23 listopada 2021

Archiwum

Minisiatkówka - dwójki 

 

Etap 4

 

grupa 27

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

6

11

5

11

3

187

106

2

UKS Jedynka Jaworzno

6

11

5

11

3

184

116

3

Aluron CMC Warta Zawiercie III

6

8

2

4

9

137

155

4

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

6

3

0

1

12

62

193

 

1

2021-04-25

UKS Jedynka Jaworzno

-

Aluron Warta Zawiercie III

2:0 (15:10, 15:8)

2

2021-04-25

SK Górnik Radlin

-

AZS Stoelzle Częstochowa

2:0 (15:5, 15:8)

3

2021-04-25

Aluron Warta Zawiercie III

-

AZS Stoelzle Częstochowa

2:1 (15:17, 15:7, 13:11)

4

2021-04-25

UKS Jedynka Jaworzno

-

SK Górnik Radlin

1:2 (15:13, 7:15, 3:11)

5

2021-04-25

SK Górnik Radlin

-

Aluron Warta Zawiercie III

2:0 (15:9, 15:5)

6

2021-04-25

AZS Stoelzle Częstochowa

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:2 (8:15, 6:15)

7

2021-05-09

UKS Jedynka Jaworzno

-

Aluron Warta Zawiercie III

2:0 (15:9, 15:8)

8

2021-05-09

SK Górnik Radlin

-

AZS Stoelzle Częstochowa

2:0 (15:0, 15:0)

9

2021-05-09

Aluron Warta Zawiercie III

-

AZS Stoelzle Częstochowa

2:0 (15:0, 15:0)

10

2021-05-09

UKS Jedynka Jaworzno

-

SK Górnik Radlin

2:1 (13:15, 15:8, 11:5)

11

2021-05-09

SK Górnik Radlin

-

Aluron Warta Zawiercie III

2:0 (15:10, 15:5)

12

2021-05-09

AZS Stoelzle Częstochowa

-

UKS Jedynka Jaworzno

0:2 (0:15, 0:15)

 

Etap 3

 

 

grupa 19

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 4 8 4 8 2 130 110
2 MOSM Tychy 4 7 3 7 3 137 120
3 SK Górnik Radlin 4 6 2 5 4 120 104
4 UKS Tytan Ostrowy 4 5 1 3 6 112 129
5 Aluron CMC Warta Zawiercie IV 4 4 0 0 8 85 121

 

1 2021-03-06 SK Górnik Radlin - Aluron CMC Warta Zawiercie IV 2:0 (15:10, 15:8)
2 2021-03-06 UKS Tytan Ostrowy - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (13:15, 11:15)
3 2021-03-06 Aluron CMC Warta Zawiercie IV - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (12:15, 14:16)
4 2021-03-06 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin 2:0 (17:15, 15:13)
5 2021-03-06 UKS Tytan Ostrowy - MOSM Tychy 1:2 (16:18, 16:14, 6:11)
6 2021-03-06 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Aluron CMC Warta Zawiercie IV 2:0 (15:11, 15:11)
7 2021-03-06 MOSM Tychy - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:2 (10:15, 15:9, 7:11)
8 2021-03-06 SK Górnik Radlin - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (15:10, 15:9)
9 2021-03-06 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SK Górnik Radlin 2:1 (15:7, 8:15, 12:10)
10 2021-03-06 Aluron CMC Warta Zawiercie IV - MOSM Tychy 0:2 (8:15, 11:15)

 

 

grupa 22

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

3

6

3

6

0

90

41

2

Aluron CMC Warta Zawiercie III

3

5

2

4

3

91

61

3

SK Górnik Radlin II

3

4

1

3

4

79

68

4

MUKS Michałkowice II

3

0

0

0

6

0

90

 

1

2021-03-06

BBTS Bielsko-Biała II

-

MUKS Michałkowice II

2:0 (15:0, 15:0)

2

2021-03-06

SK Górnik Radlin II

-

Aluron Warta Zawiercie III

1:2 (8:15, 15:12, 8:11)

3

2021-03-06

MUKS Michałkowice II

-

Aluron Warta Zawiercie III

0:2 (0:15, 0:15)

4

2021-03-06

BBTS Bielsko-Biała II

-

SK Górnik Radlin II

2:0 (15:11, 15:7)

5

2021-03-06

SK Górnik Radlin II

-

MUKS Michałkowice II

2:0 (15:0, 15:0)

6

2021-03-06

Aluron Warta Zawiercie III

-

BBTS Bielsko-Biała II

0:2 (13:15, 10:15)

 

 

 

Etap  2

 

grupa 11

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MOSM Tychy II 3 6 3 6 0 97 75
2 MOSM Tychy III 3 5 2 4 3 93 84
3 MOSM Tychy IV 3 4 1 3 5 102 108
4 SK Górnik Radlin II 3 3 0 1 6 76 101

 

1 2021-02-13 MOSM Tychy II - SK Górnik Radlin II 2:0 (16:14, 15:9)
2 2021-02-13 MOSM Tychy III - MOSM Tychy IV 2:1 (14:16, 15:10, 11:7)
3 2021-02-13 SK Górnik Radlin II - MOSM Tychy IV 1:2 (16:14, 13:15, 4:11)
4 2021-02-13 MOSM Tychy II - MOSM Tychy III 2:0 (15:9, 16:14)
5 2021-02-13 MOSM Tychy III - SK Górnik Radlin II 2:0 (15:10, 15:10)
6 2021-02-13 MOSM Tychy IV - MOSM Tychy II 0:2 (11:15, 18:20)

 

 

grupa 12

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3 6 3 6 0 90 37
2 SK Górnik Radlin 3 5 2 4 2 80 62
3 JKS SMS Jastrzębie 3 4 1 2 4 58 83
4 SiKReT Gliwice II 3 3 0 0 6 45 91

 

1 2021-02-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 2:0 (15:4, 15:3)
2 2021-02-13 SK Górnik Radlin - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:7, 15:5)
3 2021-02-13 JKS SMS Jastrzębie - SiKReT Gliwice II 2:0 (16:14, 15:9)
4 2021-02-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:0 (15:10, 15:10)
5 2021-02-13 SK Górnik Radlin - JKS SMS Jastrzębie 2:0 (15:10, 15:10)
6 2021-02-13 SiKReT Gliwice II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (2:15, 8:15)

 

 

Etap 1

 

grupa 1

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MOSM Tychy 3 6 3 6 1 97 47
2 SK Górnik Radlin II 3 5 2 5 2 89 54
3 SiKReT Gliwice II 3 4 1 2 4 52 72
4 JKS SMS Jastrzębie II 3 3 0 0 6 25 90

 

1 2021-01-30 MOSM Tychy - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:5, 15:3)
2 2021-01-30 SK Górnik Radlin II - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (15:2, 15:1)
3 2021-01-30 SiKReT Gliwice II - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (15:9, 15:3)
4 2021-01-30 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin II 2:1 (11:15, 15:7, 11:7)
5 2021-01-30 SK Górnik Radlin II - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:7, 15:7)
6 2021-01-30 JKS SMS Jastrzębie II - MOSM Tychy 0:2 (2:15, 8:15)

 

grupa 4

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK Górnik Radlin 3 6 3 6 1 102 72
2 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 3 5 2 5 2 94 77
3 MOSM Tychy IV 3 4 1 2 4 67 80
4 MOSM Tychy V 3 3 0 0 6 56 90

 

1 2021-01-30 MOSM Tychy IV - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (9:15, 10:15)
2 2021-01-30 MOSM Tychy V - SK Górnik Radlin 0:2 (9:15, 11:15)
3 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SK Górnik Radlin 1:2 (18:16, 11:15, 5:11)
4 2021-01-30 MOSM Tychy IV - MOSM Tychy V 2:0 (15:9, 15:11)
5 2021-01-30 MOSM Tychy V - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (7:15, 9:15)
6 2021-01-30 SK Górnik Radlin - MOSM Tychy IV 2:0 (15:9, 15:9)

 

 

 

 

 

 

 

Minisiatkówka - trójki

 

Etap 3

Grupa 18

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

3

6

3

6

0

90

49

2

Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III

3

5

2

4

3

86

89

3

Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II

3

4

1

2

5

80

98

4

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III

3

3

0

2

6

86

106

 

1

2021-05-08

SK Górnik Radlin

-

AS Aluron Virtu Zawiercie III

2:0 (15:7, 15:11)

2

2021-05-08

BBTS Bielsko-Biała III

-

AS Aluron Virtu Zawiercie II

1:2 (16:14, 11:15, 9:11)

3

2021-05-08

AS Aluron Virtu Zawiercie III

-

AS Aluron Virtu Zawiercie II

2:0 (15:12, 17:15)

4

2021-05-08

SK Górnik Radlin

-

BBTS Bielsko-Biała III

2:0 (15:11, 15:7)

5

2021-05-08

BBTS Bielsko-Biała III

-

AS Aluron Virtu Zawiercie III

1:2 (10:15, 15:10, 7:11)

6

2021-05-08

AS Aluron Virtu Zawiercie II

-

SK Górnik Radlin

0:2 (6:15, 7:15)

7

2021-05-22

SK Górnik Radlin

-

AS Aluron Virtu Zawiercie III

0:0

8

2021-05-22

BBTS Bielsko-Biała III

-

AS Aluron Virtu Zawiercie II

0:0

9

2021-05-22

AS Aluron Virtu Zawiercie III

-

AS Aluron Virtu Zawiercie II

0:0

10

2021-05-22

SK Górnik Radlin

-

BBTS Bielsko-Biała III

0:0

11

2021-05-22

BBTS Bielsko-Biała III

-

AS Aluron Virtu Zawiercie III

0:0

12

2021-05-22

AS Aluron Virtu Zawiercie II

-

SK Górnik Radlin

0:0

 

 

Etap 2

 

grupa 10

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 6 12 6 12 2 187 138
2 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 6 10 4 9 4 166 112
3 SK Górnik Radlin II 6 8 2 5 8 132 158
4 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 6 6 0 0 12 104 181

 

1 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (15:6, 15:11)
2 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin II 2:0 (15:9, 15:7)
3 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin II 0:2 (4:15, 12:15)
4 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:2 (10:15, 15:1, 6:11)
5 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (16:14, 15:11)
6 2021-03-14 SK Górnik Radlin II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (6:15, 4:15)
7 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (15:7, 15:5)
8 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin II 2:1 (13:15, 15:11, 11:4)
9 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin II 0:2 (8:15, 5:15)
10 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (5:15, 10:15)
11 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (15:11, 15:10)
12 2021-03-14 SK Górnik Radlin II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (7:15, 9:15)

 

grupa 11

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK Górnik Radlin 6 12 6 12 0 180 43
2 APS Orlik Bolesław 6 10 4 8 5 144 124
3 SK Górnik Radlin III 6 7 1 4 10 126 167
4 MUKS Michałkowice 6 4 1 2 11 64 180

 

1 2021-03-14 SK Górnik Radlin - MUKS Michałkowice 2:0 (15:4, 15:3)
2 2021-03-14 APS Orlik Bolesław - SK Górnik Radlin III 2:0 (15:9, 15:7)
3 2021-03-14 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin III 2:1 (13:15, 15:13, 11:2)
4 2021-03-14 SK Górnik Radlin - APS Orlik Bolesław 2:0 (15:4, 15:3)
5 2021-03-14 APS Orlik Bolesław - MUKS Michałkowice 2:0 (15:11, 15:7)
6 2021-03-14 SK Górnik Radlin III - SK Górnik Radlin 0:2 (5:15, 2:15)
7 2021-03-14 SK Górnik Radlin - MUKS Michałkowice 2:0 (15:0, 15:0)
8 2021-03-14 APS Orlik Bolesław - SK Górnik Radlin III 2:1 (15:5, 11:15, 12:10)
9 2021-03-14 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin III 0:2 (0:15, 0:15)
10 2021-03-14 SK Górnik Radlin - APS Orlik Bolesław 2:0 (15:7, 15:2)
11 2021-03-14 APS Orlik Bolesław - MUKS Michałkowice 2:0 (15:0, 15:0)
12 2021-03-14 SK Górnik Radlin III - SK Górnik Radlin 0:2 (6:15, 7:15)

 

 

Etap 1

 

grupa 2

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 JKS SMS Jastrzębie 8 15 7 15 3 254 110
2 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 8 15 7 15 3 251 150
3 SK Górnik Radlin II 8 12 4 8 9 187 172
4 SiKReT Gliwice II 8 10 2 5 12 167 187
5 MKS Czechowice-Dziedzice 8 0 0 0 16 0 240

 

1 2021-01-30 SK Górnik Radlin II - SiKReT Gliwice II 2:0 (16:14, 15:13)
2 2021-01-30 JKS SMS Jastrzębie - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (15:0, 15:0)
3 2021-01-30 SiKReT Gliwice II - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (2:15, 4:15)
4 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin II 2:0 (15:8, 15:12)
5 2021-01-30 JKS SMS Jastrzębie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:2 (11:15, 15:9, 10:12)
6 2021-01-30 MKS Czechowice-Dziedzice - SiKReT Gliwice II 0:2 (0:15, 0:15)
7 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (15:0, 15:0)
8 2021-01-30 SK Górnik Radlin II - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (2:15, 8:15)
9 2021-01-30 MKS Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin II 0:2 (0:15, 0:15)
10 2021-01-30 SiKReT Gliwice II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (5:15, 12:15)
11 2021-02-21 SK Górnik Radlin II - SiKReT Gliwice II 2:1 (15:6, 10:15, 11:4)
12 2021-02-21 JKS SMS Jastrzębie - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (15:0, 15:0)
13 2021-02-21 SiKReT Gliwice II - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (8:15, 5:15)
14 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin II 2:0 (15:7, 15:13)
15 2021-02-21 JKS SMS Jastrzębie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:1 (16:14, 11:15, 11:6)
16 2021-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice - SiKReT Gliwice II 0:2 (0:15, 0:15)
17 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (15:0, 15:0)
18 2021-02-21 SK Górnik Radlin II - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (5:15, 5:15)
19 2021-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin II 0:2 (0:15, 0:15)
20 2021-02-21 SiKReT Gliwice II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (6:15, 13:15)

 

 

grupa 3

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 8 15 7 15 2 243 114
2 SiKReT Gliwice 8 15 7 14 3 243 120
3 SK Górnik Radlin III 8 12 4 8 8 177 155
4 APS Orlik Bolesław II 8 5 1 2 14 77 210
5 Talent Sferawent Cieszyn II 8 5 1 2 14 69 210

 

1 2021-01-30 SK Górnik Radlin III - Talent Sferawent Cieszyn II 2:0 (15:8, 15:5)
2 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - APS Orlik Bolesław II 2:0 (15:0, 15:0)
3 2021-01-30 Talent Sferawent Cieszyn II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (6:15, 7:15)
4 2021-01-30 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin III 2:0 (15:12, 15:2)
5 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SiKReT Gliwice 2:0 (15:13, 15:13)
6 2021-01-30 APS Orlik Bolesław II - Talent Sferawent Cieszyn II 0:2 (0:15, 0:15)
7 2021-01-30 SiKReT Gliwice - APS Orlik Bolesław II 2:0 (15:0, 15:0)
8 2021-01-30 SK Górnik Radlin III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (11:15, 3:15)
9 2021-01-30 APS Orlik Bolesław II - SK Górnik Radlin III 0:2 (0:15, 0:15)
10 2021-01-30 Talent Sferawent Cieszyn II - SiKReT Gliwice 0:2 (8:15, 5:15)
11 2021-02-21 SK Górnik Radlin III - Talent Sferawent Cieszyn II 2:0 (15:0, 15:0)
12 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - APS Orlik Bolesław II 2:0 (15:6, 15:3)
13 2021-02-21 Talent Sferawent Cieszyn II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (0:15, 0:15)
14 2021-02-21 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin III 2:0 (15:7, 15:7)
15 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SiKReT Gliwice 1:2 (15:11, 12:15, 6:11)
16 2021-02-21 APS Orlik Bolesław II - Talent Sferawent Cieszyn II 2:0 (15:0, 15:0)
17 2021-02-21 SiKReT Gliwice - APS Orlik Bolesław II 2:0 (15:10, 15:6)
18 2021-02-21 SK Górnik Radlin III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (5:15, 10:15)
19 2021-02-21 APS Orlik Bolesław II - SK Górnik Radlin III 0:2 (12:15, 10:15)
20 2021-02-21 Talent Sferawent Cieszyn II - SiKReT Gliwice 0:2 (0:15, 0:15)

 

 

grupa 4

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK Górnik Radlin 8 16 8 16 0 240 78
2 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 8 14 6 12 4 217 94
3 MUKS Sari Żory 8 11 3 6 10 155 151
4 MUKS Michałkowice 7 6 2 4 10 97 176
5 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 7 0 0 0 14 0 210

 

1 2021-01-30 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 2:0 (15:0, 15:0)
2 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Sari Żory 2:0 (15:5, 15:0)
3 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (0:15, 0:15)
4 2021-01-30 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin 0:2 (0:15, 0:15)
5 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Michałkowice 2:0 (15:0, 15:0)
6 2021-01-30 MUKS Sari Żory - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 2:0 (15:0, 15:0)
7 2021-01-30 MUKS Michałkowice - MUKS Sari Żory 0:2 (0:15, 0:15)
8 2021-01-30 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (15:11, 15:10)
9 2021-01-30 MUKS Sari Żory - SK Górnik Radlin 0:2 (7:15, 6:15)
10 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - MUKS Michałkowice 0:0
11 2021-02-21 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 2:0 (15:0, 15:0)
12 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Sari Żory 2:0 (15:8, 15:2)
13 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (0:15, 0:15)
14 2021-02-21 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin 0:2 (11:15, 6:15)
15 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Michałkowice 2:0 (15:8, 15:11)
16 2021-02-21 MUKS Sari Żory - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 2:0 (15:0, 15:0)
17 2021-02-21 MUKS Michałkowice - MUKS Sari Żory 2:0 (16:14, 15:12)
18 2021-02-21 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (15:7, 15:9)
19 2021-02-21 MUKS Sari Żory - SK Górnik Radlin 0:2 (4:15, 7:15)
20 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - MUKS Michałkowice 0:2 (0:15, 0:15)

 

 

 

Minisiatkówka - czwórki 

 

Etap 4

grupa 2

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

4

8

4

8

0

120

65

2

SK Górnik Radlin

4

7

3

6

2

108

92

3

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

4

6

2

4

6

115

127

4

UKS Jedynka Jaworzno

4

5

1

3

6

102

114

5

SiKReT Gliwice II

4

4

0

1

8

80

127

 

 

1

2021-05-09

UKS Jedynka Jaworzno

-

SiKReT Gliwice II

2:0 (15:9, 15:7)

2

2021-05-09

SK Górnik Radlin

-

AT Jastrzębski Węgiel II

2:0 (15:7, 17:15)

3

2021-05-09

SiKReT Gliwice II

-

SK Górnik Radlin

0:2 (8:15, 11:15)

4

2021-05-09

MKS BĘDZIN S.A.

-

UKS Jedynka Jaworzno

2:0 (15:8, 15:10)

5

2021-05-09

SK Górnik Radlin

-

MKS BĘDZIN S.A.

0:2 (6:15, 10:15)

6

2021-05-09

AT Jastrzębski Węgiel II

-

SiKReT Gliwice II

2:1 (11:15, 15:10, 11:7)

7

2021-05-09

MKS BĘDZIN S.A.

-

AT Jastrzębski Węgiel II

2:0 (15:11, 15:7)

8

2021-05-09

UKS Jedynka Jaworzno

-

SK Górnik Radlin

0:2 (10:15, 11:15)

9

2021-05-09

AT Jastrzębski Węgiel II

-

UKS Jedynka Jaworzno

2:1 (12:15, 15:12, 11:6)

10

2021-05-09

SiKReT Gliwice II

-

MKS BĘDZIN S.A.

0:2 (4:15, 9:15)

 

 

Etap 3

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 4 8 4 8 0 120 66
2 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 4 7 3 6 4 120 117
3 SiKReT Gliwice 4 6 2 4 4 106 105
4 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 4 5 1 3 6 102 124
5 SK Górnik Radlin 4 4 0 1 8 93 129

 

 

1 2021-03-28 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin 2:0 (15:11, 15:9)
2 2021-03-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:1 (15:10, 12:15, 12:10)
3 2021-03-28 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:2 (9:15, 15:13, 8:11)
4 2021-03-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SiKReT Gliwice 2:0 (15:13, 15:13)
5 2021-03-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (6:15, 6:15)
6 2021-03-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SK Górnik Radlin 2:0 (15:13, 15:12)
7 2021-03-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:6, 15:6)
8 2021-03-28 SiKReT Gliwice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (12:15, 8:15)
9 2021-03-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SiKReT Gliwice 0:2 (13:15, 12:15)
10 2021-03-28 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (9:15, 7:15)

 

 

Etap 2

 

grupa 2

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SiKReT Gliwice 4 8 4 8 0 120 68
2 SK Górnik Radlin 4 7 3 6 3 114 87
3 GKS GieKSa Katowice 4 6 2 5 6 121 123
4 SiKReT Gliwice II 4 5 1 3 6 91 109
5 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 4 4 0 1 8 66 125

 

1 2021-03-07 SiKReT Gliwice II - SK Górnik Radlin 0:2 (10:15, 4:15)
2 2021-03-07 GKS GieKSa Katowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 (9:15, 15:5, 11:4)
3 2021-03-07 SK Górnik Radlin - GKS GieKSa Katowice 2:1 (15:10, 13:15, 11:7)
4 2021-03-07 SiKReT Gliwice - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:8, 15:9)
5 2021-03-07 GKS GieKSa Katowice - SiKReT Gliwice 0:2 (12:15, 6:15)
6 2021-03-07 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 0:2 (8:15, 3:15)
7 2021-03-07 SiKReT Gliwice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:12, 15:6)
8 2021-03-07 SiKReT Gliwice II - GKS GieKSa Katowice 1:2 (15:10, 8:15, 7:11)
9 2021-03-07 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SiKReT Gliwice II 0:2 (5:15, 8:15)
10 2021-03-07 SK Górnik Radlin - SiKReT Gliwice 0:2 (5:15, 10:15)

 

 

Etap 1 

 

grupa 5

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 5 10 5 10 0 150 64
2 SK Górnik Radlin 5 9 4 8 2 135 92
3 JKS SMS Jastrzębie 5 8 3 6 5 138 120
4 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 5 7 2 4 6 101 121
5 Jankowice Volley Rybnik 5 6 1 3 8 108 139
6 TS Volley Rybnik 5 5 0 0 10 54 150

 

1 2021-01-31 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (15:7, 15:7)
2 2021-01-31 TS Volley Rybnik - Jankowice Volley Rybnik 0:2 (9:15, 3:15)
3 2021-01-31 JKS SMS Jastrzębie - SK Górnik Radlin 0:2 (13:15, 13:15)
4 2021-01-31 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin 0:2 (7:15, 7:15)
5 2021-01-31 Jankowice Volley Rybnik - JKS SMS Jastrzębie 1:2 (11:15, 15:11, 6:11)
6 2021-01-31 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik 2:0 (15:7, 15:1)
7 2021-01-31 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:2 (5:15, 6:15)
8 2021-01-31 JKS SMS Jastrzębie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (11:15, 4:15)
9 2021-01-31 SK Górnik Radlin - Jankowice Volley Rybnik 2:0 (15:6, 15:8)
10 2021-01-31 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Jankowice Volley Rybnik 2:0 (15:11, 15:9)
11 2021-01-31 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 2:0 (15:4, 15:11)
12 2021-01-31 TS Volley Rybnik - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (5:15, 10:15)
13 2021-01-31 JKS SMS Jastrzębie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (15:7, 15:6)
14 2021-01-31 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 2:0 (15:4, 15:4)
15 2021-01-31 Jankowice Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (6:15, 6:15)

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Minisiatkówka 2020