap 4

 

I liga 

 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 Punkty I turniej II turniej suma Małe punkty I turniej II turniej Małe punkty razem Miejsce
JKS SMS AMS Jastrzębie   15 11     5 15     13 15     7 15     15 11     7 7 115 136 115 136  
15 11 2 10 15 1 7 15 1 13 15 1 15 13 2
                                             
    0     0     0     0     0
SK Górnik Radlin II 11 15 0 0   7 15     11 15     7 15     6 15 11 7 6 6 102 151 102 151  
11 15 1 3 15 1 9 15 1 11 15 1 15 9 2
0 0 0 0                                      
0 0 0     0     0     0     0
Anbud MKS Będzin I 15 5 0 0 15 7 0 0   11 15 11 9 10 15 9 11 15 4     9 9 161 112 161 112  
15 10 2 15 3 2 15 10 2 15 13 1 15 10 2
0 0 0 0 0 0 0 0                              
0 0 0 0 0 0     0     0     0
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 15 13 0 0 15 11 0 0 15 11 9 11   11 15     15 7     8 8 151 128 151 128  
15 7 2 15 9 2 10 15 1 16 18 1 15 11 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0                      
0 0 0 0 0 0 0 0 0     0     0
Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I 15 7 0 0 15 7 0 0 15 10 11 9 15 11 0 0   15 9     10 10 162 115 162 115  
15 13 2 15 11 2 13 15 2 18 16 2 15 7 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0              
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0
UKS Millenium Porąbka 11 15 0 0 15 6 7 11 4 15 0 0 7 15 0 0 9 15 0 0   5 5 103 152 103 152  
13 15 1 9 15 1 10 15 1 11 15 1 7 15 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0      
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

II liga

 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 Punkty I turniej II turniej suma Małe punkty I turniej II turniej Małe punkty razem Miejsce
MKSR Pyskowice   11 15     15 11 4 11 3 15     11 15     6 15     5 5 97 158 97 158  
13 15 1 10 15 1 3 15 1 14 16 1 7 15 1
                                             
    0     0     0     0     0
Anbud MKS Będzin II 15 11 0 0   8 15     0 15 4 11 17 15 11 7 13 15     7 7 126 159 126 159  
15 13 2 5 15 1 15 12 1 11 15 2 12 15 1
0 0 0 0                                      
0 0 0     0     0     0     0
MOSM Tychy II 11 15 11 4 15 8 0 0   15 10 11 7 15 17 11 7 8 15     9 9 160 140 160 140  
15 10 2 15 5 2 7 15 2 15 12 2 11 15 1
0 0 0 0 0 0 0 0                              
0 0 0 0 0 0     0     0     0
SK Górnik Radlin I 15 3 0 0 15 0 11 4 10 15 7 11   15 8     15 11     9 9 160 97 160 97  
15 3 2 12 15 2 15 7 1 15 8 2 15 12 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0                      
0 0 0 0 0 0 0 0 0     0     0
UKS Jedynka Jaworzno I 15 11 0 0 15 17 7 11 17 15 7 11 8 15 0 0   14 16     6 6 145 166 145 166  
16 14 2 15 11 1 12 15 1 8 15 1 11 15 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0              
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0
Exact Systems M-Volley/Norwid Częstochowa I 15 6 0 0 15 13 0 0 15 8 0 0 11 15 0 0 16 14 0 0   9 9 144 112 144 112  
15 7 2 15 12 2 15 11 2 12 15 1 15 11 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0      
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

 

Etap 3

 

I liga

 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 Punkty I turniej II turniej suma Małe punkty I turniej II turniej Małe punkty razem Miejsce
UKS Jedynka Jaworzno I   8 15     7 15     6 15     8 15     5 15     5 5 77 150 77 150 VI
9 15 1 9 15 1 9 15 1 8 15 1 8 15 1
                                             
    0     0     0     0     0
SK Górnik Radlin II 15 8 0 0   11 15     7 15     10 15     15 13 11 9 7 7 116 144 116 144 IV
15 9 2 12 15 1 12 15 1 4 15 1 4 15 2
0 0 0 0                                      
0 0 0     0     0     0     0
Anbud MKS Będzin I 15 7 0 0 15 11 0 0   15 7     15 11     16 14     10 10 154 112 154 112 I
15 9 2 15 12 2 17 15 2 15 12 2 16 14 2
0 0 0 0 0 0 0 0                              
0 0 0 0 0 0     0     0     0
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 15 6 0 0 15 7 0 0 7 15 0 0   9 15 6 11 16 14     8 8 143 121 143 121 III
15 9 2 15 12 2 15 17 1 15 9 1 15 6 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0                      
0 0 0 0 0 0 0 0 0     0     0
Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I 15 8 0 0 15 10 0 0 11 15 0 0 15 9 11 6   11 15 11 0 9 9 155 118 155 118 II
15 8 2 15 4 2 12 15 1 9 15 2 15 13 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0              
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0
SK Górnik Radlin I 15 5 0 0 13 15 9 11 14 16 0 0 14 16 0 0 15 11 0 11   6 6 143 143 143 143 V
15 8 2 15 4 1 14 16 1 6 15 1 13 15 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0      
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

 

 

Etap 2

 

I liga 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 Punkty I turniej II turniej suma Małe punkty I turniej II turniej Małe punkty razem Miejsce
Exact Systems M-Volley/Norwid Częstochowa I   15 13     7 15     9 15     4 15     12 15     6 6 109 152 109 152 VI
15 13 2 11 15 1 10 15 1 19 21 1 7 15 1
                                             
    0     0     0     0     0
UKS Millenium Porąbka 13 15 0 0   3 15     10 15     10 15     15 12     6 6 102 139 102 139 V
13 15 1 9 15 1 7 15 1 7 15 1 15 7 2
0 0 0 0                                      
0 0 0     0     0     0     0
Anbud MKS Będzin I 15 7 0 0 15 3 0 0   18 16     15 7     15 12     10 10 153 89 153 89 I
15 11 2 15 9 2 15 11 2 15 6 2 15 7 2
0 0 0 0 0 0 0 0                              
0 0 0 0 0 0     0     0     0
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 15 9 0 0 15 10 0 0 16 18 0 0   15 9     12 15 11 7 9 9 155 115 155 115 II
15 10 2 15 7 2 11 15 1 15 10 2 15 5 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0                      
0 0 0 0 0 0 0 0 0     0     0
Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I 15 4 0 0 15 10 0 0 7 15 0 0 9 15 0 0   15 17     7 7 127 133 127 133 IV
21 19 2 15 7 2 6 15 1 10 15 1 14 16 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0              
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0
SK Górnik Radlin I 15 12 0 0 12 15 0 0 12 15 0 0 15 12 7 11 17 15 0 0   7 7 128 146 128 146 III
15 7 2 7 15 1 7 15 1 5 15 1 16 14 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0      
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

II liga 

 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 Punkty I turniej II turniej suma Małe punkty I turniej II turniej Małe punkty razem Miejsce
Anbud MKS Będzin II   13 15     11 15     15 17     9 15     12 15 11 8 6 6 114 156 114 156 VI
13 15 1 4 15 1 8 15 1 3 15 1 15 11 2
                                             
    0     0     0     0     0
Exact Systems M-Volley/Norwid Częstochowa II 15 13 0 0   11 15     11 15 9 11 9 15     5 15     6 6 118 156 118 156 V
15 13 2 6 15 1 16 14 1 10 15 1 11 15 1
0 0 0 0                                      
0 0 0     0     0     0     0
MOSM Tychy II 15 11 0 0 15 11 0 0   12 15 9 11 15 11 11 8 15 9 11 13 8 8 175 143 175 143 III
15 4 2 15 6 2 15 13 1 13 15 2 14 16 1
0 0 0 0 0 0 0 0                              
0 0 0 0 0 0     0     0     0
UKS Jedynka Jaworzno I 17 15 0 0 15 11 11 9 15 12 11 9   7 15     15 12 11 8 9 9 171 161 171 161 I
15 8 2 14 16 2 13 15 2 14 16 1 13 15 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0                      
0 0 0 0 0 0 0 0 0     0     0
SK Górnik Radlin II 15 9 0 0 15 9 0 0 11 15 8 11 15 7 0 0   10 15 8 11 8 8 158 124 158 124 II
15 3 2 15 10 2 15 13 1 16 14 2 15 7 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0              
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0
UKS Trójka Mikołów 15 12 8 11 15 5 0 0 9 15 13 11 12 15 8 11 15 10 11 8   8 8 170 166 170 166 IV
11 15 1 15 11 2 16 14 2 15 13 1 7 15 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0      
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Etap 1

 

I liga 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 Punkty I turniej II turniej suma Małe punkty I turniej II turniej Małe punkty razem Miejsce
Exact Systems M-Volley/Norwid Częstochowa I   15 9     12 15     12 15 9 11 14 16 11 8 15 9 6 11 7 7 151 147 151 147 IV
15 10 2 4 15 1 15 8 1 15 5 2 8 15 1
                                             
                             
UKS Jedynka Jaworzno I 9 15 0 0   17 19     9 15     7 15     10 15 4 11 5 5 102 163 102 163 VI
10 15 1 6 15 1 6 15 1 9 15 1 15 13 1
0 0 0 0                                      
0 0                          
Anbud MKS Będzin I 15 12 0 0 19 17 0 0   15 2     15 6 11 6 15 13 11 3 10 10 172 110 172 110 I
15 4 2 15 6 2 15 11 2 13 15 2 13 15 2
0 0 0 0 0 0 0 0                              
0 0   0 0                    
MOSM Tychy I 15 12 11 9 15 9 0 0 2 15 0 0   14 16     15 10 10 12 7 7 139 149 139 149 V
8 15 2 15 6 2 11 15 1 12 15 1 11 15 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0                      
0 0   0 0   0 0              
Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I 16 14 8 11 15 7 0 0 6 15 6 11 16 14 0 0   15 9     8 8 147 143 147 143 II
5 15 1 15 9 2 15 13 1 15 12 2 15 13 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0              
0 0   0 0   0 0   0 0        
SK Górnik Radlin I 9 15 11 6 15 10 11 4 13 15 3 11 10 15 12 10 9 15 0 0   8 8 164 163 164 163 III
15 8 2 13 15 2 15 13 1 15 11 2 13 15 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0      
0 0   0 0   0 0   0 0   0 0  

 

II liga

 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 Punkty I turniej II turniej suma Małe punkty I turniej II turniej Małe punkty razem Miejsce
UKS Tytan Ostrowy   10 15     3 15     7 15     15 12 1 11 15 0     6 6 88 128 88 128 V
10 15 1 2 15 1 5 15 1 5 15 1 15 0 2
                                             
                             
Exact Systems M-Volley/Norwid Częstochowa II 15 10       3 15     5 15     15 11     15 0     8 8 116 100 116 100 III
15 10 2 3 15 1 15 17 1 15 7 2 15 0 2
                                             
                             
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 15 3     15 3       15 7     15 11     15 0     10 10 150 44 150 44 I
15 2 2 15 3 2 15 8 2 15 7 2 15 0 2
                                             
                             
UKS Millenium Porąbka 15 7     15 5     7 15       15 6     15 0     9 9 137 79 137 79 II
15 5 2 17 15 2 8 15 1 15 11 2 15 0 2
                                             
                             
SK Górnik Radlin II 12 15 11 1 11 15     11 15     6 15       15 0     7 7 121 111 121 111 IV
15 5 2 7 15 1 7 15 1 11 15 1 15 0 2
                                             
                             
JKS SMS AMS Jastrzębie 0 15     0 15     0 15     0 15     0 15       0 0 0 150 0 150 VI
0 15 0 0 15 0 0 15 0 0 15 0 0 15 0
                                             
                             

 

 

 

Etap eliminacji miejskich

gr 5

 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty

Małe punkty

Miejsca

MOSM Tychy II

 

0:2 (8:15,13:15)

2:0 (15:12,15:7)

0:2 (8:15,10:15)

4

127:158

III

 

0:2 (5:15,5:15)

2:0 (15:7,15:12)

0:2 (7:15,11:15)

4

AT Żory

Jastrzębski Węgiel

2:0 (15:8,15:13)

 

2:0 (15:8,15:10)

2:1 (11:15, 15:7, 11:5)

6

196:124

I

2:0 (15:5,15:5)

 

2:0 (15:4,15:10)

2:1 (13:15,15:11,

11:8)

6

TKKF Szczygłowice

0:2 (12:15, 7:15)

0:2 (8:15, 10:15)

 

0:2 (7:15, 11:15)

3

95:180

IV

0:2 (7:15, 12:15)

0:2 (4:15, 10:15)

 

0:2 (5:15, 2:15)

3

SK Górnik Radlin II

2:0 (15:8,15:10)

1:2 (15:11, 7:15, 5:11)

2:0 (15:7,15:11)

 

5

181:137

II

2:0 (15:7,15:11)

1:2 (15:13, 11:15, 8:11)

2:0 (15:5,15:1)

 

5

 

 

 

Gr 6

 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty

Małe punkty

Miejsca

JKS SMS AMS Jastrzębie

 

2:0 (15:9, 15:11)

1:2 (15:8, 6:15, 5:11)

2:0 (15:9, 15:10)

5

188:149

II

 

2:1 (16:14,13:15,11:8)

1:2 (15:13,8:15,9:11)

2:0 (15:0, 15:0)

5

MUKS Sari Żory

0:2 (9:15, 11:15)

 

0:2 (6:15, 12:15)

2:0 (15:11, 15:13)

4

161:154

III

1:2 (14:16,15:13,8:11)

 

0:2 (13:15, 13:15)

2:0 (15:0, 15:0)

4

SK Górnik Radlin I

2:1 (8:15, 15:6, 11:5)

2:0 (15:6, 15:12)

 

2:0 (15:7, 15:5)

6

193:114

I

2:1 (13:15, 15:8, 11:9)

2:0 (15:13, 15:13)

 

2:0 (15:0, 15:0)

6

Talent Sferawent Cieszyn

0:2 (9:15, 10:15)

0:2 (11:15, 13:15)

0:2 (7:15, 5:15)

 

3

55:180

IV

0:2 (0:15, 0:15)

0:2 (0:15, 0:15)

0:2 (0:15, 0:15)

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trójki

 

Etap 4

 

I liga  gr B

 

 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 Punkty suma Małe punkty Miejsce
SK Górnik Radlin   15 9     16 14     13 15     5 86 73 II
15 6 2 16 14 2 11 15 1
Anbud MKS Będzin I 9 15 0 0   7 15     15 13 5 11 3 64 99 IV
6 15 1 9 15 1 13 15 1
KS Siatkarz Beskid Skoczów I 14 16 0 0 15 7 0 0   7 15 12 14 4 92 88 III
14 16 1 15 9 2 15 11 1
SIKReT Gliwice 15 13 0 0 13 15 11 5 15 7 14 12   6 109 91 I
15 11 2 15 13 2 11 15 2

 

 

Etap 3

I liga gr A

 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 Punkty suma Małe punkty Miejsce
KS Corona Rudniki I   8 15     12 15     17 15 8 11 3 76 101 IV
7 15 1 13 15 1 11 15 1
SK Górnik Radlin 15 8 0 0   14 16 11 4 14 16 7 11 5 106 80 II
15 7 2 15 6 2 15 12 1
UKS Tytan Ostrowy 15 12 0 0 16 14 4 11   7 15     4 68 95 III
15 13 2 6 15 1 5 15 1
MOSM Tychy I 15 17 11 8 16 14 11 7 15 7 0 0   6 110 84 I
15 11 2 12 15 2 15 5 2

 

 

Etap  2

I liga  gr A

 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 Punkty suma Małe punkty Miejsce
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I   8 15     9 15     10 15     3 49 90 IV
4 15 1 11 15 1 7 15 1
SK Górnik Radlin 15 8 0 0   15 11     12 15 11 4 6 98 66 I
15 4 2 15 11 2 15 13 2
UKS Tytan Ostrowy 15 9 0 0 11 15 0 0   11 15 8 11 4 86 86 III
15 11 2 11 15 1 15 10 1
Anbud MKS Będzin I 15 10 0 0 15 12 4 11 15 11 11 8   5 98 89 II
15 7 2 13 15 1 10 15 2

 

 

 

Etap 1

I liga gr B

 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 Punkty suma Małe punkty Miejsce
MOSM Tychy I   13 15     12 15 3 11 15 12 11 6 4 93 102 III
11 15 1 15 13 1 13 15 2
Sikret Gliwice 15 13 0 0   15 13     15 11     6 90 67 I
15 11 2 15 11 2 15 8 2
SK Górnik Radlin 15 12 11 3 13 15 0 0   15 12     5 93 82 II
13 15 2 11 15 1 15 10 2
SP3 Rybnik I 12 15 6 11 11 15 0 0 12 15 0 0   3 74 99 IV
15 13 1 8 15 1 10 15 1

 

Etap eliminacji miejskich

 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

5

Punkty

Małe punkty

Miejsca

JKS SMS AMS Jastrzębie

 

0:2 (13:15, 14:16)

2:0 (16:14, 15:9)

2:0 (15:8, 15:7)

2:0 (15:0, 15:0)

7

248:169

II

 

2:1 (18:20, 19:17, 11:9)

2:0 (15:7, 15:6)

0:2 (12:15, 10:15)

2:0 (15:5, 15:6)

7

SK Górnik Radlin

2:0 (15:13, 16:14)

 

2:0 (15:5, 15:6)

2:0 (15:4, 15:11)

2:0 (15:0, 15:0)

8

257:138

I

1:2 (20:18, 17:19,9:11)

 

2:0 (15:0, 15:5)

2:0 (15:9, 15:10)

2:0 (15:8, 15:5)

7

MOSM Tychy III

0:2 (14:16, 9:15)

0:2 (5:15, 6:15)

 

0:2 (10:15, 7:15)

2:0 (15:0, 15:0)

5

148:200

IV

0:2 (7:15, 6:15)

0:2 (0:15, 5:15)

 

0:2 (10:15, 9:15)

2:0 (15:8, 15:11)

5

AT Żory Jastrzębski Węgiel I

0:2 (8:15, 7:15)

0:2 (4:15, 11:15)

2:0 (15:10, 15:7)

 

2:0 (15:0, 15:0)

6

199:168

III

2:0 (15:12, 15:10)

0:2 (9:15, 10:15)

2:0 (15:10, 15:9)

 

2:0 (15:12, 15:8)

7

AT Żory Jastrzębski Węgiel IV

0:2 (0:15, 0:15)

0:2 (0:15, 0:15)

0:2 (0:15, 0:15)

0:2 (0:15, 0:15)

 

0

63:240

V

0:2 (5:15, 6:15)

0:2 (8:15, 5:15)

0:2 (8:15, 11:15)

0:2 (12:15, 8:15)

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etap 1

I liga gr A

 

 

 

Dwójki

 

Etap 1 

 

gr Z-1, 

turniej I

 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 Punkty suma Małe punkty  
SK Górnik Radlin I   15 12     15 9     15 0     13 222 143 A
15 9 2 15 8 2 15 2 2  
MUKS SP3 Sari Żory I 12 15 0 0   15 9     15 12     11 184 168 B
9 15 1 15 2 2 16 14 2  
SK Górnik Radlin III 9 15 0 0 9 15 0 0   11 15     7 135 229 C
8 15 1 2 15 1 10 15 1  
SK Górnik Radlin IV 0 15 0 0 12 15 0 0 15 11 0 0   9 157 215 D
2 15 1 14 16 1 15 10 2  

 

 

  Nazwa drużyny 1 2 3 4 Punkty suma Małe punkty
E KS J.A.J.O. Jastrzębie I   8 15     2 15     9 15     8 120 194
  11 15 1 7 15 1 12 15 1
F AT Żory Jastrzębski Węgiel II 15 8 0 0   7 15     15 6 11 7 12 209 169
  15 11 2 6 15 1 11 15 2
G AT Żory Jastrzębski Węgiel I 15 2 0 0 15 7 0 0   15 9     14 222 112
  15 7 2 15 6 2 15 6 2
H SP3 Rybnik 15 9 0 0 6 15 7 11 9 15 0 0   10 178 204
  15 12 2 15 11 1 6 15 1

 

 

Turniej II

 

Nazwy drużyn I set II set III set Duże punkty Małe punkty zdobyte Małe punkty stracone
A - E 15 7 15 3     2 30 10
A - F 15 11 10 15 11 9 2 36 35
A - G 9 15 18 16 9 11 1 36 42
A - H 15 7 15 9     2 30 16
B - E 15 13 15 9     2 30 22
B - F 12 15 11 15     1 23 30
B - G 13 15 6 15     1 19 30
B - H 15 10 15 9     2 30 19
C - E 13 15 15 13 4 11 1 32 39
C - F 4 15 6 15     1 10 30
C - G 1 15 7 15     1 8 30
C - H 12 15 16 14 8 11 1 36 40
D - E 18 16 15 17 11 6 2 44 39
D - F 17 19 6 15     1 23 34
D - G 5 15 7 15     1 12 30
D - H 8 15 12 15     1 20 30

 

Nazwy drużyn I set II set III set Duże punkty Małe punkty zdobyte Małe punkty stracone
E - A 7 15 3 15 0 0 1 10 30
E - B 13 15 9 15 0 0 1 22 30
E - C 15 13 13 15 11 4 2    
E - D 16 18 17 15 6 11 1 39 44
F - A 11 15 15 10 9 11 1 35 36
F - B 15 12 15 11 0 0 2 30 23
F - C 15 4 15 6 0 0 2 30 10
F - D 19 17 15 6 0 0 2 34 23
G - A 15 9 16 18 11 9 2 42 36
G - B 15 13 15 6 0 0 2 30 19
G - C 15 1 15 7 0 0 2 30 8
G - D 15 5 15 7 0 0 2 30 12
H - A 7 15 9 15 0 0 1 16 30
H - B 10 15 9 15 0 0 1 19 30
H - C 15 12 14 16 11 8 2 40 36
H - D 15 8 15 12 0 0 2 30 20

 

Tabela

Nazwa drużyny Punkty I turniej II turniej suma Małe punkty razem Miejsce
SK Górnik Radlin I 13 222 143 II
MUKS SP3 Sari Żory I 11 184 168 IV
SK Górnik Radlin III 7 135 229 VIII
SK Górnik Radlin IV 9 157 215 VI
KS J.A.J.O. Jastrzębie I 8 120 194 VII
Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 12 209 169 III
Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I 14 222 112 I
SP3 Rybnik 10 178 204 V

 

grupa S-1

 

Turniej I

 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 Punkty suma Małe punkty  
AT Żory Jastrzębski Węgiel VII   7 15     19 21 11 7 15 11 11 2 9 171 221 A
5 15 1 15 13 2 11 15 2  
SK Górnik Radlin II 15 7 0 0   15 11     15 6     13 225 164 B
15 5 2 17 15 2 15 9 2  
TS Volley Rybnik II 21 19 7 11 11 15 0 0   19 17     8 180 228 C
13 15 1 15 17 1 15 6 2  
AT Żory Jastrzębski Węgiel IV 11 15 2 11 6 15 0 0 17 19 0 0   7 119 221 D
15 11 1 9 15 1 6 15 1  

 

 

  Nazwa drużyny 1 2 3 4 Punkty suma Małe punkty
E AT Żory Jastrzębski Węgiel III   15 10     15 12 11 9 12 15     12 169 146
  15 6 2 11 15 2 11 15 1
F KS J.A.J.O. Jastrzębie IV 10 15 0 0   15 9 11 8 9 15     11 190 192
  6 15 1 10 15 2 11 15 1
G KS Siatkarz Beskid Skoczów II 12 15 9 11 9 15 8 11   11 15     11 214 177
  15 11 1 15 10 1 5 15 1
H JKS SMS AMS Jastrzębie I 15 12 0 0 15 9 0 0 15 11 0 0   13 214 148
  15 11 2 15 11 2 15 5 2

 

 

Turniej II

 

Nazwy drużyn I set II set III set Duże punkty Małe punkty zdobyte Małe punkty stracone
A - E 4 15 15 17     1 19 32
A - F 9 15 11 15     1 20 30
A - G 11 15 7 15     1 18 30
A - H 10 15 10 15     1 20 30
B - E 15 9 15 8     2 30 17
B - F 15 8 15 13     2 30 21
B - G 8 15 15 11 11 13 1 34 39
B - H 15 11 13 15 11 8 2 39 34
C - E 5 15 10 15     1 15 30
C - F 8 15 15 10 10 12 1 33 37
C - G 3 15 14 16     1 17 31
C - H 7 15 7 15     1 14 30
D - E 2 15 13 15     1 15 30
D - F 11 15 6 15     1 17 30
D - G 3 15 2 15     1 5 30
D - H 7 15 9 15     1 16 30

 

 

Nazwy drużyn I set II set III set Duże punkty Małe punkty zdobyte Małe punkty stracone
E - A 15 4 17 15 0 0 2 32 19
E - B 9 15 8 15 0 0 1 17 30
E - C 15 5 15 10 0 0 2    
E - D 15 2 15 13 0 0 2 30 15
F - A 15 9 15 11 0 0 2 30 20
F - B 8 15 13 15 0 0 1 21 30
F - C 15 8 10 15 12 10 2 37 33
F - D 15 11 15 6 0 0 2 30 17
G - A 15 11 15 7 0 0 2 30 18
G - B 15 8 11 15 13 11 2 39 34
G - C 15 3 16 14 0 0 2 31 17
G - D 15 3 15 2 0 0 2 30 5
H - A 15 10 15 10 0 0 2 30 20
H - B 11 15 15 13 8 11 1 34 39
H - C 15 7 15 7 0 0 2 30 14
H - D 15 7 15 9 0 0 2 30 16

 

Tabela

 

Nazwa drużyny Punkty I turniej II turniej suma Małe punkty razem Miejsce
Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel VII 9 171 221 VI
SK Górnik Radlin II 13 225 164 II
TS Volley Rybnik II 8 180 228 VII
Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel IV 7 119 221 VIII
Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III 12 169 146 III
KS J.A.J.O. Jastrzębie IV 11 190 192 V
KS Siatkarz Beskid Skoczów II 11 214 177 IV
JKS SMS AMS Jastrzębie I 13 214 148 I

 


grupa B-1

 

Turniej I 

 

Nazwa drużyny 1 2 3 4 Punkty suma Małe punkty  
KS J.A.J.O. Jastrzębie III   15 9 10 12 15 4     15 13 11 8 10 218 220 A
12 15 1 15 6 2 6 15 2  
KS J.A.J.O. Jastrzębie II 9 15 12 10   15 8     15 5 11 8 11 232 224 B
15 12 2 15 7 2 13 15 2  
MUKS SP3 Sari Żory III 4 15 0 0 8 15 0 0   11 15     7 91 211 C
6 15 1 7 15 1 3 15 1  
TS Volley Rybnik I 13 15 8 11 5 15 8 11 15 11 0 0   8 168 206 D
15 6 1 15 13 1 15 3 2  

 

 

  Nazwa drużyny 1 2 3 4 Punkty suma Małe punkty
E SK Górnik Radlin V   15 10     12 15     15 10     13 197 120
  15 6 2 5 15 1 15 6 2
F JKS SMS AMS Jastrzębie II 10 15 0 0   16 18     5 15     10 193 209
  6 15 1 9 15 1 9 15 1
G JKS SMS AMS Jastrzębie III 15 12 0 0 18 16 0 0   15 12     14 221 146
  15 5 2 15 9 2 15 8 2
H KS Siatkarz Beskid Skoczów I 10 1