19 lipca 2018

Archiwum

Sezon 2017/2018

 

 

Etap IV, gr. 42

 

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK Górnik Radlin 8 16 8 16 0 406 283
2 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 8 14 6 13 6 419 366
3 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 8 14 6 13 6 413 364
4 ANBUD MKS Będzin II 8 13 5 12 6 427 329
5 MKSR Pyskowice 8 12 4 9 11 406 406
6 MKS Winner Czechowice-Dziedzice 8 11 3 8 11 363 374
7 GKS GieKsa Katowice 8 11 3 7 11 343 394
8 UKS Jedynka Jaworzno II 8 9 1 2 14 289 397
9 MUKS Michałkowice 8 8 0 1 16 265 418


  

1 2018-01-20 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:23, 25:20, 0:0)
2 2018-01-20 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - ANBUD MKS Będzin II 0:2 (16:25, 18:25, 0:0)
3 2018-01-20 ANBUD MKS Będzin II - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 1:2 (30:32, 25:16, 11:15)
4 2018-03-24 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - MKSR Pyskowice 2:0 (25:17, 25:21, 0:0)
5 2018-03-24 MKSR Pyskowice - UKS Jedynka Jaworzno II 2:0 (25:12, 25:19, 0:0)
6 2018-03-24 UKS Jedynka Jaworzno II - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 0:2 (18:25, 19:25, 0:0)
7 2018-03-03 GKS GieKsa Katowice - MUKS Michałkowice 2:0 (25:20, 25:18, 0:0)
8 2018-03-03 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin 0:2 (15:25, 6:25, 0:0)
9 2018-03-03 SK Górnik Radlin - GKS GieKsa Katowice 2:0 (25:8, 25:19, 0:0)
10 2018-03-17 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - MUKS Michałkowice 2:0 (25:6, 25:10, 0:0)
11 2018-03-17 MUKS Michałkowice - UKS Jedynka Jaworzno II 0:2 (23:25, 23:25, 0:0)
12 2018-03-17 UKS Jedynka Jaworzno II - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 0:2 (21:25, 11:25, 0:0)
13 2018-02-17 GKS GieKsa Katowice - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 1:2 (16:25, 25:23, 6:15)
14 2018-02-17 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MKSR Pyskowice 1:2 (12:25, 25:22, 12:15)
15 2018-02-17 MKSR Pyskowice - GKS GieKsa Katowice 1:2 (20:25, 25:21, 5:15)
16 2018-02-17 ANBUD MKS Będzin II - SK Górnik Radlin 0:2 (25:27, 26:28, 0:0)
17 2018-02-17 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 2:0 (25:16, 25:21, 0:0)
18 2018-02-17 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - ANBUD MKS Będzin II 2:1 (20:25, 25:22, 15:13)
19 2018-03-10 SK Górnik Radlin - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 2:0 (25:16, 25:22, 0:0)
20 2018-03-10 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - MKSR Pyskowice 1:2 (25:23, 23:25, 9:15)
21 2018-03-10 MKSR Pyskowice - SK Górnik Radlin 0:2 (19:25, 21:25, 0:0)
22 2018-03-10 UKS Jedynka Jaworzno II - ANBUD MKS Będzin II 0:2 (13:25, 13:25, 0:0)
23 2018-03-10 ANBUD MKS Będzin II - GKS GieKsa Katowice 2:0 (25:8, 25:14, 0:0)
24 2018-03-10 GKS GieKsa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno II 2:0 (25:23, 25:20, 0:0)
25 2018-03-10 MUKS Michałkowice - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 0:2 (9:25, 17:25, 0:0)
26 2018-03-10 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 2:1 (22:25, 25:14, 15:9)
27 2018-03-10 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MUKS Michałkowice 2:0 (25:11, 25:15, 0:0)
28 2018-02-24 GKS GieKsa Katowice - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 0:2 (21:25, 23:25, 0:0)
29 2018-02-24 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 1:2 (21:25, 25:21, 8:15)
30 2018-02-24 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - GKS GieKsa Katowice 2:0 (25:21, 25:21, 0:0)
31 2018-02-24 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - UKS Jedynka Jaworzno II 2:0 (25:11, 25:16, 0:0)
32 2018-02-24 UKS Jedynka Jaworzno II - SK Górnik Radlin 0:2 (19:25, 24:26, 0:0)
33 2018-02-24 SK Górnik Radlin - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:17, 25:9, 0:0)
34 2018-02-24 MUKS Michałkowice - ANBUD MKS Będzin II 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)
35 2018-02-24 ANBUD MKS Będzin II - MKSR Pyskowice 2:0 (25:21, 25:14, 0:0)
36 2018-02-24 MKSR Pyskowice - MUKS Michałkowice 2:1 (25:27, 28:26, 15:5)


  

Etap III, gr. 31

 

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel

8

16

8

16

2

430

297

2

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II

8

14

6

13

6

389

356

3

UKS Jedynka Jaworzno

8

13

5

13

8

431

402

4

TS Volley Rybnik

8

13

5

12

9

439

427

5

ANBUD MKS Będzin

8

13

5

11

9

422

416

6

Exact Systems Norwid Częstochowa

8

12

4

10

9

391

356

7

Eco-Team AZS 2020 Częstochowa

8

10

2

6

12

343

406

8

ANBUD MKS Będzin II

8

9

1

3

14

328

415

9

SK Górnik Radlin

8

8

0

1

16

313

41

 

1

2017-12-16

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel

-

TS Volley Rybnik

2:1 (25:13, 23:25, 15:13)

2

2017-12-16

TS Volley Rybnik

-

ANBUD MKS Będzin

2:1 (21:25, 25:23, 15:13)

3

2017-12-16

ANBUD MKS Będzin

-

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel

0:2 (17:25, 21:25, 0:0)

4

2017-12-16

UKS Jedynka Jaworzno

-

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II

2:1 (10:25, 25:21, 15:7)

5

2017-12-16

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II

-

Exact Systems Norwid Częstochowa

2:1 (25:17, 12:25, 15:11)

6

2017-12-16

Exact Systems Norwid Częstochowa

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:2 (11:25, 23:25, 0:0)

7

2017-12-16

ANBUD MKS Będzin II

-

Eco-Team AZS 2020 Częstochowa

0:2 (24:26, 18:25, 0:0)

8

2017-12-16

Eco-Team AZS 2020 Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:19, 25:23, 0:0)

9

2017-12-16

SK Górnik Radlin

-

ANBUD MKS Będzin II

0:2 (25:27, 24:26, 0:0)

10

2017-12-09

SK Górnik Radlin

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:2 (22:25, 18:25, 0:0)

11

2017-12-09

UKS Jedynka Jaworzno

-

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel

1:2 (26:24, 16:25, 10:15)

12

2017-12-09

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:16, 28:26, 0:0)

13

2017-12-09

Eco-Team AZS 2020 Częstochowa

-

Exact Systems Norwid Częstochowa

0:2 (13:25, 14:25, 0:0)

14

2017-12-09

Exact Systems Norwid Częstochowa

-

TS Volley Rybnik

2:1 (25:19, 23:25, 15:11)

15

2017-12-09

TS Volley Rybnik

-

Eco-Team AZS 2020 Częstochowa

2:1 (25:21, 22:25, 15:10)

16

2017-12-09

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II

-

ANBUD MKS Będzin

2:0 (31:29, 25:13, 0:0)

17

2017-12-09

ANBUD MKS Będzin

-

ANBUD MKS Będzin II

2:1 (25:17, 25:27, 15:11)

18

2017-12-09

ANBUD MKS Będzin II

-

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II

0:2 (19:25, 18:25, 0:0)

19

2017-11-25

Exact Systems Norwid Częstochowa

-

ANBUD MKS Będzin II

2:0 (25:17, 25:23, 0:0)

20

2017-11-25

ANBUD MKS Będzin II

-

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel

0:2 (12:25, 20:25, 0:0)

21

2017-11-25

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel

-

Exact Systems Norwid Częstochowa

2:0 (25:17, 25:18, 0:0)

22

2017-11-25

Eco-Team AZS 2020 Częstochowa

-

UKS Jedynka Jaworzno

1:2 (22:25, 25:20, 9:15)

23

2017-11-25

UKS Jedynka Jaworzno

-

ANBUD MKS Będzin

1:2 (25:18, 25:27, 11:15)

24

2017-11-25

ANBUD MKS Będzin

-

Eco-Team AZS 2020 Częstochowa

2:0 (25:23, 25:23, 0:0)

25

2017-11-25

TS Volley Rybnik

-

SK Górnik Radlin

2:0 (26:24, 25:13, 0:0)

26

2017-11-25

SK Górnik Radlin

-

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II

1:2 (25:14, 12:25, 9:15)

27

2017-11-25

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II

-

TS Volley Rybnik

2:0 (25:21, 25:23, 0:0)

28

2018-01-13

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II

-

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel

0:2 (12:25, 12:25, 0:0)

29

2018-01-13

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel

-

Eco-Team AZS 2020 Częstochowa

2:0 (25:10, 25:13, 0:0)

30

2018-01-13

Eco-Team AZS 2020 Częstochowa

-

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II

0:2 (14:25, 20:25, 0:0)

31

2018-01-13

TS Volley Rybnik

-

UKS Jedynka Jaworzno

2:1 (23:25, 27:25, 15:8)

32

2018-01-13

UKS Jedynka Jaworzno

-

ANBUD MKS Będzin II

2:0 (25:11, 25:19, 0:0)

33

2018-01-13

ANBUD MKS Będzin II

-

TS Volley Rybnik

0:2 (16:25, 23:25, 0:0)

34

2018-01-13

ANBUD MKS Będzin

-

Exact Systems Norwid Częstochowa

2:1 (25:21, 16:25, 15:10)

35

2018-01-13

Exact Systems Norwid Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:9, 25:17, 0:0)

36

2018-01-13

SK Górnik Radlin

-

ANBUD MKS Będzin

0:2 (20:25, 11:25, 0:0)

 

 

 

Etap 2 gr XXI

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel

8

16

8

16

0

400

205

2

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II

8

14

6

12

6

403

356

3

Exact Systems Norwid Częstochowa

8

13

5

12

7

412

333

4

UKS Jedynka Jaworzno

8

12

6

12

6

329

339

5

ANBUD MKS Będzin

8

12

4

10

9

384

347

6

SK Górnik Radlin

8

12

4

9

11

403

416

7

MOSM Tychy

8

10

2

5

13

336

407

8

BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała

8

9

1

6

14

329

444

9

SiKReT Gliwice

8

8

0

0

16

252

401

 

 

1

2017-10-21

MOSM Tychy

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:2 (10:25, 15:25, 0:0)

2

2017-10-21

UKS Jedynka Jaworzno

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

2:0 (25:22, 25:23, 0:0)

3

2017-10-21

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

-

MOSM Tychy

2:0 (25:16, 25:19, 0:0)

4

2017-10-21

AT Żory Jastrzębski Węgiel

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:19, 25:10, 0:0)

5

2017-10-21

SK Górnik Radlin

-

SiKReT Gliwice

2:0 (25:13, 25:18, 0:0)

6

2017-10-21

SiKReT Gliwice

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel

0:2 (11:25, 14:25, 0:0)

7

2017-10-21

ANBUD MKS Będzin

-

Exact Systems Norwid Częstochowa

0:2 (9:25, 15:25, 0:0)

8

2017-10-21

Exact Systems Norwid Częstochowa

-

BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała

2:0 (25:16, 25:15, 0:0)

9

2017-10-21

BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała

-

ANBUD MKS Będzin

1:2 (11:25, 25:23, 10:15)

10

2017-10-28

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel

0:2 (19:25, 20:25, 0:0)

11

2017-10-28

AT Żory Jastrzębski Węgiel

-

BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała

2:0 (25:7, 25:15, 0:0)

12

2017-10-28

BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

0:2 (10:25, 20:25, 0:0)

13

2017-10-28

UKS Jedynka Jaworzno

-

Exact Systems Norwid Częstochowa

2:1 (25:22, 24:26, 15:10)

14

2017-10-28

Exact Systems Norwid Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

2:1 (26:28, 25:21, 15:11)

15

2017-10-28

SK Górnik Radlin

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:2 (20:25, 20:25, 0:0)

16

2017-10-28

MOSM Tychy

-

ANBUD MKS Będzin

0:2 (20:25, 18:25, 0:0)

17

2017-10-28

ANBUD MKS Będzin

-

SiKReT Gliwice

2:0 (26:24, 25:12, 0:0)

18

2017-10-28

SiKReT Gliwice

-

MOSM Tychy

0:2 (15:25, 21:25, 0:0)

19

2017-11-04

SK Górnik Radlin

-

ANBUD MKS Będzin

2:1 (25:18, 22:25, 15:12)

20

2017-11-04

ANBUD MKS Będzin

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

1:2 (19:25, 25:20, 18:20)

21

2017-11-04

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:18, 25:16, 0:0)

22

2017-11-04

SiKReT Gliwice

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:2 (12:25, 15:25, 0:0)

23

2017-11-04

UKS Jedynka Jaworzno

-

BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała

2:1 (25:27, 25:13, 15:4)

24

2017-11-04

BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała

-

SiKReT Gliwice

2:0 (25:21, 25:20, 0:0)

25

2017-11-19

AT Żory Jastrzębski Węgiel

-

MOSM Tychy

2:0 (25:15, 25:17, 0:0)

26

2017-11-19

MOSM Tychy

-

Exact Systems Norwid Częstochowa

0:2 (17:25, 13:25, 0:0)

27

2017-11-19

Exact Systems Norwid Częstochowa

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel

0:2 (9:25, 20:25, 0:0)

28

2017-11-18

Exact Systems Norwid Częstochowa

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

1:2 (25:14, 23:25, 11:15)

29

2017-11-18

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

-

SiKReT Gliwice

2:0 (25:22, 25:14, 0:0)

30

2017-11-18

SiKReT Gliwice

-

Exact Systems Norwid Częstochowa

0:2 (12:25, 8:25, 0:0)

31

2017-11-18

ANBUD MKS Będzin

-

UKS Jedynka Jaworzno

2:0 (25:0, 25:0, 0:0)

32

2017-11-18

UKS Jedynka Jaworzno

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel

0:2 (0:25, 0:25, 0:0)

33

2017-11-18

AT Żory Jastrzębski Węgiel

-

ANBUD MKS Będzin

2:0 (25:15, 25:14, 0:0)

34

2017-11-18

BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała

-

SK Górnik Radlin

1:2 (16:25, 25:22, 10:15)

35

2017-11-18

SK Górnik Radlin

-

MOSM Tychy

2:1 (24:26, 25:22, 17:15)

36

2017-11-18

MOSM Tychy

-

BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała

2:1 (25:17, 23:25, 15:13)

 

 

Etap 1 gr  VIII

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

6

12

6

12

2

320

225

2

KS AZS Rafako Racibórz

6

9

3

8

7

303

276

3

TS Volley Rybnik II

6

6

0

1

12

187

309

 

 

1

2017-09-23

TS Volley Rybnik II

-

SK Górnik Radlin

0:2 (6:25, 10:25, 0:0)

2

2017-09-23

SK Górnik Radlin

-

KS AZS Rafako Racibórz

2:1 (25:20, 19:25, 15:9)

3

2017-09-23

KS AZS Rafako Racibórz

-

TS Volley Rybnik II

2:0 (25:8, 25:11, 0:0)

4

2017-09-30

SK Górnik Radlin

-

KS AZS Rafako Racibórz

2:1 (25:22, 21:25, 15:12)

5

2017-09-30

KS AZS Rafako Racibórz

-

TS Volley Rybnik II

2:1 (25:22, 19:25, 15:12)

6

2017-09-30

TS Volley Rybnik II

-

SK Górnik Radlin

0:2 (18:25, 14:25, 0:0)

7

2017-10-14

KS AZS Rafako Racibórz

-

TS Volley Rybnik II

2:0 (25:17, 25:11, 0:0)

8

2017-10-14

TS Volley Rybnik II

-

SK Górnik Radlin

0:2 (19:25, 14:25, 0:0)

9

2017-10-14

SK Górnik Radlin

-

KS AZS Rafako Racibórz

2:0 (25:13, 25:18, 0:0)

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : BANK ZACHODNI WBK S.A.
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Sezon 2017/2018 - Młodzicy