03 września 2020

Archiwum

 

ETAP IV gr 31

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

8

16

8

16

0

400

243

2

ANBUD MKS BĘDZIN

8

15

7

14

3

397

305

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

8

14

6

12

5

386

340

4

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

8

12

4

10

9

400

352

5

Aluron Virtu CMC Zawiercie

8

12

4

8

8

358

338

6

SK Górnik Radlin

8

12

4

8

10

355

394

7

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II

8

10

2

5

12

314

387

8

Hemarpol Norwid Częstochowa

8

9

1

4

14

324

407

9

TS Volley Rybnik

8

8

0

0

16

232

400


 

1

2020-01-04

Aluron Virtu Zawiercie

-

AZS 2020 Częstochowa

2:0 (26:24, 25:21, 0:0)

2

2020-01-04

AZS 2020 Częstochowa

-

TS Volley Rybnik

2:0 (25:13, 25:7, 0:0)

3

2020-01-04

TS Volley Rybnik

-

Aluron Virtu Zawiercie

0:2 (5:25, 13:25, 0:0)

4

2020-01-04

BBTS Bielsko-Biała

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (17:25, 19:25, 0:0)

5

2020-01-04

AT Jastrzębski Węgiel

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:9, 25:15, 0:0)

6

2020-01-04

Norwid Częstochowa

-

BBTS Bielsko-Biała

0:2 (20:25, 15:25, 0:0)

7

2020-01-04

ANBUD MKS BĘDZIN

-

AZS 2020 Częstochowa II

2:0 (25:23, 25:11, 0:0)

8

2020-01-04

AZS 2020 Częstochowa II

-

SK Górnik Radlin

1:2 (25:12, 23:25, 8:15)

9

2020-01-04

SK Górnik Radlin

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (22:25, 15:25, 0:0)

10

2020-02-10

AT Jastrzębski Węgiel

-

TS Volley Rybnik

2:0 (25:11, 25:17, 0:0)

11

2020-02-10

TS Volley Rybnik

-

SK Górnik Radlin

0:2 (23:25, 15:25, 0:0)

12

2020-02-10

SK Górnik Radlin

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (10:25, 20:25, 0:0)

13

2020-01-11

BBTS Bielsko-Biała

-

Aluron Virtu Zawiercie

2:0 (25:17, 28:26, 0:0)

14

2020-01-11

Aluron Virtu Zawiercie

-

AZS 2020 Częstochowa II

2:0 (25:13, 25:20, 0:0)

15

2020-01-11

AZS 2020 Częstochowa II

-

BBTS Bielsko-Biała

0:2 (21:25, 16:25, 0:0)

16

2020-01-11

AZS 2020 Częstochowa

-

Norwid Częstochowa

2:1 (25:12, 23:25, 15:7)

17

2020-01-11

Norwid Częstochowa

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (18:25, 16:25, 0:0)

18

2020-01-11

ANBUD MKS BĘDZIN

-

AZS 2020 Częstochowa

2:1 (22:25, 25:15, 15:7)

19

2020-02-01

TS Volley Rybnik

-

BBTS Bielsko-Biała

0:2 (13:25, 15:25, 0:0)

20

2020-02-01

BBTS Bielsko-Biała

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (21:25, 17:25, 0:0)

21

2020-02-01

ANBUD MKS BĘDZIN

-

TS Volley Rybnik

2:0 (25:10, 25:14, 0:0)

22

2020-02-01

AZS 2020 Częstochowa II

-

AZS 2020 Częstochowa

0:2 (10:25, 14:25, 0:0)

23

2020-02-01

AZS 2020 Częstochowa

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (15:25, 18:25, 0:0)

24

2020-02-01

AT Jastrzębski Węgiel

-

AZS 2020 Częstochowa II

2:0 (25:15, 25:15, 0:0)

25

2020-02-01

Aluron Virtu Zawiercie

-

SK Górnik Radlin

0:2 (21:25, 22:25, 0:0)

26

2020-02-01

SK Górnik Radlin

-

Norwid Częstochowa

2:1 (25:21, 19:25, 15:11)

27

2020-02-01

Norwid Częstochowa

-

Aluron Virtu Zawiercie

0:2 (13:25, 24:26, 0:0)

28

2020-02-22

Norwid Częstochowa

-

TS Volley Rybnik

2:0 (25:16, 25:18, 0:0)

29

2020-02-22

TS Volley Rybnik

-

AZS 2020 Częstochowa II

0:2 (21:25, 21:25, 0:0)

30

2020-02-22

AZS 2020 Częstochowa II

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:20, 25:23, 0:0)

31

2020-02-22

AT Jastrzębski Węgiel

-

ANBUD MKS BĘDZIN

2:0 (25:21, 25:12, 0:0)

32

2020-02-22

ANBUD MKS BĘDZIN

-

Aluron Virtu Zawiercie

2:0 (27:25, 25:16, 0:0)

33

2020-02-22

Aluron Virtu Zawiercie

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (13:25, 16:25, 0:0)

34

2020-02-22

SK Górnik Radlin

-

BBTS Bielsko-Biała

0:2 (21:25, 14:25, 0:0)

35

2020-02-22

BBTS Bielsko-Biała

-

AZS 2020 Częstochowa

2:1 (25:22, 17:25, 17:15)

36

2020-02-22

AZS 2020 Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:19, 25:23, 0:0)


 


 

Etap III gr. 22


 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

8

15

7

15

2

391

226

2

TS Volley Rybnik

8

13

5

12

6

382

316

3

Hemarpol Norwid Częstochowa

8

13

5

12

7

391

337

4

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

8

13

5

10

6

341

351

5

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

8

13

5

10

8

391

366

6

GKS GieKSa Katowice

8

12

4

10

10

416

378

7

MKSR Pyskowice

8

12

4

8

11

361

393

8

Hemarpol Norwid Częstochowa II

8

9

1

2

14

248

390

9

MUKS Michałkowice

8

8

0

1

16

251

415


 

1

2019-11-30

SK Górnik Radlin

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

2:0 (25:13, 25:19, 0:0)

2

2019-11-30

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

2:0 (26:24, 25:23, 0:0)

3

2019-11-30

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

-

SK Górnik Radlin

0:2 (19:25, 18:25, 0:0)

4

2019-11-30

GKS GieKSa Katowice

-

TS Volley Rybnik

2:1 (25:18, 15:25, 15:7)

5

2019-11-30

TS Volley Rybnik

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

1:2 (22:25, 25:23, 7:15)

6

2019-11-30

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

GKS GieKSa Katowice

2:0 (25:19, 25:21, 0:0)

7

2019-11-30

Hemarpol Norwid Częstochowa II

-

MUKS Michałkowice

2:0 (25:15, 25:21, 0:0)

8

2019-11-30

MUKS Michałkowice

-

MKSR Pyskowice

1:2 (27:25, 19:25, 0:0, 8:15)

9

2019-11-30

MKSR Pyskowice

-

Hemarpol Norwid Częstochowa II

2:0 (25:13, 25:18, 0:0)

10

2019-12-07

SK Górnik Radlin

-

TS Volley Rybnik

2:0 (25:12, 25:16, 0:0)

11

2019-12-07

TS Volley Rybnik

-

Hemarpol Norwid Częstochowa II

2:0 (25:11, 25:19, 0:0)

12

2019-12-07

Hemarpol Norwid Częstochowa II

-

SK Górnik Radlin

0:2 (4:25, 6:25, 0:0)

13

2019-12-07

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

-

MKSR Pyskowice

2:0 (25:14, 25:17, 0:0)

14

2019-12-07

MKSR Pyskowice

-

GKS GieKSa Katowice

2:1 (27:25, 22:25, 15:7)

15

2019-12-07

GKS GieKSa Katowice

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

0:2 (21:25, 19:25, 0:0)

16

2019-12-07

MUKS Michałkowice

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

0:2 (15:25, 13:25, 0:0)

17

2019-12-07

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

1:2 (22:25, 25:16, 12:15)

18

2019-12-07

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

-

MUKS Michałkowice

2:0 (25:15, 25:10, 0:0)

19

2019-12-14

MUKS Michałkowice

-

GKS GieKSa Katowice

0:2 (13:25, 17:25, 0:0)

20

2019-12-14

GKS GieKSa Katowice

-

SK Górnik Radlin

2:1 (21:25, 25:10, 15:6)

21

2019-12-14

SK Górnik Radlin

-

MUKS Michałkowice

2:0 (25:7, 25:5, 0:0)

22

2019-12-14

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

-

TS Volley Rybnik

0:2 (19:25, 18:25, 0:0)

23

2019-12-14

MKSR Pyskowice

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

0:2 (23:25, 16:25, 0:0)

24

2019-12-14

TS Volley Rybnik

-

MKSR Pyskowice

2:0 (25:18, 25:10, 0:0)

25

2019-12-14

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

Hemarpol Norwid Częstochowa II

2:0 (25:6, 25:22, 0:0)

26

2019-12-14

Hemarpol Norwid Częstochowa II

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

0:2 (14:25, 27:29, 0:0)

27

2019-12-14

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

0:2 (16:25, 9:25, 0:0)

28

2019-12-15

MKSR Pyskowice

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

2:1 (16:25, 25:20, 15:6)

29

2019-12-15

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

0:2 (8:25, 10:25, 0:0)

30

2019-12-15

SK Górnik Radlin

-

MKSR Pyskowice

2:0 (25:13, 25:15, 0:0)

31

2019-12-15

TS Volley Rybnik

-

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

2:0 (25:11, 25:18, 0:0)

32

2019-12-15

KS "Siatkarz Beskid" Skoczów

-

MUKS Michałkowice

2:0 (25:19, 25:23, 0:0)

33

2019-12-15

MUKS Michałkowice

-

TS Volley Rybnik

0:2 (18:25, 6:25, 0:0)

34

2019-12-15

GKS GieKSa Katowice

-

Hemarpol Norwid Częstochowa II

2:0 (25:16, 25:13, 0:0)

35

2019-12-15

Hemarpol Norwid Częstochowa II

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

0:2 (10:25, 19:25, 0:0)

36

2019-12-15

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

-

GKS GieKSa Katowice

2:1 (22:25, 26:24, 16:14)


 


 

Etap II gr. 11


 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

8

16

8

16

1

421

238

2

ANBUD MKS BĘDZIN

8

15

7

15

2

411

279

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

8

13

5

11

7

386

361

4

Aluron Virtu CMC Zawiercie

8

13

5

10

7

348

344

5

UKS Jedynka Jaworzno

8

12

4

9

9

375

358

6

MOSM Tychy

8

12

4

8

10

366

343

7

SK Górnik Radlin

8

10

2

7

12

327

402

8

Hemarpol Norwid Częstochowa

8

9

1

2

15

292

397

9

Hemarpol Norwid Częstochowa II

8

8

0

1

16

209

413


 


 

1

2019-10-12

ANBUD MKS BĘDZIN

-

AT Jastrzębski Węgiel

1:2 (28:26, 22:25, 11:15)

2

2019-10-12

AT Jastrzębski Węgiel

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:10, 25:21, 0:0)

3

2019-10-12

Norwid Częstochowa

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (7:25, 19:25, 0:0)

4

2019-10-12

UKS Jedynka Jaworzno

-

Aluron Virtu CMC Zawiercie

1:2 (23:25, 25:11, 11:15)

5

2019-10-12

Aluron Virtu CMC Zawiercie

-

SK Górnik Radlin

2:0 (26:24, 25:13, 0:0)

6

2019-10-12

SK Górnik Radlin

-

UKS Jedynka Jaworzno

1:2 (25:23, 19:25, 9:15)

7

2019-10-12

MOSM Tychy

-

Norwid Częstochowa II

2:0 (25:10, 25:16, 0:0)

8

2019-10-12

Norwid Częstochowa II

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

0:2 (16:25, 20:25, 0:0)

9

2019-10-12

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

MOSM Tychy

1:2 (20:25, 25:21, 6:15)

10

2019-10-19

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

Aluron Virtu CMC Zawiercie

2:0 (25:21, 25:20, 0:0)

11

2019-10-19

Aluron Virtu CMC Zawiercie

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (22:25, 13:25, 0:0)

12

2019-10-19

ANBUD MKS BĘDZIN

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

2:0 (25:16, 25:15, 0:0)

13

2019-10-19

UKS Jedynka Jaworzno

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (20:25, 8:25, 0:0)

14

2019-10-19

AT Jastrzębski Węgiel

-

Norwid Częstochowa II

2:0 (25:8, 25:2, 0:0)

15

2019-10-19

Norwid Częstochowa II

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:2 (7:25, 12:25, 0:0)

16

2019-10-19

SK Górnik Radlin

-

MOSM Tychy

1:2 (11:25, 25:22, 4:15)

17

2019-10-19

MOSM Tychy

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:11, 25:14, 0:0)

18

2019-10-19

Norwid Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

0:2 (16:25, 20:25, 0:0)

19

2019-10-26

MOSM Tychy

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (23:25, 16:25, 0:0)

20

2019-10-26

ANBUD MKS BĘDZIN

-

UKS Jedynka Jaworzno

2:0 (25:11, 25:20, 0:0)

21

2019-10-26

UKS Jedynka Jaworzno

-

MOSM Tychy

2:0 (26:24, 25:23, 0:0)

22

2019-10-26

Norwid Częstochowa

-

Norwid Częstochowa II

2:1 (23:25, 25:13, 15:9)

23

2019-10-26

Norwid Częstochowa II

-

Aluron Virtu CMC Zawiercie

0:2 (9:25, 15:25, 0:0)

24

2019-10-26

Aluron Virtu CMC Zawiercie

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:19, 25:22, 0:0)

25

2019-10-26

AT Jastrzębski Węgiel

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

2:0 (25:12, 30:28, 0:0)

26

2019-10-26

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

SK Górnik Radlin

2:1 (23:25, 25:7, 15:10)

27

2019-10-26

SK Górnik Radlin

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (14:25, 10:25, 0:0)

28

2019-11-16

Norwid Częstochowa II

-

ANBUD MKS BĘDZIN

0:2 (13:25, 7:25, 0:0)

29

2019-11-16

ANBUD MKS BĘDZIN

-

SK Górnik Radlin

2:0 (25:16, 25:15, 0:0)

30

2019-11-16

SK Górnik Radlin

-

Norwid Częstochowa II

2:0 (25:10, 25:17, 0:0)

31

2019-11-16

Aluron Virtu CMC Zawiercie

-

MOSM Tychy

2:0 (25:18, 25:15, 0:0)

32

2019-11-16

MOSM Tychy

-

AT Jastrzębski Węgiel

0:2 (16:25, 8:25, 0:0)

33

2019-11-16

AT Jastrzębski Węgiel

-

Aluron Virtu CMC Zawiercie

2:0 (25:12, 25:8, 0:0)

34

2019-11-16

UKS Jedynka Jaworzno

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

0:2 (24:26, 19:25, 0:0)

35

2019-11-16

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

Norwid Częstochowa

2:0 (25:10, 25:23, 0:0)

36

2019-11-16

Norwid Częstochowa

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:2 (18:25, 19:25, 0:0)


 


 

Etap I gr. 4


 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

2

4

2

4

0

100

51

2

TS Volley Rybnik

2

3

1

2

2

79

82

3

MUKS Sari Żory

2

2

0

0

4

54

100


 

 

1

2019-10-05

TS Volley Rybnik

-

SK Górnik Radlin

0:2 (11:25, 18:25, 0:0)

2

2019-10-05

SK Górnik Radlin

-

MUKS Sari Żory

2:0 (25:12, 25:10, 0:0)

3

2019-10-05

MUKS Sari Żory

-

TS Volley Rybnik

0:2 (18:25, 14:25, 0:0)


 

 

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Młodzicy - sezon 2019/2020