02 sierpnia 2022

Archiwum

Finał 

 

Grupa Finałowa A

 

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 6 3 6 0 90 38
2 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 3 5 2 4 3 88 90
3 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3 4 1 2 5 68 94
4 SiKReT Gliwice 3 3 0 2 6 84 108

 

1 2022-05-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:6, 15:4)
2 2022-05-28 SiKReT Gliwice - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 1:2 (12:15, 18:16, 8:11)
3 2022-05-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (11:15, 11:15)
4 2022-05-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SiKReT Gliwice 2:0 (15:5, 15:7)
5 2022-05-28 SiKReT Gliwice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:2 (10:15, 15:10, 9:11)
6 2022-05-28 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (8:15, 8:15)

 

 

Grupa Finałowa B

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3 6 3 6 0 94 73
2 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3 5 2 4 4 94 102
3 SK Górnik Radlin 3 4 1 3 5 98 105
4 MIKI UKS Jedynka Jaworzno 3 3 0 2 6 98 104

 

1 2022-05-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:8, 15:13)
2 2022-05-28 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin 1:2 (15:9, 13:15, 9:11)
3 2022-05-28 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:1 (16:14, 8:15, 11:7)
4 2022-05-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (16:14, 15:11)
5 2022-05-28 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (13:15, 15:12, 8:11)
6 2022-05-28 SK Górnik Radlin - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (16:18, 11:15)

 

Grupa o miejsca 1-4

 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3 6 3 6 0 93 63
2 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3 5 2 4 3 97 82
3 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 3 4 1 3 4 74 88
4 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3 3 0 0 6 59 90

 

1 2022-05-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:10, 15:10)
2 2022-05-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 2:1 (15:6, 14:16, 11:6)
3 2022-05-28 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (9:15, 9:15)
4 2022-05-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:11, 18:16)
5 2022-05-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:8, 15:13)
6 2022-05-28 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (8:15, 8:15)

 

 

Klasyfikacja końcowa czwórek chłopców:
1. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
2. VitaSUN MKS Będzin
3. Aluron CMC Warta Akademia Siatkówki
4. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
5. UKS Jedynka Jaworzno
6. SK Górnik Radlin
7. SIKReT Gliwice
8. Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

 

 

 

 

Etap V, grupa 2 liga

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

4

8

4

8

1

124

84

2

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

4

7

3

6

4

135

130

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

6

2

5

5

127

130

4

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

4

5

1

4

7

121

132

5

M-Volley/Norwid Częstochowa

4

4

0

2

8

109

140

 

1 2022-05-15 M-Volley/Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 0:2 (10:15, 9:15)
2 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (16:14, 15:12)
3 2022-05-15 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:8, 15:12)
4 2022-05-15 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - M-Volley/Norwid Częstochowa 2:0 (17:15, 16:14)
5 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:2 (15:17, 15:13, 8:11)
6 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SK Górnik Radlin 1:2 (5:15, 15:8, 3:11)
7 2022-05-15 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:1 (15:10, 13:15, 11:8)
8 2022-05-15 M-Volley/Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (15:12, 13:15, 5:11)
9 2022-05-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - M-Volley/Norwid Częstochowa 2:1 (15:4, 13:15, 11:9)
10 2022-05-15 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:13, 15:9)

 

 

Etap 4

 

Grupa 1 liga 

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

4

8

4

8

1

132

92

2

VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.

4

7

3

7

4

142

118

3

MIKI UKS Jedynka Jaworzno

4

6

2

5

5

117

119

4

SK Górnik Radlin

4

5

1

4

7

121

141

5

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

4

4

0

1

8

84

126

 

1 2022-04-03 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (8:15, 8:15)
2 2022-04-03 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:9, 15:11)
3 2022-04-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:1 (12:15, 15:11, 13:11)
4 2022-04-03 SK Górnik Radlin - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 1:2 (15:13, 13:15, 7:11)
5 2022-04-03 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SK Górnik Radlin 2:1 (15:6, 11:15, 11:5)
6 2022-04-03 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (7:15, 8:15)
7 2022-04-03 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 (16:14, 9:15, 11:4)
8 2022-04-03 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:2 (15:12, 9:15, 8:11)
9 2022-04-03 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała