28 listopada 2016

Archiwum

Wyniki turnieju o Puchar Prezesa Zarządu Kombinatu Koksochemicznego Zabrze S.A.

 

 

W miniony piątek w hali MOSiR w Radlinie odbył się turniej o Puchar Prezesa Zarządu Kombinatu Koksochemicznego Zabrze S.A. W turnieju udział wzięły zespoły KS Jastrzębski Węgiel, TS Victoria PWSZ Wałbrzych oraz gospodarze, SK Górnik Radlin. Najlepszym zespołem okazali się jastrzębianie, którzy wygrali obydwa mecze. Po turnieju wyróżniono najlepszego zawodnika z każdego zespołu. To miano przypadło Wojciechowi Dołowemu (Jastrzębski), Wojciechowi Stawianemu (Victoria) oraz Jakubowi Bugajskiemu (Górnik). Najlepszym uczestnikiem całych zawodów wybrano zaś Filipa Grygiela z Górnika Radlin. Nagrody wręczali dyrektor koksowni Radlin Krzysztof Gozdek oraz prezes SK Górnik Radlin Wacław Knura.Wyniki spotkań:
SK Górnik Radlin - KS Jastrzębski Węgiel 0:3 (14:25, 23:25, 11:15)
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - KS Jastrzębski Węgiel 1:2 (12:25, 25:23, 12:15)
SK Górnik Radlin - TS Victoria PWSZ Wałbrzych 3:0 (25:12, 25:18, 15:8)

 

 

 

 

 

Zwycięstwo w ostatnim meczu!

 

 

W ostatnim meczu rundy zasadniczej trzeciej ligi nasi seniorzy pokonali na wyjeździe AZS Politechnikę Śląską Gliwice. Spotkanie było zacięte, oba zespołu grały na wysokim poziomie. Mecz na szczycie tabeli rozstrzygnął się dopiero w piątym secie, zwycięstwem naszego zespołu.

 

AZS Politechnika Śląska Gliwice - SK Górnik Radlin 2:3 (19:25, 25:19, 21:25, 34:32, 13:15)

 

Skład: Graff, Olszewski, Dzido, Barteczko, Grzywacz, Cichoń, Margulski, Harazim, Stabla, Koczwara, Rybarczyk - kapitan, Gilner - libero.

 

 

 

 

Gwiazdkowy Turniej Młodzików o Puchar Prezesa Zarządu Kombinatu Koksochemicznego „Zabrze” S. A.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy kibiców piłki siatkowej na Gwiazdkowy Turniej Młodzików o Puchar Prezesa Zarządu Kombinatu Koksochemicznego „Zabrze” S. A., który odbędzie się w piątek 20 grudnia 2013 w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radlinie.

Uczestnicy :

SK Górnik Radlin
KS Jastrzębski Węgiel
TS Victoria PWSZ Wałbrzych


Harmonogram turnieju:

Mecz 1 - godzina 13:00
SK Górnik Radlin - KS Jastrzębski Węgiel

Mecz 2 – godzina 14:30
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - KS Jastrzębski Węgiel

Mecz 3 – godzina 16:00
SK Górnik Radlin - TS Victoria PWSZ Wałbrzych

 

 

 

Kolejna wygrana!

 

 

W ostatnim meczu rundy zasadniczej na własnej sali siatkarze Górnika Radlin wygrali z drużyną Unii Bieruń Stary wynikiem 3:0. Teraz czeka ich jeszcze jedno spotkanie wyjazdowe. Tym razem jadą do Gliwic, gdzie zmierzą się z drużyną tamtejszej Politechniki, która w tabeli od dawna depcze radlinianom po pietach.

 

– Musimy tam ugrać przynajmniej dwa sety, aby pozostać na pierwszym miejscu w tabeli – mówi Marek Przybysz, trener Górnika. – Porażka 0:3 lub 1:3 spycha nas na drugie miejsce, które bynajmniej nie będzie dla nas katastrofą, ponieważ znajdujemy się w najlepszej czwórce tabeli, co daje nam prawo walki o druga ligę. Do tego jednak jeszcze daleka droga – dodaje Przybysz. Na pytanie o to, czy spodziewał się tak dobrej postawy swoich podopiecznych w tym sezonie Przybysz odpowiada: - Naszym najważniejszym założeniem było zagrać jak najlepiej na Śląsku. Myślę, że już nam się to udało. To jest dobry, zgrany po poprzednim sezonie zespół, którego stać na bardzo dużo.

 

Mecz z Politechniką Gliwice odbędzie się już w najbliższą środę 18 grudnia.

 

SK Górnik Radlin - KS "Unia" Bieruń Stary 3:0 (25:20, 25:14, 25:23).

 

Górnik zagrał w składzie: Rafał Rybarczyk – kapitan, Adam Barteczko, Damian Harazim, Patryk Grzywacz, Adrian Koczwara, Krzysztof Cichoń, Kamil Gilner – libero, Paweł Dzido, Karol Graff, Jakub Stabla i Dawid Olszewski.

(Tekst: M. Macha)

 

Zdjęcia z meczu :

http://www.skgornik.radlin.pl/?mecz-z-ks-unia-bierun-stary,175

 

 

Zapraszamy na mecz III ligi

 

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz III ligi pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a KS "Unia" Bieruń Stary . Mecz odbędzie się w sobotę 14 grudnia o godzinie 17:00 w hali MOSiR Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

 

Wygrana w III lidze

 

 

W minioną sobotę nasz zespół rozegrał kolejny mecz, tym razem na wyjeździe. Pierwsze dwa sety nasi zawodnicy łatwo wygrali do 19, w trzecim poziom gry naszego zespołu spadł, set zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Czwarty set znowu należał do naszego zespołu. Podczas całego meczu na sali panowała niska temperatura, która miała wpływ na grę.

 

UKS Metalik Radziechowy - SK Górnik Radlin 1:3 (19:25, 19:25, 25:19, 15:25)

 

Skład: Graff, Dzido, Barteczko, Grzywacz, Cichoń, Margulski, Harazim, Koczwara, Rybarczyk (kapitan), Gilner (libero).

 

 

 

 

 

III liga – kolejne zwycięstwa

 

 

W ciągu minionego weekendu nasi zawodnicy rozegrali dwa ligowe spotkania. W piątek, w zaległym, wyjazdowym meczu z UKS Pik Katowice, nasi zawodnicy wygrali, ale dopiero w tie breaku. Kolejny mecz w sobotę, tym razem na własnej hali wygrana 3:0 z GLKS Wilkowice.

 

Pik Katowice – Górnik Radlin 2:3 (25:20, 25:23, 21:25, 20:25, 7:15)

Górnik Radlin – GLKS Wilkowice 3:0 (25:15, 25:9, 25:19)

 

Skład: Rybarczyk - kapitan, Cichoń, Gilder - libero, Grzywacz, Barteczko, Olszewski, Harazim, Dzido, Margulski, Koczwara, Graff, Stabla.

 

 

 

Zapraszamy na mecz III ligi

 

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz III ligi pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a GLKS Wilkowice. Mecz odbędzie się w sobotę 30 listopada o godzinie 17:00 w hali MOSiR Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

 

 

Juniorzy

 

 

W minioną środę nasi juniorzy rozegrali kolejny mecz. Tym razem nasz zespół podejmował na własnej hali lidera tabeli drużynę Jastrzębskiego Węgla 2. Spotkanie zakończyło się przegraną naszej zespołu 0:3. W tym spotkaniu swój debiut miał nowy trener naszej drużyny – Pani Małgorzata Hajduk.

 

Skład zespołu: Matczak Dominik, Malec Kamil, Piecha Jacek, Dzido Paweł, Margulski Kamil, Dzierżęga Piotr, Ferdyan Andrzej, Spandel Szymon, Wodecki Klaudiusz, Firut Damian, Maziarz Adam, Heliosz Dawid.

 

 

 

Zapraszamy na mecz juniorów

 

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz juniorów pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a Jastrzębski Węgiel II. Mecz odbędzie się w środę 27 listopada o godzinie 16:00 w hali MOSiR Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping.

 

 

 

Wygrany mecz seniorów

 

 

Dobry mecz w wykonaniu naszych seniorów, którzy w minioną sobotę podejmowali na własnej hali zespół UKS "Trójka" Mikołów. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 3:1 w setach 25:20, 21:25, 25:14, 25:17.


Skład zespołu: Rybarczyk, Rauza, Cichoń, Grzywacz, Olszewski, Harazim, Barteczko, Dzido, Margulski, Koczwara, Gilner.

 

 

 

Zapraszamy na mecz III ligi

 

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz III ligi pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a UKS „Trójka” Mikołów. Mecz odbędzie się w sobotę 23 listopada o godzinie 17:00 w hali MOSiR Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping.

 

 

Juniorzy

 


W minionych kilku dniach nasi juniorzy rozegrali dwa mecze. Pierwsze spotkanie odbyło się w poniedziałek 18 listopada. Nasz zespół na własnej hali podejmował drużynę MOSMu Tychy. Spotkanie zakończyło się porażką naszego zespołu 2:3.

 

Skład: Matczak Dominik, Grygiel Filip, Malec Kamil, Piecha Jacek, Dzido Paweł, Maziarz Adam, Margulski Kamil, Kaczmarek Kamil, Ferdyan Andrzej, Spandel Szymon, Wodecki Klaudiusz, Gilner Daniel.

 

Kolejny mecz (20.11) nasi zawodnicy rozegrali na wyjeździe z drużyną UKS TOP Bielsko-Biała. Mecz zakończył się przegraną naszej drużyny 0:3.

 

Skład: Matczak Dominik, Grygiel Filip, Malec Kamil, Maziarz Adam, Dzierżęga Piotr, Ferdyan Andrzej, Wodecki Klaudiusz, Gilner Daniel, Heliosz Dawid.

 

 

 

Młodzicy

 

 

W piątek (15.11) i w sobotę (16.11) w naszej hali turnieje rozegrały obie drużyny młodzików.

W piątek turniej rozegrał drugi zespół młodzików, wygrywając pierwszy mecz 2:0 z drużyną Volley Rybnik 2. W drugim spotkaniu nasz zespół uległ 0:2 drużynie Jastrzębskiego Węgla 2.

 

W sobotę, pierwszy zespół młodzików przegrał pierwszy mecz z drużyną z Jastrzębia 1:2 w setach 25:22, 14:25, 9:15. Natomiast w drugim spotkaniu pokonał drużynę UKSu COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:14, 25:2).

 

 

Porażka juniorów.

 

 

W minioną środę kolejny mecz rozegrała drużyna juniorów. Nasz zespół przegrał na własnej hali z Jastrzębskim Węglem III 1:3 (18:25, 18:25, 29:27, 22:25).


Skład zespołu: Grygiel Filip, Malec Kamil, Piecha Jacek, Dzido Paweł, Margulski Kamil, Kaczmarek Kamil, Ferdyan Andrzej, Spandel Szymon, Wodecki Klaudiusz, Maziarz Adam.

 

 

 

Zapraszamy na mecz juniorów

 

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz juniorów pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a Jastrzębski Węgiel III. Mecz odbędzie się w środę 13 listopada o godzinie 16:00 w hali MOSiR Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping.

 

 

III liga kolejne zwycięstwo

 

 

Radlin - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:18, 25:12, 25:12)

 

Dobry i równy mecz  w wykonaniu Radlina. Zespół zagrał na swoim wysokim poziomie, pomimo, że mamy problemy zdrowotne (przeziębienia i kontuzje). Cały zespół chciał szybko i skutecznie zakończyć ten mecz. Od połowy 2 seta grała już tylko drugą szóstka. Następny mecz 23.11 o 17.00 w Radlinie z Mikołowem (mecz w Katowicach z 16.11 przełożony na prośbę przeciwnika na 29.11).

 

Skład zespołu:

Rybarczyk, Rauza, Cichoń, Grzywacz, Olszewski, Harazim, Barteczko-libero oraz Graff, Stabla,  Dzido, Margulski, Koczwara.

 

 

 

Młodzicy

 

 

W sobotę (09.11) odbyły się turnieje młodzików. 
Pierwszy zespół swój turniej rozegrał w Raciborzu. W pierwszym spotkaniu pokonując 2:0 (25:16, 25:13) drużynę UKS COS Olimp Szczyrk, w drugim meczu spotkał się z zespołem gospodarzy, wygrywając również 2:0 (25:16, 25:21).

Skład zespołu: Grygiel Filip, Matczak Dominik, Janowski Bartłomiej, Samsel Szymon, Dzierżęga Piotr (kapitan), Granieczny Beniamin, Robakowski Piotr, Walawski Kacper, Szafranek Dawid, Skupień Daniel, Bugajski Jakub (libero), Heliosz Dawid (libero).


Drugi zespół młodzików swój pierwszy turniej w tym sezonie rozegrał w Jastrzębiu. W pierwszym meczu uległ drużynie gospodarzy 0:2. W następnym spotkaniu pokonał zespół z Rybnika 2:1 (25:20, 18:25, 15:13).

Skład zespołu: Szymiczek Bartosz, Ostrzołek Jarosław, Wilk Rafał (kapitan), Baluch Dawid, Konopacki Kacper, Wojaczek Marek, Kmieciak Szymon, Rakowski Szymon, Górny Damian, Paprotny Grzegorz, Michalski Jakub, Wróblewski Dominik.


Kolejne turnieje młodzików odbędą się:
Młodzicy II w piątek 15 listopada o godzinie 9:00
Kolejność spotkań:
SK Górnik Radlin II   -   TS Volley Rybnik II    
TS Volley Rybnik II   -   Jastrzębski Węgiel II    
Jastrzębski Węgiel II   -  SK Górnik Radlin II    

Młodzicy I w sobotę 16 listopada o godzinie 10:00
Kolejność spotkań:
SK Górnik Radlin  -  Jastrzębski Węgiel  
Jastrzębski Węgiel  -  UKS COS Olimp Szczyrk 
UKS COS Olimp Szczyrk  -  SK Górnik Radlin    
Mecze odbędą się  Hali MOSiR w Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping.

 

 

Zwycięstwo juniorów.

 

 

Wczoraj (6.11) kolejny mecz rozegrali juniorzy. Nasz zespół spotkał się na wyjeździe z MKS Żywiec. Mecz zakończył sie wygraną naszej drużyny 3:1 w setach 25:20, 25:21, 21:25, 25:23.


Skład zespołu: Matczak Dominik, Grygiel Filip, Piecha Jacek, Malec Kamil, Dzido Paweł, Margulski Kamil, Dzierżęga Piotr, Ferdyan Andrzej, Spandel Szymon, Gilner Daniel, Bednorz Bartosz, Maziarz Adam.

 

 

Zapraszamy na mecz III ligi

 

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz III ligi pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a MCKiS II Jaworzno. Mecz odbędzie się w sobotę 9 listopada o godzinie 17:00 w hali MOSiR Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

 

 

Kolejny wygrany mecz.

 

 

W minioną niedzielę nasi zawodnicy rozegrali zaległy mecz z UKS Metalik Radziechowy. Na własnej hali pokonali drużynę gości 3:1 w setach 23:25, 25:22, 25:15, 25:14. Dzięki temu wyzcięstwu umocnili sie na pozycji lidera tabeli.


Skład zespołu: Graff, Olszewski, Dzido, Barteczko, Grzywacz, Cichoń, Rauza, Harazim, Stabla, Koczwara, Rybarczyk (kapitan), Gilner (libero).

 

 

 

Porażka juniorów.

 

 

W środę (30.10) zespół juniorów rozegrał kolejny mecz. Nasz zespół na własnej hali podejmował drużynę z Raciborza. Spotkanie zakończyło się porażką 1:3.

 

 

 

Zapraszamy na mecze.

 

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecze :

Juniorów pomiędzy:
- SK Górnik Radlin – KS AZS Rafako Racibórz
30.10.2013 o godz. 16:00


III ligi pomiędzy:
- SK Górnik Radlin – UKS Metalik Radziechowy
03.11.2013 o godz. 12:00


Mecze odbędą się Hali MOSiR w Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy

 

 

 

 

Kolejne zwycięstwa naszych siatkarzy.

 

 

 

W ciągu minionego weekendu nasi siatkarze rozegrali dwa ligowe spotkania. W sobotę na własnej hali pokonali zespół AZS-u Politechniki Śląskiej Gliwice 3:1 w setach 25:22, 32:34, 25:22. 25:18. Natomiat w niedzielę rozegrali zaległy mecz w Jaworznie, spotkanie również zakończyło się wygraną naszej drużyny 3:0 (25:14, 25:17, 25:18).  Dzięki tym zwycięstwom awansowali na I miejsce w tabeli.


W sobotę (26.10) kolejny turniej rozegrali młodzicy, tym razem turniej miał miejsce w Jastrzębiu. W pierszym meczu nasz zespół zmierzył się z drużyną gospodarzy, przegrywając 2:0. W drugim spotkaniu zespół pokonał drużynę Rafako Racibóz 2:0 (25:17, 28:26).

 

 

 

Zapraszamy na mecz III ligi

 

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz III ligi pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Mecz odbędzie się w sobotę 26 października o godzinie 17:00 w hali MOSiR Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

 

Kolejna porażka juniorów

 

 

Wczoraj (21.10) został rozegrany kolejny mecz juniorów. Nasz zespół na własnej hali podejmował drużynę Volley Rybnik. Spotkanie zakończyło się przegraną naszej drużyny 0:3 (20:25, 17:25, 30:32).

 

 

 

Pierwsza porażka w III lidze

 

 

W swoim czwartym meczu w tym sezonie nasi zawodnicy przegrali na wyjeździe z KS Unią Bieruń Stary.
Nasz zespół wygrał dwa pierwsze sety, jednak w dwóch kolejnych lepsi okazali się gospodarze, doprowadzając do wyrównania. W tie breaku znowu lepsi byli zawodnicy z Bierunia.


KS "Unia" Bieruń Stary - SK Górnik Radlin 3:2 (18:25, 21:25, 28:26, 25:23, 15:11)


Skład zespołu: Graff, Olszewski, Barteczko, Grzywacz, Cichoń, Kaczmarek, Rauza, Harazim, Stabla, Koczwara, Rybarczyk (kapitan), Gilner (libero).

 

 

 

Zapraszamy na mecz

 

 

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz juniorów pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a TS Volley Rybnik. Mecz odbędzie się w poniedziałek 21 października o godzinie 16:00 w hali MOSiR Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

 

 

 

 

Porażka juniorów

 

 

 

W dniu wczorajszym (16.10) odbył się kolejny mecz junirów. Nasz zespół spotkał się na wyjeździe z KS Jastrzębskim Węglem II. Niestety nasi zawodnicy nie mogą zeliczyć tego meczu do udanych, spotkanie zakończyło się porażką 0:3.

 

 

 

 

Młodzicy – I miejsce w grupie

 

 

 

W sobotę (12.10) odbył się kolejny turniej młodzików, tym razem na własnej hali. W pierwszym meczu nasz zespół pokonał drużynę MOSM Tychy 2:0, także w drugim meczu nasz zepół zwyciężył 2:0 drużynę z Rybnika. Zwycięztwo w obu spotkaniach dało naszej drużynie I miejsce w grupie.

 

Skład: Grygiel Filip, Matczak Dominik, Janowski Bartłomiej, Dzierżęga Piort, Samsel Szymon, Granieczny Beniamin, Tkocz Mateusz, Walawski Kacper, Szafranek Dawid, Skupień Daniel, Bugajski Jakub, Heliosz Dawid.

 

 

 

 

Przegrany mecz juniorów

 

 

 

9 października zespół juniorów na własnej hali podejmował drużynę UKS TOP Jedynka Bielsko - Biała. Po wyrównanym meczu nasz zespół przegrał 1:3 (23:25, 22:25, 25:22, 21:25).

 

 

 

 

Zapraszamy na mecz juniorów i turniej młodzików.

 

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecze :


Juniorów pomiędzy:
- SK Górnik Radlin - UKS TOP Jedynka Bielsko - Biała
09.10.2013 o godz. 16:00


Turniej Młodzików
12.10.2013 o godzinie 10:00
Kolejność  spotkań:
SK Górnik Radlin - MOSM Tychy
MOSM Tychy - TS Volley Rybnik 2    
TS Volley Rybnik 2 - SK Górnik Radlin


Mecze odbędą się  Hali MOSiR w Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

 

 

 

Kolejne wygrane mecze.

 

 

 

Dwa ligowe spotkania w ciągu minionego weekendu rozegrali nasi siatkarze. Obydwa mecze zakończyli zwycięstwami. W piątek (4.10) w Wilkowicach pokonali tamtejszy GLKS, a następnie (w sobotę) wygrali z UKS Trójką Mikołów.
Po trzech rozegranych spotkaniach nasz zespół zajmuje 2 miejsce w tabeli, z kompletem 9 punktów.


UKS Trójka Mikołów - SK Górnik Radlin 1:3 (23:25, 22:25, 25:19, 23:25)
GLKS Wilkowice - SK Górnik Radlin 1:3 (19:25, 28:26, 13:25, 17:25)


Zespół wystąpił w składzie: Graff Karol, Barteczko Adam, Olszewski Dawid, Cichoń Krzysztof, Rauza Kamil, Margulski Kamil, Harazim Damian, Stabla Jakub, Rybarczyk Rafał, Dzido Paweł, Gilner Kamil.


Także w sobotę kolejny turniej rozegrali młodzicy, tym razem turniej miał miejsce w Tychach. W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała 2:0 zespół Volley Rybnik II, niestety po zaciętej walce w drugim spotkaniu z gospodarzami  turnieju przegrała 0:2 (24:26, 25:27).


Skład zespołu: Grygiel Filip, Janowski Bartłomiej, Matczak Dominik, Dzierżęga Piotr, Samsel Szymon, Granieczny Beniamin, Tkocz Mateusz, Robakowski Piotr, Walawski Kacper, Skupień Daniel, Bugajski Jakub, Heliosz Dawid.

 

 

 

 

Wygrany mecz juniorów

 

 

 

W dniu wczorajszym (30.09) swój pierwszy mecz przed własną publicznością rozegrali juniorzy, podejmując zespół MKSu Żywiec. Mecz został łatwo wygrany przez nasz zespół 3:0 w setach 25:17, 25:14, 25:10.
Skład drużyny: Grygiel Filip, Piecha Jacek, Dzido Paweł, Margulski Kamil, Kaczmarek Kamil, Spandel Szymon, Wodecki Klaudiusz, Firut Damian, Maziarz Adam.

 

 

 

 

Udane rozpoczęcie sezonu

 

 

 

W minioną sobotę (28.09) nasza drużyna rozpoczęła rozgrywki III ligi. W swoim pierwszym meczu nasz zespół na własnej zmierzył się z UKS PIK Katowice, wygrywając 3:1 w setach 21:25, 25:21, 25:10, 25:23.
Zespół wystąpił w składzie: Graff Karol, Barteczko Adam, Olszewski Dawid, Cichoń Krzysztof, Rauza Kamil, Margulski Kamil, Harazim Damian, Stabla Jakub, Rybarczyk Rafał, Dzido Paweł, Gilner Kamil.

W sobotę również sezon rozpoczęła drużyna młodzików. Pierwszy turniej odbył się w Rybniku. 
Nasz zespół wygrał oba  mecze 2:0.

Wyniki turnieju:
TS Volley Rybnik 2  -  SK Górnik Radlin     0:2 (12:25, 6:25, 0:0)
SK Górnik Radlin  -  MOSM Tychy                 2:0 (25:11, 25:16, 0:0)
MOSM Tychy  -  TS Volley Rybnik 2     2:0 (25:19, 25:9, 0:0)

Skład zespołu: Grygiel Filip, Janowski Bartłomiej, Matczak Dominik, Dzierżęga Piotr, Samsel Szymon, Granieczny Beniamin, Tkocz Mateusz, Robakowski Piotr, Walawski Kacper, Skupień Daniel, Bugajski Jakub, Heliosz Dawid.

 

 

 

 

Zapraszamy na mecz III ligi

 

 

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz III ligi pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a UKS Pik Katowice. Mecz odbędzie się w sobotę 28 września o godzinie 17:00 w hali MOSiR Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

 

 

 

Wyniki Turnieju

 

 

 

W minioną niedzielę w hali MOSiR w Radlinie odbył się turniej o Puchar Dyrektora Koksowni Radlin. W turnieju udział wzięły zespoły KS AZS Rafako Racibórz, KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice, MTS Winner Czechowice-Dziedzice oraz gospodarze, SK Górnik Radlin. Najlepszym zespołem okazali się raciborzanie, którzy w półfinale po tie breaku wygrali z Winnerem Czechowice-Dziedzice, zaś w meczu o pierwsze miejsce bez straty seta pokonali Politechnikę Śląską Gliwice. Po turnieju wyróżniono najlepszego zawodnika z każdego zespołu. To miano przypadło Marcinowi Gąsiorowi (Rafako), Adamowi Lewandowskiemu (Politechnika), Adrianowi Wiewiórze (Winner) oraz Rafałowi Rybarczykowi (Górnik). Najlepszym uczestnikiem całych zawodów wybrano zaś Mateusza Władarza z Rafako Racibórz. Nagrody wręczali dyrektor koksowni Radlin Krzysztof Gozdek oraz burmistrz miasta Barbara Magiera.


Wyniki turnieju:
SK Górnik Radlin - KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice 2:3
MTS Winner Czechowice - Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 2:3


Mecze finałowe:
SK Górnik Radlin - MTS Winner Czechowice - Dziedzice 1:3
KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz 0:3


Klasyfikacja końcowa:
1. KS AZS Rafako Racibórz
2. KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice
3. MTS Winner Czechowice - Dziedzice
4. SK Górnik Radlin

 

Zdjęcia można ogłądać:  http://www.skgornik.radlin.pl/?turniej-o-puchar-dyrektora-koksowni-radlin,162

 

 

 

 

Turniej o Puchar Dyrektora Koksowni Radlin.

 

Serdecznie zapraszamy kibiców piłki siatkowej na Turniej o Puchar Dyrektora Koksowni Radlin, który odbędzie się w niedzielę 22 września 2013 w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radlinie.


Uczestnicy :

SK Górnik Radlin (III liga)
KŚ AZS Politechniki Śląskiej (III liga)
KS AZS Rafako Racibórz (II liga)
MTS Winner Czechowice – Dziedzice (II liga)


Harmonogram turnieju:

Mecz 1 - godzina 10:00
SK Górnik Radlin - KŚ AZS Politechniki Śląskiej
Mecz 2 - 40 min po zakończeniu meczu nr 1
MTS Winner Czechowice – Dziedzice – KS AZS Rafako Racibórz
Mecze finałowe:
około godz. 14:00  mecz o III miejsce 
około godz. 16:00  mecz o I miejsce   

Przed meczem o I miejsce nastąpi prezentacja drużyn młodzieżowych.

 

 

 

 

 

Turniej finałowy Grand Prix Starosty Wodzisławskiego rozegrany.

 

 

 

 

W dniu dzisiejszym (18.08) na Ośrodku Wodnym Balaton odbył się turnieju finałowy Grand Prix Starosty Wodzisławskiego. W turnieju wzięło udział 6 najlepszych par wyłonionych w turniejach eliminacyjnych + dzika karta organizatora, którą otrzymała jedyna para żeńska.

 

W pierwszym meczu półfinałowym spotkały się para Musiolik/Musiolik i para Heliosz/Druchniak, mecz ten zakończył się pewnym zwycięstwem braci Musiolik 2:0 w setach 21:17, 21:9.

W drugim półfinale rywalizowały para Grzywacz/Harazim z parą Rauza/Olszewski, mecz zakończył się zwycięstwem 2:1 (21:19, 20:22, 15:9) pary Rauza/Olszewski.

W meczu o pierwsze miejsce spotkały się para Musiolik/Musiolik z parą Rauza/Olszewski, mecz ten jednak nie został rozegrany do końca, ponieważ para Rauza/Olszewski skreczowała z powodu skurczy które męczyły Dawida Olszewskiego.

Trzecie miejsce zdobyła para Grzywacz/Harazim pokonując parę Heliosz/Druchniak 2:1 w setach 18:21, 21:15, 15:6.

Zwycięzcom turnieju nagrody wręczyli Pan Wicestarosta Dariusz Prus oraz Wiceprezes Klubu Pan Mirosław Grzywacz.

 

Klasyfikacja końcowa:

1.Musiolik Wojciech/ Musiolik Grzegorz

2.Rauza Kamil/ Olszewski Dawid

3.Grzywacz Patryk/ Harazim Damian

4.Heliosz Michał/ Druchniak Dawid

5 - 6. Porwoł Robert/ Michel Maciej

Czepczor Łukasz/ Jureczko Kamil

7.Szymańska Katarzyna/ Krakowczyk Aleksandra

 

 

 

Zdjęcia z turnieju finałowego: http://www.skgornik.radlin.pl/?turniej-finalowy-%2818.08%29,156

 

 

Cykl turniejów „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego” był współfinansowany ze środków Powiatu Wodzisławskiego.

 

 

 

 

 

Rozstawienie na turniej finałowy Grand Prix Starosty Wodzisławskiego.

 

 

 

Po rozegraniu ostatniego turnieju eliminacyjnego diagram finału wygląda następująco :

R-1. Musiolik Wojciech/Musiolik Grzegorz (60 p.)
R-2. Grzywacz Patryk/ Harazim Damian (56 p.)
R-3. Druchniak Dawid/ Heliosz Michał (54 p.)
R-4. Rauza Kamil/ Olszewski Dawid (44 p.)
R-5. Porwoł Robert/ Michel Maciej (36 p.)
R-6. Krakowczyk Aleksandra/ Szymańska Katarzyna - dzika karta 
R-7. Dzido Paweł/ Dzido Robert (28 p.)
R-8. Lisicki Piotr/ Wawrzyńczyk Łukasz (28 p.)

Para rezerwowa:

Czepczor Łukasz/ Kulik Dawid (16 p.)

 

Turniej finałowy zostanie rozegrany 18 sierpnia na Ośrodku Wodnym Balaton w Wodzisławiu Śl.

 

 

 

 

 

Treningi:

 

 

III liga - w dniach 19 – 30.08.13:

Poniedziałki i czwartki w godz.: 17:00 – 19:00

Wtorki, środy i piątki w godz.: 18:00 – 20:00

 

Kadeci – w dniach 27 – 30.08.13

Od wtorku do piątku w godz.: 10:00 – 12:00

 

Trener Słanina zaprasza młodzików i kadetów na treninigi przed obozem we wtorek (20.08) i w środę (21.08) w godz. 10:00 - 12:00.

 

 

 

 

Za nami już trzeci turniej eliminacyjny.

 

 

 

W dniu dzisiejszym (03.08.) odbył się trzeci turniej eliminacyjny „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego”. Wzięło w nim udział 10 par.


Wyniki turnieju są następujące:

1. Druchniak Dawid/ Heliosz Michał
2. Grzywacz Patryk/ Harazim Damian
3. Rauza Kamil/ Olszewski Dawid
4. Czepczor Łukasz/ Kulik Dawid
5 - 6. Porwoł Robert/ Michel Maciej
Dzido Paweł/ Dzido Robert
7 - 8. Farana Łukasz/ Kowalski Krzysztof
Tyc Adam/ Kuczaty Michał
9 - 10. Krakowczyk Aleksandra/ Szymańska Katarzyna
Piecha Jacek/ Wodecki KlaudiuszOgólna punktacja po trzech turniejach zostanie podana w poniedziałek. W tedy zostaną również wyłonieni uczestnicy turnieju finałowego, który odbędzie się 18 sierpnia na Ośrodku Wodnym Balaton.

 

 

 

 

Kolejny turniej eliminacyjny "Grad Prix Starosty Wodzisławskiego" za nami.

 

 

 

W dniu dzisiejszym (tj 20.07) na boiskach Zespołu Szkół Sportowych odbył się II turniej eliminacyjny "Grad Prix Starosty Wodzisławskiego". W turnieju startowało 16 par.

 

Wyniki turnieju:
1. Musiolik/ Musiolik
2. Rauza/ Olszewski
3. Setlak/ Setlak
4. Lisicki/ Wawrzyńczyk
5 - 6. Harazim/ Grzywacz
Michel/ Porwoł
7 - 8. Dzido/ Dzido
Druchniak/ Heliosz
9 - 12. Gilner/ Gilner
Krakowczyk/ Szymańska
Stania/ Szymiczek
Malec/ Wodecki
13 - 16. Smołka/ Skupień
Skupień/ Magdziarz
Mrowiec/ Sowa 
Polok/ Chromik

 

 

 

 

 

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w siatkówce.

 

 

 

W dniach 10 – 14  lipca w Łodzi odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w siatkówce. Złoty medal zdobyła reprezentacja woj. śląskiego, w której występował zawodnik naszego klubu – Szymon Orzoł.

W turnieju wystartowało osiem najlepszych ekip wojewódzkich, które zostały wyłonione w krajowych eliminacjach. Następnie zostały one podzielone na dwie grupy i w ciągu trzech dni rozegrały pierwszy etap finałowych zmagań. W zależności od miejsc zajętych w grupach w sobotę drużyny zagrały o rozstawienie przed walką o konkretne pozycje. W niedzielę odbyły się natomiast decydujące pojedynki.
W półfinale spotkali się z drużyną woj. podkarpackiego, mimo że w meczu prowadzili dwoma setami to jednak dwa kolejne wygrali przeciwnicy. W tie-breaku  śląska ekipa zachowała zimną krew i ostatecznie wygrała 3:2 (25:11, 25:20, 23:25, 25:27, 15:11). W niedzielę, podczas meczu finałowego z zespołem z woj. kujawsko - pomorskiego, Ślązacy zagrali na wysokim poziomie w każdej partii, czego efektem było pewne i szybkie zwycięstwo 3:0.

mecz o 1. miejsce
Śląskie - Kujawsko-pomorskie 3:0
(25:17, 25:19, 25:21)


Klasyfikacja końcowa:
1. Śląskie
2. Kujawsko-pomorskie 
3. Podkarpackie
4. Pomorskie
5. Łódzkie
6. Opolskie
7. Warmińsko-mazurskie
8. Dolnośląskie

 

 

 

 

Pierwszy turniej eliminacyjny "Grad Prix Starosty Wodzisławskiego" za nami.

 

 

W dniu dzisiejszym (tj. 13.07) na Ośrodku Wodnym Balaton odbył się pierwszy turniej eliminacyjny "Grad Prix Starosty Wodzisławskiego". W turnieju startowało 12 par.
Wyniki turnieju:
1. Musiolik Wojciech/Musiolik Grzegorz
2. Lewandowski Adam/Wawrzyńczyk Łukasz
3. Grzywacz Patryk/ Harazim Damian
4. Heliosz Michał/ Druchniak Dawid
5-6. Porwoł Robert/ Michel Maciej
Farana Łukasz/ Czuberek Przemysław
7-8. Skupień Bartosz/ Magdziarz Szymon
Dzido Paweł/ Dzido Robert
9-12. Gilner Daniel/ Nawrot Remigiusz
Rucki Robert/ Polnik Łukasz
Polok Paweł/ Chromik Paweł
Wodecki Klaudiusz/ Malec Kamil

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na cykl turniejów siatkówki plażowej w ramach „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej 2013 r.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turnieje eliminacyjne odbędą się w dniach:
13.07.2013 – Ośrodek Wodny Balaton Wodzisław
20.07.2013 – Zespół Szkół Sportowych Radlin
03.08.2013 – Zespół Szkół Sportowych Radlin
Turniej finałowy :
18.08.2013 - Ośrodek Wodny Balaton Wodzisław


Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów, od godz. 9.30. Rozpoczęcie rozgrywek planowane jest na godz. 10.00.
Cykl turniejów współfinansowany jest ze środków Powiatu Wodzisławskiego w ramach realizacji zadania publicznego.

 

 

 

Półfinał Mistrzostw Polski Młodzików w siatkówce plażowej.

 

 

 

 

W dniach 11 – 12.07. w Suchym Borze odbył się półfinał Mistrzostw Polski Młodzików w siatkówce plażowej.
W pierwszym meczu turnieju nasza para Dzierżęga/Ferdyan pokonała parę z Leżajska Karakuła /Golesz. W następnym meczu nasi zawodnicy zmierzyła się z parą z Macheta/Wasilewski z Nowego Sącza przegrywając 0:2 (18:21, 19:21). W meczu o wejście do najlepszej szóstki nasi zawodnicy gładko przegrali z parą Krysiak/ Gołębiowski i odpadli z turnieju.

 

 

 

 

Finał XIX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Kinder + Sport.

 

 

 

Na początku lipca (01-02.07) w Drzonkowie koło Zielonej Góry odbył się finał XIX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Kinder + Sport.

W każdej kategorii – czwórki, trójki i dwójki – brały udział 24 zespoły (zwycięzcy finałów wojewódzkich oraz najlepsi w turniejach barażach), które zostały podzielone na sześciozespołowe grupy, których do najlepszej 8 awansowały dwa zespoły.

Nasi reprezentanci w kategorii czwórek turniej rozgrywali na dobrym poziomie, awansując do najlepszej 8, tam znaleźli się w grupie z UKS Jasieniak Gdańsk, UMKS MOS Wola Warszawa, Piast Krotoszyn. Pierwszy mecz rozegrali z zespołem z Gdańska prowadząc wysoko (kontrolując mecz do 20 punktu) niestety w końcówce zabrakło szczęścia i mecz zakończył się przegraną naszego zespoły (gra się tylko 1 set). Dwa kolejne mecze zostały wygrane przez naszych zawodników. Po rozegraniu meczów o miejscach 1-8 nasi zawodnicy zajęli ostatecznie 5 lokatę.
Zespół wystąpił w składzie: Grygiel Filip, Tkocz Mateusz, Granieczny Beniamin, Bugajski Jakub, Nibalczyk Dawid, trenerem jest Bartosz Frątczak.

Klasyfikacja końcowa :
1 Piast Krotoszyn
2 UKS Jasieniak Gdańsk
3 AKS Resovia Rzeszów I
4 UMKS MOS Wola Warszawa
5  SK Górnik Radlin


Zespół trójek w początkowej fazie turnieju prezentował się słabo, dwóch zawodników narzekało na drobne kontuzje. Dopiero grając o dalsze miejsca pokazali dobry poziom. Ostatecznie zajęli 19 miejsce. Zespół zagrał w składzie Kokot Mateusz, Konieczny Kamil, Michalski Jakub i Rakowski Szymon. Chłopcy trenowani są przez Witolda Słaninę.

 

 

 

 

 

Brązowy medal Mistrzostw Śląska Młodzików w siatkówce plażowej.

 

 

W miniony weekend (22-23.06) w Bielsku – Białej odbył się finał Mistrzostw Śląska Młodzików w siatkówce plażowej. Nasz klub reprezentowały 3 pary: Dzierżęga Piotr/ Ferdyan Andrzej, Heliosz Dawid/Firut Damian, Maziarz Adam/Samsel Szymon.
W meczu o wejście do półfinału para Dzierżęga/Ferdyan zmierzyła się z parą z Rybnika Madej Jakub/ Niemiec Mateusz wygrywając ten mecz 2:0. W półfinale nasi zawodnicy spotkali się z faworytami turnieju, parą z Będzina Rajfura Patryk/Biela Marcin. Mecz był na wyrównanym poziomie jednak naszej parze zabrakło szczęści w końcówkach stów, mecz zakończył się przegraną naszej drużyny 0:2. W meczu o III miejsce nasi zawodnicy zmierzyli się z parą Bondel Rafał/ Wencel Aleksander. Mecz nie został rozegrany do końca, ponieważ jeden z zawodników drużyny przeciwnej doznał kontuzji, przez co nasi zawodnicy zdobyli brązowy medal, który dał im awans do półfinału Mistrzostw Polski Młodzików (11-12.07 Suchy Bór).
Pozostałe nasze pary zajęły miejsca :
9-12 – Heliosz Dawid/Firut Damian
13-16 – Maziarz Adam/Samsel Szymon

Zdjęcia z turnieju:

http://www.skgornik.radlin.pl/?final-mistrzostw-slaska-mlodzikow,152

 

 

 

 

 

 

 

Srebrny medal Mistrzostw Śląska Kadetów w siatkówce plażowej.

 

 

 

W miniony weekend w Skoczowie odbył się Finał Mistrzostw Śląska Kadetów w siatkówce plażowej. Nasz klub reprezentowała para Orzoł Szymon/Margulski Kami, którym z meczu na mecz grali coraz lepiej(wygrywali wszystkie mecze). W meczu o Mistrzostwo Śląska nasza para spotkała się z parą Kukulski Mateusz/Łysikowski Mateusz ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. Nasi zawodnicy grali na dobrym poziomie, ale mimo to przeciwnicy okazali się lepsi wygrywając spotkanie (2:0). Ostatecznie nasza para zajęła II miejsce, zdobywając srebrny medal i awansując do półfinału Mistrzostw Polski (Suchy Bór 25-26.06).

 

 

Uwaga!!!

Zmiana numeru telefonu. Aktualny numer to: 530-299-910

 

 

 

Finał Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej juniorów w Radlinie

 

 

 

W miniony weekend odbył się finał Mistrzostw Śląska Juniorów w Siatkówce Plażowej. Para gospodarzy Grzywacz/Harazim zajęła V miejsce, niestety na własne życzenie  przegrała mecz o wejście do półfinału z para Kowalski/Herman, w którym prowadzili 1:0 i w drugim secie 18:16 (gra się do 21). Pozostałe pary z Radlina: Olszewski/Margulski - 7m, Dzido/Piecha - 9m.

Miejsca na podium zajęli:
1. Łysikowski/Wierzbicki Skoczów (kadra Polski)
2. Niestrój/Małysza Rybnik
3. Herman/Kowalski Częstochowa

Zdjęcia z turnieju:

http://www.skgornik.radlin.pl/?final-mistrzostw-slaska-juniorow,146

 

 

 

 

 

SK Górnik Radlin potęgą na Śląsku w minisiatkówce

 

W niedzielę 26 maja w Mikołowie odbył się turniej finałowy Mistrzostw Śląska w minisiatkówce Kinder + Sport. Reprezentanci Zespołu Szkół Sportowych i Siatkarskiego Klubu Górnik Radlin rywalizowali we wszystkich trzech kategoriach wiekowych. Najmłodsi z rocznika 2002-czwarta klasa- w kategorii „dwójek” zajęli siódme miejsce. Dużo lepiej radzili sobie ich starsi koledzy. W kategorii „trójek” czyli chłopców z  rocznika 2001 pierwsza drużyna ZSS po bardzo dobrej grze zdobyła Mistrzostwo Śląska, a druga uplasowała się na szóstym miejscu. W najstarszej kategorii  „czwórek” bezkonkurencyjna okazała się drużyna składająca się z szóstoklasistów z Radlina sięgając po raz trzeci po tytuł Mistrzów Śląska ( poprzednio w trójkach i dwójkach). Obydwie mistrzowskie ekipy reprezentować będą województwo śląskie na Mistrzostwach Polski, które rozegrane zostaną 1-2 lipca w Drzonkowie. 
Składy drużyn :
Dwójki – VII miejsce -  Bednorz Szymon, Dzierżęga Wiktor i Machnik Sebastian,
Trójki – I miejsce –Kokot Mateusz, Konieczny Kamil, Michalski Jakub i Rakowski Szymon,
VI miejsce – Dygdoń Jakub, Dziwoki Marcin, Konopka Jan i Wróblewski Dominik,
Czwórki – I miejsce – Bugajski Jakub, Granieczny Beniamin, Grygiel Filip, Skupień Daniel, Tkocz Mateusz i Walawski Kacper
Trenerem zespołów dwójek i czwórek jest Bartosz Frątczak, a trójkami opiekuje się Witold Słanina.

 

 

 

 

 

SK Górnik Radlin potęgą na Śląsku w minisiatkówce

 

 

W niedzielę 26 maja w Mikołowie odbył się turniej finałowy Mistrzostw Śląska w minisiatkówce Kinder + Sport. Reprezentanci Zespołu Szkół Sportowych i Siatkarskiego Klubu Górnik Radlin rywalizowali we wszystkich trzech kategoriach wiekowych. Najmłodsi z rocznika 2002-czwarta klasa- w kategorii „dwójek” zajęli siódme miejsce. Dużo lepiej radzili sobie ich starsi koledzy. W kategorii „trójek” czyli chłopców z  rocznika 2001 pierwsza drużyna ZSS po bardzo dobrej grze zdobyła Mistrzostwo Śląska, a druga uplasowała się na szóstym miejscu. W najstarszej kategorii  „czwórek” bezkonkurencyjna okazała się drużyna składająca się z szóstoklasistów z Radlina sięgając po raz trzeci po tytuł Mistrzów Śląska ( poprzednio w trójkach i dwójkach). Obydwie mistrzowskie ekipy reprezentować będą województwo śląskie na Mistrzostwach Polski, które rozegrane zostaną 1-2 lipca w Drzonkowie. 
Składy drużyn :
Dwójki – VII miejsce -  Bednorz Szymon, Dzierżęga Wiktor i Machnik Sebastian,
Trójki – I miejsce –Kokot Mateusz, Konieczny Kamil, Michalski Jakub i Rakowski Szymon,
VI miejsce – Dygdoń Jakub, Dziwoki Marcin, Konopka Jan i Wróblewski Dominik,
Czwórki – I miejsce – Bugajski Jakub, Granieczny Beniamin, Grygiel Filip, Skupień Daniel, Tkocz Mateusz i Walawski Kacper
Trenerem zespołów dwójek i czwórek jest Bartosz Frątczak, a trójkami opiekuje się Witold Słanina.

 

 

05.06.2013

 

Kibiców siatkówki plażowej zapraszamy na turniej finałowy Mistrzostw Śląska Juniorów, który odbędzie się w dniach 08 - 09.06.2013 na boiskach Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie. Początek zawodów o godz. 10:00. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping.

 

 

04.06.2013


W minionym tygodniu w Radlinie zostały rozegrane turnieje półfinałowe Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej w kategoriach: młodzików, kadetów i juniorów. Wszystkie turnieje zostały rozegrane na boiskach Zespołu Szkół Sportowych.

 

W półfinale kadetów, który odbył się w środę 29 maja, rywalizowały 23 pary z Raciborza, Skoczowa, Rybnika, Jastrzębia, Katowic, Częstochowy oraz reprezentacji gospodarzy. W śród naszych zawodników najlepiej prezentowała się para Orzoł Szymon/Margulski Kamil, którzy awansowali  do finału z pierwszego miejsca. turniej finał który odbędzie się w Skoczowie w dniach 15 – 16.06 zakwalifikowało się 7 najlepszych zespołów. 
Klasyfikacja końcowa: 
1 - ORZOŁ SZYMON/MARGULSKI KAMIL- SK GÓRNIK RADLIN
2 - GRABCZYŃSKI PATRYK/RUSEK MATEUSZ- RAFAKO RACIBÓRZ
3 - ZAJĄC MICHAŁ/ŻWAK MICHAŁ- SIATKARZ SKOCZÓW
4 - ŚWIĄTEK SEBASTIAN/KRZANICKI KAMIL- RAFAKO RACIBÓRZ
5 - 6 - MOJEŚCIK MATEUSZ/GRUSZKA JAKUB- SIATKARZ SKOCZÓW
- BULENDA BARTOSZ/SMAŹ SZYMON- RAFAKO RACIBÓRZ
7    - SETLAK MAREK/FIJOŁEK- KS JASTRZĘBIE BORYNIA

W półfinale juniorów, który został rozegrany w piątek 31 maja, wzięło udział 18 par. 
Nasz klub reprezentowały pary:
Grzywacz Patryk/Harazim Damian
Olszewski Dawid/Margulski Kamil
Piecha Jacek/ Durczok Jarosław
Nasza najlepsza para Grzywacz/ Harazim wygrała mecze, jedynie w meczu o pierwsze miejsce uległa parze Małysza/Niestrój z Rybnika, zajmując 2 miejsce. Miejsce w finale zapewniła sobie również para Olszewski/Margulski która zajęła 5 miejsce.
Do turnieju finałowego awansowali:
1. MAŁYSZA/NIESTRÓJ - TS VOLLEY RYBNIK
2. GRZYWACZ /HARAZIM  - SK GÓRNIK RADLIN
3. FRANEK/ŻWAK - SIATKARZ SKOCZÓW
4. PODLEŚNY/WOWRA -  TS VOLLEY RYBNIK
5-6 OLSZEWSKI/MARGULSKI -  SK GÓRNIK RADLIN
SIKORA/ZĄBER - SIATKARZ SKOCZÓW
7-8. BRZEZINA/KONSEK  -  TS VOLLEY RYBNIK
RZEPKA DENIS/SWACZYNA PATRYK - RAFAKO RACIBÓRZ
9 - SZOT MAREK/ZAGIEL WIKTOR - RAFAKO RACIBÓRZ
Finał odbędzie się w Radlinie w dniach 8 – 9.06.2013.

W sobotę odbył się półfinał młodzików, w turnieju startowało 21 par z Raciborza, Jastrzębia, Skoczowa oraz Radlina. Nasz Klub reprezentowały 4 pary (Ferdyan Andrzej/Dzierżęga Piotr, Heliosz Dawid/Firut Damian, Robakowski Piotr/Matczak Dominik, Samsel Szymon/Maziarz Adam), w tym 3 z nich awansowały do turnieju finałowego, który odbędzie się w Bielsku – Białej  w dniach 22 -23.06.13.
Awans do finału uzyskali:
1. Ferdyan/Dzierżęga - SK Górnik Radlin
2. Kula/Komorek - Rafako Racibórz
3. Stankiewicz/Dziadek - Rafako Racibórz
4. Firut/Heliosz - SK Górnik Radlin
5. Jarosławski/Thym - Rafako Racibórz
6. Niemiec/Madej - TS Volley Rybnik
7. Stasicki/Mojeścik - Siatkarz Skoczów
8. Maziarz/Samsel - SK Górnik Radlin
9. Hołdys/Markowicz - Siatkarz Skoczów

To wielki sukces naszych zawodników.

 

29.05.2013

 

Zebranie dotyczące obozu sportowego w Istebnej, odbędzie się 07.06.2013 (piątek) o godz. 18.30 w budynku MOSiR Radlin. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców i uczestników.

 

28.05.2013

 

27 maja w Bielsku-Białej odbył się turniej eliminacyjny młodzików i szkół gimnazjalnych o Puchar Fundacji Alchemia Sportu pod patronatem Jerzego Buzka. Reprezentanci Siatkarskiego Klubu Górnik Radlin pewnie wygrali obydwa swoje mecze 2-0 z rówieśnikami z Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej i awansowali do turnieju finałowego, który odbędzie się 31 maja w Częstochowie. Zespół zagrał w składzie: Matczak Dominik, Grygiel Filip, Maziarz Adam, Samsel Szymon, Szafranek  Dawid, Robakowski Piotr, Ferdyan Andrzej, Nagelski Sławomir, Dzierżęga Piotr, Heliosz Dawid, Firut Damian.

 

 

W niedzielę 26 maja w Mikołowie odbył się turniej finałowy Mistrzostw Śląska w minisiatkówce Kinder + Sport. Reprezentanci Zespołu Szkół Sportowych i Siatkarskiego Klubu Górnik Radlin rywalizowali we wszystkich trzech kategoriach wiekowych. Najmłodsi z rocznika 2002-czwarta klasa- w kategorii „dwójek” zajęli siódme miejsce. Dużo lepiej radzili sobie ich starsi koledzy. W kategorii „trójek” czyli chłopców z  rocznika 2001 pierwsza drużyna ZSS po bardzo dobrej grze zdobyła Mistrzostwo Śląska, a druga uplasowała się na szóstym miejscu. W najstarszej kategorii  „czwórek” bezkonkurencyjna okazała się drużyna składająca się z szóstoklasistów z Radlina sięgając po raz trzeci po tytuł Mistrzów Śląska ( poprzednio w trójkach i dwójkach). Obydwie mistrzowskie ekipy reprezentować będą województwo śląskie na Mistrzostwach Polski, które rozegrane zostaną 1-2 lipca w Drzonkowie. 
Składy drużyn :
Dwójki – VII miejsce -  Bednorz Szymon, Dzierżęga Wiktor i Machnik Sebastian,
Trójki – I miejsce –Kokot Mateusz, Konieczny Kamil, Michalski Jakub i Rakowski Szymon,
VI miejsce – Dygdoń Jakub, Dziwoki Marcin, Konopka Jan i Wróblewski Dominik,
Czwórki – I miejsce – Bugajski Jakub, Granieczny Beniamin, Grygiel Filip, Skupień Daniel, Tkocz Mateusz i Walawski Kacper
Trenerem zespołów dwójek i czwórek jest Bartosz Frątczak, a trójkami opiekuje się Witold Słanina.

 

 

22 maja w Zespole Szkół Sportowych w Radlinie rozegrany został finałowy turniej o Mistrzostwo Śląska w mini piłce siatkowej chłopców w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego. Wśród czterech najlepszych szkół znalazły się w tym roku Szkoły Podstawowe: nr 2 z Chełma Śląskiego, nr 6 z Pyskowic, nr 9 z Będzina i gospodarz turnieju Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 z Radlina. W pierwszym meczu spotkali się ze sobą gospodarze z zawodnikami z Będzina. Młodzi siatkarze z Radlina pewnie pokonali swoich rówieśników z Będzina 2-0 w setach i to oni awansowali do ścisłego finału, a pokonanym została walka o brązowy medal. W drugim meczu o wyłonieniu zwycięzcy musiał zadecydować tie-break, gdyż po dwóch rozegranych setach wynik był remisowy 1-1. W decydującym secie lepsi okazali się uczniowie ze szkoły w Pyskowicach i to oni cieszyli się z awansu do finału. W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się chłopcy z Będzina wygrywając 2-0 i zdobywając tym samym brązowe medale. W finale kolejny dobry mecz rozegrała drużyna z Radlina pewnie pokonując swoich rywali z Pyskowic 2-0. Tym samym obronili oni tytuł zdobyty przed rokiem i reprezentować będą województwo Śląskie w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w dniach 30 maja - 2 czerwca w Głuchołazach.

 

24.05.2013

 

Zarząd SK Górnik Radlin zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Klubu na dzień 07.06.2013 na godz.17:00 (II Termin 17:30).

 

 

24.05.2013

 

Zapraszamy kibiców siatkówki plażowej na turnieje siatkówki plażowej, które odbędą się w dniach:

  • 29.05.2013 - półfinał Mistrzostw Śląska Kadetów w siatkówce plażowej,
  • 31.05.2013 - półfinał Mistrzostw Śląska Juniorów w siatkówce plażowej,
  • 01.06.2013 - półfinał Mistrzostw Śląska Młodzików w siatkówce plażowej,
  • 08 - 09.06.2013 - finał Mistrzostw Śląska Juniorów w siatkówce plażowej,

na boiskach Zespołu Szkół Sportowych. Początek zawodów o godzinie 9:00. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping.

 

20.05.2013

 

Gimnazjum Sportowe w Radlinie prowadzi nabór do klasy sportowej o profilu piłka siatkowa chłopców z rocznika 2000. Poszukujemy chłopaków o dobrych warunkach fizycznych. Nabór i spotkanie z rodzicami kandydatów odbędzie się 27.05.2013 o godz. 16.00 na hali MOSiR Radlin.

 

19.05.2013

 

Drużyna kadetów wygrała piątkowy mecz rozgrywany na własniej hali z BBTS Włókniarz Bielsko-Biała  3:1 w setach 23:25, 25:23, 25:20, 25:21. Zespół wystąpił w składzie: Skotarek Łukasz, Orzoł Szymon, Durczok Jarosław, Grygiel Filip, Dzido Paweł, Piecha Jacek, Ferdyan Andrzej, Gilner Daniel, Margulski Kamil, Skupień Szymon, Maziarz Adam.

 

15.05.2013

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz kadetów, pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a BBTS Włókniarz Bielsko - Biała. Mecz odbędzie się w piątek 17 maja o godzinie 16:30 w Hali MOSiR w Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

09.05.2013

 

 

W dniach 2 – 5 maja w Lublinie odbył się turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce. Tytuł mistrzowski zdobył zespół AGH Kraków, w którym występował zawodnik naszego klubu – Bartosz Luks.
16 najlepszych uczelni w Polsce podzielono na cztery grupy. W pierwszym dniu tylko dwa zespoły wygrywały wyraźnie swoje mecze. Zarówno Politechnika Rzeszowska, jak i AGH Kraków zwyciężyły po 2:0 i zapewniły sobie awans do czołowej ósemki zawodów. W pozostałych grupach było więcej walki.
W sobotę ostatecznie została wyłoniona finałowa ósemka, którą podzielono na dwie czterozespołowe grupy. Grypa E,w której znalazły się Politechnika Poznańska, PWSZ Kalisz, ALK Warszawa oraz Politechnika Rzeszowska, i grupa F (UWM Olsztyn, WSM Warszawa, krakowskie uczelnie - AWF i AGH). Z grupy E zwycięsko wyszły Politechnika Poznańska oraz PWSZ Kalisz.
W grupie F swoje zmagania AGH rozpoczął od pojedynku z AWF Kraków. Zespół AWF, postawił trudne warunki zawodnikom AGH. Po świetnych trzech setach górą zawodnicy AGH, którzy tym zwycięstwem praktycznie zapewnili sobie grę w finale. 
W  meczu o złoty medal AGH pokonał bez większych problemów Politechnikę Poznańską, a w pojedynku, którego stawką był brązowy medal kaliski PWSZ okazał się lepszy od UWM Olsztyn.

Finał: 
Politechnika Poznańska - AGH Kraków 0:3 
(20:25, 21:25, 13:25)

Skład AGH: Andrzejewski Karol, Dygoń Kamil, Dzierwa Michał, Góra Marcin, Jedwabny Maciej, Kosiek Jakub, Kowalski Mateusz, Luks Bartosz, Maruszczyk Kamil, Mucha Konrad, Munik Piotr, Łaba Patryk.

Klasyfikacja generalna: 
1. Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
2. Politechnika Poznańska
3. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu
4. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
5. Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie
6. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
7. Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
8. Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukaszewicza
9. Uniwersytet Rzeszowski
10. Politechnika Częstochowska
11. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu
12. Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
13. Politechnika Opolska
14. Politechnika Śląska w Gliwicach
15. Uniwersytet Szczeciński
16. Politechnika Warszawska

 

09.05.2013

 

Zwycięstwem 3:0 w setach 25:17, 25:22, 25:19 zakończył się wczorajszy mecz kadetów rozgrywany na wyjeździe z SV MOSiR Zabrze. Zespół wystąpił w składzie: Durczok Jarosław, Grygiel Filip, Dzido Paweł, Ferdyan Andrzej, Gilner Daniel, Piecha Jacek, Margulski Kamil, Skupień Szymon, Dzierżęga Piotr, Wodecki Klaudiusz, Maziarz Adam.

 

 

W sobotę 27 kwietnia w Gimnazjum Sportowym nr 2 w Rybniku odbył się II Międzynarodowy Turniej siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum Sportowego nr 2 w Rybniku. W turnieju wzięły udział drużyny z Radlina, Ostrawy, Orzesza, Czechowic - Dziedzic, Pyskowic oraz dwa zespoły gospodarzy. Zwycięzcami turnieju została nasza drużyna pokonując w finale zespół z Pyskowic 2:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna z gospodarzy (rocznik 1998). W każdej drużynie został nagrodzony najlepszy zawodnik, w naszym zespole najlepszym zawodnikiem został Dawid Heliosz.


Skład naszej drużyny : Ferdyan Andrzej, Maziarz Adam, Szafranek Dawid, Heliosz Dawid, Dzierżęga Piotr, Matczak Dominik, Robakowski Piotr, Samsel Szymon, Grygiel Filip.

 

Klasyfikacja końcowa:

1. SK Górnik Radlin

2. Gimnazjum nr 1 w Pyskowicach,

3. Gimnazjum Sportowe nr 2 w Rybniku (rocznik 1998),

4. SM UKS Orzesze,

5. Gimnazjum Sportowe nr 2 w Rybniku (rocznik 1999),

6. MTS Winner Czechowice – Dziedzice,

7. VK Ostrava.

 

 

29.04.2013

 

Drużyna kadetów wygrała piątkowy mecz rozgrywany na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem II  3:1 w setach 25:23, 27:29, 25:23, 25:18. Drużyna wystąpiła w składzie: Skotarek Łukasz, Orzoł Szymon, Durczok Jarosław, Grygiel Filip, Dzido Paweł, Spandel Szymon, Margulski Kamil, Gilner Daniel, Ferdyan Andrzej, Maziarz Adam.

 

22.04.2013

 

W sobotę w Rybniku odbył się zaległy turniej młodzików, nasz zespół wygrał obydwa mecze. Wyniki trunieju:

TS Volley Rybnik II - SK Górnik Radlin     2:0 (25:22, 27:25, 0:0)
SK Górnik Radlin  - MOSM Tychy     2:1 (25:12, 23:25, 15:11)
MOSM Tychy - TS Volley Rybnik II    2:0 (25:19, 25:20, 0:0)

 

 

Zwycięstwem 3:1 (21:25, 28:26, 25:22, 25:19) zakończył się piątkowy mecz kadetów rozgrywany na własnej hali z SiKReT Gliwice. Drużyna zagrała w składzie: Skotarek Łukasz, Durczok Jarosław, Grygiel Filip, Dzido Paweł, Ferdyan Andrzej, Spandel Szymon, Margulski Kamil, Skupień Szymon, Maziarz Adam.

 

17.04.2013

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz kadetów, pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a SiKReT Gliwice. Mecz odbędzie się w piątek 19 kwietnia o godzinie 16:30 w sali Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

15.04.2013

 

 

Porażką 2:3 (23:25, 25:7, 25:15, 23:25, 13:15) zakończył się piątkowy mecz kadetów rozgrywany na wyjeździe z KS AZS Rafako Racibórz. Drużyna zagrała w składzie: Skotarek Łukasz, Orzoł Szymon, Durczok Jarosław, Grygiel Filip, Dzido Paweł, Ferdyan Andrzej, Spandel Szymon, Margulski Kamil, Dzierżęga Piotr.

 

 

10.04.2013

 

Drużyna kadetów wygrała wczorajszy mecz rozgrywany na wyjeździe z BBTS Włókniarz Bielsko-Biała  3:1 w setach 15:25, 25:13, 25:23, 25:23. Zespół wystąpił w składzie: Skotarek Łukasz, Orzoł Szymon, Durczok Jarosław, Grygiel Filip, Dzido Paweł, Piecha Jacek, Spandel Szymon, Margulski Kamil, Skupień Szymon, Ferdyan Andrzej, Wodecki Klaudiusz, Maziarz Adam.

 

05.04.2013

 

Zwycięstwem 3:0 (26:24, 25:21, 28:26) zakończył się piątkowy mecz kadetów rozgrywany na własnej hali z SV MOSiR Zabrze. Drużyna zagrała w składzie: Skotarek Łukasz, Orzoł Szymon, Durczok Jarosław, Grygiel Filip, Dzido Paweł, Piecha Jacek, Ferdyan Andrzej, Spandel Szymon, Margulski Kamil, Skupień Szymon, Wodecki Klaudiusz, Maziarz Adam.

 

03.04.2013

 

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz kadetów, pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a SV MOSiR Zabrze. Mecz odbędzie się w piątek 5 kwietnia o godzinie 16:30 w Hali MOSiR w Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

27.03.2013

 

Drużyna kadetów wygrała wczorajszy mecz rozgrywany na własnej hali z Jastrzębskim Węglem II  3:1 w setach 25:19, 22:25, 25:20, 25:22. Drużyna zagrała w składzie: Skotarek Łukasz, Firut Damian, Grygiel Filip, Dzido Paweł, Spandel Szymon, Margulski Kamil, Skupień Szymon, Dzierżęga Piotr, Maziarz Adam.

 

 

25.03.2013

 

Zwycięstwem zakończył się piątkowy mecz kadetów rozgrywany na wyjęździe z SiKReT Gliwice 3:0 w setach 25:16, 25:16, 25:16. Drużyna zagrała w składzie: Skotarek Łukasz, Durczok Jarosław, Firut Damian, Grygiel Filip, Dzido Paweł, Piecha Jacek, Spandel Szymon, Margulski Kamil, Skupień Szymon, Gilner Daniel.

 

22.03.2013

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz kadetów, pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a Jastrzębskim Węglem II. Mecz odbędzie się we wtorek 26 marca o godzinie 16:00 w Hali MOSiR w Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

19.03.2013

 

Drużyna kadetów przegrała wczorajszy mecz na własnej hali z KS AZS Rafako Racibórz 1:3 w setach 21:25, 21:25, 25:16, 22:25. Drużyna wystąpiła w składzie: Skotarek Łukasz, Durczok Jarosław, Grygiel Filip, Dzido Paweł, Piecha Jacek, Ferdyan Andrzej, Skupień Szymon, Maziarz Adam, Wodecki Klaudiusz, Orzoł Szymon.

 

15.03.2013

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz kadetów, pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a KS AZS Rafako Racibórz. Mecz odbędzie się w poniedziałek 18 marca o godzinie 16:00 w Hali MOSiR w Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

04.03.2013

 

Piątkowy turniej młodzików rozgrywany w Radlinie, zakończył się wynikami:
SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik II   1:2 (25:11, 19:25, 10:15)
TS Volley Rybnik II - LKPS Borowno   0:2 (25:27, 20:25, 0:0)
LKPS Borowno - SK Górnik Radlin   0:2 (21:25, 27:29, 0:0)
Zespół zagrał w składzie: Ferdyan Andrzej, Firut Damian, Dzierżęga Piotr, Nagelski Sławomir, Matczak Dominik, Samsel Szymon, Warzech Robert, Sosna Winicjusz, Robakowski Piotr,  Heliosz Dawid, Bugajski Jakub, Grygiel Filip.

 

 

25.02.2013

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na Turniej Młodzików, który odbędzie się w piątek 1 marca o godzinie 14:00.

Kolejność  spotkań:
SK Górnik Radlin -  TS Volley Rybnik II  
TS Volley Rybnik II - LKPS Borowno   
LKPS Borowno - SK Górnik Radlin

Mecze odbędą się  Hali MOSiR w Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

 

05.02.2013

 

Głosujemy na Sportowca roku 2012. Nominowani do nagrody są dwaj nasi zawodnicy : Piotr Lisicki  i  Bartosz Luks.

http://wodzislawslaski.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1718539,kto-sportowcem-2012-roku-ziemi-wodzislawskiej-trwa,galeria,id,t,tm.html#48aa779219030064,1,3,5

 

 

04.02.2013

 

Drużyna juniorów przegrała piątkowy mecz na własnej hali z MKS MOS Płomień Sosnowiec 2:3 w setach 21:25, 25:22, 25:22, 11:25, 11:15. Drużyna wystąpiła w składzie: Turek Sebastian, Grzywacz Patryk, Harazim Damian, Margulski Kamil, Marcol Jarosław, Kaczmarek Kamil, Olszewski Dawid, Dzido Paweł, Ferdyan Andrzej, Panfil Łukasz, Piecha Jacek, Orzoł Szymon.

 

30.01.2013

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz juniorów, pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a MKS-MOS Płomień Sosnowiec. Mecz odbędzie się w piątek 01 lutego o godzinie 18:00 w Hali MOSiR w Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

28.01.2013

 

Porażką zakończył się sobotni mecz III ligi rozgrywany na własnej hali z Jastrzębskim Węglem 2 0:3 w setach 16:25, 19:25, 26:28. Drużyna zagrała w składzie: Mielnik Mateusz, Koczwara Adrian, Stabla Jakub, Kaczmarek Kamil, Barteczko Adam, Grzywacz Patryk, Margulski Kamil, Radomski Krzysztof, Harazim Damian, Gilner Kamil.

 

22.01.2013

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz III ligi, pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a Jastrzębskim Węglem 2. Mecz odbędzie się w sobotę 26 stycznia o godzinie 17:00 w Hali MOSiR w Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

18.01.2013

 

Drużyna juniorów przegrała dzisiejszy mecz z MKS MOS Płomień Sosnowiec 2:3 w setach 25:23, 25:21, 21:25, 17:25, 7:15.

 

16.01.2013

 

Porażką zakończył się dzisiejszy mecz juniorów z Jastrzębskim Węglem III 0:3 (19:25, 20:25, 21:25).

 

16.01.2013

 

W pierwszym meczu półfinałów Mistrzostw Śląska, juniorzy Górnika Radlin przegrali z Jastrzębskim Węglem  0:3 (12:25, 17:25, 13:25).

 

15.01.2013

 

Dzisiaj w Jastrzębiu - Zdroju rozpoczyna się półfinał Mistrzostw Śląska Juniorów.Nasza drużyna zagra pierwszy mecz turnieju dzisiaj o 16:00 z Jastrzębskim Węglem I. Kolejne mecze : 16.01 z Jastrzębskim Węglem III i 18.01 z Sosnowcem.

 

14.01.2013

 

Drużyna seniorów przegrała sobotni mecz na własnej hali z MTS Winner Czechowice - Dziedzice  1:3 w setach 20:25, 20:25, 25:16, 15:25. Drużyna wystąpiła w składzie: Barteczko Adam, Gilner Kamil, Graf Karol, Mielnik Mateusz, Turek Sebastian, Stabla Jakub, Grzywacz Patryk, Harazim Damian, Margulski Kamil, Marcol Jarosław, Olszewski Dawid, Orzoł Szymon.


Sobotni turniej młodzików rozgrywany w Tychach, zakończył się wynikami:
MOSM Tychy - LKPS Borowno 1:2 (19:25, 25:18, 8:15)
LKPS Borowno - SK Górnik Radlin 2:0 (25:9, 27:25, 0:0)
SK Górnik Radlin - MOSM Tychy 2:0 (25:19, 26:24, 0:0)
Zespół zagrał w składzie: Ferdyan Andrzej, Firut Damian, Dzierżęga Piotr, Nagelski Sławomir, Matczak Dominik, Samsel Szymon, Szafranek Dawid, Robakowski Piotr,  Heliosz Dawid, Bugajski Jakub, Grygiel Filip.

 

08.01.2013

 

Kibiców piłki siatkowej zapraszamy na mecz III ligi, pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a MTS Winner Czechowice - Dziedzice. Mecz odbędzie się w sobotę 12 stycznia o godzinie 17:00 w Hali MOSiR w Radlinie. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.

 

07.01.2013

 

Porażką zakończył się sobotni mecz III ligi rozgrywany na wyjeździe z KS "Unia" Bieruń Stary 2:3 w setach 25:21, 24:26, 25:16, 19:25, 11:15. Drużyna zagrała w składzie: Graff Karol, Mielnik Mateusz, Koczwara Adrian, Stabla Jakub, Olszewski Dawid, Barteczko Adam, Grzywacz Patryk, Harazim Damian, Gilner Kamil.

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Wiadomości 2013