28 listopada 2016

Archiwum

II liga

 

1. kolejka - 27.09.2014

JSW KOKS Radlin - TKS Tychy 2:3 (16:25, 18:25, 25:22, 25:18, 14:16)

2. kolejka - 04.10.2014

JSW KOKS Radlin - AT Jastrzębski Węgiel II 1:3 (25:27, 25:19, 26:28, 17:25)

3. kolejka - 11.10.2014

JSW KOKS Radlin - TS Volley Rybnik 2:3 (27:25, 28:26, 13:25, 19:25, 13:15)

4. kolejka - 18.10.2014

JSW KOKS Radlin - Winner Czechowice-Dziedzice 1:3 (26:28, 25:19, 21:25, 24:26)

5. kolejka - 25.10.2014

TKKF Czarni Katowice - JSW KOKS Radlin 3:0 (31:29, 25:19, 25:22)

6. kolejka - 08.11.2014

JSW KOKS Radlin - Juvenia Głuchołazy 3:2 (20:25, 25:20, 15:25, 25:22, 15:13)

7. kolejka - 15.11.2014

AZS Politechnika Opolska - JSW KOKS Radlin 3:1 (25:20, 17:25, 25:21, 27:25)

8. kolejka - 22.11.2014

JSW KOKS Radlin - AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)

9. kolejka - 29.11.2014

UKS Strzelce Opolskie - JSW KOKS Radlin 1:3 (20:25, 18:25, 25:23, 21:25)

10. kolejka - 06.12.2014

TKS Tychy - JSW KOKS Radlin 3:0 (25:17, 25:18, 26:28, 26:24)

11. kolejka - 13.12.2014

AT Jastrzębski Węgiel II - JSW KOKS Radlin 3:0 (25:21, 26:24, 25:19)

12. kolejka - 20.12.2014

TS Volley Rybnik - JSW KOKS Radlin 3:0 (25:15, 25:19, 25:9)

13. kolejka - 10.01.2015

Winner Czechowice-Dziedzice - JSW KOKS Radlin 3:2 (14:25, 18:25, 26:24, 25:18, 15:12)

14. kolejka - 17.01.2015

JSW KOKS Radlin - TKKF Czarni Katowice 2:3 (33:31, 15:25, 21:25, 27:25, 14:16)

15. kolejka - 24.01.2015

Juvenia Głuchołazy - JSW KOKS Radlin 3:1 (17:25, 25:21, 25:23, 25:17)

16. kolejka - 31.01.2015

JSW KOKS Radlin - AZS Politechnika Opolska 2:3 (25:17, 22:25, 24:26, 25:22, 11:15)

17. kolejka - 14.02.2015

AZS Rafako Racibórz - JSW KOKS Radlin 1:3 (21:25, 23:25, 25:22, 21:25)

18. kolejka - 21.02.2015

JSW KOKS Radlin - UKS Strzelce Opolskie 3:1 (25:18, 23:25, 25:20, 25:16)

Play out

o miejsca 7-10 (do 3 wygranych)

JSW KOKS Radlin - UKS Strzelce Opolskie 3:0 (25:22, 25:21, 26:24)

JSW KOKS Radlin - UKS Strzelce Opolskie 3:1 (25:21, 12:25, 25:22, 25:15)

UKS Strzelce Opolskie - JSW KOKS Radlin 1:3 (25:23, 18:25, 23:25, 21:25)

 

 

Juniorzy

 

Etap 3

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Exact Systems Norwid Częstochowa 3 6 9 0 225 141
2 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała 3 5 6 6 259 262
3 MCKiS Jaworzno 3 4 4 7 240 260
4 SK JSW KOKS Radlin 3 3 3 9 212 273

 

1 2015-01-26 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała - SK JSW KOKS Radlin 3:2 (25:18, 21:25, 17:25, 25:16, 15:8)
2 2015-01-26 Exact Systems Norwid Częstochowa - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:20, 25:16, 25:14)
3 2015-01-27 SK JSW KOKS Radlin - MCKiS Jaworzno 1:3 (25:20, 14:25, 23:25, 20:25)
4 2015-01-27 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:3 (20:25, 15:25, 18:25)
5 2015-01-28 Exact Systems Norwid Częstochowa - SK JSW KOKS Radlin 3:0 (25:14, 25:9, 25:15)
6 2015-01-28 MCKiS Jaworzno - UKS Top Jedynka Bielsko-Biała 1:3 (30:28, 21:25, 21:25, 23:25)

 

 

 

Etap 1

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1

SK JSW KOKS Radlin

6 14 15 6 492 434
2

TS Volley Rybnik

6 13 15 8 545 472
3 KS AZS Rafako Racibórz 6 8 10 12 480 514
4 TRS Siła Ustroń 6 1 4 18 434 531
5 Jastrzębski Węgiel 2 0 0 0 0 0 0
6 Jastrzębski Węgiel 3 0 0 0 0 0 0

 

1 2014-10-01 TRS Siła Ustroń - KS AZS Rafako Racibórz 2:3 (25:20, 18:25, 26:28, 25:22, 10:15)
2 2014-10-01 Jastrzębski Węgiel 3 - Jastrzębski Węgiel 2 0:0
3 2014-10-20 TS Volley Rybnik - SK JSW KOKS Radlin

2:3 (25:12, 23:25, 32:34, 25:22, 6:15)

4 2014-10-08 KS AZS Rafako Racibórz - TS Volley Rybnik 1:3 (19:25, 21:25, 26:24, 26:28)
5 2014-10-08 Jastrzębski Węgiel 2 - SK JSW KOKS Radlin 0:0
6 2014-10-08 TRS Siła Ustroń - Jastrzębski Węgiel 3 0:0
7 2014-10-15 Jastrzębski Węgiel 3 - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
8 2014-10-15 SK JSW KOKS Radlin - TRS Siła Ustroń 3:0 (25:20, 25:22, 25:15)
9 2014-10-15 TS Volley Rybnik - Jastrzębski Węgiel 2 0:0
10 2014-10-22 KS AZS Rafako Racibórz - Jastrzębski Węgiel 2 0:0
11 2014-10-22 TRS Siła Ustroń - TS Volley Rybnik 3:0 (25:18, 25:22, 25:18)
12 2014-10-22 Jastrzębski Węgiel 3 - SK JSW KOKS Radlin 0:0
13 2014-11-05 SK JSW KOKS Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:20, 25:16, 25:16)
14 2014-11-05 TS Volley Rybnik - Jastrzębski Węgiel 3 0:0
15 2014-11-05 Jastrzębski Węgiel 2 - TRS Siła Ustroń 0:0
16 2014-11-12 KS AZS Rafako Racibórz - TRS Siła Ustroń 3:1 (25:22, 26:28, 26:24, 25:17)
17 2014-11-12 Jastrzębski Węgiel 2 - Jastrzębski Węgiel 3 0:0
18 2014-11-12 SK JSW KOKS Radlin - TS Volley Rybnik 3:1 (26:24, 25:22, 16:25, 25:17)
19 2014-11-19 TS Volley Rybnik - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:20, 25:17, 25:12)
20 2014-11-19 SK JSW KOKS Radlin - Jastrzębski Węgiel 2 0:0
21 2014-11-19 Jastrzębski Węgiel 3 - TRS Siła Ustroń 0:0
22 2014-11-26 KS AZS Rafako Racibórz - Jastrzębski Węgiel 3 0:0
23 2014-11-19 TRS Siła Ustroń - SK JSW KOKS Radlin 0:3 (17:25, 14:25, 20:25)
24 2014-11-26 Jastrzębski Węgiel 2 - TS Volley Rybnik 0:0
25 2014-12-03 Jastrzębski Węgiel 2 - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
26 2014-12-03 TS Volley Rybnik - TRS Siła Ustroń 1:3 (18:25, 25:19, 12:25, 18:25)
27 2014-12-03 SK JSW KOKS Radlin - Jastrzębski Węgiel 3 0:0
28 2014-12-03 KS AZS Rafako Racibórz - SK JSW KOKS Radlin 3:0 (25:23, 25:21, 25:23)
29 2014-12-10 Jastrzębski Węgiel 3 - TS Volley Rybnik 0:0
30 2014-12-10 TRS Siła Ustroń - Jastrzębski Węgiel 2 0:0

 

 

Kadeci

 

Etap 3

 

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS Banimex Będzin 3 5 8 5 281 246
2 LKPS Borowno AZS 2020 3 5 8 5 286 259
3 Exact Systems Norwid Częstochowa 2 3 5 8 6 286 276
4 SK JSW KOKS Radlin 3 3 1 9 179 251

 

1 2015-01-19 Exact Systems Norwid Częstochowa 2 - LKPS Borowno AZS 2020 3:2 (22:25, 25:21, 25:22, 14:25, 15:10)
2 2015-01-19 SK JSW KOKS Radlin - MKS Banimex Będzin 0:3 (19:25, 21:25, 14:25)
3 2015-01-20 LKPS Borowno AZS 2020 - MKS Banimex Będzin 3:2 (18:25, 22:25, 26:24, 25:22, 15:13)
4 2015-01-20 Exact Systems Norwid Częstochowa 2 - SK JSW KOKS Radlin 3:1 (25:21, 24:26, 25:10, 25:19)
5 2015-01-21 SK JSW KOKS Radlin - LKPS Borowno AZS 2020 0:3 (10:25, 25:27, 14:25)
6 2015-01-21 MKS Banimex Będzin - Exact Systems Norwid Częstochowa 2 3:2 (25:13, 20:25, 12:25, 25:12, 15:11)

 

Etap 2

 

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKSR Klimowicz Pyskowice 3 5 8 6 299 303
2 SK JSW KOKS Radlin 3 5 6 6 258 266
3 MOSM Tychy 3 4 6 6 267 261
4 Exact Systems Norwid Częstochowa 3 4 6 8 310 304

 

1 2015-01-05 MOSM Tychy - MKSR Klimowicz Pyskowice 1:3 (21:25, 19:25, 25:19, 22:25)
2 2015-01-05 Exact Systems Norwid Częstochowa - SK JSW KOKS Radlin 1:3 (25:17, 24:26, 20:25, 23:25)
3 2015-01-06 MKSR Klimowicz Pyskowice - SK JSW KOKS Radlin 2:3 (25:22, 25:23, 20:25, 21:25, 8:15)
4 2015-01-06 MOSM Tychy - Exact Systems Norwid Częstochowa 2:3 (22:25, 25:20, 29:27, 17:25, 12:15)
5 2015-01-07 Exact Systems Norwid Częstochowa - MKSR Klimowicz Pyskowice 2:3 (25:20, 25:18, 17:25, 25:27, 14:16)
6 2015-01-07 SK JSW KOKS Radlin - MOSM Tychy 0:3 (20:25, 12:25, 23:25)

 

Etap 1

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 VK Ostrava 10 27 28 5 802 585
2 TS Volley Rybnik 10 26 28 8 844 684
3 SK JSW KOKS Radlin 10 13 16 21 775 848
4 SMUKS Orzesze 10 12 15 21 763 798
5 SiKReT Gliwice 10 8 13 24 755 858
6 KS AZS Rafako Racibórz 10 4 8 29 693 859

 

1 2014-10-03 SK JSW KOKS Radlin - VK Ostrava 0:3 (23:25, 10:25, 18:25)
2 2014-10-03 TS Volley Rybnik - SMUKS Orzesze 3:0 (25:15, 25:12, 25:15)
3 2014-10-03 KS AZS Rafako Racibórz - SiKReT Gliwice 2:3 (25:21, 23:25, 20:25, 25:17, 13:15)
4 2014-10-10 VK Ostrava - SiKReT Gliwice 3:1 (23:25, 25:18, 25:16, 25:17)
5 2014-10-10 SMUKS Orzesze - KS AZS Rafako Racibórz 2:3 (17:25, 25:17, 25:14, 23:25, 11:15)
6 2014-10-10 SK JSW KOKS Radlin - TS Volley Rybnik 2:3 (25:19, 17:25, 23:25, 25:22, 7:15)
7 2014-10-17 TS Volley Rybnik - VK Ostrava 3:1 (25:20, 25:19, 13:25, 25:23)
8 2014-10-31 KS AZS Rafako Racibórz - SK JSW KOKS Radlin 1:3 (25:19, 16:25, 20:25, 25:27)
9 2014-10-17 SiKReT Gliwice - SMUKS Orzesze 3:1 (25:23, 25:16, 17:25, 25:16)
10 2014-10-24 VK Ostrava - SMUKS Orzesze 3:0 (25:14, 25:22, 25:19)
11 2014-10-24 SK JSW KOKS Radlin - SiKReT Gliwice 3:1 (27:25, 25:22, 23:25, 25:20)
12 2014-10-24 TS Volley Rybnik - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:12, 25:7, 25:17)
13 2014-11-07 KS AZS Rafako Racibórz - VK Ostrava 0:3 (13:25, 19:25, 16:25)
14 2014-11-07 SiKReT Gliwice - TS Volley Rybnik 1:3 (26:24, 19:25, 15:25, 14:25)
15 2014-11-07 SMUKS Orzesze - SK JSW KOKS Radlin 3:1 (25:22, 22:25, 25:22, 25:17)
16 2014-11-14 VK Ostrava - SK JSW KOKS Radlin 3:0 (25:15, 25:23, 25:9)
17 2014-11-14 SMUKS Orzesze - TS Volley Rybnik 0:3 (22:25, 24:26, 22:25)
18 2014-11-14 SiKReT Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:21, 25:23, 25:21)
19 2014-11-10 SiKReT Gliwice - VK Ostrava 0:3 (16:25, 8:25, 17:25)
20 2014-11-21 KS AZS Rafako Racibórz - SMUKS Orzesze 2:3 (20:25, 24:26, 25:21, 25:22, 7:15)
21 2014-11-21 TS Volley Rybnik - SK JSW KOKS Radlin 3:1 (25:13, 25:18, 21:25, 25:19)
22 2014-11-28 VK Ostrava - TS Volley Rybnik 3:1 (17:25, 25:13, 25:23, 25:18)
23 2014-11-28 SK JSW KOKS Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:22, 25:15, 25:17)
24 2014-11-28 SMUKS Orzesze - SiKReT Gliwice 3:0 (25:18, 25:19, 25:22)
25 2014-12-05 SMUKS Orzesze - VK Ostrava 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)
26 2014-12-05 SiKReT Gliwice - SK JSW KOKS Radlin 1:3 (22:25, 20:25, 25:8, 25:27)
27 2014-12-05 KS AZS Rafako Racibórz - TS Volley Rybnik 0:3 (22:25, 17:25, 23:25)
28 2014-12-12 VK Ostrava - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:14, 25:8, 25:17)
29 2014-12-12 TS Volley Rybnik - SiKReT Gliwice 3:0 (25:16, 25:16, 25:19)
30 2014-12-12 SK JSW KOKS Radlin - SMUKS Orzesze 0:3 (20:25, 20:25, 23:25)

 

 

Młodzicy

 

Finał Mistrzostw Polski - Tarnowo Podgórne

 

Klasyfikacja końcowa:

 

Miejsce Drużyna            
1 Jastrzębski Węgiel            
2 Trefl Gdańsk            
3 SK JSW KOKS Radlin                   
4 UMKS MOS Wola Warszawa                
5 MMKS Maraton Świnoujście            
6 BKS Chemik Bydgoszcz            
7 MKS Piast Krotoszyn            
8 MKS MDK Warszawa            
               
               

 

FINAŁ  03.05.2015

Trefl Gdańsk Jastrzębski Węgiel 1:2 (17:25, 25:23, 14:16)

 

o miejsca 3-4  03.05.2015

SK JSW KOKS Radlin UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 (30:28, 25:21, 0:0)

 

o miejsca 5-6  02.05.2015

BKS Chemik Bydgoszcz MMKS Maraton Świnoujście 0:2 (22:25, 15:25, 0:0)

 

o miejsca 7-8  02.05.2015

MKS MDK Warszawa MKS Piast Krotoszyn 1:2 (19:25, 28:26, 14:16)

 

o miejsca 1-4  02.05.2015

Trefl Gdańsk SK JSW KOKS Radlin 2:0 (25:19, 25:19, 0:0)
UMKS MOS Wola Warszawa Jastrzębski Węgiel 0:2 (19:25, 12:25, 0:0)

 

 

Grupa A

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Trefl Gdańsk 3 6 6 1 158 127
2 Jastrzębski Węgiel 3 5 4 2 136 114
3 BKS Chemik Bydgoszcz 3 4 2 4 128 142
4 MKS MDK Warszawa 3 3 1 6 119 158

 

1 2015-05-01 BKS Chemik Bydgoszcz   - MKS MDK Warszawa 2:0 (25:18, 25:22, 0:0)
2 2015-05-01 Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)
3 2015-05-01 MKS MDK Warszawa - Trefl Gdańsk 1:2 (18:25, 25:18, 12:15)
4

2015-05-01

BKS Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 0:2 (15:25, 25:27, 0:0)
5 2015-05-02 Jastrzębski Węgiel - MKS MDK Warszawa 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
6 2015-05-02 Trefl Gdańsk - BKS Chemik Bydgoszcz   2:0 (25:20, 25:18, 0:0)
           

 

 

Grupa B

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UMKS MOS Wola Warszawa 3 6 6 0 150 101
2 SK JSW KOKS Radlin 3 5 4 2 128 128
3 MMKS Maraton Świnoujście 3 4 2 4 127 138
4 MKS Piast Krotoszyn 3 3 0 6 112 150

 

1 2015-05-01 UMKS MOS Wola Warszawa - SK JSW KOKS Radlin 2:0 (25:19, 25:9, 0:0)
2 2015-05-01 MKS Piast Krotoszyn - MMKS Maraton Świnoujście 0:2 (17:25, 21:25, 0:0)
3 2015-05-01 SK JSW KOKS Radlin - MMKS Maraton Świnoujście 2:0 (25:21, 25:15, 0:0)
4 2015-05-01 UMKS MOS Wola Warszawa - MKS Piast Krotoszyn 2:0 (25:21, 25:11, 0:0)
5 2015-05-02 MKS Piast Krotoszyn - SK JSW KOKS Radlin 0:2 (22:25, 20:25, 0:0)
6 2015-05-02 MMKS Maraton Świnoujście - UMKS MOS Wola Warszawa 0:2 (19:25, 22:25, 0:0)

 

 

 

 

1/2 finału Mistrzostw Polski - Gdańsk

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Trefl Gdańsk 3 5 5 3 162 151
2 SK JSW KOKS Radlin 3 5 5 3 157 159
3 Metro Warszawa 3 5 5 4 190 176
4 MMKS Kędzierzyn-Koźle 3 3 1 6 144 167

 

1 2015-04-18 Trefl Gdańsk - SK JSW KOKS Radlin 2:1 (18:25, 25:13, 15:7)
2 2015-04-18 MMKS Kędzierzyn-Koźle  - Metro Warszawa 1:2 (25:20, 29:31, 7:15)
3 2015-04-18 SK JSW KOKS Radlin - Metro Warszawa 2:1 (25:23, 22:25, 15:13)
4 2015-04-18 Trefl Gdańsk - MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:0 (26:24, 25:19, 0:0)
5 2015-04-19 MMKS Kędzierzyn-Koźle - SK JSW KOKS Radlin 0:2 (19:25, 21:25, 0:0)
6 2015-04-19 Metro Warszawa - Trefl Gdańsk 2:1 (23:25, 25:21, 15:7)
           
           
           
           
           
           

 

1/4 finału Mistrzostw Polski - Nysa

 

podgrupa A

20.03.2015
Piast Krotoszyn UKS Strzelce Opolskie 2:0 25:18, 25:18, :
UKS Strzelce Opolskie Victoria Wałbrzych 0:2 -:-, -:-, -:-
21.03.2015
Piast Krotoszyn Victoria Wałbrzych 2:0 25:11, 25:16, :

 

podgrupa B

20.03.2015
AZS PWSZ Nysa Skra Bełchatów 2:0 -:-, -:-, -:-
Skra Bełchatów SK JSW KOKS Radlin 0:2 -:-, -:-, -:-
21.03.2015
AZS PWSZ Nysa SK JSW KOKS Radlin 1:2 -:-, -:-, -:-

 

finały

21.03.2015
Piast Krotoszyn AZS PWSZ Nysa -:- -:-, -:-, -:-
SK JSW KOKS Radlin Victoria Wałbrzych 2:0 -:-, -:-, -:-
22.03.2015
Victoria Wałbrzych AZS PWSZ Nysa -:- -:-, -:-, -:-
Piast Krotoszyn SK JSW KOKS Radlin 2:0 -:-, -:-, -:-

 

o miejsca 5-6

21.03.2015
UKS Strzelce Opolskie Skra Bełchatów -:- -:-, -:-, -:-

 

 

 

 

Etap IV - Finał

 

Grupa 25

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Jastrzębski Węgiel 6 12 12 2 331 281
2 SK JSW KOKS Radlin 6 9 7 9 339 336
3 MKS Banimex Będzin 6 8 7 8 313 326
4 AZS 2020 Częstochowa 6 7 3 10 267 307

 

 

1 2015-02-13 AZS 2020 Częstochowa - MKS Banimex Będzin 0:2 (14:25, 27:29, 0:0) 
2 2015-02-13 MKS Banimex Będzin - SK JSW KOKS Radlin 1:2 (12:25, 30:28, 20:22)
3 2015-02-13 SK JSW KOKS Radlin - AZS 2020 Częstochowa 2:1 (21:25, 25:19, 15;11)
4 2015-03-07 SK JSW KOKS Radlin - Jastrzębski Węgiel 0:2 (20:25, 21:25, 0:0)
5 2015-03-07 Jastrzębski Węgiel - MKS Banimex Będzin 2:0 (25:19, 25:19, 0:0)
6 2015-03-07 MKS Banimex Będzin - SK JSW KOKS Radlin 1:2 (15:25, 25:19,13:15)
7 2015-02-21 MKS Banimex Będzin - AZS 2020 Częstochowa 2:0 (25:19, 25:19, 0:0)
8 2015-02-21 AZS 2020 Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:2 (25:27, 22:25, 0:0)
9 2015-02-21 Jastrzębski Węgiel - MKS Banimex Będzin 2:1 (25:20, 23:25, 15:11)
10 2015-02-28 Jastrzębski Węgiel - SK JSW KOKS Radlin 2:1 (25:22, 26:28, 15:13)
11 2015-02-28 SK JSW KOKS Radlin - AZS 2020 Częstochowa 0:2 (17:25, 23:25, 0:0)
12 2015-02-28 AZS 2020 Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:2 (19:25, 17:25, 0:0)

 

Etap III

 

Grupa 18

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK JSW KOKS Radlin 6 12 12 2 321 230
2 MKS Banimex Będzin 6 10 9 4 287 262
3 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 6 8 5 10 283 312
4 AZS 2020 Częstochowa 2 6 5 2 14 243 330

 

1 2015-01-17 SK JSW KOKS Radlin - AZS 2020 Częstochowa 2 2:0 (25:22, 25:20, 0:0)
2 2015-01-17 AZS 2020 Częstochowa 2 - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (25:23, 14:25, 4;15)
3 2015-01-17 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK JSW KOKS Radlin 0:2 (11:25, 18:25, 0:0)
4 2014-12-20 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MKS Banimex Będzin 0:2 (23:25, 20:25, 0:0)
5 2014-12-20 MKS Banimex Będzin - AZS 2020 Częstochowa 2 2:0 (25:23, 25:14, 0:0)
6 2014-12-20 AZS 2020 Częstochowa 2 - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (19:25, 29:27, 13:15)
7 2015-01-10 AZS 2020 Częstochowa 2 - SK JSW KOKS Radlin 0:2 (14:25, 12:25, 0:0)
8 2015-01-10 SK JSW KOKS Radlin - MKS Banimex Będzin 2:1 (23:25, 25:17, 15:8)
9 2015-01-10 MKS Banimex Będzin - AZS 2020 Częstochowa 2 2:0 (25:21, 25:13, 0:0)
10 2015-01-24 MKS Banimex Będzin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (25:21, 25:14, 0:0)
11 2015-01-24 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK JSW KOKS Radlin 1:2 (13:25, 25:18, 8:15)
12 2015-01-24 SK JSW KOKS Radlin - MKS Banimex Będzin 2:0 (25:20, 25:17, 0:0)

 

Etap II

 

Grupa 12

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK JSW KOKS Radlin  6 11 11 3 317 253
2 MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice 6 10 8 5 302 262
3 KS AZS Rafako Racibórz  6 9 8 7 313 273
4 MOSM Tychy  6 6 0 12 156 300

 

1 2014-11-15 MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice - MOSM Tychy 2:0 (25:7, 25:11, 0:0)
2 2014-11-15 MOSM Tychy - SK JSW KOKS Radlin 0:2 (11:25, 6:25, 0:0)
3 2014-11-15 SK JSW KOKS Radlin - MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice 1:2 (26:24, 22:25, 9:15)
4 2014-11-22 SK JSW KOKS Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)
5 2014-11-22 KS AZS Rafako Racibórz - MOSM Tychy

2:0 (25:8, 25:19, 0:0)

6 2014-11-22 MOSM Tychy - SK JSW KOKS Radlin 0:2 (11:25, 13:25, 0:0)
7 2014-11-29 MOSM Tychy - MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice 0:2 (11:25, 17:25, 0:0)
8 2014-11-29 MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 1:2 (18:25, 25:20, 13:15)
9 2014-11-29 KS AZS Rafako Racibórz - MOSM Tychy 2:0 (25:20, 25:22, 0:0)
10 2014-12-06 KS AZS Rafako Racibórz - SK JSW KOKS Radlin 0:2 (23:25, 23:25, 0:0)
11 2014-12-06 SK JSW KOKS Radlin - MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice 2:1 (25:18, 20:25, 15:13)
12 2014-12-06 MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 0:2 (18:25, 19:25, 0:0)

 

Etap I

 

Grupa 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK JSW KOKS Radlin 6 12 12 0 300 142
2 SMUKS Orzesze 6 8 5 8 232 280
3 KS AZS Rafako Racibórz 2 6 7 2 11 197 307

 

1 2014-10-11 SK JSW KOKS Radlin - SMUKS Orzesze 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
2 2014-10-11 SMUKS Orzesze - KS AZS Rafako Racibórz 2 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
3 2014-10-11 KS AZS Rafako Racibórz 2 - SK JSW KOKS Radlin 0:2 (8:25, 11:25, 0:0)
4 2014-10-18 KS AZS Rafako Racibórz 2 - SK JSW KOKS Radlin 0:2 (7:25,13:25, 0:0)
5 2014-10-18 SK JSW KOKS Radlin - SMUKS Orzesze 2:0 (25:8, 25:15, 0:0)
6 2014-10-18 SMUKS Orzesze - KS AZS Rafako Racibórz 2 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
7 2014-10-25 SMUKS Orzesze - KS AZS Rafako Racibórz 2 1:2 (22:25, 26:24, 9:15)
8 2014-10-25 KS AZS Rafako Racibórz 2 - SK JSW KOKS Radlin 0:2 (8:25, 20:25, 0:0)
9 2014-10-25 SK JSW KOKS Radlin - SMUKS Orzesze 2:0 (25:13, 25:12, 0:0)

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : BANK ZACHODNI WBK S.A.
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Rozgrywki - Sezon 2014/2015