13 sierpnia 2021

Archiwum

Etap IV, gr 41

 

Finał Mistrzostw Śląska

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

3

6

3

6

1

165

141

2

VitaSUN MKS Będzin

3

5

2

5

2

164

123

3

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

3

4

1

2

5

123

146

4

SK Górnik Radlin

3

3

0

1

6

111

153

 

 

1

2021-05-08

VitaSUN MKS Będzin

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:14, 25:13, 0:0)

2

2021-05-08

AZS Stoelzle Częstochowa

-

AT Jastrzębski Węgiel

2:0 (25:19, 25:20, 0:0)

3

2021-05-08

VitaSUN MKS Będzin

-

AT Jastrzębski Węgiel

2:0 (25:16, 25:15, 0:0)

4

2021-05-08

AZS Stoelzle Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:22, 25:16, 0:0)

5

2021-05-09

AT Jastrzębski Węgiel

-

SK Górnik Radlin

2:1 (13:25, 25:14, 15:7)

6

2021-05-09

AZS Stoelzle Częstochowa

-

VitaSUN MKS Będzin

2:1 (22:25, 25:23, 18:16)

 

 

Etap III , gr. 31

 

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

8

16

8

16

1

412

274

2

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

8

15

7

15

2

411

256

3

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

8

14

6

12

4

374

277

4

SK Górnik Radlin

8

13

5

10

6

358

325

5

Hemarpol Norwid Częstochowa

8

11

3

7

10

333

368

6

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II

8

11

3

6

12

291

399

7

MOSM Tychy

8

10

2

4

13

289

383

8

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

8

9

1

4

14

322

401

9

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

8

9

1

3

15

304

411

 

1

2021-02-20

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

-

SK Górnik Radlin

0:2 (22:25, 12:25, 0:0)

2

2021-02-20

SK Górnik Radlin

-

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

0:2 (18:25, 13:25, 0:0)

3

2021-02-20

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

2:0 (25:15, 25:15, 0:0)

4

2021-02-20

MOSM Tychy

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

0:2 (6:25, 22:25, 0:0)

5

2021-02-20

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

-

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II

2:0 (25:11, 25:9, 0:0)

6

2021-02-20

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II

-

MOSM Tychy

2:0 (25:23, 25:19, 0:0)

7

2021-02-20

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

2:0 (25:17, 25:16, 0:0)

8

2021-02-20

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

2:1 (25:15, 22:25, 0:0, 15:12)

9

2021-02-20

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

0:2 (14:25, 21:25, 0:0)

10

2021-01-30

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

-

MOSM Tychy

0:2 (20:25, 13:25, 0:0)

11

2021-01-30

MOSM Tychy

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

2:1 (11:25, 25:16, 0:0, 15:9)

12

2021-01-30

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

2:0 (25:20, 25:17, 0:0)

13

2021-01-30

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

-

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II

2:0 (25:3, 25:10, 0:0)

14

2021-01-30

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II

-

SK Górnik Radlin

0:2 (19:25, 18:25, 0:0)

15

2021-01-30

SK Górnik Radlin

-

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

0:2 (16:25, 19:25, 0:0)

16

2021-01-30

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

0:2 (12:25, 18:25, 0:0)

17

2021-01-30

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

2:0 (25:16, 25:15, 0:0)

18

2021-01-30

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

2:0 (25:16, 25:20, 0:0)

19

2021-02-06

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

0:2 (10:25, 10:25, 0:0)

20

2021-02-06

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

2:0 (25:19, 25:22, 0:0)

21

2021-02-06

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

-

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II

1:2 (25:23, 20:25, 0:0, 6:15)

22

2021-02-06

MOSM Tychy

-

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

0:2 (10:25, 11:25, 0:0)

23

2021-02-06

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

-

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

1:2 (24:26, 25:21, 0:0, 12:15)

24

2021-02-06

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

-

MOSM Tychy

2:0 (25:11, 25:9, 0:0)

25

2021-02-04

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:20, 25:22, 0:0)

26

2021-02-04

SK Górnik Radlin

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

2:0 (25:23, 25:19, 0:0)

27

2021-02-04

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

0:2 (9:25, 10:25, 0:0)

28

2021-02-13

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

2:0 (25:11, 25:21, 0:0)

29

2021-02-13

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

-

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

0:2 (23:25, 11:25, 0:0)

30

2021-02-13

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

2:0 (25:22, 25:21, 0:0)

31

2021-02-14

SK Górnik Radlin

-

MOSM Tychy

2:0 (25:13, 25:19, 0:0)

32

2021-02-14

MOSM Tychy

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

0:2 (23:25, 22:25, 0:0)

33

2021-02-14

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

0:2 (7:25, 23:25, 0:0)

34

2021-02-13

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

-

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II

2:0 (25:14, 25:15, 0:0)

35

2021-02-13

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

2:1 (19:25, 25:23, 0:0, 15:8)

36

2021-02-13

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

-

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

0:2 (14:25, 8:25, 0:0)

 

 

 

Etap II , gr. 21

 

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

8

16

8

16

1

416

286

2

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

8

15

7

14

3

400

273

3

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

8

14

6

14

5

431

309

4

SK Górnik Radlin

8

13

5

11

6

386

274

5

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

8

11

3

7

11

341

388

6

MOSM Tychy

8

11

3

6

10

311

359

7

SV MOSiR Zabrze

8

10

2

5

12

286

390

8

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

8

10

2

4

13

296

380

9

GKS GieKSa Katowice

8

8

0

0

16

196

404

 

 

1

2020-12-06

SK Górnik Radlin

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

2:0 (25:8, 25:7, 0:0)

2

2020-12-06

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

-

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

0:2 (12:25, 17:25, 0:0)

3

2020-12-06

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:23, 25:20, 0:0)

4

2020-12-05

SV MOSiR Zabrze

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

2:0 (26:24, 25:14, 0:0)

5

2020-12-05

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

0:2 (9:25, 16:25, 0:0)

6

2020-12-05

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

-

SV MOSiR Zabrze

2:0 (25:3, 25:8, 0:0)

7

2020-12-05

MOSM Tychy

-

GKS GieKSa Katowice

2:0 (25:10, 29:27, 0:0)

8

2020-12-05

GKS GieKSa Katowice

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

0:2 (7:25, 7:25, 0:0)

9

2020-12-05

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

-

MOSM Tychy

2:0 (25:17, 25:10, 0:0)

10

2020-12-12

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

0:2 (16:25, 16:25, 0:0)

11

2020-12-12

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

-

MOSM Tychy

2:0 (25:22, 25:17, 0:0)

12

2020-12-12

MOSM Tychy

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

2:0 (25:21, 25:10, 0:0)

13

2020-12-12

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

0:2 (18:25, 18:25, 0:0)

14

2020-12-12

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

-

SV MOSiR Zabrze

2:0 (25:4, 25:13, 0:0)

15

2020-12-12

SV MOSiR Zabrze

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

1:2 (27:29, 25:23, 0:0, 11:15)

16

2020-12-12

GKS GieKSa Katowice

-

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

0:2 (11:25, 14:25, 0:0)

17

2020-12-12

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:15, 25:22, 0:0)

18

2020-12-12

SK Górnik Radlin

-

GKS GieKSa Katowice

2:0 (25:8, 25:8, 0:0)

19

2021-01-21

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

-

SV MOSiR Zabrze

2:0 (25:12, 25:16, 0:0)

20

2021-01-21

SV MOSiR Zabrze

-

GKS GieKSa Katowice

2:0 (25:16, 25:19, 0:0)

21

2021-01-21

GKS GieKSa Katowice

-

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

0:2 (9:25, 5:25, 0:0)

22

2020-12-19

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

2:0 (25:15, 25:20, 0:0)

23

2020-12-19

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

SK Górnik Radlin

0:2 (11:25, 18:25, 0:0)

24

2020-12-19

SK Górnik Radlin

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

1:2 (27:25, 18:25, 0:0, 11:15)

25

2020-12-19

MOSM Tychy

-

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

0:2 (19:25, 10:25, 0:0)

26

2020-12-19

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

2:0 (25:16, 25:23, 0:0)

27

2020-12-19

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

-

MOSM Tychy

2:0 (25:21, 25:17, 0:0)

28

2021-01-23

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

-

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

0:2 (22:25, 20:25, 0:0)

29

2021-01-23

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

2:1 (23:25, 28:26, 0:0, 15:8)

30

2021-01-23

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

-

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

1:2 (25:18, 20:25, 0:0, 12:15)

31

2021-01-23

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

GKS GieKSa Katowice

2:0 (25:13, 25:11, 0:0)

32

2021-01-23

GKS GieKSa Katowice

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

0:2 (16:25, 15:25, 0:0)

33

2021-01-23

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

1:2 (18:25, 25:16, 0:0, 12:15)

34

2021-01-23

SK Górnik Radlin

-

SV MOSiR Zabrze

2:0 (25:19, 25:6, 0:0)

35

2021-01-23

SV MOSiR Zabrze

-

MOSM Tychy

0:2 (21:25, 20:25, 0:0)

36

2021-01-23

MOSM Tychy

-

SK Górnik Radlin

0:2 (14:25, 10:25, 0:0)

 

 

Etap I , gr. 11

 

 

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

MKS BĘDZIN S.A.

8

16

8

16

1

416

296

2

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

8

15

7

15

2

413

270

3

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

8

14

6

12

5

401

309

4

MOSM Tychy

8

12

4

9

9

357

347

5

SK Górnik Radlin

8

11

3

7

10

372

335

6

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

8

11

3

7

11

338

411

7

UKS Jedynka Jaworzno

8

11

3

8

13

367

418

8

Hemarpol Norwid Częstochowa

8

10

2

5

13

295

397

9

TS Volley Rybnik

8

8

0

1

16

236

412

 

 

1

2020-10-10

SK Górnik Radlin

-

MKS BĘDZIN S.A.

0:2 (23:25, 25:27, 0:0)

2

2020-10-10

MKS BĘDZIN S.A.

-

MOSM Tychy

2:0 (25:12, 25:21, 0:0)

3

2020-10-10

MOSM Tychy

-

SK Górnik Radlin

0:2 (15:25, 17:25, 0:0)

4

2020-11-22

AT Jastrzębski Węgiel

-

TS Volley Rybnik

2:0 (25:14, 25:10, 0:0)

5

2020-11-22

TS Volley Rybnik

-

Siatkarz Beskid Skoczów

0:2 (19:25, 22:25, 0:0)

6

2020-11-22

Siatkarz Beskid Skoczów

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (15:25, 15:25, 0:0)

7

2020-10-10

AZS Stoelzle Częstochowa

-

UKS Jedynka Jaworzno

2:0 (25:16, 25:12, 0:0)

8

2020-10-10

UKS Jedynka Jaworzno

-

Norwid Częstochowa

2:1 (25:13, 21:25, 15:9)

9

2020-10-10

Norwid Częstochowa

-

AZS Stoelzle Częstochowa

0:2 (9:25, 12:25, 0:0)

10

2020-11-29

Siatkarz Beskid Skoczów

-

SK Górnik Radlin

2:0 (27:25, 25:21, 0:0)

11

2020-11-29

SK Górnik Radlin

-

UKS Jedynka Jaworzno

1:2 (25:14, 20:25, 12:15)

12

2020-11-29

UKS Jedynka Jaworzno

-

Siatkarz Beskid Skoczów

1:2 (28:26, 23:25, 12:15)

13

2020-11-28

MKS BĘDZIN S.A.

-

AZS Stoelzle Częstochowa

2:1 (25:21, 23:25, 15:13)

14

2020-11-28

AZS Stoelzle Częstochowa

-

TS Volley Rybnik

2:0 (25:2, 25:13, 0:0)

15

2020-11-28

TS Volley Rybnik

-

MKS BĘDZIN S.A.

0:2 (14:25, 14:25, 0:0)

16

2020-10-24

MOSM Tychy

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:18, 25:13, 0:0)

17

2020-10-24

Norwid Częstochowa

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (12:25, 24:26, 0:0)

18

2020-10-24

AT Jastrzębski Węgiel

-

MOSM Tychy

2:1 (25:20, 16:25,15:11)

19

2020-11-07

TS Volley Rybnik

-

SK Górnik Radlin

0:2 (9:25, 12:25, 0:0)

20

2020-11-07

SK Górnik Radlin

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:11, 25:13, 0:0)

21

2020-11-07

Norwid Częstochowa

-

TS Volley Rybnik

2:0 (25:16, 25:14, 0:0)

22

2020-11-07

MOSM Tychy

-

AZS Stoelzle Częstochowa

0:2 (8:25, 20:25, 0:0)

23

2020-11-07

AZS Stoelzle Częstochowa

-

Siatkarz Beskid Skoczów

2:0 (25:12, 25:12, 0:0)

24

2020-11-07

Siatkarz Beskid Skoczów

-

MOSM Tychy

0:2 (10:25, 22:25, 0:0)

25

2020-12-02

UKS Jedynka Jaworzno

-

MKS BĘDZIN S.A.

0:2 (15:25, 15:25, 0:0)

26

2020-12-02

MKS BĘDZIN S.A.

-

AT Jastrzębski Węgiel

2:0 (25:20, 26:24, 0:0)

27

2020-12-02

AT Jastrzębski Węgiel

-

UKS Jedynka Jaworzno

2:0 (25:16, 25:12, 0:0)

28

2020-11-21

AT Jastrzębski Węgiel

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:16, 25:14, 0:0)

29

2020-11-21

SK Górnik Radlin

-

AZS Stoelzle Częstochowa

0:2 (21:25, 20:25, 0:0)

30

2020-11-21

AZS Stoelzle Częstochowa

-

AT Jastrzębski Węgiel

2:0 (25:23, 29:27, 0:0)

31

2020-11-21

Norwid Częstochowa

-

MKS BĘDZIN S.A.

0:2 (20:25, 5:25, 0:0)

32

2020-11-21

MKS BĘDZIN S.A.

-

Siatkarz Beskid Skoczów

2:0 (25:14, 25:15, 0:0)

33

2020-11-21

Siatkarz Beskid Skoczów

-

Norwid Częstochowa

1:2 (17:25, 25:21, 0:0, 13:15)

34

2020-11-21

UKS Jedynka Jaworzno

-

MOSM Tychy

1:2 (25:18, 9:25, 0:0, 7:15)

35

2020-11-21

MOSM Tychy

-

TS Volley Rybnik

2:0 (25:14, 25:23, 0:0)

36

2020-11-21

TS Volley Rybnik

-

UKS Jedynka Jaworzno

1:2 (25:22, 12:25, 3:15)

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Młodzicy I - sezon 2020/2021