26 lipca 2018

Archiwum

Minisiatkówka – trójki

 

Finały

 

Gr A

 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty

Małe punkty

Miejsce

M-Volley/Norwid I Częstochowa

 

-------

15:10

15:8

15:9

15:6

15:5

15:1

6

90:39

I

M-Volley/Norwid II Częstochowa

10:15

8:15

 

-------

12:15

6:15

16:18

10:15

3

62:93

IV

Anbud MKS I Będzin

9:15

6:15

15:12

15:6

 

-------

15:8

15:12

5

75:68

II

AT Żory Jastrzębski Węgiel

5:15

1:15

18:16

15:10

8:15

12:15

 

-------

4

59:86

III

 

 

Gr B

 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty

Małe punkty

Miejsce

Anbud MKS II Będzin

 

-------

15:4

15:13

16:18, 15:12,

11:6

15:12, 9:15,

12:14

5

108:94

II

MOSM I Tychy

4:15

13:15

 

-------

13:15, 15:8

8:11

8:15

14:16

3

75:95

IV

SK Górnik I Radlin

 

18:16, 12:15,

6:11

15:13, 8:15

11:8

 

-------

9:15

12:15

4

91:108

III

SP6 AMS Jastrzębie

 

12:15, 15:9,

14:12

15:8

16:14

15:9

15:12

 

-------

6

59:86

I

 

 

Mecz nr 1

AT Żory Jastrzębski Węgiel

-

MOSM I Tychy

2:0 (18:16; 15:13)

Mecz nr 2

M-Volley/Norwid II Częstochowa

-

SK Górnik I Radlin

0:2 (13:15; 9:15)

Mecz nr 3

M-Volley/Norwid I Częstochowa

-

Anbud MKS II Będzin

2:0 (15:10; 15:5)

Mecz nr 4

Anbud MKS I Będzin

-

SP6 AMS Jastrzębie

0:2 (13:15; 11:15)

 

 

 

 

 

Mecz o m. 7-8

MOSM I Tychy

-

M-Volley/Norwid II Częstochowa

2:1 (10:15; 15:12; 11:7)

Mecz o m. 5-6

AT Żory Jastrzębski Węgiel

-

SK Górnik I Radlin

2:0 (15:9; 16:14)

Mecz o m. 3-4

Anbud MKS II Będzin

-

Anbud MKS I Będzin

0:2 (13:15; 11:15)

Mecz o m. 1-2

M-Volley/Norwid I Częstochowa

-

SP6 AMS Jastrzębie

2:1 (15:6; 9:15; 11:5)

 

 

Klasyfikacja końcowa

I miejsce

M-Volley/Norwid I Częstochowa

II miejsce

SP6 AMS Jastrzębie

III miejsce

Anbud MKS I Będzin

IV miejsce

Anbud MKS II Będzin

V miejsce

AT Żory Jastrzębski Węgiel

VI miejsce

SK Górnik I Radlin

VII miejsce

MOSM I Tychy

VIII miejsce

M-Volley/Norwid II Częstochowa

 

 

Etap IV

 

Turniej I (podwójny) gr. 30

SK Górnik I Radlin – AT Żory Jastrzębski Węgiel 0:2 (14:16; 13:15)

SK Górnik I Radlin - UKS Jedynka IV Jaworzno 2:0 (15:7; 15:11)

SK Górnik I Radlin – AT Żory Jastrzębski Węgiel 1:2 (7:15; 15:12; 7:11)

SK Górnik I Radlin - UKS Jedynka IV Jaworzno 2:1 (16:18; 15:12; 12:10)

 

Turniej II (podwójny) gr. 30

SK Górnik I Radlin – AT Żory Jastrzębski Węgiel 2:0 (15:13; 15:9)

SK Górnik I Radlin - UKS Jedynka IV Jaworzno 2:0 (15:11; 15:12)

SK Górnik I Radlin – AT Żory Jastrzębski Węgiel 2:1 (15:10; 11:15; 11:5)

SK Górnik I Radlin - UKS Jedynka IV Jaworzno 2:0 (17:15; 15:9)

 

Tabela

1) SK Górnik I Radlin -14 pkt, 129:127,

2) AT Żory Jastrzębski Węgiel - 12 pkt, 139:111,

3) UKS Jedynka IV Jaworzno - 10 pkt 113:143,

 

 

Turniej I (podwójny) gr. 28

SK Górnik III Radlin – M-Volley/Norwid II Częstochowa 0:2 (9:15; 12:15)

SK Górnik III Radlin - Anbud MKS II Będzin 0:2 (6:15; 11:15)

SK Górnik III Radlin – M-Volley/Norwid II Częstochowa 0:2 (11:15; 7:15)

SK Górnik III Radlin - Anbud MKS II Będzin 0:2 (9:15; 3:15)

 

Turniej II (podwójny) gr. 28

SK Górnik III Radlin – M-Volley/Norwid II Częstochowa 1:2 (15:8; 9:15; 3:11)

SK Górnik III Radlin - Anbud MKS II Będzin 0:2 (16:18; 4:15)

SK Górnik III Radlin – M-Volley/Norwid II Częstochowa 1:2 (13:15; 15:7; 7:11)

SK Górnik III Radlin - Anbud MKS II Będzin 0:2 (7:15; 9:15)

 

Tabela

1) Anbud MKS II Będzin -16 pkt, 126:88,

2) M-Volley/Norwid II Częstochowa - 12 pkt, 119:105,

3) SK Górnik III Radlin - 8 pkt 68:120

 

 

 

 

Turniej I (podwójny) gr. 27

SK Górnik II Radlin – M-Volley/Norwid I Częstochowa 0:2 (8:15, 10:15)

SK Górnik II Radlin - MOSM I Tychy 0:2 (13:15; 14:16)

SK Górnik II Radlin – M-Volley/Norwid I Częstochowa 0:2 (7:15; 8:15)

SK Górnik II Radlin - MOSM I Tychy 0:2 (13:15; 9:15)

 

Turniej II (podwójny) gr. 27

SK Górnik II Radlin – M-Volley/Norwid I Częstochowa 0:2 (4:15, 5:15)

SK Górnik II Radlin - MOSM I Tychy 0:2 (7:15; 14:16)

SK Górnik II Radlin – M-Volley/Norwid I Częstochowa 0:2 (7:15; 3:15)

SK Górnik II Radlin - MOSM I Tychy 0:2 (12:15; 13:15)

 

Tabela

1) M-Volley/Norwid I Częstochowa – 16 pkt, 120:61,

2) MOSM I Tychy - 12 pkt, 89:109

3) SK Górnik II Radlin - 8 pkt 82:121

 

 

Etap III

 

Turniej II gr. 26

 

SK Górnik I Radlin - SK Górnik II Radlin 2:0 (15:12; 15:13)

SK Górnik I Radlin - Sikret I Gliwice 2:0 (15:12; 15:6)

SK Górnik I Radlin - UKS Jedynka I Jaworzno 2:0 (15:7; 22:20)

SK Górnik I Radlin - Anbud MKS II Będzin 0:2 (13:15; 9:15)

SK Górnik II Radlin – Sikret I Gliwice 2:1 (9:15; 15:13; 12:10)

SK Górnik II Radlin - UKS Jedynka I Jaworzno 2:0 (15:9; 15:9)

SK Górnik II Radlin - Anbud MKS II Będzin 1:2 (15:17; 15:12; 5:11)

 

Tabela

1) SK Górnik I Radlin – 15 pkt, 251:187,

2) Anbud MKS II Będzin – 15 pkt, 1250:164,

3) SK Górnik II Radlin – 12 pkt, 229:238

4) Sikret I Gliwice – 10 pkt, 224:239

5) UKS Jedynka I Jaworzno - 8 pkt, 121:247

 

 

Turniej I gr. 26

 

SK Górnik I Radlin - SK Górnik II Radlin 2:0 (15:6; 15:9)

SK Górnik I Radlin - Sikret I Gliwice 2:1 (15:13; 13:15; 12:10)

SK Górnik I Radlin - UKS Jedynka I Jaworzno 2:0 (15:2; 15:10)

SK Górnik I Radlin - Anbud MKS II Będzin 2:0 (15:7; 15:10)

SK Górnik II Radlin – Sikret I Gliwice 2:1 (10:15; 16:14; 11:9)

SK Górnik II Radlin - UKS Jedynka I Jaworzno 2:0 (15:5; 15:9)

SK Górnik II Radlin - Anbud MKS II Będzin 0:2 (11:15; 10:15)

 

Tabela

1) SK Górnik I Radlin – 8 pkt, 132:87,

2) Anbud MKS II Będzin – 7 pkt, 120:92,

3) SK Górnik II Radlin – 6 pkt, 103:112

4) Sikret I Gliwice – 5 pkt, 131:131

5) UKS Jedynka I Jaworzno - 4 pkt, 56:120

 

Turniej II gr. 25

 

SK Górnik III Radlin - Anbud MKS I Będzin 0:2 (12:15; 7:15)

SK Górnik III Radlin - AT Żory Jastrzębski Węgiel 0:2 (9:15; 13:15)

SK Górnik III Radlin - UKS Jedynka III Jaworzno 2:0 (15:7; 15:8)

SK Górnik III Radlin - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 2:1 (15:11; 12:15; 11:9)

 

Tabela

1) Anbud MKS I Będzin – 16 pkt, 248:141,

2) AT Żory Jastrzębski Węgiel – 14 pkt, 226:178,

3) SK Górnik III Radlin – 12 pkt, 217:229,

4) Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - 10 pkt, 212:231

5) UKS Jedynka III Jaworzno - 8 pkt, 116:240

 

Turniej I gr. 25

 

SK Górnik III Radlin - Anbud MKS I Będzin 0:2 (10:15; 10:15)

SK Górnik III Radlin - AT Żory Jastrzębski Węgiel 0:2 (6:15; 11:15)

SK Górnik III Radlin - UKS Jedynka III Jaworzno 2:0 (15:10; 15:10)

SK Górnik III Radlin - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 2:1 (13:15; 17:15; 11:9)

Tabela

1) Anbud MKS I Będzin – 8 pkt, 120:59,

2) AT Żory Jastrzębski Węgiel – 7 pkt, 105:89,

3) SK Górnik III Radlin – 6 pkt, 108:119,

4) Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - 5 pkt, 104:121

5) UKS Jedynka III Jaworzno - 4 pkt, 71:120

 

 

 

Etap II

 

Turniej II

 

gr 21

SK Górnik Radlin II – SP6 AMS Jastrzębie 0:2 (12:15, 13:15)

SK Górnik Radlin II – AT Żory Jastrzębski Węgiel 2:0 (16:14, 15:10)

SK Górnik Radlin II – KS Beskid Skoczów 2:0 (15:10, 15:12)

SK Górnik Radlin II – TS Volley Rybnik 2:0 (15:0, 15:0)

 

Tabela

1. SP6 AMS Jastrzębie – 15 pkt, 234:148

2. AT Żory Jastrzębski Węgiel – 14 pkt, 230:146

3. SK Górnik Radlin II – 13 pkt, 220:157

4. KS Beskid Skoczów – 10 pkt,197:190

5. TS Volley Rybnik – 0 pkt, 0:240

 

gr 22

SK Górnik I Radlin – MUKS Sari I Żory 2:0 (15:5, 15:6)

SK Górnik I Radlin - SK Górnik III Radlin 2:1 (13:15, 15:7 11:13)

SK Górnik I Radlin - UKS Millenium Porąbka 2:1 (7:15, 15:10, 11:6)

SK Górnik I Radlin - MUKS Sari II Żory 2:0 (15:6, 15:4)

SK Górnik III Radlin - MUKS Sari I Żory 0:2 (14:16, 12:15)

SK Górnik III Radlin - UKS Millenium Porąbka 1:2 (6:15, 15:10, 9:11)

SK Górnik III Radlin - MUKS Sari II Żory 2:0 (15:10, 15:12)

 

Tabela:

1) SK Górnik I Radlin – 14 pkt, 272:202

2) UKS Millenium Porąbka – 14 pkt, 268:210

3) MUKS Sari I Żory – 13 pkt, 238:250

4) SK Górnik III Radlin – 11 pkt, 220:246

5) MUKS Sari II Żory – 8 pkt, 174:264

 

 

Turniej I

 

gr 21

SK Górnik Radlin II – SP6 AMS Jastrzębie 0:2 (8:15, 8:16)

SK Górnik Radlin II – AT Żory Jastrzębski Węgiel 0:2 (16:18, 12:15)

SK Górnik Radlin II – KS Beskid Skoczów 2:0 (15:12, 15:5)

SK Górnik Radlin II – TS Volley Rybnik 2:0 (15:0, 15:0)

 

Tabela

1. SP6 AMS Jastrzębie – 8 pkt, 122:62

2. AT Żory Jastrzębski Węgiel – 7 pkt, 116:82

3. SK Górnik Radlin II – 6 pkt, 104:81

4. KS Beskid Skoczów – 5 pkt, 95:92

5. TS Volley Rybnik – 0 pkt,

 

gr 22

SK Górnik I Radlin – MUKS Sari I Żory 1:2 (14:16, 20:18, 11:13)

SK Górnik I Radlin - SK Górnik III Radlin 2:0 (15:13: 15:10)

SK Górnik I Radlin - UKS Millenium Porąbka 2:1 (15:12, 9:15, 11:6)

SK Górnik I Radlin - MUKS Sari II Żory 2:0 (15:8, 15:4)

SK Górnik III Radlin - MUKS Sari I Żory 0:2 (15:17, 6:15)

SK Górnik III Radlin - UKS Millenium Porąbka 0:2 (11:15, 6:15)

SK Górnik III Radlin - MUKS Sari II Żory 2:1 (12:15, 15:6, 11:5)

 

Tabela:

1) MUKS Sari I Żory – 7 pkt, 141:137

2) SK Górnik I Radlin – 7 pkt, 140:115

3) UKS Millenium Porąbka – 7 pkt, 132:93

4) SK Górnik III Radlin – 5 pkt, 99:118

5) MUKS Sari II Żory – 4 pkt, 85:134

 

 

 

Etap I

 

II turniej, gr 15

SK Górnik II Radlin - SK Górnik I Radlin 0:2 (14:16, 10:15)

SK Górnik II Radlin - UKS Millenium Porąbka 1:2 (16:14, 13: 15, 10:12)

SK Górnik II Radlin - TS Volley II Rybnik 2:1 (10:15, 15:13, 11:6)

SK Górnik I Radlin - UKS Millenium Porąbka 2:0 (15:8, 15:13)

SK Górnik I Radlin - TS Volley II Rybnik 2:0 (15:11, 15:8)

 

 

Tabela:

1) SK Górnik I Radlin – 10 pkt, 164:147

2) TS Volley II Rybnik – 9 pkt, 188:178

3) UKS Millenium Porąbka – 9 pkt, 192:195

4) SK Górnik II Radlin – 8 pkt, 164:188

 

II turniej, gr 16

SK Górnik III Radlin - AT Żory Jastrzębski Węgiel 1:2 (12:15, 15:11, 8:11)

SK Górnik III Radlin - MUKS Sari III Żory 2:0 (15:0, 15:0)

SK Górnik III Radlin - MUKS Sari II Żory 2:0 (16:14, 15:11)

 

Tabela:

AT Żory Jastrzębski Węgiel – 12 pkt, 190:170

SK Górnik III Radlin – 10 pkt, 181:143

MUKS Sari II Żory – 7 pkt, 160:172

MUKS Sari III Żory – 4 pkt, 71:180

 

 

Etap – eliminacje miejskie

 

Grupa 6

Turniej I

SK Górnik I Radlin - TS Volley II Rybnik 2:0 (15:0, 15:0)

SK Górnik I Radlin – SP 6 AMS Jastrzębie 0:2 (9:15, 10:15)

SK Górnik I Radlin - MUKS Sari III Żory 2:0 (15:5, 15:6)

Turniej II

SK Górnik I Radlin - TS Volley II Rybnik 2:0 (15:13, 18:16)

SK Górnik I Radlin - SP 6 AMS Jastrzębie 0:2 (16:18, 7:15)

SK Górnik I Radlin - MUKS Sari III Żory 2:0 (15:5, 15:10)

 

Tabela

SP 6 AMS Jastrzębie - 12 pkt, 183:98

SK Górnik I Radlin - 10 pkt, 165:118

MUKS Sari III Żory – 7 pkt, 105:150

TS Volley II Rybnik - 4 pkt, 83:170

 

Grupa 7

Turniej I

SK Górnik II Radlin - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (15:8, 15:6)

SK Górnik II Radlin - TS Volley I Rybnik 2:0 (15:8, 15:6)

SK Górnik II Radlin - MUKS Sari II Żory 2:0 (15:8, 15:13)

Turniej II

SK Górnik II Radlin - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (15:9, 15:2)

SK Górnik II Radlin - TS Volley I Rybnik 0:2 (14:16, 8:15)

SK Górnik II Radlin - MUKS Sari II Żory 2:0 (15:11, 15:13)

 

Tabela

SK Górnik II Radlin - 11 pkt, 172:118

TS Volley I Rybnik - 11 pkt, 165:137

MUKS Sari II Żory – 8 pkt, 157:188

KS Siatkarz Beskid Skoczów – 6 pkt, 139:190

 

Grupa 8

Turniej I

SK Górnik III Radlin - AT Żory Jastrzębski Węgiel 0:2 (6:15, 6:15)

SK Górnik III Radlin - MUKS Sari I Żory 0:2 (14:16, 9:15)

SK Górnik III Radlin - UKS Millenium Porąbka 0:2 (9:15, 12:15)

Turniej II

SK Górnik III Radlin - AT Żory Jastrzębski Węgiel 0:2 (9:15, 11:15)

SK Górnik III Radlin - MUKS Sari I Żory 1:2 (15:12, 9:15, 8:11)

SK Górnik III Radlin - UKS Millenium Porąbka 0:2 (8:15, 4:15)

 

Tabela

AT Żory Jastrzębski Węgiel – 11 pkt, 172:125

UKS Millenium Porąbka – 10 pkt, 178:146

MUKS Sari I Żory – 9 pkt, 169:179

SK Górnik III Radlin - 6 pkt, 120:189

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : BANK ZACHODNI WBK S.A.
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Minisiatkówka - trójki 2017/2018