02 sierpnia 2022

Archiwum

Finał 

 

Grupa Finałowa A

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie

3

6

3

6

0

90

35

2

SK Górnik Radlin

3

5

2

4

2

71

62

3

SiKReT Gliwice

3

4

1

2

5

71

89

4

Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III

3

3

0

1

6

55

101

 

1 2022-05-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:6, 15:4)
2 2022-05-28 SiKReT Gliwice - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 1:2 (12:15, 18:16, 8:11)
3 2022-05-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (11:15, 11:15)
4 2022-05-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SiKReT Gliwice 2:0 (15:5, 15:7)
5 2022-05-28 SiKReT Gliwice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:2 (10:15, 15:10, 9:11)
6 2022-05-28 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (8:15, 8:15)

 

Grupa Finałowa B

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

3

6

3

6

3

127

105

2

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

3

5

2

5

2

104

88

3

MIKI UKS Jedynka Jaworzno

3

4

1

3

5

93

101

4

Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II

3

3

0

2

6

76

106

 

1 2022-05-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:8, 15:13)
2 2022-05-28 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin 1:2 (15:9, 13:15, 9:11)
3 2022-05-28 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:1 (16:14, 8:15, 11:7)
4 2022-05-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (16:14, 15:11)
5 2022-05-28 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (13:15, 15:12, 8:11)
6 2022-05-28 SK Górnik Radlin - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (16:18, 11:15)

 

Grupa o miejsca 1-4

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 6 3 6 0 93 63
2 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3 5 2 4 3 97 82
3 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 3 4 1 3 4 74 88
4 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3 3 0 0 6 59 90

 

1 2022-05-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:10, 15:10)
2 2022-05-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 2:1 (15:6, 14:16, 11:6)
3 2022-05-28 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (9:15, 9:15)
4 2022-05-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:11, 18:16)
5 2022-05-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:8, 15:13)
6 2022-05-28 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (8:15, 8:15)

 

Klasyfikacja końcowa trójek chłopców:
1. Aluron CMC Warta Akademia Siatkówki
2. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
3. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
4. SK Górnik Radlin
5. UKS Jedynka Jaworzno
6. SIKReT Gliwice
7. Aluron CMC Warta Akademia Siatkówki III
8. Aluron CMC Warta Akademia Siatkówki II

 

 

 

Etap VI, grupa 6D

 

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

7

3

7

3

135

97

2

SK Górnik Radlin

4

7

3

7

3

142

113

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

4

7

3

6

3

122

118

4

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III

4

5

1

3

6

101

122

5

UKS Tytan Ostrowy

4

4

0

0

8

70

120

 

1 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:0 (15:9, 16:14)
2 2022-05-15 SK Górnik Radlin - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (15:6, 15:7)
3 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - SK Górnik Radlin 0:2 (9:15, 8:15)
4 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (15:7, 15:9)
5 2022-05-15 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 (10:15, 17:15, 11:8)
6 2022-05-15 UKS Tytan Ostrowy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (13:15, 11:15)
7 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (15:5, 15:7)
8 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SK Górnik Radlin 2:1 (12:15, 17:15, 16:14)
9 2022-05-15 UKS Tytan Ostrowy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (12:15, 9:15)
10 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (15:11, 10:15, 6:11)

 

Etap Vgrupa 5C

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

8

4

8

1

129

85

2

MIKI UKS Jedynka Jaworzno

4

7

3

7

4

135

111

3

SK Górnik Radlin

4

6