08 września 2017

Archiwum

II liga

 

Turniej o utrzymanie

24-03-2017

SK Górnik Radlin - AZS Rafako Racibórz 3:2 (25:14, 34:32, 20:25, 24:26, 15:11)

 

26-03-2017

Winner Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin 3:0 (25:15, 25:10, 25:22)

 

Runda zasadnicza

Poz.

Drużyna

Mecze

Pkt

Sety

pkt

1

MKS Andrychów

22

60

63:17

1907:1605

2

TS Volley Rybnik

22

56

61:18

1894:1602

3

MCKiS Jaworzno

22

53

57:23

1869:1656

4

TKS Tychy

22

46

52:28

1881:1731

5

SMS PZPS III Spała

22

39

50:36

1966:1910

6

Juve Wakmet Głuchołazy

22

30

39:44

1785:1831

7

UKS Strzelce Opolskie

22

25

37:48

1797:1888

8

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel

22

24

34:50

1812:1936

9

AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra

22

19

26:55

1733:1871

10

SK Górnik Radlin

22

18

31:57

1854:2005

11

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

22

15

23:57

1665:1882

12

KS AZS Rafako Racibórz

22

11

20:60

1638:1884

 

Terminarz II ligi w sezonie 2016/2017:

 

2016-09-22 – 1 kolejka

SK Górnik Radlin - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:1 (28:26, 21:25, 25:12, 25:20)

 

2016-10-01 – 2 kolejka

SK Górnik Radlin - UKS Strzelce Opolskie 3:2 (21:25, 18:25, 25:12, 25:16, 18:16)

 

2016-10-08 – 3 kolejka

SMS PZPS Spała III - SK Górnik Radlin 3:0 (25:19, 25:18, 25:19)

 

2016-10-15 – 4 kolejka

Juve Wakmet Głuchołazy - SK Górnik Radlin 3:2 (25:22, 15:25, 25:18, 16:25, 15:13)

 

2016-10-22 – 5 kolejka

SK Górnik Radlin - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra 1:3 (25:19, 23:25, 20:25, 21:25)

 

2016-10-29 – 6 kolejka

KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 3:2 (22:25, 25:13, 34:36, 25:19, 16:14)

 

2016-11-05 – 7 kolejka

SK Górnik Radlin - MKS Andrychów 0:3 (21:25, 15:25, 9:25)

 

2016-11-09 – 8 kolejka

MCKiS Jaworzno - SK Górnik Radlin 3:1 (25:21, 25:17, 21:25, 25:21)

 

2016-11-12 – 9 kolejka

SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 0:3 (17:25, 18:25, 23:25)

 

2016-11-19– 10 kolejka

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 3:2 (25:23, 30:32, 25:20, 24:26, 15:12)

 

2016-11-26 – 11 kolejka

TKS Tychy - SK Górnik Radlin 3:1 (17:25, 25:20, 25:13, 25:19)

 

2016-12-03 – 12 kolejka

MKS Winner Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin 2:3 (19:25, 22:25, 25:14, 25:23, 13:15)

 

2016-12-10 – 13 kolejka

UKS Strzelce Opolskie - SK Górnik Radlin 1:3 (22:25, 21:25, 25:16, 18:25)

 

2016-12-17 – 14 kolejka

 

SK Górnik Radlin - SMS PZPS Spała III 2:3 (35:33, 25:14, 19:25, 22:25, 15:17)

 

2017-01-07 – 15 kolejka

SK Górnik Radlin - Juve Wakmet Głuchołazy 2:3 (22:25, 23:25, 25:22, 25:21, 10:15)

 

2017-01-14 – 16 kolejka

AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - SK Górnik Radlin 3:1 (25:15, 25:17, 22:25, 25:16)

 

2017-01-18 – 17 kolejka

SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:16, 25:16, 25:14)

 

2017-01-21 – 18 kolejka

MKS Andrychów - SK Górnik Radlin 3:0 (25:16, 30:28, 25:18)

 

2017-01-28 – 19 kolejka

SK Górnik Radlin - MCKiS Jaworzno 1:3 (15:25, 17:25, 25:23, 23:25)

 

2017-02-11 – 20 kolejka

TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 3:0 (25:17, 25:18, 25:23)

 

2017-02-15 – 21 kolejka

SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 1:3 (24:26, 20:25, 25:23, 21:25)

 

2017-02-18 – 22 kolejka

SK Górnik Radlin - TKS Tychy 0:3 (17:25, 22:25, 25:27)

 

 

 

Juniorzy

 

Poz.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

8

20

7

23

9

730

643

2

KS AZS Rafako Racibórz

8

17

6

19

10

667

578

3

SK Górnik Radlin

8

17

5

20

10

692

552

4

MKS Żywiec

8

3

1

5

21

483

611

5

SV MOSiR Zabrze

8

3

1

5

22

461

649

 

 

2016-09-28 – 1 kolejka

SK Górnik Radlin - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:9, 21:25, 25:12, 25:16)

 

2016-10-17 – 2 kolejka

KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 3:1 (25:16, 25:20, 25:27, 25:18)

 

2016-10-19 – 3 kolejka

SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (25:9, 22:25, 25:23, 27:29, 9:15)

 

2016-10-26 – 4 kolejka

MKS Żywiec - SK Górnik Radlin 0:3 (23:25, 9:25, 19:25)

 

2016-11-30 – 5 kolejka

SV MOSiR Zabrze - SK Górnik Radlin 0:3 (7:25, 10:25, 14:25)

 

2016-11-16 – 6 kolejka

SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:19, 25:14, 25:21)

 

2016-12-07 –  7 kolejka

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 3:2 (25:21, 16:25, 25:27, 25:23, 15:11)

 

2016-12-14 – 8 kolejka

SK Górnik Radlin - MKS Żywiec 3:0 (25:11, 25:19,25:19)

 

 

 

Kadeci

 

1/4 Finału Mistrzostw Polski

 

09.03.2017 r.

 

Stal AZS PWSZ Nysa  -  TS Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 (25:27, 22:25, 25:19, 25:23, 15:9)

 

10.03.2017 r.

 

TS Victoria PWSZ Wałbrzych     -    SK Górnik Radlin   0:3 (18:25, 23:25, 23:25) 
SK Górnik Radlin     -    Stal AZS PWSZ Nysa   0:3 (22:25, 16:25, 23:25)

 

Gr  A

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Stal AZS PWSZ Nysa 2 4 2 6 2 187 164

2

SK Górnik Radlin 2 3 1 3 3 136 139

3

TS Victoria PWSZ Wałbrzych 2 2 0 2 6 167 187

 

 

 09.03.2017 r.

  
Jastrzębski Węgiel     -    MKS Andrychów     3:1 (18:25, 25:19, 25:16, 25:23)


10.03.2017 r. 


MKS Andrychów     -    MGOKIS Praszka    3:0 (28:26, 25:19, 25:10)   
MGOKIS Praszka     -    Jastrzębski Węgiel  0:3 (21:25, 13:25, 18:25)

 

Gr B

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Jastrzębski Węgiel

2 4 2 6 1 168 135

2

MKS Andrychów

2 3 1 4 3 161 148

3

MGOKIS Praszka

2 2 0 0 6 107 153

 

 

11 marca 2017  


Mecz o V miejsce : TS Victoria PWSZ Wałbrzych - MGOKIS Praszka 3:1 (25:16, 18:25, 25:13, 25:19)

 

Stal AZS PWSZ Nysa - MKS Andrychów     3:2 (22:25, 21:25, 25:17, 25:19, 18:16)

Jastrzębski Węgiel     -    SK Górnik Radlin 3:0 (25:17, 25:13, 25:16)

 

12 marca 2017

 

mecz nr 1
SK Górnik Radlin - MKS Andrychów  3:1 (25:19, 25:23, 18:25, 25:19)

 

mecz nr 2
Stal AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel     0:3 (18:25, 16:25, 21:25)


Klasyfikacja końcowa

1. Jastrzębski Węgiel
2. Stal AZS PWSZ Nysa
3. SK Górnik Radlin
4. MKS Andrychów
5. TS Victoria PWSZ Wałbrzych
6. MGOKiS Praszka

 

 

Finał Mistrzostw Śląska

 

2017-02-15    
Jastrzębski Węgiel   -  SK Górnik Radlin     3:2 (30:32, 25:18, 24:26, 25:12, 17:15)
AZS 2020 IV LO Częstochowa - MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice     3:0 (26:24, 25:14, 25:18)

2017-02-16    
Jastrzębski Węgiel     -    BBTS Włókniarz Bielsko-Biała     3:0 (25:12, 25:18, 25:14)
SK Górnik Radlin     -    MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice     3:1 (25:22, 25:20, 18:25, 25:20)
2017-02-17    
BBTS Włókniarz   Bielsko-Biała     -    MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice     3:1 (25:16, 20:25, 25:18, 25:20)
SK Górnik Radlin     -    AZS 2020 IV LO Częstochowa     1:3 (17:25, 25:20, 14:25, 18:25)
2017-02-18    
Jastrzębski Węgiel     -    MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice     3:0 (25:16, 25:8, 25:14)
AZS 2020 IV LO Częstochowa     -    BBTS Włókniarz Bielsko-Biała     3:0 (25:21, 25:14, 25:19)
2017-02-19    
SK Górnik Radlin     -    BBTS Włókniarz Bielsko-Biała     3:0 (25:16, 25:19, 25:16)
AZS 2020 IV LO Częstochowa     -    Jastrzębski Węgiel     2:3 (23:25, 25:15, 25:20, 22:25, 14:16)

 

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Jastrzębski Węgiel

4

8

4

12

4

372

294

2

AZS 2020 IV LO Częstochowa

4

7

3

11

4

355

285

3

SK Górnik Radlin

4

6

2

9

7

345

354

4

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

5

1

3

10

244

304

5

MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice

4

4

0

2

12

260

339

 

I etap

 

Poz. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice 14 36 12 38 11 1171 955
2 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 14 34 12 37 12 1163 854
3 Jastrzębski Węgiel II 14 28 9 34 19 1218 1040
4 KS AZS Rafako Racibórz 14 21 7 30 27 1241 1180
5 TS Volley Rybnik 13 18 6 20 26 1010 967
6 SK Górnik Radlin 13 9 3 16 34 1021 1155
7 KS J.A.J.O Jastrzębie Zdrój 13 7 2 11 36 926 1106
8 VK Ostrava 11 6 2 6 27 310 803

 

2016-09-23 - 1 kolejka - przełożony na 12.12.2016 r.

Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin 3:0 (32:30, 25:20, 25:17)

 

2016-09-30 - 2 kolejka

SK Górnik Radlin - KS J.A.J.O Jastrzębie Zdrój 3:2 (24:26, 25:21, 19:25, 25:20, 15:11)

 

2016-10-04 - 3 kolejka

KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 2:3 (28:26, 21:25, 23:25, 25:14, 9:15)

 

2016-10-07 - 4 kolejka - przełożony

VK Ostrava - SK Górnik Radlin

 

2016-10-14 - 5 kolejka

SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 1:3 (25:22, 16:25, 19:25, 12:25)

 

2016-10-21 - 6 kolejka

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 3:0 (25:20. 25:13, 25:9)

 

2016-10-28 - 7 kolejka

SK Górnik Radlin - MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice 1:3 (25:23, 21:25, 20:25, 25:27)

 

2016-11-04 - 8 kolejka

SK Górnik Radlin - Jastrzębski Węgiel II 2:3 (19:25, 25:17, 27:25, 20:25, 13:15)

 

2016-11-08 - 9 kolejka

KS J.A.J.O Jastrzębie Zdrój - SK Górnik Radlin 3:1 (25:22, 26:28, 25:18, 25:9)

 

2016-11-18 - 10 kolejka

SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 2:3 (19:25, 25:14, 15:25, 25:20, 12:15)

 

2016-11-25 - 11 kolejka

SK Górnik Radlin - VK Ostrava 0:3 (22:25, 25:27, 20:25)

 

2016-12-02 - 12 kolejka

TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 0:3 (19:25, 17:25, 22:25)

 

2016-12-09 - 13 kolejka

SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 17:25, 21:25)

 

2016-12-16 - 14 kolejka

MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice - SK Górnik Radlin 3:0 (25:23, 25:20, 25:17)

 

 

 

Młodzicy

 

V etap

 

I turniej - 04.03.2017 r. w Radlinie

SK Górnik Radlin - MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice  2:0 (30:28, 25:15)

SiKReT Gliwice -  SK Górnik Radlin 0:2 (20:25, 22:25)

 

II turniej - 18.03.2017 r. w Bielsku- Białej

ANBUD MKS Będzin II -  SK Górnik Radlin 0:2 (13:25, 9:25)

SK Górnik Radlin  - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (25:19, 20:25, 13:15)

 

III turniej - 01.04.2017 r. w Rybniku

TS Volley Rybnik II  -  SK Górnik Radlin 0:2 (14:25, 11:25)

SK Górnik Radlin  -  UKS Olimpia Katowice 2:0 (25:11, 25:20)

 

IV turniej - 08.04.2017 r. w Częstochowie

UKS Jedynka SYDOVER Jaworzno  - SK Górnik Radlin 0:2 (18:25, 18:25)

SK Górnik Radlin - Exact Systems Norwid Częstochowa II 0:2 (20:25, 26:28)

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

8

15

7

14

5

426

377

2

SK Górnik Radlin

8

14

6

13

4

409

311

3

MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice

8

14

6

13

4

399

329

4

UKS Olimpia Katowice

8

13

5

11

8

406

370

5

SiKReT Gliwice

8

12

4

10

10

419

386

6

Exact Systems Norwid Częstochowa II

8

11

3

8

11

351

401

7

UKS Jedynka SYDOVER Jaworzno

8

11

3

8

12

386

396

8

ANBUD MKS Będzin II

8

10

2

5

13

334

398

9

TS Volley Rybnik II

8

8

0

1

16

249

411

 

IV etap

 

I turniej - 07.01.2017 w Radlinie

SK Górnik Radlin - Jastrzębski Węgiel II 2:0 (26:24, 25:22)

UKS Olimpia Katowice - SK Górnik Radlin 2:0 (25:23, 25:22)

 

II turniej - 06.02.2017 w Radlinie

SK Górnik Radlin -  KS AZS Rafako Racibórz  2:0 (25:6, 25:11)

SMUKS Orzesze  - SK Górnik Radlin 0:2 (12:25, 15:25)

 

III turniej – 11.02.21017 r. w Gliwicach

MOSM Tychy  -  SK Górnik Radlin 2:1 (27:25, 21:25, 15:12)

SK Górnik Radlin  - SiKReT Gliwice 2:1 (27:25, 25:27, 15:9)

 

IV turniej – 12.02.2017 r. w Tychach

MOSM Tychy II   -  SK Górnik Radlin 0:2 (14:25, 6:25)

SK Górnik Radlin  -  Exact Systems Norwid Częstochowa 0:2 (14:25, 18:25)

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Exact Systems Norwid Częstochowa

8

16

8

16

2

417

300

2

MOSM Tychy

8

15

7

15

5

444

357

3

Jastrzębski Węgiel II

8

13

5

11

7

404

326

4

SK Górnik Radlin

8

13

5

11

7

407

334

5

UKS Olimpia Katowice

8

12

4

9

8

367

348

6

SiKReT Gliwice

8

12

4

9

9

389

388

7

KS AZS Rafako Racibórz

8

10

2

7

12

332

387

8

MOSM Tychy II

8

9

1

2

15

256

406

9

SMUKS Orzesze

8

8

0

1

16

240

410

 

III etap

 

I turniej – 24.11.2016 r. w Rybniku

SK Górnik Radlin - ANBUD MKS Będzin 0:2 (21:25, 21:25)

TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 2:1 (23:25, 25:11, 15:11)

 

II turniej – 26.11.2016 r. w Pyskowicach

MKSR Pyskowice - SK Górnik Radlin 2:0 (25:16, 25:20)

SK Górnik Radlin - MOSM Tychy 0:2 (14:25, 16:25)

 

III turniej – 03.12.2016 r. w Radlinie

UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin 1:2 (25:17, 20:25, 11:15)

SK Górnik Radlin - Jastrzębski Węgiel 0:2 (19:25, 21:25)

 

IV turniej – 10.12.2016 r. w Częstochowie

SK Górnik Radlin - AZS 2020 IV LO Częstochowa 0:2 (18:25, 5:25)

Exact Systems Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 1:2 (25:23, 24:26, 13:15)

 

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

AZS 2020 IV LO Częstochowa

8

16

8

16

1

411

272

2

Jastrzębski Węgiel

8

14

6

13

4

384

305

3

ANBUD MKS Będzin

8

14

6

12

4

379

328

4

TS Volley Rybnik

8

13

5

11

7

399

346

5

MKSR Pyskowice

8

12

4

9

10

362

404

6

UKS Jedynka Jaworzno

8

10

2

6

12

329

383

7

Exact Systems Norwid Częstochowa

8

10

2

5

14

360

421

8

SK Górnik Radlin

8

10

2

5

14

340

431

9

MOSM Tychy

8

9

1

3

14

316

390

 

 

II etap

 

I turniej – 22.10.2016 r. w Radlinie

SK Górnik Radlin - UKS Jedynka SYDOVER Jaworzno 2:0 (25:15, 25:22)

MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice - SK Górnik Radlin 0:2 (17:25, 17:25)

 

II turniej – 23.10.2016 r. w Katowicach

MUKS Michałkowice – SK Górnik Radlin 0:2 (24:26, 15:25)

SK Górnik Radlin - TKKF Czarni Katowice 2:0 (25:14, 25:10)

 

III turniej – 29.10.2016 r. w Tychach

Exact Systems Norwid Częstochowa II - SK Górnik Radlin 0:2 (25:27, 20:25)

SK Górnik Radlin - MOSM Tychy 0:2 (8:25, 17:25)

 

IV turniej – 05.11.2016 r. w Gliwicach

SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin 0:2 (15:25, 17:25)

SK Górnik Radlin - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:2 (15:25, 20:25)

 

 

Poz.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety+

Sety-

pkt+

pkt-

1

Exact Systems Norwid Częstochowa

8

15

7

15

2

409

280

2

MOSM Tychy

8

15

7

14

4

409

289

3

SK Górnik Radlin

8

14

6

12

4

363

311

4

MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice

8

14

6

12

5

389

318

5

Exact Systems Norwid Częstochowa II

8

12

4

9

10

405

365

6

MUKS Michałkowice

8

11

3

6

10

297

370

7

UKS Jedynka SYDOVER Jaworzno

8

10

2

4

13

288

391

8

SiKReT Gliwice

8

9

1

5

14

339

415

9

TKKF Czarni Katowice

8

8

0

1

16

250

410

                 

I etap:

 

I turniej - 24 wrzesień 2016 r. w Raciborzu

SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz II 2:0 (25:16, 25:18)
SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 1:2 (19:25, 25:23, 11:15)

 

II turniej - 1 październik 2016 r. w Raciborzu

KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 0:2 (17:25, 18:25)
KS AZS Rafako Racibórz II - SK Górnik Radlin 0:2 (16:25, 14:25)

 

III turniej - 8 październik 2016 r. w Radlinie

KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 0:2 (7:25, 10:25)

KS AZS Rafako Racibórz II - SK Górnik Radlin 2:1 (25:22, 22:25, 15:12)

 

 

Poz.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1 KS AZS Rafako Racibórz 6   11 5     10 5  318  255
2 SK Górnik Radlin 6 10   4 10     4  314  241
3 KS AZS Rafako Racibórz II 6 6 0      1     12  172  308

 

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : BANK ZACHODNI WBK S.A.
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Sezon 2016/2017