13 sierpnia 2019

Archiwum

Etap 1


 

gr Z-1,

turniej I


 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty suma

Małe punkty

 

SK Górnik Radlin I

 

15

12

 

 

15

9

 

 

15

0

 

 

13

222

143

A

15

9

2

15

8

2

15

2

2

 

MUKS SP3 Sari Żory I

12

15

0

0

 

15

9

 

 

15

12

 

 

11

184

168

B

9

15

1

15

2

2

16

14

2

 

SK Górnik Radlin III

9

15

0

0

9

15

0

0

 

11

15

 

 

7

135

229

C

8

15

1

2

15

1

10

15

1

 

SK Górnik Radlin IV

0

15

0

0

12

15

0

0

15

11

0

0

 

9

157

215

D

2

15

1

14

16

1

15

10

2

 


 


 

 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty suma

Małe punkty

E

KS J.A.J.O. Jastrzębie I

 

8

15

 

 

2

15

 

 

9

15

 

 

8

120

194

 

11

15

1

7

15

1

12

15

1

F

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

15

8

0

0

 

7

15

 

 

15

6

11

7

12

209

169

 

15

11

2

6

15

1

11

15

2

G

AT Żory Jastrzębski Węgiel I

15

2

0

0

15

7

0

0

 

15

9

 

 

14

222

112

 

15

7

2

15

6

2

15

6

2

H

SP3 Rybnik

15

9

0

0

6

15

7

11

9

15

0

0

 

10

178

204

 

15

12

2

15

11

1

6

15

1


 


 

Turniej II


 

Nazwy drużyn

I set

II set

III set

Duże punkty

Małe punkty zdobyte

Małe punkty stracone

A - E

15

7

15

3

 

 

2

30

10

A - F

15

11

10

15

11

9

2

36

35

A - G

9

15

18

16

9

11

1

36

42

A - H

15

7

15

9

 

 

2

30

16

B - E

15

13

15

9

 

 

2

30

22

B - F

12

15

11

15

 

 

1

23

30

B - G

13

15

6

15

 

 

1

19

30

B - H

15

10

15

9

 

 

2

30

19

C - E

13

15

15

13

4

11

1

32

39

C - F

4

15

6

15

 

 

1

10

30

C - G

1

15

7

15

 

 

1

8

30

C - H

12

15

16

14

8

11

1

36

40

D - E

18

16

15

17

11

6

2

44

39

D - F

17

19

6

15

 

 

1

23

34

D - G

5

15

7

15

 

 

1

12

30

D - H

8

15

12

15

 

 

1

20

30


 

Nazwy drużyn

I set

II set

III set

Duże punkty

Małe punkty zdobyte

Małe punkty stracone

E - A

7

15

3

15

0

0

1

10

30

E - B

13

15

9

15

0

0

1

22

30

E - C

15

13

13

15

11

4

2

 

 

E - D

16

18

17

15

6

11

1

39

44

F - A

11

15

15

10

9

11

1

35

36

F - B

15

12

15

11

0

0

2

30

23

F - C

15

4

15

6

0

0

2

30

10

F - D

19

17

15

6

0

0

2

34

23

G - A

15

9

16

18

11

9

2

42

36

G - B

15

13

15

6

0

0

2

30

19

G - C

15

1

15

7

0

0

2

30

8

G - D

15

5

15

7

0

0

2

30

12

H - A

7

15

9

15

0

0

1

16

30

H - B

10

15

9

15

0

0

1

19

30

H - C

15

12

14

16

11

8

2

40

36

H - D

15

8

15

12

0

0

2

30

20


 

Tabela

Nazwa drużyny

Punkty I turniej II turniej suma

Małe punkty razem

Miejsce

                             

SK Górnik Radlin I

13

222

143

II

                             

MUKS SP3 Sari Żory I

11

184

168

IV

                   

SK Górnik Radlin III

7

135

229

VIII

         

SK Górnik Radlin IV

9

157

215

VI

KS J.A.J.O. Jastrzębie I

8

120

194

VII

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II

12

209

169

III

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I

14

222

112

I

SP3 Rybnik

10

178

204

V


 

grupa S-1


 

Turniej I


 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty suma

Małe punkty

 

AT Żory Jastrzębski Węgiel VII

 

7

15

 

 

19

21

11

7

15

11

11

2

9

171

221

A

5

15

1

15

13

2

11

15

2

 

SK Górnik Radlin II

15

7

0

0

 

15

11

 

 

15

6

 

 

13

225

164

B

15

5

2

17

15

2

15

9

2

 

TS Volley Rybnik II

21

19

7

11

11

15

0

0

 

19

17

 

 

8

180

228

C

13

15

1

15

17

1

15

6

2

 

AT Żory Jastrzębski Węgiel IV

11

15

2

11

6

15

0

0

17

19

0

0

 

7

119

221

D

15

11

1

9

15

1

6

15

1

 


 


 

 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty suma

Małe punkty

E

AT Żory Jastrzębski Węgiel III

 

15

10

 

 

15

12

11

9

12

15

 

 

12

169

146

 

15

6

2

11

15

2

11

15

1

F

KS J.A.J.O. Jastrzębie IV

10

15

0

0

 

15

9

11

8

9

15

 

 

11

190

192

 

6

15

1

10

15

2

11

15

1

G

KS Siatkarz Beskid Skoczów II

12

15

9

11

9

15

8

11

 

11

15

 

 

11

214

177

 

15

11

1

15

10

1

5

15

1

H

JKS SMS AMS Jastrzębie I

15

12

0

0

15

9

0

0

15

11

0

0

 

13

214

148

 

15

11

2

15

11

2

15

5

2


 


 

Turniej II


 

Nazwy drużyn

I set

II set

III set

Duże punkty

Małe punkty zdobyte

Małe punkty stracone

A - E

4

15

15

17

 

 

1

19

32

A - F

9

15

11

15

 

 

1

20

30

A - G

11

15

7

15

 

 

1

18

30

A - H

10

15

10

15

 

 

1

20

30

B - E

15

9

15

8

 

 

2

30

17

B - F

15

8

15

13

 

 

2

30

21

B - G

8

15

15

11

11

13

1

34

39

B - H

15

11

13

15

11

8

2

39

34

C - E

5

15

10

15

 

 

1

15

30

C - F

8

15

15

10

10

12

1

33

37

C - G

3

15

14

16

 

 

1

17

31

C - H

7

15

7

15

 

 

1

14

30

D - E

2

15

13

15

 

 

1

15

30

D - F

11

15

6

15

 

 

1

17

30

D - G

3

15

2

15

 

 

1

5

30

D - H

7

15

9

15

 

 

1

16

30


 


 

Nazwy drużyn

I set

II set

III set

Duże punkty

Małe punkty zdobyte

Małe punkty stracone

E - A

15

4

17

15

0

0

2

32

19

E - B

9

15

8

15

0

0

1

17

30

E - C

15

5

15

10

0

0

2

 

 

E - D

15

2

15

13

0

0

2

30

15

F - A

15

9

15

11

0

0

2

30

20

F - B

8

15

13

15

0

0

1

21

30

F - C

15

8

10

15

12

10

2

37

33

F - D

15

11

15

6

0

0

2

30

17

G - A

15

11

15

7

0

0

2

30

18

G - B

15

8

11

15

13

11

2

39

34

G - C

15

3

16

14

0

0

2

31

17

G - D

15

3

15

2

0

0

2

30

5

H - A

15

10

15

10

0

0

2

30

20

H - B

11

15

15

13

8

11

1

34

39

H - C

15

7

15

7

0

0

2

30

14

H - D

15

7

15

9

0

0

2

30

16


 

Tabela


 

Nazwa drużyny

Punkty I turniej II turniej suma

Małe punkty razem

Miejsce

                             

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel VII

9

171

221

VI

                             

SK Górnik Radlin II

13

225

164

II

                   

TS Volley Rybnik II

8

180

228

VII

         

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel IV

7

119

221

VIII

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III

12

169

146

III

KS J.A.J.O. Jastrzębie IV

11

190

192

V

KS Siatkarz Beskid Skoczów II

11

214

177

IV

JKS SMS AMS Jastrzębie I

13

214

148

I


 


grupa B-1


 

Turniej I


 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty suma

Małe punkty

 

KS J.A.J.O. Jastrzębie III

 

15

9

10

12

15

4

 

 

15

13

11

8

10

218

220

A

12

15

1

15

6

2

6

15

2

 

KS J.A.J.O. Jastrzębie II

9

15

12

10

 

15

8

 

 

15

5

11

8

11

232

224

B

15

12

2

15

7

2

13

15

2

 

MUKS SP3 Sari Żory III

4

15

0

0

8

15

0

0

 

11

15

 

 

7

91

211

C

6

15

1

7

15

1

3

15

1

 

TS Volley Rybnik I

13

15

8

11

5

15

8

11

15

11

0

0

 

8

168

206

D

15

6

1

15

13

1

15

3

2

 


 


 

 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty suma

Małe punkty

E

SK Górnik Radlin V

 

15

10

 

 

12

15

 

 

15

10

 

 

13

197

120

 

15

6

2

5

15

1

15

6

2

F

JKS SMS AMS Jastrzębie II

10

15

0

0

 

16

18

 

 

5

15

 

 

10

193

209

 

6

15

1

9

15

1

9

15

1

G

JKS SMS AMS Jastrzębie III

15

12

0

0

18

16

0

0

 

15

12

 

 

14

221

146

 

15

5

2

15

9

2

15

8

2

H

KS Siatkarz Beskid Skoczów I

10

15

0

0

15

5

0

0

12

15

0

0

 

11

204

188

 

6

15

1

15

9

2

8

15

1


 


 

Turniej II


 

Nazwy drużyn

I set

II set

III set

Duże punkty

Małe punkty zdobyte

Małe punkty stracone

A - E

13

15

8

15

 

 

1

21

30

A - F

17

15

13

15

11

9

2

41

39

A - G

13

15

12

15

 

 

1

25

30

A - H

15

13

8

15

9

11

1

32

39

B - E

7

15

12

15

 

 

1

19

30

B - F

15

11

9

15

10

12

1

34

38

B - G

13

15

15

12

7

11

1

35

38

B - H

12

15

15

13

12

10

2

39

38

C - E

0

15

0

15

 

 

1

0

30

C - F

12

15

8

15

 

 

1

20

30

C - G

5

15

4

15

 

 

1

9

30

C - H

14

16

9

15

 

 

1

23

31

D - E

12

15

6

15

 

 

1

18

30

D - F

7

15

14

16

 

 

1

21

31

D - G

7

15

8

15

 

 

1

15

30

D - H

8

15

12

15

 

 

1

20

30


 


 

Nazwy drużyn

I set

II set

III set

Duże punkty

Małe punkty zdobyte

Małe punkty stracone

E - A

15

13

15

8

0

0

2

30

21

E - B

15

7

15

12

0

0

2

30

19

E - C

15

0

15

0

0

0

2

30

0

E - D

15

12

15

6

0

0

2

30

18

F - A

15

17

15

13

9

11

1

39

41

F - B

11

15

15

9

12

10

2

38

34

F - C

15

12

15

8

0

0

2

30

20

F - D

15

7

16

14

0

0

2

31

21

G - A

15

13

15

12

0

0

2

30

25

G - B

15

13

12

15

11

7

2

38

35

G - C

15

5

15

4

0

0

2

30

9

G - D

15

7

15

8

0

0

2

30

15

H - A

13

15

15

8

11

9

2

39

32

H - B

15

12

13

15

10

12

1

38

39

H - C

16

14

15

9

0

0

2

31

23

H - D

15

8

15

12

0

0

2

30

20


 

Tabela

Nazwa drużyny

Punkty I turniej II turniej suma

Małe punkty razem

Miejsce

                             

KS J.A.J.O. Jastrzębie III

10

218

220

V

                             

KS J.A.J.O. Jastrzębie II

11

232

224

IV

                   

MUKS SP3 Sari Żory III

7

91

211

VIII

         

TS Volley Rybnik I

8

168

206

VII

SK Górnik Radlin V

13

197

120

II

JKS SMS AMS Jastrzębie II

10

193

209

VI

JKS SMS AMS Jastrzębie III

14

221

146

I

KS Siatkarz Beskid Skoczów I

11

204

188

III


 


 


 

Grupa Q-1


 

Turniej I


 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty suma

Małe punkty

 

MUKS SP3 Sari Żory II

 

9

15

 

 

15

8

 

 

11

15

 

 

9

159

173

A

6

15

1

15

7

2

7

15

1

 

AT Żory Jastrzębski Węgiel VI

15

9

0

0

 

15

10

 

 

15

12

 

 

13

218

142

B

15

6

2

15

7

2

15

9

2

 

AT Żory Jastrzębski Węgiel V

8

15

0

0

10

15

0

0

 

8

15

 

 

8

125

182

C

7

15

1

7

15

1

15

17

1

 

MUKS SP3 Sari Żory IV

15

11

0

0

12

15

0

0

15

8

0

0

 

10

156

161

D

15

7

2

9

15

1

17

15

2

 


 


 

 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty suma

Małe punkty

E

UKS Millenium Porąbka

 

0

15

 

 

0

15

 

 

0

15

 

 

 

 

210

 

0

15

0

0

15

0

0

15

0

F

SK Górnik Radlin VI

15

0

0

0

 

15

10

9

11

15

7

 

 

12

209

127

 

15

0

2

10

15

1

16

14

2

G

SK Górnik Radlin VII

15

0

0

0

10

15

11

9

 

15

11

 

 

14

226

132

 

15

0

2

15

10

2

15

13

2

H

SK Górnik Radlin VIII

15

0

0

0

7

15

0

0

11

15

0

0

 

11

198

164

 

15

0

2

14

16

1

13

15

1


 


 

Turniej II


 

Nazwy drużyn

I set

II set

III set

Duże punkty

Małe punkty zdobyte

Małe punkty stracone

A - E

15

 

15

 

 

 

2

30

0

A - F

6

15

9

15

 

 

1

15

30

A - G

9

15

6

15

 

 

1

15

30

A - H

15

12

13

15

8

11

1

36

38

B - E

15

 

15

 

 

 

2

30

0

B - F

15

12

15

12

 

 

2

30

24

B - G

15

12

12

15

11

13

1

38

40

B - H

15

13

15

12

 

 

2

30

25

C - E

15

 

15

 

 

 

2

30

0

C - F

6

15

9

15

 

 

1

15

30

C - G

2

15

6

15

 

 

1

8

30

C - H

7

15

10

15

 

 

1

17

30

D - E

15

 

15

 

 

 

2

30

0

D - F

6

15

4

15

 

 

1

10

30

D - G

9

15

4

15

 

 

1

13

30

D - H

9

15

11

15

 

 

1

20

30


 


 

Nazwy drużyn

I set

II set

III set

Duże punkty

Małe punkty zdobyte

Małe punkty stracone

E - A

0

15

0

15

0

0

0

0

30

E - B

0

15

0

15

0

0

0

0

30

E - C

0

15

0

15

0

0

0

0

30

E - D

0

15

0

15

0

0

0

0

30

F - A

15

6

15

9

0

0

2

30

15

F - B

12

15

12

15

0

0

1

24

30

F - C

15

6

15

9

0

0

2

30

15

F - D

15

6

15

4

0

0

2

30

10

G - A

15

9

15

6

0

0

2

30

15

G - B

12

15

15

12

13

11

2

40

38

G - C

15

2

15

6

0

0

2

30

8

G - D

15

9

15

4

0

0

2

30

13

H - A

12

15

15

13

11

8

2

38

36

H - B

13

15

12

15

0

0

1

25

30

H - C

15

7

15

10

0

0

2

30

17

H - D

15

9

15

11

0

0

2

30

20


 


 

Tabela

Nazwa drużyny

Punkty I turniej II turniej suma

Małe punkty razem

Miejsce

                             

MUKS SP3 Sari Żory II

9

159

173

VI

                             

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel VI

13

218

142

II

                   

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel V

8

125

182

VII

         

MUKS SP3 Sari Żory IV

10

156

161

V

UKS Millenium Porąbka

 

 

210

 

SK Górnik Radlin VI

12

209

127

III

SK Górnik Radlin VII

14

226

132

I

SK Górnik Radlin VIII

11

198

164

IV


 


 

Grupa W

Nazwy drużyn

I set

II set

III set

Duże punkty

Małe punkty zdobyte

Małe punkty stracone

 

 

 

Nazwy drużyn

I set

II set

III set

Duże punkty

Małe punkty zdobyte

Małe punkty stracone

A - B

11

15

10

15

 

 

1

21

30

 

 

 

B - A

15

11

15

10

0

0

2

30

21

A - C

13

15

15

13

4

11

1

32

39

 

 

 

B - C

18

16

15

17

11

6

2

44

39

A - D

0

15

0

15

 

 

0

0

30

 

 

 

B - D

15

11

9

15

11

6

2

35

32

A - E

0

15

0

15

 

 

0

0

30

 

 

 

B - E

6

15

7

15

 

 

1

13

30

A - F

0

15

0

15

 

 

0

0

30

 

 

 

B - F

15

13

15

11

 

 

2

30

24

A - G

 

 

 

 

 

 

0

0

0

 

 

 

B - G

15

0

15

0

 

 

2

30

0

A - H

0

15

0

15

 

 

0

0

30

 

 

 

B - H

15

10

8

15

11

2

2

34

27

A - I

0

15

0

15

 

 

0

0

30

 

 

 

B - I

15

13

15

10

 

 

2

30

23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nazwy drużyn

I set

II set

III set

Duże punkty

Małe punkty zdobyte

Małe punkty stracone

 

 

 

Nazwy drużyn

I set

II set

III set

Duże punkty

Małe punkty zdobyte

Małe punkty stracone

C - A

15

13

13

15

11

4

2

39

32

 

 

 

D - A

15

0

15

0

 

 

2

30

0

C - B

16

18

17

15

6

11

1

39

44

 

 

 

D - B

11

15

15

9

6

11

1

12

30

C - D

15

9

17

15

 

 

2

32

24

 

 

 

D - C

9

15

15

17

0

0

1

24

32

C - E

11

15

12

15

 

 

1

23

30

 

 

 

D - E

14

16

15

12

11

4

2

40

32

C - F

15

7

15

5

 

 

2

30

12

 

 

 

D - F

15

12

15

8

 

 

2

30

20

C - G

15

0

15

0

 

 

2

30

0

 

 

 

D - G

15

0

15

0

 

 

2

30

0

C - H

16

14

14

16

11

8

2

41

38

 

 

 

D - H

16

14

14

16

8

11

1

38

41

C - I

15

10

15

13

 

 

2

30

23

 

 

 

D - I

15

8

15

10

 

 

2

30

18


 

Tabela


 

Nazwa drużyny

Duże punkty

Małe punkty

Miejsce

         

SK Górnik Radlin III

2

53

219

IX

         

SK Górnik Radlin IV

15

246

196

II

KS J.A.J.O. Jastrzębie I

14

264

203

III

MKSR Pyskowice II

13

234

173

IV

Sikret Gliwice I

15

242

132

I

MOSM Tychy VI

11

207

184

VI

MUKS Michałkowice I

3

53

191

VIII

Exact Systems M-Volley/Norwid Częstochowa III

13

257

228

V

Exact Systems M-Volley/Norwid Częstochowa IV

9

181

224

VII


 


 

Etap eliminacji miejskich


 

gr 1


 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty

Małe punkty

Miejsca

MUKS Sari Żory II

 

0:2 (5:15,10:15)

0:2 (11:15, 14:16)

0:2 (11:15, 13:15)

3

108:183

IV

 

0:2 (4:15, 0:15)

0:2 (15:17,6:15)

0:2 (10:15,9:15)

3

SK Górnik Radlin I

2:0 (15:5, 15:10)

 

2:0 (15:4, 15:3)

2:0 (16:14, 14:8)

6

181:77

I

2:0 (15:4, 15:0)

 

2:0 (15:12, 15:2)

2:0 (15:5, 15:10)

6

KS J.A.J.O. Jastrzębie III

2:0 (15:11, 16:14)

0:2 (4:15, 3:15)

 

1:2 (12:15, 15:13, 8:11)

4

165:186

III

2:0 (17:15, 15:6)

0:2 (12:15, 2:15)

 

 

5

AT Żory Jastrzębski Węgiel VII

2:0 (15:11, 15:13)

0:2 (14:16, 8:15)

2:1 (15:12, 13:15, 11:8)

 

5

177:185

II

2:0 (15:10, 15:9)

0:2 (5:15, 10:15)

1:2 (22:20, 10:15, 9:11)

 

4


 


 

gr 2


 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty

Małe punkty

Miejsca

MUKS Sari Żory I

 

2:0 (15:11,15:11)

2:1 (15:10, 14:16, 11:8)

2:0 (15:8, 15:10)

6

200:158

I

 

1:2 (8:15, 15:12, 16:18)

2:0 (15:8, 15:9)

2:0 (15:2, 16:14)

5

SK Górnik Radlin II

0:2 (11:15, 11:15)

 

2:0 (15:13, 15:9)

2:0 (15:2, 15:4)

5

187:124

II

2:1 (15:8, 12:15, 18:16)

 

2:0 (15:7, 15:5)

2:0 (15:4, 15:11)

6

KS J.A.J.O. Jastrzębie II

1:2 (10:15, 16:14, 8:11)

0:2 (13:15, 9:15)

 

2:0 (15:11, 15:10)

4

145:169

III

0:2 (8:15, 9:15)

0:2 (7:15, 5:15)

 

2:0 (15:11, 15:7)

4

AT Żory Jastrzębski Węgiel VI

0:2 (8:15, 10:15)

0:2 (2:15, 4:15)

0:2 (11:15, 10:15)

 

3

100:181

IV

0:2 (8:15, 14:16)

0:2 (4:15, 11:15)

0:2 (11:15, 7:15)

 

3


 


 

Gr 3


 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty

Małe punkty

Miejsca

MUKS Sari Żory III

 

0:2 (8:15, 6:15)

0:2 (12:15, 13:15)

2:1 (9:15, 15:11, 11:8)

4

136:169

III

 

0:2 (12:15, 5:15)

0:2 (10:15, 5:15)

2:0 (15:4, 15:11)

4

SK Górnik Radlin III

2:0 (15:8, 15:6)

 

2:0 (15:10, 15:7)

2:0 (15:6,15:6)

6

183:104

I

2:0 (15:12, 15:5)

 

2:0 (15:10, 15:13)

2:0 (15:5, 18:16)

6

TS Volley Rybnik II

2:0 (15:12, 15:13)

0:2 (10:15, 7:15)

 

2:0 (15:5, 15:6)

5

170:147

II

2:0 (15:10, 15:5)

0:2 (10:15, 13:15)

 

2:1 (15:11, 14:16, 11:9)

5

AT Żory Jastrzębski Węgiel V

1:2 (15:9, 11:15, 8:11)

0:2 (6:15, 6:15)

0:2 (5:15, 6:16)

 

3

129:198

IV

0:2 (4:15, 11:15)

0:2 (5:15, 16:18)

1:2 (11:15, 16:14, 9:11)

 

3


 


 

Gr 4

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty

Małe punkty

Miejsca

MUKS Sari Żory IV

 

0:2 (0:15, 8:15)

0:2 (12:15, 13:15)

0:2 (12:15, 6:15)

3

98:180

IV

 

0:2 (5:15, 6:15)

0:2 (7:15, 7:15)

0:2 (10:15, 12:15)

3

SK Górnik Radlin IV

2:0 (15:0, 15:8)

 

2:0 (15:8, 15:8)

2:0 (15:6, 15:8)

6

180:72

I

2:0 (15:5, 15:6)

 

2: 0 (15:5, 15:7)

2:0 (15:4; 15:7)

6

TS Volley Rybnik I

2:0 (15:12, 15:13)

0:2 (8:15, 8:15)

 

0:2 (13:15, 6:15)

4

139:158

III

2:0 (15:7, 15:7)

0:2 (5:15, 7:15)

 

2:1 (15:8, 6:15, 11:6)

5

AT Żory Jastrzębski Węgiel IV

2:0 (15:12, 6:15)

0:2 (6:15, 8:15)

2:0 (15:13, 15:6)

 

5

144:151

II

2:0 (10:15, 12:15)

0:2 (4:15, 7:15)

1:2 (8:15, 15:6, 6:11)

 

4


 

gr 5


 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty I turniej II turniej suma

Małe punkty I turniej II turniej

Małe punkty razem

Miejsce

JKS SMS AMS Jastrzębie IV

 

0

15

 

 

0

15

 

 

0

15

 

 

0

0

0

90

0

180

 

0

15

0

0

15

0

0

15

0

0

15

 

 

0

15

 

 

0

15

 

 

0

0

90

0

15

0

0

15

0

0

15

0

SK Górnik Radlin V

15

0

 

 

 

7

15

 

 

4

15

 

 

4

8

50

60

117

120

III

15

0

2

2

15

1

7

15

1

15

0

 

 

9

15

 

 

8

15

 

 

4

67

60

15

0

2

9

15

1

11

15

1

KS J.A.J.O. Jastrzębie I

15

0

 

 

15

7

 

 

 

15

12

7

11

5

11

95

47

187

90

I

15

0

2

15

2

2

13

15

1

15

0

 

 

15

9

 

 

17

15

 

 

6

92

43

15

0

2

15

9

2

15

10

2

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III

15

0

 

 

15

4

 

 

12

15

11

7

 

6

11

98

46

183

97

II

15

0

2

15

7

2

15

13

2

15

0

 

 

15

8

 

 

15

17

 

 

5

85

51

15

0

2

15

11

2

10

15

1


 

gr 6


 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty I turniej II turniej suma

Małe punkty I turniej II turniej

Małe punkty razem

Miejsce

JKS SMS AMS Jastrzębie II

 

10

15

11

8

4

15

 

 

4

15

 

 

4

7

62

95

116

191

III

15

12

2

9

15

1

9

15

1

15

10

8

11

5

15

 

 

5

15

 

 

3

54

96

11

15

1

7

15

1

3

15

1

SK Górnik Radlin VI

15

10

8

11

 

2

15

 

 

3

15

 

 

3

7

53

96

115

190

IV

12

15

1

7

15

1

6

15

1

10

15

11

8

7

15

 

 

8

15

 

 

4

62

94

15

11

2

4

15

1

7

15

1

KS J.A.J.O. Jastrzębie IV

15

4

0

0

15

2

0

0

 

13

15

 

 

5

10

80

52

173

113

II

15

9

2

15

7

2

7

15

1

15

5

0

0

15

7

0

0

11

15

7

11

5

93

61

15

7

2

15

4

2

15

12

1

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II

15

4

0

0

15

3

0

0

15

13

0

0

 

6

12

90

42

188

98

I

15

9

2

15

6

2

15

7

2

15

5

0

0

15

8

0

0

15

11

11

7

6

98

56

15

3

2

15

7

2

12

15

2


 

gr 7


 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty I turniej II turniej suma

Małe punkty I turniej II turniej

Małe punkty razem

Miejsce

JKS SMS AMS Jastrzębie III

 

13

15

11

4

7

15

 

 

2

15

 

 

4

8

69

93

140

158

III

16

14

2

13

15

1

7

15

1