03 września 2020

Archiwum

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

17

43

14

45

13

1375

1173

2

KS AZS Rafako Racibórz

19

42

14

48

23

1670

1474

3

UKS TRÓJKA Mikołów

17

36

13

41

21

1451

1319

4

KS Płomień Przystajń

18

35

13

44

28

1645

1577

5

SK Górnik Radlin

18

34

11

39

26

1481

1385

6

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

18

25

8

28

36

1383

1422

7

MKSR Pyskowice

17

21

6

27

35

1338

1421

8

Hemarpol Norwid Częstochowa

17

20

7

29

39

1407

1468

9

KS Rudziniec

17

17

5

24

39

1349

1440

10

UKS Jedynka Jaworzno

18

10

4

18

47

1357

1521

11

LKS Olimpia Włodowice

18

8

2

15

51

1314

1570

 

 

1

2019-10-31

KS Rudziniec

-

UKS TRÓJKA Mikołów

2:3 (24:26, 25:21, 25:18, 16:25, 11:15)

2

2019-09-28

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

MKSR Pyskowice

0:3 (20:25, 20:25, 21:25)

3

2019-09-29

LKS Olimpia Włodowice

-

SK Górnik Radlin

1:3 (13:25, 17:25, 25:22, 23:25)

4

2019-09-28

UKS Jedynka Jaworzno

-

KS AZS Rafako Racibórz

1:3 (19:25, 20:25, 26:24, 21:25)

 

2019-09-28

KS Płomień Przystajń

-

pauzuje

0:0

5

2019-10-18

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

3:1 (25:17, 25:15, 23:25, 25:14)

6

2019-10-05

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

KS Rudziniec

3:0 (25:11, 30:28, 25:21)

 

2019-11-05

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

pauzuje

0:0

7

2019-10-05

KS Płomień Przystajń

-

UKS Jedynka Jaworzno

3:0 (25:19, 25:19, 25:23)

8

2019-10-05

KS AZS Rafako Racibórz

-

LKS Olimpia Włodowice

3:0 (25:20, 25:15, 25:22)

9

2019-10-05

SK Górnik Radlin

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

3:0 (25:20, 25:21, 25:19)

10

2019-10-05

MKSR Pyskowice

-

UKS TRÓJKA Mikołów

2:3 (20:25, 25:22, 22:25, 25:21, 12:15)

11

2019-10-11

KS Rudziniec

-

MKSR Pyskowice

1:3 (22:25, 25:23, 23:25, 26:28)

12

2019-12-12

SK Górnik Radlin

-

UKS TRÓJKA Mikołów

2:3 (28:26, 18:25, 24:26, 25:21, 16:18)

13

2019-10-12

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:3 (22:25, 18:25, 15:25)

14

2019-10-12

LKS Olimpia Włodowice

-

KS Płomień Przystajń

0:3 (11:25, 24:26, 20:25)

15

2019-10-12

UKS Jedynka Jaworzno

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

3:2 (21:25, 25:22, 20:25, 25:22, 15:12)

 

2019-10-12

pauzuje

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

0:0 (0:0, 0:0, 0:0)

 

2019-10-18

pauzuje

-

KS Rudziniec

0:0 (0:0, 0:0, 0:0)

16

2019-10-21

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

UKS Jedynka Jaworzno

3:0 (25:16, 25:17, 25:19)

17

2019-11-22

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

LKS Olimpia Włodowice

2:3 (22:25, 21:25, 25:18, 25:19, 13:15)

18

2019-10-19

KS Płomień Przystajń

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

1:3 (22:25, 21:25, 25:21, 22:25)

19

2019-11-14

KS AZS Rafako Racibórz

-

UKS TRÓJKA Mikołów

0:3 (17:25, 16:25, 19:25)

20

2019-10-19

SK Górnik Radlin

-

MKSR Pyskowice

3:1 (25:17, 25:19, 24:26, 25:20)

21

2019-10-24

KS Rudziniec

-

SK Górnik Radlin

0:3 (16:25, 22:25, 9:25)

22

2019-11-09

MKSR Pyskowice

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:3 (13:25, 19:25, 27:29)

23

2019-10-26

KS Płomień Przystajń

-

UKS TRÓJKA Mikołów

1:3 (20:25, 22:25, 25:17, 23:25)

24

2019-10-26

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

0:3 (24:26, 16:25, 16:25)

25

2019-10-27

LKS Olimpia Włodowice

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

0:3 (18:25, 19:25, 17:25)

 

2019-10-26

UKS Jedynka Jaworzno

-

pauzuje

0:0 (0:0, 0:0, 0:0)

26

2019-11-16

UKS Jedynka Jaworzno

-

KS Rudziniec

0:3 (21:25, 18:25, 21:25)

 

2019-11-15

pauzuje

-

LKS Olimpia Włodowice

0:0 (0:0, 0:0, 0:0)

27

2019-11-16

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

3:0 (30:28, 25:22, 25:19)

28

2019-11-16

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

UKS TRÓJKA Mikołów

0:3 (25:27, 18:25, 19:25)

29

2019-11-27

KS Płomień Przystajń

-

MKSR Pyskowice

1:3 (25:14, 24:26, 28:30, 18:25)

30

2019-11-17

KS AZS Rafako Racibórz

-

SK Górnik Radlin

3:2 (22:25, 24:26, 26:24, 25:19, 15:9)

31

2019-11-22

KS Rudziniec

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:3 (20:25, 20:25, 25:27)

32

2019-11-23

KS Płomień Przystajń

-

SK Górnik Radlin

3:1 (25:20, 25:22, 19:25, 25:19)

33

2019-11-23

MKSR Pyskowice

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

3:0 (25:20, 25:19, 25:15)

34

2019-12-19

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

UKS TRÓJKA Mikołów

3:0 (27:25, 25:21, 25:21)

 

2019-11-23

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

pauzuje

0:0

35

2019-11-24

LKS Olimpia Włodowice

-

UKS Jedynka Jaworzno

3:1 (25:22, 23:25, 25:18, 25:23)

36

2019-12-01

LKS Olimpia Włodowice

-

KS Rudziniec

0:3 (23:25, 21:25, 21:25)

37

2019-11-30

UKS Jedynka Jaworzno

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

1:3 (23:25, 17:25, 25:9, 19:25)

 

2019-11-30

pauzuje

-

UKS TRÓJKA Mikołów

0:0

38

2019-11-30

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

MKSR Pyskowice

3:1 (23:25, 25:21, 25:18, 25:23)

39

2019-11-29

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

2:3 (19:25, 25:8, 25:21, 23:25, 11:15)

40

2020-02-29

KS Płomień Przystajń

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:2 (15:25, 25:20, 25:20, 22:25, 15:12)

41

2019-12-06

KS Rudziniec

-

KS Płomień Przystajń

2:3 (21:25, 23:25, 25:19, 25:18, 10:15)

42

2019-12-07

KS AZS Rafako Racibórz

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

2:3 (26:28, 23:25, 25:19, 25:21, 12:15)

43

2019-12-07

SK Górnik Radlin

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

3:0 (25:20, 25:15, 25:23)

 

2019-12-07

MKSR Pyskowice

-

pauzuje

0:0

44

2020-01-02

UKS Jedynka Jaworzno

-

UKS TRÓJKA Mikołów

3:0 (25:17, 29:27, 25:23)

45

2019-12-07

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

LKS Olimpia Włodowice

3:2 (19:25, 25:15, 25:27, 25:22, 15:12)

46

2019-12-14

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

KS Rudziniec

2:3 (20:25, 28:26, 24:26, 25:23, 12:15)

47

2019-12-15

LKS Olimpia Włodowice

-

UKS TRÓJKA Mikołów

0:3 (21:25, 20:25, 20:25)

48

2019-12-14

UKS Jedynka Jaworzno

-

MKSR Pyskowice

3:2 (18:25, 26:28, 25:21, 25:15, 16:14)

 

2019-12-14

pauzuje

-

SK Górnik Radlin

0:0

49

2019-12-14

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

KS AZS Rafako Racibórz

2:3 (25:19, 21:25, 25:22, 18:25, 11:15)

50

2019-12-13

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

KS Płomień Przystajń

1:3 (25:13, 21:25, 22:25, 20:25)

51

2019-12-20

KS Rudziniec

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

2:3 (19:25, 26:24, 25:16, 16:25, 11:15)

52

2019-12-22

KS Płomień Przystajń

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

1:3 (25:23, 23:25, 22:25, 23:25)

 

2019-12-21

KS AZS Rafako Racibórz

-

pauzuje

0:0

53

2019-12-17

SK Górnik Radlin

-

UKS Jedynka Jaworzno

3:0 (25:18, 25:19, 25:21)

54

2019-12-21

MKSR Pyskowice

-

LKS Olimpia Włodowice

3:0 (25:22, 25:16, 25:22)

55

2020-01-23

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

UKS TRÓJKA Mikołów

3:1 (25:22, 25:22, 22:25, 25:15)

56

2020-02-29

UKS TRÓJKA Mikołów

-

KS Rudziniec

3:1 (25:17, 25:23, 23:25, 25:20)

57

2020-03-07

MKSR Pyskowice

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

3:0 (25:18, 25:17, 25:17)

58

2020-01-04

SK Górnik Radlin

-

LKS Olimpia Włodowice

3:0 (25:19, 25:14, 25:15)

59

2020-01-04

KS AZS Rafako Racibórz

-

UKS Jedynka Jaworzno

3:0 (25:21, 25:14, 25:18)

 

2020-01-04

pauzuje

-

KS Płomień Przystajń

0:0

60

2020-01-09

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

3:1 (25:16, 25:11, 19:25, 25:15)

61

2020-01-10

KS Rudziniec

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

0:3 (19:25, 13:25, 23:25)

 

2020-01-11

pauzuje

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

0:0

62

2020-01-11

UKS Jedynka Jaworzno

-

KS Płomień Przystajń

1:3 (21:25, 25:17, 19:25, 24:26)

63

2020-01-12

LKS Olimpia Włodowice

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:3 (18:25, 19:25, 27:29)

64

2020-01-10

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:17, 27:25, 25:17)

65

2020-02-09

UKS TRÓJKA Mikołów

-

MKSR Pyskowice

3:0 (25:20, 26:24, 25:18)

66

2020-03-15

MKSR Pyskowice

-

KS Rudziniec

0:0

67

2020-01-25

UKS TRÓJKA Mikołów

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:21, 25:16, 26:24)

68

2020-01-25

KS AZS Rafako Racibórz

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

3:0 (25:17, 25:19, 25:18)

69

2020-02-12

KS Płomień Przystajń

-

LKS Olimpia Włodowice

3:2 (24:26, 25:20, 25:19, 20:25, 15:12)

70

2020-01-25

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

UKS Jedynka Jaworzno

3:0 (25:23, 25:19, 25:22)

 

2020-01-25

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

pauzuje

0:0

 

2020-01-31

KS Rudziniec

-

pauzuje

0:0

71

2020-02-01

UKS Jedynka Jaworzno

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

1:3 (12:25, 25:19, 16:25, 16:25)

72

2020-02-02

LKS Olimpia Włodowice

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

2:3 (19:25, 25:23, 21:25, 25:19, 10:15)

73

2020-02-01

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

KS Płomień Przystajń

2:3 (17:25, 19:25, 26:24, 25:22, 9:15)

74

2020-02-01

UKS TRÓJKA Mikołów

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:1 (21:25, 25:22, 25:22, 25:21)

75

2020-02-01

MKSR Pyskowice

-

SK Górnik Radlin

0:3 (17:25, 21:25, 18:25)

76

2020-02-08

SK Górnik Radlin

-

KS Rudziniec

3:0 (25:18, 25:23, 25:21)

77

2020-02-08

KS AZS Rafako Racibórz

-

MKSR Pyskowice

3:1 (19:25, 25:15, 25:19, 25:12)

78

2020-02-08

UKS TRÓJKA Mikołów

-

KS Płomień Przystajń

1:3 (21:25, 25:13, 23:25, 19:25)

79

2020-02-08

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

0:3 (15:25, 12:25, 16:25)

80

2020-02-08

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

LKS Olimpia Włodowice

3:0 (25:19, 25:17, 25:22)

 

2020-02-08

pauzuje

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:0

81

2020-03-06

KS Rudziniec

-

UKS Jedynka Jaworzno

3:1 (25:23, 25:14, 15:25, 25:23)

 

2020-02-16

LKS Olimpia Włodowice

-

pauzuje

0:0

82

2020-02-22

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

0:3 (23:25, 15:25, 21:25)

83

2020-03-05

UKS TRÓJKA Mikołów

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

3:0 (25:14, 25:19, 25:12)

84

2020-02-16

MKSR Pyskowice

-

KS Płomień Przystajń

0:3 (19:25, 22:25, 21:25)

85

2020-02-14

SK Górnik Radlin

-

KS AZS Rafako Racibórz

1:3 (22:25, 23:25, 25:22, 22:25)

86

2020-02-22

KS AZS Rafako Racibórz

-

KS Rudziniec

3:1 (23:25, 25:22, 25:18, 25:16)

87

2020-02-22

SK Górnik Radlin

-

KS Płomień Przystajń

3:1 (23:25, 25:22, 25:16, 25:23)

88

2020-02-22

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

MKSR Pyskowice

3:2 (28:30, 25:21, 21:25, 25:23, 15:9)

89

2020-03-10

UKS TRÓJKA Mikołów

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

0:0

 

2020-02-22

pauzuje

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

0:0

90

2020-02-22

UKS Jedynka Jaworzno

-

LKS Olimpia Włodowice

3:1 (25:18, 20:25, 31:29, 25:13)

91

2020-02-28

KS Rudziniec

-

LKS Olimpia Włodowice

3:0 (25:14, 25:22, 25:19)

92

2020-03-05

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

UKS Jedynka Jaworzno

3:0 (25:19, 25:15, 26:24)

 

2020-02-29

UKS TRÓJKA Mikołów

-

pauzuje

0:0

93

2020-02-29

MKSR Pyskowice

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

0:3 (17:25, 14:25, 17:25)

94

2020-03-12

SK Górnik Radlin

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

0:0

95

2019-11-30

KS AZS Rafako Racibórz

-

KS Płomień Przystajń

1:3 (32:34, 25:19, 19:25, 23:25)

96

2020-03-07

KS Płomień Przystajń

-

KS Rudziniec

3:0 (25:21, 25:23, 25:22)

97

2020-03-07

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:3 (13:25, 21:25, 16:25)

98

2020-03-07

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:19, 25:17, 25:20)

 

2020-03-07

pauzuje

-

MKSR Pyskowice

0:0

99

2020-03-07

UKS TRÓJKA Mikołów

-

UKS Jedynka Jaworzno

3:0 (25:16, 25:14, 26:24)

100

2020-03-08

LKS Olimpia Włodowice

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

1:3 (10:25, 25:23, 18:25, 18:25)

101

2020-03-13

KS Rudziniec

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

0:0

102

2020-03-14

UKS TRÓJKA Mikołów

-

LKS Olimpia Włodowice

0:0

103

2020-03-14

MKSR Pyskowice

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:0

 

2020-03-14

SK Górnik Radlin

-

pauzuje

0:0

104

2020-03-13

KS AZS Rafako Racibórz

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

0:0

105

2020-03-13

KS Płomień Przystajń

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

0:0

106

2020-03-21

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

KS Rudziniec

0:0

107

2020-03-21

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

KS Płomień Przystajń

0:0

 

2020-03-21

pauzuje

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:0

108

2020-03-21

UKS Jedynka Jaworzno

-

SK Górnik Radlin

0:0

109

2020-03-22

LKS Olimpia Włodowice

-

MKSR Pyskowice

0:0

110

2020-03-15

UKS TRÓJKA Mikołów

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

0:0

 

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Seniorzy - sezon 2019/2020