26 lipca 2018

Archiwum

 

Finały

 

Gr A

 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty

Małe punkty

Miejsce

SP3 II Rybnik

 

 

6:15

7:15

9:15

7:15

15:11

15:11

4

59:82

III

Anbud MKS I Będzin

15:6

15:7

 

 

15:5

16:14

15:13

15:6

6

91:51

I

KS Beskid I Skoczów

15:9

15:7

5:15

14:16

 

 

15:5

15:8

5

79:60

II

AT Żory II Jastrzębski Węgiel

11:15

11:15

13:15

6:15

8:15

8:15

 

 

3

54:90

IV

 

Gr B

 

Nazwa drużyny

1

2

3

4

Punkty

Małe punkty

Miejsce

JKS SMS/ Sikret Giwice

 

 

15:10

15:4

15:4

17:15

18:16,

15:5

6

95:54

I

Eco – Team AZS 2020 I Częstochowa

10:15

4:15

 

 

15:10, 5:15,

4:11

15:11

15:12

4

68:89

III

SK Górnik I Radlin

 

4:15,

15:17

10:15, 15:5

11:4

 

 

15:7

15:9

5

85:72

II

SP3 III Rybnik

 

16:18,

5:15

11:15

12:15

7:15

9:15

 

 

3

60:93

IV

 

 

 

Mecz nr 1

SP3 II Rybnik

-

SP3 III Rybnik

2:0 (15:7; 16:14)

Mecz nr 2

AT Żory II Jastrzębski Węgiel

-

Eco – Team AZS 2020 I Częstochowa

2:0 (15:10; 15:13)

Mecz nr 3

Anbud MKS I Będzin

-

SK Górnik I Radlin

2:0 (15:5; 19:17)

Mecz nr 4

KS Beskid I Skoczów

-

JKS SMS/ Sikret Giwice

0:2 (9:15; 8:15)

 

 

 

 

 

Mecz o m. 7-8

SP3 III Rybnik

-

Eco – Team AZS 2020 I Częstochowa

0:2 (11:15; 13:15)

Mecz o m. 5-6

SP3 II Rybnik

-

AT Żory II Jastrzębski Węgiel

2:0 (15:8; 16:6)

Mecz o m. 3-4

SK Górnik I Radlin

-

KS Beskid I Skoczów

0:2 (11:15; 9:15)

Mecz o m. 1-2

Anbud MKS I Będzin

-

JKS SMS/ Sikret Giwice

0:2 (7:15; 8:15)

 

 

Klasyfikacja końcowa

I miejsce

KS SMS/ Sikret Giwice

II miejsce

Anbud MKS I Będzin

III miejsce

KS Beskid I Skoczów

IV miejsce

SK Górnik I Radlin

V miejsce

SP3 II Rybnik

VI miejsce

AT Żory II Jastrzębski Węgiel

VII miejsce

Eco – Team AZS 2020 I Częstochowa

VIII miejsce

SP3 III Rybnik

 

 

Etap IV

 

Turniej I i II

gr 52

SK Górnik II Radlin – MOSM I Tychy 0:2 (8:15, 8:15)

SK Górnik II Radlin – Eco – Team AZS 2020 I Częstochowa 0:2 (10:15, 12:15)

SK Górnik II Radlin – SP3 II Rybnik 0:2 (8:15, 10:15)

 

SK Górnik II Radlin – MOSM I Tychy 0:2 (3:15, 7:15)

SK Górnik II Radlin – Eco – Team AZS 2020 I Częstochowa 0:2 (3:15, 7:15)

SK Górnik II Radlin – SP3 II Rybnik 0:2 (8:15, 7:15)

 

Tabela :

1) SP3 II Rybnik – 10 pkt, 179:139

2) Eco – Team AZS 2020 I Częstochowa – 10 pkt, 182:158

3) MOSM I Tychy – 10 pkt, 167:142

4) SK Górnik II Radlin – 6 pkt, 91:180

 

 

Turniej I i II

gr 55

SK Górnik I Radlin – KS Corona I Rudniki 2:0 (13:15,15:8, 11:3)

SK Górnik I Radlin - AT Żory II Jastrzębski Węgiel 2:0 (15:8, 15:8)

SK Górnik I Radlin - UKS Jedynka II Jaworzno 1:2 (15:9, 11:15, 5:11)

 

 

SK Górnik I Radlin – KS Corona I Rudniki 2:0 (15:3, 15:7)

SK Górnik I Radlin - AT Żory II Jastrzębski Węgiel 2:0 (15:10, 12:15, 11:7)

SK Górnik I Radlin - UKS Jedynka II Jaworzno 2:0 (15:9, 15:10)

 

 

Tabela :

1) SK Górnik I Radlin – 11 pkt, 198:138

2) AT Żory II Jastrzębski Węgiel – 10 pkt, 178:169

3) KS Corona I Rudniki 8 pkt, 174:213

4) UKS Jedynka II Jaworzno 7 pkt, 179:209

 

 

 

Etap III

 

Turniej I i II

 

gr. 47

SK Górnik II Radlin – Anbud MKS I Będzin 0:2 (11:15, 5:15)

SK Górnik II Radlin - Anbud MKS IV Będzin 2:0 (15:5, 13:15, 11:8)

SK Górnik II Radlin – AT Żory II Jastrzębski Węgiel 0:2 (10:15, 12:15)

 

SK Górnik II Radlin – Anbud MKS I Będzin 0:2 (8:15, 12:15)

SK Górnik II Radlin - Anbud MKS IV Będzin 2:0 (15:11, 15:11)

SK Górnik II Radlin – AT Żory II Jastrzębski Węgiel 1:2 (11:15, 15:12, 5:11)

 

Tabela:

1) Anbud MKS I Będzin – 11 pkt, 186:122

2) AT Żory II Jastrzębski Węgiel - 11 pkt, 187:159

3) SK Górnik I Radlin – 8 pkt, 158:178

4) Anbud MKS IV Będzin – 6 pkt, 119:191

 

gr. 46

SK Górnik I Radlin - MOSM I Tychy 2:1 (25:23, 9:15, 12:10)

SK Górnik I Radlin - UKS Jedynka I Jaworzno 2:0 (15:8, 15:13)

SK Górnik I Radlin - Sikret II Gliwice 2:0 (15:6, 15:6)

 

SK Górnik I Radlin - MOSM I Tychy 0:2 (7:15, 10:15)

SK Górnik I Radlin - UKS Jedynka I Jaworzno 2:0 (15:12, 15:12)

SK Górnik I Radlin - Sikret II Gliwice 2:0 (15:13, 15:4)

 

Tabela:

1) MOSM I Tychy – 11 pkt, 199:126

2) SK Górnik I Radlin – 11 pkt, 183:152

3) UKS Jedynka I Jaworzno – 8 pkt, 138:176

4) Sikret II Gliwice – 6 pkt, 124:190

 

 

Etap II

Turniej II

gr 34

SK Górnik Radlin I - KSG I Bestwina 2:0 (15:6, 15:2)

SK Górnik Radlin I - SK Górnik Radlin III 2:0 (15:2, 15:6)

SK Górnik Radlin I - KS Beskid III Skoczów 2:0 (15:8, 15:2)

SK Górnik Radlin I - SMUKS II Orzesze 2:0 (15:5, 15:5)

SK Górnik Radlin III - KSG I Bestwina 0:1 (13:13, 8:15)

SK Górnik Radlin III - KS Beskid III Skoczów 2:0 (15:8, 15:9)

SK Górnik Radlin III - SMUKS II Orzesze 2:0 (15:12, 15:13)


 

Tabela:

1) SK Górnik Radlin I – 16 pkt, 240:87

2) KSG I Bestwina – 14 pkt, 216:198

3) SK Górnik Radlin III – 12 pkt, 208:225

4) SMUKS II Orzesze – 9 pkt, 197:263

5) KS Beskid III Skoczów – 9 pkt, 150:238


 

gr 35

SK Górnik Radlin II - SK Górnik Radlin V 2:0 (15:1, 15:0)

SK Górnik Radlin II - KS J.A.J.O. III Jastrzębie 2:0 (15:4, 15:6)

SK Górnik Radlin II - KS Beskid II Skoczów 1:2 (15:12, 9:15, 9:11)

SK Górnik Radlin II - KS J.A.J.O. II Jastrzębie 2:0 (15:5, 15:7)

SK Górnik Radlin V - KS J.A.J.O. III Jastrzębie 0:2 (14:15, 6:15)

SK Górnik Radlin V - KS Beskid II Skoczów 0:2 (3:15, 3:15)

SK Górnik Radlin V - KS J.A.J.O. II Jastrzębie 2:0 (15:9, 15:12)


 

Tabela:

1) SK Górnik Radlin II – 15 pkt, 251:143

2) KS Beskid II Skoczów – 15 pkt, 255:149

3) KS J.A.J.O. III Jastrzębie – 12 pkt, 179:194

4) SK Górnik Radlin V – 9 pkt, 162:247

5) KS J.A.J.O. II Jastrzębie – 9 pkt, 140:254

 

Turniej I

gr 34

SK Górnik Radlin I - KSG I Bestwina 2:0 (15:4, 15:6)

SK Górnik Radlin I - SK Górnik Radlin III 2:0 (15:9, 15:10)

SK Górnik Radlin I - KS Beskid III Skoczów 2:0 (15:4, 15:3)

SK Górnik Radlin I - SMUKS II Orzesze 2:0 (15:7, 15:8)

SK Górnik Radlin III - KSG I Bestwina 2:1 (15:12, 8:15, 8:11)

SK Górnik Radlin III - KS Beskid III Skoczów 2:0 (15:10, 15:11)

SK Górnik Radlin III - SMUKS II Orzesze 2:0 (13:15, 15:10, 11:9)


 

Tabela:

SK Górnik Radlin I – 8 pkt, 120:51

KSG I Bestwina – 7 pkt, 118:119

SK Górnik Radlin III – 6 pkt, 119:123

SMUKS II Orzesze – 5 pkt, 123:142

KS Beskid III Skoczów – 4 pkt, 81:126


 

gr 35

SK Górnik Radlin II - SK Górnik Radlin V 2:0 (15:13, 15:8)

SK Górnik Radlin II - KS J.A.J.O. III Jastrzębie 2:0 (15:7, 15:8)

SK Górnik Radlin II - KS Beskid II Skoczów 2:1 (15:4, 12:15, 11:8)

SK Górnik Radlin II - KS J.A.J.O. II Jastrzębie 2:0 (15:7, 15:12)

SK Górnik Radlin V - KS J.A.J.O. III Jastrzębie 0:2 (10:15, 11:15)

SK Górnik Radlin V - KS Beskid II Skoczów 1:2 (5:15, 16:14, 8:11)

SK Górnik Radlin V - KS J.A.J.O. II Jastrzębie 1:2 (10:15, 15:9, 9:11)


 

Tabela:

SK Górnik Radlin II – 8 pkt, 128:82

KS Beskid II Skoczów – 7 pkt, 127:94

KS J.A.J.O. III Jastrzębie – 6 pkt, 119:123

KS J.A.J.O. II Jastrzębie – 5 pkt, 93:134

SK Górnik Radlin V – 4 pkt, 105:135


 

Etap I

 

Turniej II

gr 17

SK Górnik Radlin I - UKS Millenium II Porąbka 2:1 (8:15, 15:10, 11:3)

SK Górnik Radlin I - KS J.A.J.O. III Jastrzębie 2:0 (15:4, 15:7)

SK Górnik Radlin I - TS Volley II Rybnik 2:0 (15:0, 15:0)

 

Tabela:

SK Górnik Radlin I – 12 pkt, 184:83

KS J.A.J.O. III Jastrzębie – 10 pkt, 152:118

UKS Millenium II Porąbka – 8 pkt, 155:142

TS Volley II Rybnik – 3 pkt, 32:180

 

gr 18

SK Górnik Radlin II - UKS Millenium I Porąbka 2:0 (15:0, 15:0)

SK Górnik Radlin II – KSG I Bestwina 1:2 (13:15, 15:13, 12:14)

SK Górnik Radlin II – SMUKS I Orzesze 2:0 (15:6, 15:8)

 

Tabela

SK Górnik Radlin II – 10 pkt, 199:112

KSG I Bestwina – 9 pkt, 153:154

SMUKS I Orzesze – 8 pkt, 120:146

UKS Millenium I Porąbka – 6 pkt, 101:161

 

gr 19

SK Górnik Radlin V - KS J.A.J.O. I Jastrzębie 0:2 (11:15, 11:15)

SK Górnik Radlin V - KSG II Bestwina 2:1 (9:15, 15:11, 12:10)

SK Górnik Radlin V - KS Beskid III Skoczów 2:1 (15:8, 9:15, 11:5)


Tabela

KS J.A.J.O. I Jastrzębie – 12 pkt, 180:95

SK Górnik Radlin V – 10 pkt, 182:187

KS Beskid III Skoczów – 8 pkt, 148:194

KSG II Bestwina – 6 pkt, 186:220

 

gr 20

SK Górnik Radlin III - KS Beskid I Skoczów 0:2 (1:15, 8:15)

SK Górnik Radlin III - KS J.A.J.O. II Jastrzębie 2:0 (15:4, 15:9)

SK Górnik Radlin III - TS Volley II Rybnik 2:0 (15:0, 15:0)

 

Tabela

KS Beskid I Skoczów – 12 pkt, 180:56

SK Górnik Radlin III – 9 pkt, 136:124

KS J.A.J.O. II Jastrzębie – 7 pkt, 97:151

TS Volley II Rybnik – 5 pkt, 77:67


gr 21

SK Górnik Radlin IV - KS Beskid II Skoczów 0:2 (6:15, 6:15)

SK Górnik Radlin IV - SMUKS II Orzesze 2:1 (11:15, 9:15)


Tabela

KS Beskid II Skoczów – 8 pkt, 120:39

SMUKS II Orzesze – 5 pkt, 77:115

SK Górnik Radlin IV – 5 pkt, 79:122

 

Turniej I

 

gr 17

SK Górnik Radlin I - UKS Millenium II Porąbka 2:0 (15:9, 15:5)

SK Górnik Radlin I - KS J.A.J.O. III Jastrzębie 2:0 (15:4, 15:10)

SK Górnik Radlin I - TS Volley II Rybnik 2:0 (15:7, 15:9)

 

Tabela:

SK Górnik Radlin I – 6 pkt, 90:44

KS J.A.J.O. III Jastrzębie – 5 pkt, 74:52

UKS Millenium II Porąbka – 4 pkt, 61:71

TS Volley II Rybnik – 3 pkt, 32:90


 

gr 18

SK Górnik Radlin II - UKS Millenium I Porąbka 1:2 (15:8, 8:15, 16:18)

SK Górnik Radlin II – KSG I Bestwina 2:0 (15:8, 15:1)

SK Górnik Radlin II – SMUKS I Orzesze 2:0 (15:4, 15:2)


 

Tabela

UKS Millenium I Porąbka – 6 pkt, 101:71

SK Górnik Radlin II – 5 pkt, 99:56

SMUKS I Orzesze – 4 pkt, 53:83

KSG I Bestwina – 3 pkt, 51:91


 

gr 19

SK Górnik Radlin V - KS J.A.J.O. I Jastrzębie 0:2 (4:15, 7:15)

SK Górnik Radlin V - KSG II Bestwina 2:1 (21:23, 15:11, 12:10)

SK Górnik Radlin V - KS Beskid III Skoczów 2:0 (15:8, 15:11)


 

Tabela

KS J.A.J.O. I Jastrzębie – 6 pkt, 90:42

SK Górnik Radlin V – 5 pkt, 98:93

KS Beskid III Skoczów – 4 pkt, 67:93

KSG II Bestwina – 3 pkt, 99:115


 

gr 20

SK Górnik Radlin III - KS Beskid I Skoczów 0:2 (7:15, 9:15)

SK Górnik Radlin III - KS J.A.J.O. II Jastrzębie 2:0 (16:14, 15:7)

SK Górnik Radlin III - TS Volley II Rybnik 0:2 (10:15, 10:15)


 

Tabela

KS Beskid I Skoczów – 6 pkt, 90:41

TS Volley II Rybnik – 5 pkt, 77:67

SK Górnik Radlin III – 4 pkt, 67:81

KS J.A.J.O. II Jastrzębie – 3 pkt, 48:91


 

gr 21

SK Górnik Radlin IV - KS Beskid II Skoczów 0:2 (8:15, 4:15)

SK Górnik Radlin IV - SMUKS II Orzesze 2:1 (15:9, 9:15, 11:8)


 

Tabela

KS Beskid II Skoczów – 4 pkt, 60:22

SK Górnik Radlin IV – 3 pkt, 47:62

SMUKS II Orzesze – 2 pkt, 42:65

 

 

Etap I – eliminacje miejskie

 

Grupa 1

SK Górnik Radlin I - KS J.A.J.O. III Jastrzębie 2:0 (15:2; 15:2)

SK Górnik Radlin I - KSG III Bestwina 2:0 (15:0; 15:0)

SK Górnik Radlin I - Millenium I Porąbka 2:0 (18:16; 21:19)

 

Tabela :

SK Górnik Radlin I - 6 pkt, 99:42

Millenium I Porąbka – 5 pkt, 95:47

KS J.A.J.O. III Jastrzębie – 4 pkt, 45:60

KSG III Bestwina – 0 pkt, 0:90

 

Grupa 2

SK Górnik Radlin II – KS Siatkarz Beskid III Skoczów 2:0 (15:4; 15:9)

SK Górnik Radlin II - KS J.A.J.O. III Jastrzębie 2:1 (12:15; 15:12; 11:6)

SK Górnik Radlin II - Millenium I Porąbka 2:0 (15:11; 15:12)

 

Tabela :

SK Górnik Radlin II - 6 pkt, 99:42

Millenium II Porąbka – 5 pkt, 95:47

KS J.A.J.O. III Jastrzębie – 4 pkt, 45:60

KS Siatkarz Beskid III Skoczów – 3 pkt, 41:90

 

Grupa 3

SK Górnik Radlin III – TS Volley II Rybnik 2:0 (15:8; 15:10)

SK Górnik Radlin III – SMUKS II Orzesze 2:0 (15:2; 15:6)

SK Górnik Radlin III - KS J.A.J.O. I Jastrzębie 0:2 (13:15; 10:15)

 

Tabela :

KS J.A.J.O. I Jastrzębie – 6 pkt, 90:40

SK Górnik Radlin III – 5 pkt, 83:56

SMUKS II Orzesze - 4 pkt, 48:78

TS Volley II Rybnik – 3 pkt, 43:90

 

Grupa 4

SK Górnik Radlin IV – KS Siatkarz Beskid I Skoczów 0:2 (5:15; 3:15)

SK Górnik Radlin IV – SMUKS I Orzesze 2:1 (15:13; 13:15; 11:6)

SK Górnik Radlin IV - KSG II Bestwina 0:2 (9:15; 8:15)

 

Tabela :

KS Siatkarz Beskid I Skoczów – 6 pkt, 90:23

KSG II Bestwina - 5 pkt, 73:82

SK Górnik Radlin IV – 4 pkt, 64:94

SMUKS I Orzesze - 3 pkt, 76:104

 

 

Grupa 5

SK Górnik Radlin V – KSG I Bestwina 2:0 (15:4; 15:6)

SK Górnik Radlin V – KS Siatkarz Beskid II Skoczów 0:2 (11:15; 5:15)

SK Górnik Radlin V - TS Volley I Rybnik 0:2 (5:15; 9:15)

 

Tabela :

KS Siatkarz Beskid II Skoczów – 6 pkt, 90:52

TS Volley I Rybnik - 5 pkt, 83:54

SK Górnik Radlin V – 4 pkt, 64:94

KSG I Bestwina - 3 pkt, 34:90

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : BANK ZACHODNI WBK S.A.
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Minisiatkówka - dwójki 2017/2018