02 sierpnia 2022

Archiwum

Finał 

 

Grupa Finałowa A

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie

3

6

3

6

0

90

35

2

SK Górnik Radlin

3

5

2

4

2

71

62

3

SiKReT Gliwice

3

4

1

2

5

71

89

4

Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III

3

3

0

1

6

55

101

 

1 2022-05-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:6, 15:4)
2 2022-05-28 SiKReT Gliwice - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 1:2 (12:15, 18:16, 8:11)
3 2022-05-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (11:15, 11:15)
4 2022-05-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SiKReT Gliwice 2:0 (15:5, 15:7)
5 2022-05-28 SiKReT Gliwice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:2 (10:15, 15:10, 9:11)
6 2022-05-28 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (8:15, 8:15)

 

Grupa Finałowa B

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

3

6

3

6

3

127

105

2

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

3

5

2

5

2

104

88

3

MIKI UKS Jedynka Jaworzno

3

4

1

3

5

93

101

4

Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II

3

3

0

2

6

76

106

 

1 2022-05-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:8, 15:13)
2 2022-05-28 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin 1:2 (15:9, 13:15, 9:11)
3 2022-05-28 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:1 (16:14, 8:15, 11:7)
4 2022-05-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (16:14, 15:11)
5 2022-05-28 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (13:15, 15:12, 8:11)
6 2022-05-28 SK Górnik Radlin - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (16:18, 11:15)

 

Grupa o miejsca 1-4

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 6 3 6 0 93 63
2 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3 5 2 4 3 97 82
3 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 3 4 1 3 4 74 88
4 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3 3 0 0 6 59 90

 

1 2022-05-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:10, 15:10)
2 2022-05-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 2:1 (15:6, 14:16, 11:6)
3 2022-05-28 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (9:15, 9:15)
4 2022-05-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:11, 18:16)
5 2022-05-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:8, 15:13)
6 2022-05-28 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (8:15, 8:15)

 

Klasyfikacja końcowa trójek chłopców:
1. Aluron CMC Warta Akademia Siatkówki
2. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
3. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
4. SK Górnik Radlin
5. UKS Jedynka Jaworzno
6. SIKReT Gliwice
7. Aluron CMC Warta Akademia Siatkówki III
8. Aluron CMC Warta Akademia Siatkówki II

 

 

 

Etap VI, grupa 6D

 

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

7

3

7

3

135

97

2

SK Górnik Radlin

4

7

3

7

3

142

113

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

4

7

3

6

3

122

118

4

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III

4

5

1

3

6

101

122

5

UKS Tytan Ostrowy

4

4

0

0

8

70

120

 

1 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:0 (15:9, 16:14)
2 2022-05-15 SK Górnik Radlin - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (15:6, 15:7)
3 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - SK Górnik Radlin 0:2 (9:15, 8:15)
4 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (15:7, 15:9)
5 2022-05-15 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 (10:15, 17:15, 11:8)
6 2022-05-15 UKS Tytan Ostrowy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (13:15, 11:15)
7 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (15:5, 15:7)
8 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SK Górnik Radlin 2:1 (12:15, 17:15, 16:14)
9 2022-05-15 UKS Tytan Ostrowy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (12:15, 9:15)
10 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (15:11, 10:15, 6:11)

 

Etap Vgrupa 5C

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

8

4

8

1

129

85

2

MIKI UKS Jedynka Jaworzno

4

7

3

7

4

135

111

3

SK Górnik Radlin

4

6

2

5

4

112

87

4

UKS Tytan Ostrowy II

4

5

1

3

6

89

115

5

SiKReT Gliwice II

4

4

0

0

8

53

120

 

 

1 2022-05-08 SK Górnik Radlin - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:6, 15:4)
2 2022-05-08 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - UKS Tytan Ostrowy II 2:1 (13:15, 15:10, 11:6)
3 2022-05-08 SiKReT Gliwice II - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (5:15, 6:15)
4 2022-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:0 (15:11, 15:11)
5 2022-05-08 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (6:15, 15:13, 7:11)
6 2022-05-08 UKS Tytan Ostrowy II - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:10, 15:6)
7 2022-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Tytan Ostrowy II 2:0 (15:9, 15:10)
8 2022-05-08 SK Górnik Radlin - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 1:2 (10:15, 15:12, 5:11)
9 2022-05-08 UKS Tytan Ostrowy II - SK Górnik Radlin 0:2 (6:15, 3:15)
10 2022-05-08 SiKReT Gliwice II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (7:15, 9:15)

 

Etap IV

Grupa 4C

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 4 8 4 8 0 120 48
2 SK Górnik Radlin 4 7 3 6 3 110 96
3 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II 4 6 2 4 5 88 108
4 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 4 5 1 4 6 106 123
5 UKS Tytan Ostrowy 4 4 0 0 8 71 120

 

1 2022-04-24 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:1 (15:10, 10:15, 11:5)
2 2022-04-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (15:8, 15:9)
3 2022-04-24 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II 1:2 (15:10, 9:15, 7:11)
4 2022-04-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - SK Górnik Radlin 2:0 (15:8, 15:6)
5 2022-04-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (3:15, 1:15)
6 2022-04-24 UKS Tytan Ostrowy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (9:15, 12:15)
7 2022-04-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (15:5, 15:10)
8 2022-04-24 SK Górnik Radlin - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II 2:0 (15:12, 15:6)
9 2022-04-24 UKS Tytan Ostrowy - SK Górnik Radlin 0:2 (11:15, 7:15)
10 2022-04-24 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (11:15, 4:15)

 

 

 

 

Etap 3

Grupa 31B

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

8

4

8

0

120

71

2

SK Górnik Radlin

4

7

3

6

3

118

92

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

4

6

2

4

5

105

117

4

SiKReT Gliwice

4

5

1

4

6

124

126

5

SiKReT Gliwice II

4

4

0

0

8

59

120

 

1

2022-04-02

BBTS Bielsko-Biała

-

SiKReT Gliwice II

2:0 (15:8, 15:5)

2

2022-04-02

SiKReT Gliwice

-

SK Górnik Radlin

1:2 (17:15, 10:15, 8:11)

3

2022-04-02

SiKReT Gliwice II

-

SiKReT Gliwice

0:2 (8:15, 7:15)

4

2022-04-02

BBTS Bielsko-Biała II

-

BBTS Bielsko-Biała

0:2 (7:15, 9:15)

5

2022-04-02

SiKReT Gliwice

-

BBTS Bielsko-Biała II

1:2 (7:15, 15:11, 12:14)

6

2022-04-02

SK Górnik Radlin

-

SiKReT Gliwice II

2:0 (15:3, 15:5)

7

2022-04-02

BBTS Bielsko-Biała II

-

SK Górnik Radlin

0:2 (9:15, 10:15)

8

2022-04-02

BBTS Bielsko-Biała

-

SiKReT Gliwice

2:0 (15:13, 15:12)

9

2022-04-02

SK Górnik Radlin

-

BBTS Bielsko-Biała

0:2 (10:15, 7:15)

10

2022-04-02

SiKReT Gliwice II

-

BBTS Bielsko-Biała II

0:2 (13:15, 10:15)

 

Etap 2

Grupa 21B

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

4

8

4

8

0

120

35

2

SiKReT Gliwice II

4

7

3

6

2

102

89

3

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

4

6

2

4

4

89

84

4

UKS Dwójka Świętochłowice II

4

5

1

2

7

82

126

5

UKS Dwójka Świętochłowice

4

4

0

1

8

71

130

 

1 2022-03-19 SiKReT Gliwice II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:0 (15:11, 15:12)
2 2022-03-19 UKS Dwójka Świętochłowice - UKS Dwójka Świętochłowice II 1:2 (11:15, 16:14, 9:11)
3 2022-03-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS Dwójka Świętochłowice 2:0 (15:8, 15:6)
4 2022-03-19 SK Górnik Radlin - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:5, 15:7)
5 2022-03-19 UKS Dwójka Świętochłowice - SK Górnik Radlin 0:2 (2:15, 5:15)
6 2022-03-19 UKS Dwójka Świętochłowice II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (4:15, 6:15)
7 2022-03-19 SK Górnik Radlin - UKS Dwójka Świętochłowice II 2:0 (15:4, 15:6)
8 2022-03-19 SiKReT Gliwice II - UKS Dwójka Świętochłowice 2:0 (15:8, 15:6)
9 2022-03-19 UKS Dwójka Świętochłowice II - SiKReT Gliwice II 0:2 (10:15, 12:15)
10 2022-03-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 0:2 (3:15, 3:15)

 

 

Etap 1

Grupa 1E

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

1

2

1

2

0

30

21

2

SK Górnik Radlin

1

1

0

0

2

21

30

3

JKS SMS Jastrzębie

0

0

0

0

0

0

0

4

MOSM Tychy

0

0

0

0

0

0

0

 

1 2021-11-20 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:0
2 2021-11-20 SK Górnik Radlin - JKS SMS Jastrzębie 0:0
3 2021-11-20 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie 0:0
4 2021-11-20 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin 0:0
5 2021-11-20 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (8:15, 13:15)
6 2021-11-20 JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy 0:0

 

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Minisiatkówka - trójki - 2021/2022