13 sierpnia 2019

Archiwum

I Liga Śląska

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

22

49

17

57

27

1895

1755

2

UKS TRÓJKA Mikołów

22

48

16

56

30

1970

1812

3

MKSR Pyskowice

22

46

15

50

27

1796

1683

4

SK Górnik Radlin

22

40

15

49

39

1968

1921

5

KS AZS Rafako Racibórz

22

36

12

46

43

1933

1855

6

KS Płomień Przystajń

22

35

12

46

41

1954

1911

7

Hemarpol Norwid Częstochowa

22

28

9

38

46

1794

1903

8

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

22

26

8

39

51

1988

2037

9

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

22

24

7

35

51

1845

1950

10

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

22

22

7

34

53

1849

1933

11

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

22

21

8

33

50

1835

1887

12

MCKiS Jaworzno II

22

21

6

29

54

1757

1937

 


 

1

2018-09-29

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

SK Górnik Radlin

2:3 (25:19, 19:25, 20:25, 25:22, 13:15)

2

2018-09-29

KS Płomień Przystajń

-

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

3:2 (20:25, 25:13, 27:29, 30:28, 15:11)

3

2018-09-29

KS AZS Rafako Racibórz

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

2:3 (25:16, 19:25, 25:18, 11:25, 12:15)

4

2018-09-29

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

3:0 (29:27, 25:21, 25:18)

5

2018-09-29

MKSR Pyskowice

-

UKS TRÓJKA Mikołów

3:1 (20:25, 25:23, 25:19, 25:20)

6

2018-09-29

MCKiS Jaworzno II

-

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

2:3 (20:25, 25:21, 25:20, 22:25, 14:16)

7

2018-10-07

MCKiS Jaworzno II

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

3:1 (35:33, 16:25, 25:22, 25:21)

8

2018-12-14

MKSR Pyskowice

-

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

3:0 (25:23, 25:21, 25:19)

9

2018-10-06

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

UKS TRÓJKA Mikołów

1:3 (16:25, 23:25, 25:20, 19:25)

10

2018-10-06

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

3:2 (22:25, 18:25, 25:23, 25:18, 15:13)

11

2018-10-06

KS AZS Rafako Racibórz

-

KS Płomień Przystajń

3:1 (25:14, 22:25, 25:23, 25:22)

12

2018-10-06

SK Górnik Radlin

-

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

2:3 (25:22, 23:25, 25:16, 26:28, 6:15)

13

2018-10-13

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

3:2 (25:27, 20:25, 25:22, 25:22, 15:11)

14

2018-10-13

KS AZS Rafako Racibórz

-

SK Górnik Radlin

2:3 (28:26, 25:22, 23:25, 14:25, 5:15)

15

2018-10-13

KS Płomień Przystajń

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

3:1 (23:25, 25:18, 25:21, 25:23)

16

2018-10-13

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

UKS TRÓJKA Mikołów

2:3 (25:22, 25:16, 23:25, 23:25, 11:15)

17

2018-10-13

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

3:1 (25:23, 23:25, 25:19, 25:14)

18

2018-10-13

MKSR Pyskowice

-

MCKiS Jaworzno II

3:0 (25:18, 25:16, 25:21)

19

2018-10-27

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

MKSR Pyskowice

0:3 (21:25, 17:25, 16:25)

20

2018-10-26

MCKiS Jaworzno II

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

0:3 (23:25, 19:25, 24:26)

21

2019-03-07

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

3:1 (20:25, 25:18, 25:17, 25:17)

22

2018-10-27

KS Płomień Przystajń

-

UKS TRÓJKA Mikołów

1:3 (11:25, 19:25, 25:14, 18:25)

23

2018-10-27

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

1:3 (21:25, 33:35, 25:16, 21:25)

24

2019-01-03

KS AZS Rafako Racibórz

-

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

25

2018-11-03

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:2 (25:17, 25:21, 20:25, 23:25, 15:13)

26

2018-10-28

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

3:0 (25:22, 25:18, 25:17)

27

2018-10-28

SK Górnik Radlin

-

UKS TRÓJKA Mikołów

0:3 (22:25, 19:25, 18:25)

28

2018-10-26

KS Płomień Przystajń

-

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

1:3 (25:19, 22:25, 32:34, 21:25)

29

2018-10-28

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

MCKiS Jaworzno II

3:2 (25:11, 25:17, 23:25, 16:25, 15:9)

30

2018-10-28

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

MKSR Pyskowice

3:2 (27:25, 21:25, 25:21, 18:25, 15:10)

31

2018-11-10

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

1:3 (25:18, 21:25, 16:25, 21:25)

32

2018-11-10

MKSR Pyskowice

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

3:1 (25:15, 25:21, 19:25, 25:20)

33

2018-11-11

MCKiS Jaworzno II

-

KS Płomień Przystajń

0:3 (18:25, 19:25, 17:25)

34

2018-11-10

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

-

SK Górnik Radlin

2:3 (27:25, 26:28, 25:23, 21:25, 14:16)

35

2018-11-10

UKS TRÓJKA Mikołów

-

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

2:3 (25:20, 14:25, 19:25, 25:23, 10:15)

36

2018-11-10

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:0 (25:15, 25:16, 25:17)

37

2018-11-17

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

3:1 (25:27, 25:18, 25:21, 25:19)

38

2018-11-17

KS AZS Rafako Racibórz

-

UKS TRÓJKA Mikołów

3:2 (25:17, 25:15, 23:25, 19:25, 19:17)

39

2018-11-17

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

-

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

1:3 (25:19, 22:25, 22:25, 23:25)

40

2018-11-16

SK Górnik Radlin

-

MCKiS Jaworzno II

3:1 (25:12, 20:25, 25:21, 25:15)

41

2018-11-17

KS Płomień Przystajń

-

MKSR Pyskowice

1:3 (23:25, 23:25, 25:22, 24:26)

42

2018-11-17

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

3:1 (25:22, 22:25, 25:14, 26:24)

43

2018-11-24

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

3:0 (25:19, 25:23, 25:22)

44

2018-11-24

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

KS Płomień Przystajń

3:2 (29:27, 25:11, 20:25, 19:25, 15:11)

45

2018-11-23

MKSR Pyskowice

-

SK Górnik Radlin

0:3 (19:25, 22:25, 19:25)

46

2018-11-24

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

-

MCKiS Jaworzno II

3:0 (25:15, 29:27, 25:12)

47

2018-11-24

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

-

KS AZS Rafako Racibórz

2:3 (25:17, 19:25, 25:14, 22:25, 13:15)

48

2018-11-24

UKS TRÓJKA Mikołów

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

3:1 (25:27, 25:15, 25:19, 25:23)

49

2019-01-31

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

UKS TRÓJKA Mikołów

1:3 (23:25, 19:25, 25:23, 15:25)

50

2018-12-01

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

3:1 (25:18, 20:25, 25:13, 25:21)

51

2018-12-01

KS AZS Rafako Racibórz

-

MCKiS Jaworzno II

3:1 (25:12, 22:25, 25:14, 25:22)

52

2018-12-01

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

-

MKSR Pyskowice

1:3 (27:29, 13:25, 25:17, 21:25)

53

2018-11-30

SK Górnik Radlin

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

3:1 (25:13, 26:24, 21:25, 25:23)

54

2018-11-30

KS Płomień Przystajń

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

3:0 (25:23, 25:20, 25:18)

55

2018-12-07

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

KS Płomień Przystajń

3:2 (25:19, 25:16, 25:27, 32:34, 17:15)

56

2018-12-08

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

SK Górnik Radlin

2:3 (23:25, 19:25, 25:20, 25:23, 12:15)

57

2018-12-08

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

0:3 (27:29, 22:25, 23:25)

58

2018-12-08

MKSR Pyskowice

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:1 (28:26, 18:25, 25:21, 25:17)

59

2018-12-09

MCKiS Jaworzno II

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

0:3 (15:25, 18:25, 22:25)

60

2018-12-08

UKS TRÓJKA Mikołów

-

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

3:1 (25:17, 25:17, 21:25, 25:21)

61

2019-01-27

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

2:3 (25:18, 25:18, 18:25, 21:25, 10:15)

62

2018-12-15

UKS TRÓJKA Mikołów

-

MCKiS Jaworzno II

3:0 (25:17, 25:23, 25:22)

63

2018-12-15

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

MKSR Pyskowice

0:3 (23:25, 20:25, 23:25)

64

2018-12-15

KS AZS Rafako Racibórz

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

3:1 (20:25, 25:21, 25:20, 25:15)

65

2018-12-15

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

3:1 (25:23, 22:25, 25:22, 30:28)

66

2018-12-15

SK Górnik Radlin

-

KS Płomień Przystajń

1:3 (25:19, 21:25, 22:25, 16:25)

67

2019-01-05

SK Górnik Radlin

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

3:0 (25:23, 25:23, 25:17)

68

2019-01-05

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

-

KS Płomień Przystajń

3:0 (25:21, 25:13, 25:18)

69

2019-01-05

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:0 (25:22, 25:22, 25:21)

70

2019-01-05

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

1:3 (22:25, 25:21, 22:25, 21:25)

71

2019-03-10

UKS TRÓJKA Mikołów

-

MKSR Pyskowice

0:3 (19:25, 21:25, 24:26)

72

2019-01-06

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

-

MCKiS Jaworzno II

1:3 (23:25, 21:25, 25:14, 26:28)

73

2019-01-12

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

MCKiS Jaworzno II

3:0 (25:21, 25:23, 26:24)

74

2019-01-13

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

-

MKSR Pyskowice

3:0 (25:22, 25:18, 25:20)

75

2019-01-12

UKS TRÓJKA Mikołów

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

3:0 (25:20, 25:14, 25:19)

76

2019-02-09

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

1:3 (19:25, 25:21, 14:25, 23:25)

77

2019-02-08

KS Płomień Przystajń

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:1 (23:25, 25:21, 25:22, 25:16)

78

2019-02-03

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:22, 25:19, 25:17)

79

2019-01-19

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

2:3 (25:19, 17:25, 26:24, 20:25, 10:15)

80

2019-01-18

SK Górnik Radlin

-

KS AZS Rafako Racibórz

1:3 (25:22, 17:25, 24:26, 23:25)

81

2019-01-19

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

KS Płomień Przystajń

0:3 (22:25, 22:25, 17:25)

82

2019-01-19

UKS TRÓJKA Mikołów

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

3:0 (25:14, 25:15, 25:19)

83

2019-01-30

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

0:3 (22:25, 23:25, 25:27)

84

2019-01-20

MCKiS Jaworzno II

-

MKSR Pyskowice

3:1 (25:22, 25:16, 22:25, 25:23)

85

2019-01-26

MKSR Pyskowice

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

3:1 (23:25, 25:13, 25:20, 25:17)

86

2019-02-28

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

MCKiS Jaworzno II

3:1 (25:22, 25:23, 16:25, 26:24)

87

2018-12-04

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

3:1 (25:22, 22:25, 25:19, 27:25)

88

2019-01-26

UKS TRÓJKA Mikołów

-

KS Płomień Przystajń

3:0 (25:20, 27:25, 25:22)

89

2019-03-12

SK Górnik Radlin

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

0:3 (15:25, 12:25, 24:26)

90

2019-02-20

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:0 (25:18, 25:21, 25:16)

91

2019-02-02

KS AZS Rafako Racibórz

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

3:0 (25:21, 25:15, 25:22)

92

2019-02-08

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

3:2 (25:21, 15:25, 19:25, 25:22, 15:10)

93

2019-03-05

UKS TRÓJKA Mikołów

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:23, 27:25, 25:14)

94

2019-02-03

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

-

KS Płomień Przystajń

3:1 (25:20, 20:25, 25:15, 25:22)

95

2019-02-02

MCKiS Jaworzno II

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

3:0 (32:30, 25:17, 25:20)

96

2019-02-02

MKSR Pyskowice

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

3:0 (25:18, 25:18, 25:21)

97

2019-02-16

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

0:3 (23:25, 16:25, 16:25)

98

2019-02-16

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

MKSR Pyskowice

0:3 (19:25, 17:25, 24:26)

99

2019-02-10

KS Płomień Przystajń

-

MCKiS Jaworzno II

3:2 (23:25, 25:22, 15:25, 25:20, 15:10)

100

2019-02-16

SK Górnik Radlin

-

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

3:1 (25:20, 28:26, 22:25, 25:22)

101

2019-03-03

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

-

UKS TRÓJKA Mikołów

3:1 (26:24, 18:25, 25:15, 27:25)

102

2019-03-14

KS AZS Rafako Racibórz

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

3:1 (21:25, 25:22, 25:14, 25:23)

103

2019-03-03

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

3:2 (24:26, 20:25, 26:24, 25:17, 15:8)

104

2019-02-23

UKS TRÓJKA Mikołów

-

KS AZS Rafako Racibórz

2:3 (31:29, 19:25, 23:25, 25:15, 9:15)

105

2019-02-24

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

-

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

1:3 (22:25, 25:21, 23:25, 24:26)

106

2019-03-08

MCKiS Jaworzno II

-

SK Górnik Radlin

0:3 (23:25, 18:25, 17:25)

107

2019-02-23

MKSR Pyskowice

-

KS Płomień Przystajń

0:3 (18:25, 22:25, 24:26)

108

2019-03-11

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

2:3 (25:19, 25:21, 17:25, 16:25, 17:19)

109

2019-03-17

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

3:0 (25:19, 25:20, 25:20)

110

2019-03-02

KS Płomień Przystajń

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

3:2 (14:25, 25:17, 25:27, 25:11, 15:11)

111

2019-03-02

SK Górnik Radlin

-

MKSR Pyskowice

3:1 (23:25, 25:23, 25:16, 25:20)

112

2019-03-02

MCKiS Jaworzno II

-

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

0:3 (20:25, 20:25, 15:25)

113

2019-03-03

KS AZS Rafako Racibórz

-

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

3:2 (25:19, 19:25, 22:25, 25:23, 15:5)

114

2019-03-02

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

UKS TRÓJKA Mikołów

1:3 (21:25, 26:24, 25:27, 12:25)

115

2019-03-09

UKS TRÓJKA Mikołów

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

3:0 (25:23, 25:22, 25:15)

116

2019-03-09

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

3:1 (25:22, 26:24, 22:25, 25:17)

117

2019-03-09

MCKiS Jaworzno II

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:2 (27:25, 16:25, 27:25, 26:28, 15:10)

118

2019-03-09

MKSR Pyskowice

-

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

1:3 (25:23, 22:25, 13:25, 21:25)

119

2019-03-09

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

2:3 (16:25, 25:20, 17:25, 25:20, 12:15)

120

2019-03-09

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

KS Płomień Przystajń

1:3 (25:11, 21:25, 23:25, 13:25)

121

2019-03-16

KS Płomień Przystajń

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

3:1 (25:21, 23:25, 25:15, 25:15)

122

2019-03-21

SK Górnik Radlin

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

3:2 (18:25, 25:22, 25:18, 19:25, 15:13)

123

2019-03-20

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

3:0 (25:18, 25:18, 25:12)

124

2019-03-16

KS AZS Rafako Racibórz

-

MKSR Pyskowice

0:3 (17:25, 20:25, 23:25)

125

2019-03-16

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

-

MCKiS Jaworzno II

1:3 (25:23, 19:25, 19:25, 23:25)

126

2019-03-17

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

-

UKS TRÓJKA Mikołów

2:3 (25:16, 12:25, 19:25, 31:29, 12:15)

127

2019-03-23

AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY

-

KS VOLLEY Miasteczko Śląskie

0:3 (21:25, 20:25, 22:25)

128

2019-03-23

MCKiS Jaworzno II

-

UKS TRÓJKA Mikołów

2:3 (25:21, 21:25, 23:25, 25:17, 20:22)

129

2019-03-23

MKSR Pyskowice

-

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

3:0 (26:24, 25:21, 25:21)

130

2019-03-23

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:3 (11:25, 19:25, 24:26)

131

2019-03-23

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI

0:3 (21:25, 19:25, 18:25)

132

2019-03-23

KS Płomień Przystajń

-

SK Górnik Radlin

1:3 (25:18, 22:25, 23:25, 22:25)


 

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Seniorzy - Sezon 2018/2019