03 września 2020

Archiwum

 

o miejsca 7-9, gr 12


 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

2

4

2

6

3

210

187

2

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

2

3

1

5

4

205

177

3

ANBUD MKS BĘDZIN II

2

2

0

2

6

145

196


 


 

1

2020-03-10

SK Górnik Radlin

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

3:2 (23:25, 30:28, 19:25, 25:17, 15:12)

2

2020-03-04

ANBUD MKS BĘDZIN II

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

1:3 (11:25, 25:23, 15:25, 14:25)

3

2020-02-25

ANBUD MKS BĘDZIN II

-

SK Górnik Radlin

1:3 (19:25, 25:23, 15:25, 21:25)


 


 

1/2 Mistrzostw Śląska gr 8


 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

3

6

3

9

2

263

203

2

Hemarpol Norwid Częstochowa

3

5

2

8

5

269

266

3

ANBUD MKS BĘDZIN II

3

4

1

5

7

245

248

4

SK Górnik Radlin

3

3

0

1

9

188

248


 

1

2020-02-03

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:17, 25:17, 25:20)

2

2020-02-03

ANBUD MKS BĘDZIN II

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

2:3 (25:10, 18:25, 25:22, 16:25, 11:15)

3

2020-02-04

SK Górnik Radlin

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

0:3 (15:25, 21:25, 22:25)

4

2020-02-04

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

-

ANBUD MKS BĘDZIN II

3:0 (25:18, 25:21, 25:13)

5

2020-02-05

ANBUD MKS BĘDZIN II

-

SK Górnik Radlin

3:1 (23:25, 25:14, 25:23, 25:14)

6

2020-02-05

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

2:3 (18:25, 26:24, 16:25, 26:24, 11:15)


 


 

1/4 Mistrzostw Śląska gr 6


 


 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

UKS Jedynka Jaworzno

3

6

3

9

3

274

229

2

SK Górnik Radlin

3

5

2

7

5

274

256

3

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

3

4

1

6

8

286

299

4

GKS GieKSa Katowice

3

3

0

3

9

217

267


 

1

2020-01-20

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

GKS GieKSa Katowice

3:2 (25:22, 20:25, 25:17, 18:25, 15:10)

2

2020-01-20

SK Górnik Radlin

-

UKS Jedynka Jaworzno

1:3 (20:25, 20:25, 25:22, 22:25)

3

2020-01-21

GKS GieKSa Katowice

-

UKS Jedynka Jaworzno

1:3 (6:25, 15:25, 25:14, 17:25)

4

2020-01-21

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

-

SK Górnik Radlin

2:3 (25:21, 28:26, 19:25, 22:25, 10:15)

5

2020-01-22

SK Górnik Radlin

-

GKS GieKSa Katowice

3:0 (25:17, 25:16, 25:22)

6

2020-01-22

UKS Jedynka Jaworzno

-

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

3:1 (25:16, 25:16, 13:25, 25:22)


 


 


 

Etap I, gr. 2

 

Miejsce

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

7

20

7

21

4

604

429

2

SiKReT Gliwice

7

13

5

16

13

639

618

3

UKS TRÓJKA Mikołów

7

11

3

13

14

575

586

4

KS AZS Rafako Racibórz

7

10

3

13

12

534

547

5

Talent Sferawent Cieszyn

8

0

0

4

24

523

695


 


 

 

2019-10-11

KS AZS Rafako Racibórz

-

SiKReT Gliwice

2:3 (25:15, 23:25, 27:25, 19:25, 8:15)

2

2019-10-11

Talent Sferawent Cieszyn

-

UKS TRÓJKA Mikołów

0:3 (20:25, 21:25, 18:25)

3

2019-10-18

SiKReT Gliwice

-

Talent Sferawent Cieszyn

3:1 (25:15, 22:25, 25:15, 25:22)

4

2019-10-18

SK Górnik Radlin

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:1 (18:25, 25:13, 25:13, 25:14)

5

2019-10-25

Talent Sferawent Cieszyn

-

SK Górnik Radlin

1:3 (15:25, 26:24, 12:25, 10:25)

6

2019-10-24

UKS TRÓJKA Mikołów

-

SiKReT Gliwice

3:1 (19:25, 26:24, 25:22, 25:19)

7

2019-10-31

SK Górnik Radlin

-

UKS TRÓJKA Mikołów

3:0 (25:15, 25:12, 25:23)

8

2019-11-08

KS AZS Rafako Racibórz

-

Talent Sferawent Cieszyn

3:0 (25:16, 25:17, 25:20)

9

2019-11-14

UKS TRÓJKA Mikołów

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:3 (24:26, 21:25, 23:25)

10

2019-11-15

SiKReT Gliwice

-

SK Górnik Radlin

0:3 (17:25, 15:25, 20:25)

11

2019-11-22

SiKReT Gliwice

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:1 (19:25, 25:20, 25:22, 25:20)

12

2019-11-21

UKS TRÓJKA Mikołów

-

Talent Sferawent Cieszyn

3:1 (25:15, 22:25, 25:19, 25:15)

13

2019-11-29

Talent Sferawent Cieszyn

-

SiKReT Gliwice

1:3 (26:28, 20:25, 25:21, 15:25)

14

2019-11-26

KS AZS Rafako Racibórz

-

SK Górnik Radlin

0:3 (18:25, 19:25, 16:25)

15

2019-12-06

SK Górnik Radlin

-

Talent Sferawent Cieszyn

3:0 (25:16, 27:25, 25:11)

16

2019-12-06

SiKReT Gliwice

-

UKS TRÓJKA Mikołów

3:2 (20:25, 25:19, 25:16, 17:25, 15:11)

17

2019-12-10

UKS TRÓJKA Mikołów

-

SK Górnik Radlin

2:3 (9:25, 21:25, 28:26, 25:19, 11:15)

18

2019-12-13

Talent Sferawent Cieszyn

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:3 (15:25, 24:26, 20:25)

19

2020-01-10

KS AZS Rafako Racibórz

-

UKS TRÓJKA Mikołów

0:0

20

2020-01-10

SK Górnik Radlin

-

SiKReT Gliwice

0:0


 

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Kadeci - sezon 2019/2020