28 listopada 2016

Archiwum

III Liga

 

Turniej półfinałowy o wejście do II ligi

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

LKS KŁOS Olkusz

3

6

9

3

284

249

2

SK Górnik Radlin

3

5

8

4

277

245

3

LKS Głogovia Głogów Małopolski

3

4

5

7

273

270

4

LMKS Piast Gorzów Śląski

3

3

1

9

177

247

 

1

2014-04-11

LKS Kłos Olkusz

-

SK Górnik Radlin

3:2 (25:27, 25:20, 17:25, 25:20, 15:12)

2

2014-04-11

Głogovia Głogów Małopolski

-

LMKS Piast Gorzów Śląski

3:1 (22:25, 25:13, 25:16, 25:16)

3

2014-04-12

SK Górnik Radlin

-

LMKS Piast Gorzów Śląski

3:0 (25:18, 25:20, 25:19)

4

2014-04-12

LKS Kłos Olkusz

-

Głogovia Głogów Małopolski

3:1 (26:24, 26:28, 25:20, 25:23)

5

2014-04-13

Głogovia Głogów Małopolski

-

SK Górnik Radlin

1:3 (22:25, 25:23, 16:25, 18:25)

6

2014-04-13

LMKS Piast Gorzów Śląski

-

LKS Kłos Olkusz

0:3 (15:25, 15:25, 20:25)

 

Etap 3

 

Grupa 6

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

3

6

9

0

227

173

2

MKS Banimex Będzin 2

3

4

4

6

225

239

3

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

3

4

3

6

195

220

4

SK Górnik Radlin

3

4

3

7

223

239

 

1

2014-03-07

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

-

MKS Banimex Będzin 2

3:0 (25:19, 25:18, 25:13)

2

2014-03-07

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:23, 25:22, 25:22)

3

2014-03-08

MKS Banimex Będzin 2

-

SK Górnik Radlin

1:3 (22:25, 18:25, 25:21, 22:25)

4

2014-03-08

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

-

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

3:0 (25:19, 25:13, 25:21)

5

2014-03-09

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

-

MKS Banimex Będzin 2

0:3 (19:25, 23:25, 26:28)

6

2014-03-09

SK Górnik Radlin

-

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

0:3 (21:25, 25:27, 14:25)

 

Grupa 7

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

3

5

7

4

256

244

2

SK Górnik Radlin

3

5

8

5

293

274

3

MKS Banimex Będzin 2

3

5

7

6

284

281

4

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

3

3

2

9

231

265

 

1

2014-03-14

SK Górnik Radlin

-

MKS Banimex Będzin 2

2:3 (25:20, 24:26, 25:20, 19:25, 10:15)

2

2014-03-14

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

-

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

0:3 (23:25, 18:25, 24:26)

3

2014-03-15

MKS Banimex Będzin 2

-

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

1:3 (21:25, 18:25, 25:18, 19:25)

4

2014-03-15

SK Górnik Radlin

-

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

3:1 (25:19, 19:25, 25:17, 25:20)

5

2014-03-16

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

-

MKS Banimex Będzin 2

1:3 (25:20, 16:25, 23:25, 21:25)

6

2014-03-16

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

-

SK Górnik Radlin

1:3 (22:25, 25:21, 18:25, 22:25)

 

Etap 2

 

Grupa 4

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

6

18

18

2

493

407

2

MKS Banimex Będzin 2

6

10

12

11

531

520

3

MUKS Michałkowice

6

5

10

16

567

603

4

UKS PIK Katowice

6

3

6

17

484

545

 

1

2014-01-11

SK Górnik Radlin

-

MUKS Michałkowice

3:1 (25:21, 22:25, 25:19, 25:22)

2

2014-01-11

MKS Banimex Będzin 2

-

UKS PIK Katowice

3:0 (25:17, 25:22, 25:21)

3

2014-01-18

MUKS Michałkowice

-

UKS PIK Katowice

3:2 (26:28, 19:25, 25:22, 25:19, 15:9)

4

2014-01-18

SK Górnik Radlin

-

MKS Banimex Będzin 2

3:0 (25:16, 25:17, 25:16)

5

2014-01-25

MKS Banimex Będzin 2

-

MUKS Michałkowice

2:3 (24:26, 25:21, 25:18, 20:25, 14:16)

6

2014-01-25

UKS PIK Katowice

-

SK Górnik Radlin

0:3 (19:25, 21:25, 22:25)

7

2014-02-01

MUKS Michałkowice

-

SK Górnik Radlin

0:3 (23:25, 17:25, 21:25)

8

2014-02-01

UKS PIK Katowice

-

MKS Banimex Będzin 2

1:3 (18:25, 25:23, 18:25, 27:29)

9

2014-02-08

UKS PIK Katowice

-

MUKS Michałkowice

3:2 (23:25, 22:25, 26:24, 25:21, 15:12)

10

2014-02-08

MKS Banimex Będzin 2

-

SK Górnik Radlin

1:3 (22:25, 21:25, 25:20, 20:25)

11

2014-02-22

MUKS Michałkowice

-

MKS Banimex Będzin 2

1:3 (36:34, 23:25, 20:25, 17:25)

12

2014-02-15

SK Górnik Radlin

-

UKS PIK Katowice

3:0 (25:21, 26:24, 25:15)

 

 

Etap 1

 

Grupa 2

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

14

38

41

14

1320

1083

2

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

14

34

39

17

1322

1180

3

UKS PIK Katowice

14

29

36

20

1254

1180

4

UKS Trójka Mikołów

14

20

29

28

1296

1247

5

KS "Unia" Bieruń Stary

14

19

25

30

1107

1220

6

UKS Metalik Radziechowy

14

17

24

31

1168

1235

7

MCKiS Jaworzno 2

14

8

12

36

973

1056

8

GLKS Wilkowice

14

3

11

41

1009

1248

 

1

2013-09-21

KS "Unia" Bieruń Stary

-

GLKS Wilkowice

3:0 (25:15, 25:18, 25:22)

2

2013-09-21

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

-

UKS Metalik Radziechowy

3:0 (25:18, 25:20, 25:19)

3

2013-10-27

MCKiS Jaworzno 2

-

SK Górnik Radlin

0:3 (14:25, 17:25, 18:25)

4

2013-10-20

UKS PIK Katowice

-

UKS Trójka Mikołów

3:1 (23:25, 27:25, 25:20, 25:22)

5

2013-09-28

GLKS Wilkowice

-

UKS Trójka Mikołów

2:3 (25:23, 19:25, 25:22, 18:25, 9:15)

6

2013-09-28

SK Górnik Radlin

-

UKS PIK Katowice

3:1 (21:25, 25:21, 25:10, 25:23)

7

2013-09-28

UKS Metalik Radziechowy

-

MCKiS Jaworzno 2

3:2 (25:17, 22:25, 18:25, 25:23, 15:12)

8

2013-09-28

KS "Unia" Bieruń Stary

-

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

3:2 (25:18, 24:26, 20:25, 25:13, 15:11)

9

2013-10-05

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

-

GLKS Wilkowice

3:0 (25:12, 25:14, 25:19)

10

2013-10-05

MCKiS Jaworzno 2

-

KS "Unia" Bieruń Stary

1:3 (23:25, 23:25, 25:23, 18:25)

11

2013-10-05

UKS PIK Katowice

-

UKS Metalik Radziechowy

3:0 (25:17, 25:18, 25:22)

12

2013-10-05

UKS Trójka Mikołów

-

SK Górnik Radlin

1:3 (23:25, 22:25, 25:19, 23:25)

13

2013-10-04

GLKS Wilkowice

-

SK Górnik Radlin

1:3 (19:25, 28:26, 13:25, 17:25)

14

2013-10-06

UKS Metalik Radziechowy

-

UKS Trójka Mikołów

0:3 (17:25, 18:25, 20:25)

15

2013-10-06

KS "Unia" Bieruń Stary

-

UKS PIK Katowice

2:3 (21:25, 25:23, 25:19, 16:25, 13:15)

16

2013-10-06

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

-

MCKiS Jaworzno 2

3:0 (25:20, 25:20, 25:14)

17

2013-11-17

MCKiS Jaworzno 2

-

GLKS Wilkowice

3:0 (25:22, 25:16, 25:19)

18

2013-10-12

UKS PIK Katowice

-

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

1:3 (25:15, 10:25, 20:25, 22:25)

19

2013-10-12

KS "Unia" Bieruń Stary

-

UKS Trójka Mikołów

3:2 (22:25, 17:25, 25:23, 25:15, 15:13)

20

2013-11-03

SK Górnik Radlin

-

UKS Metalik Radziechowy

3:1 (23:25, 25:22, 25:15, 25:14)

21

2013-10-19

GLKS Wilkowice

-

UKS Metalik Radziechowy

1:3 (22:25, 26:24, 21:25, 22:25)

22

2013-10-19

KS "Unia" Bieruń Stary

-

SK Górnik Radlin

3:2 (18:25, 21:25, 28:26, 25:23, 15:11)

23

2013-10-17

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

-

UKS Trójka Mikołów

3:1 (18:25, 29:27, 25:21, 25:21)

24

2013-10-19

MCKiS Jaworzno 2

-

UKS PIK Katowice

0:3 (23:25, 23:25, 21:25)

25

2013-10-26

UKS PIK Katowice

-

GLKS Wilkowice

3:0 (25:16, 25:16, 25:18)

26

2013-11-10

UKS Trójka Mikołów

-

MCKiS Jaworzno 2

3:0 (25:18, 25:14, 25:23)

27

2013-10-26

SK Górnik Radlin

-

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

3:1 (25:22, 32:34, 25:22, 25:18)

28

2013-10-26

UKS Metalik Radziechowy

-

KS "Unia" Bieruń Stary

3:1 (25:18, 25:11, 18:25, 25:15)

29

2013-11-26

GLKS Wilkowice

-

KS "Unia" Bieruń Stary

0:3 (19:25, 25:27, 20:25)

30

2013-11-09

UKS Metalik Radziechowy

-

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

1:3 (23:25, 25:23, 22:25, 19:25)

31

2013-11-09

SK Górnik Radlin

-

MCKiS Jaworzno 2

3:0 (25:18, 25:12, 25:12)

32

2013-11-09

UKS Trójka Mikołów

-

UKS PIK Katowice

2:3 (25:23, 23:25, 25:23, 22:25, 11:15)

33

2013-11-16

UKS Trójka Mikołów

-

GLKS Wilkowice

3:1 (25:18, 24:26, 27:25, 25:20)

34

2013-11-29

UKS PIK Katowice

-

SK Górnik Radlin

2:3 (25:20, 25:23, 21:25, 20:25, 7:15)

35

2013-11-16

MCKiS Jaworzno 2

-

UKS Metalik Radziechowy

0:3 (21:25, 23:25, 20:25)

36

2013-11-16

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

-

KS "Unia" Bieruń Stary

2:3 (23:25, 25:21, 27:25, 17:25, 8:15)

37

2013-11-23

GLKS Wilkowice

-

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

1:3 (25:22, 26:28, 21:25, 20:25)

38

2013-12-23

KS "Unia" Bieruń Stary

-

MCKiS Jaworzno 2

0:3 (0:25, 0:25, 0:25)

39

2013-11-23

UKS Metalik Radziechowy

-

UKS PIK Katowice

2:3 (25:20, 25:20, 17:25, 19:25, 11:15)

40

2013-11-23

SK Górnik Radlin

-

UKS Trójka Mikołów

3:1 (25:20, 21:25, 25:14, 25:17)

41

2013-11-30

SK Górnik Radlin

-

GLKS Wilkowice

3:0 (25:15, 25:9, 25:19)

42

2013-11-30

UKS Trójka Mikołów

-

UKS Metalik Radziechowy

2:3 (23:25, 25:17, 25:21, 29:31, 8:15)

43

2013-11-24

UKS PIK Katowice

-

KS "Unia" Bieruń Stary

3:1 (25:20, 21:25, 25:14, 25:17)

44

2013-11-30

MCKiS Jaworzno 2

-

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

0:3 (19:25, 23:25, 19:25)

45

2013-12-07

GLKS Wilkowice

-

MCKiS Jaworzno 2

3:2 (20:25, 25:18, 14:25, 25:17, 15:5)

46

2013-12-07

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

-

UKS PIK Katowice

3:2 (21:25, 25:23, 25:16, 26:28, 15:12)

47

2013-12-07

UKS Trójka Mikołów

-

KS "Unia" Bieruń Stary

3:0 (25:16, 25:22, 25:23)

48

2013-12-07

UKS Metalik Radziechowy

-

SK Górnik Radlin

1:3 (19:25, 19:25, 25:19, 15:25)

49

2013-12-14

UKS Metalik Radziechowy

-

GLKS Wilkowice

3:1 (22:25, 25:21, 25:18, 25:16)

50

2013-12-14

SK Górnik Radlin

-

KS "Unia" Bieruń Stary

3:0 (25:20, 25:14, 25:23)

51

2013-12-08

UKS Trójka Mikołów

-

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

1:3 (24:26, 25:21, 20:25, 22:25)

52

2013-12-14

UKS PIK Katowice

-

MCKiS Jaworzno 2

3:0 (25:22, 25:23, 25:22)

53

2013-12-21

GLKS Wilkowice

-

UKS PIK Katowice

1:3 (14:25, 21:25, 25:23, 11:25)

54

2013-12-21

MCKiS Jaworzno 2

-

UKS Trójka Mikołów

1:3 (22:25, 25:22, 19:25, 17:25)

55

2013-12-18

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

-

SK Górnik Radlin

2:3 (19:25, 25:19, 21:25, 34:32, 13:15)

56

2013-12-21

KS "Unia" Bieruń Stary

-

UKS Metalik Radziechowy

3:1 (25:18, 24:26, 25:17, 25:20)

 

 

Juniorzy

 

Etap 2

 

Grupa 5

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

3

6

6

3

219

193

2

KS AZS Rafako Racibórz

4

5

7

8

336

343

3

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

3

4

5

7

255

274

 

 

2013-12-11

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

-

pauzuje

0:0

1

2013-02-10

KS AZS Rafako Racibórz

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:21, 25:21, 29:27)

 

2013-12-18

pauzuje

-

SK Górnik Radlin

0:0

2

2013-12-18

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

-

KS AZS Rafako Racibórz

2:3 (15:25, 26:24, 25:21, 23:25, 14:16)

 

2014-01-08

KS AZS Rafako Racibórz

-

pauzuje

0:0

3

2014-01-08

SK Górnik Radlin

-

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

3:0 (25:16, 25:20, 25:20)

 

2014-01-15

pauzuje

-

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

0:0

4

2014-01-15

SK Górnik Radlin

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:0 (25:20, 25:21, 25:17)

 

2014-02-05

SK Górnik Radlin

-

pauzuje

0:0

5

2014-02-05

KS AZS Rafako Racibórz

-

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

1:3 (25:21, 18:25, 22:25, 23:25)

 

2014-02-12

pauzuje

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:0

6

2014-02-12

MKS-MOS Płomień Sosnowiec

-

SK Górnik Radlin

0:0

 

 

Etap 1

 

Grupa 2

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Jastrzębski Węgiel 2

14

39

42

11

1261

971

2

TS Volley Rybnik

14

28

33

14

1096

980

3

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

14

27

29

19

1103

1023

4

Jastrzębski Węgiel 3

14

27

31

22

1214

1123

5

MOSM Tychy

14

21

28

28

1225

1237

6

KS AZS Rafako Racibórz

14

14

21

33

1149

1208

7

SK Górnik Radlin

14

9

16

33

1018

1130

8

MKS Żywiec

14

0

2

42

703

1097

 

1

2013-09-18

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:0 (25:22, 25:21, 25:14)

2

2013-10-07

Jastrzębski Węgiel 2

-

Jastrzębski Węgiel 3

3:2 (25:21, 25:12, 23:25, 21:25, 15:10)

3

2013-09-18

TS Volley Rybnik

-

MKS Żywiec

3:0 (25:6, 25:20, 25:13)

4

2013-09-18

MOSM Tychy

-

SK Górnik Radlin

3:1 (25:27, 25:21, 25:21, 25:15)

5

2013-09-25

KS AZS Rafako Racibórz

-

SK Górnik Radlin

2:3 (25:21, 25:22, 22:25, 20:25, 9:15)

6

2013-09-25

MKS Żywiec

-

MOSM Tychy

0:3 (14:25, 20:25, 17:25)

7

2013-09-25

Jastrzębski Węgiel 3

-

TS Volley Rybnik

0:3 (23:25, 20:25, 23:25)

8

2013-09-25

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

-

Jastrzębski Węgiel 2

1:3 (17:25, 17:25, 25:23, 22:25)

9

2013-09-30

Jastrzębski Węgiel 2

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:1 (16:25, 25:17, 25:22, 25:17)

10

2013-09-30

TS Volley Rybnik

-

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

3:1 (22:25, 26:24, 25:13, 25:19)

11

2013-09-30

Jastrzębski Węgiel 3

-

MOSM Tychy

2:3 (25:22, 13:25, 28:30, 25:23, 16:18)

12

2013-09-30

SK Górnik Radlin

-

MKS Żywiec

3:0 (25:17, 25:14, 25:10)

13

2013-10-02

KS AZS Rafako Racibórz

-

MKS Żywiec

3:0 (25:17, 25:17, 25:15)

14

2013-10-28

Jastrzębski Węgiel 3

-

SK Górnik Radlin

3:1 (25:18, 25:18, 19:25, 25:20)

15

2013-10-02

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

-

MOSM Tychy

3:1 (21:25, 25:19, 25:14, 25:15)

16

2013-11-13

TS Volley Rybnik

-

Jastrzębski Węgiel 2

1:3 (16:25, 22:25, 31:29, 16:25)

17

2013-10-09

TS Volley Rybnik

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:0 (30:28, 25:20, 25:19)

18

2013-10-09

Jastrzębski Węgiel 2

-

MOSM Tychy

3:0 (25:12, 25:20, 25:18)

19

2013-10-09

SK Górnik Radlin

-

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

1:3 (23:25, 22:25, 25:22, 21:25)

20

2013-10-09

MKS Żywiec

-

Jastrzębski Węgiel 3

0:3 (20:25, 19:25, 15:25)

21

2013-10-16

KS AZS Rafako Racibórz

-

Jastrzębski Węgiel 3

0:3 (13:25, 23:25, 18:25)

22

2013-10-16

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

-

MKS Żywiec

3:0 (25:13, 25:14, 25:13)

23

2013-10-16

Jastrzębski Węgiel 2

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:16, 25:21, 25:19)

24

2013-10-28

MOSM Tychy

-

TS Volley Rybnik

0:3 (22:25, 17:25, 21:25)

25

2013-10-21

KS AZS Rafako Racibórz

-

MOSM Tychy

3:2 (20:25, 25:18, 25:22, 27:29, 15:11)

26

2013-10-21

SK Górnik Radlin

-

TS Volley Rybnik

0:3 (20:25, 17:25, 30:32)

27

2013-12-04

Jastrzębski Węgiel 2

-

MKS Żywiec

3:0 (25:18, 25:10, 25:10)

28

2013-10-21

Jastrzębski Węgiel 3

-

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

3:0 (28:26, 25:18, 25:18)

29

2013-10-23

KS AZS Rafako Racibórz

-

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

0:3 (23:25, 23:25, 21:25)

30

2013-10-23

Jastrzębski Węgiel 3

-

Jastrzębski Węgiel 2

2:3 (18:25, 19:25, 25:18, 25:23, 13:15)

31

2013-10-23

MKS Żywiec

-

TS Volley Rybnik

0:3 (22:25, 10:25, 15:25)

32

2013-11-18

SK Górnik Radlin

-

MOSM Tychy

2:3 (25:18, 25:20, 21:25, 15:25, 13:15)

33

2013-10-30

SK Górnik Radlin

-

KS AZS Rafako Racibórz

1:3 (25:21, 21:25, 22:25, 19:25)

34

2013-10-30

MOSM Tychy

-

MKS Żywiec

3:0 (25:16, 25:15, 25:13)

35

2013-10-30

TS Volley Rybnik

-

Jastrzębski Węgiel 3

3:0 (28:26, 25:22, 25:20)

36

2013-10-29

Jastrzębski Węgiel 2

-

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

3:0 (25:13, 25:23, 25:18)

37

2013-11-06

KS AZS Rafako Racibórz

-

Jastrzębski Węgiel 2

2:3 (15:25, 25:23, 23:25, 25:21, 11:15)

38

2013-11-06

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

-

TS Volley Rybnik

3:1 (25:18, 25:10, 21:25, 25:16)

39

2013-11-25

MOSM Tychy

-

Jastrzębski Węgiel 3

3:1 (22:25, 25:23, 25:21, 25:18)

40

2013-11-06

MKS Żywiec

-

SK Górnik Radlin

1:3 (20:25, 21:25, 25:21, 23:25)

41

2013-11-13

MKS Żywiec

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:3 (10:25, 22:25, 15:25)

42

2013-11-13

SK Górnik Radlin

-

Jastrzębski Węgiel 3

1:3 (18:25, 18:25, 29:27, 22:25)

43

2013-11-13

MOSM Tychy

-

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

1:3 (32:30, 18:25, 22:25, 18:25)

44

2013-10-14

Jastrzębski Węgiel 2

-

TS Volley Rybnik

3:1 (21:25, 25:22, 25:20, 25:21)

45

2013-11-20

KS AZS Rafako Racibórz

-

TS Volley Rybnik

2:3 (19:25, 25:22, 25:19, 12:25, 12:15)

46

2013-11-20

MOSM Tychy

-

Jastrzębski Węgiel 2

1:3 (25:23, 18:25, 17:25, 18:25)

47

2013-11-20

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:14, 25:11, 25:20)

48

2013-11-20

Jastrzębski Węgiel 3

-

MKS Żywiec

3:1 (25:16, 25:19, 23:25, 25:11)

49

2013-11-27

Jastrzębski Węgiel 3

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:0 (25:9, 25:21, 21:25, 25:23)

50

2013-11-27

MKS Żywiec

-

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

0:3 (21:25, 20:25, 26:28)

51

2013-11-27

SK Górnik Radlin

-

Jastrzębski Węgiel 2

0:3 (13:25, 13:25, 16:25)

52

2013-11-27

TS Volley Rybnik

-

MOSM Tychy

3:2 (25:17, 25:27, 25:22, 20:25, 15:5)

53

2013-12-04

MOSM Tychy

-

KS AZS Rafako Racibórz

3:1 (25:21, 29:31, 26:24, 25:18)

54

2013-12-04

TS Volley Rybnik

-

SK Górnik Radlin

3:0 ()

55

2013-12-04

Jastrzębski Węgiel 2

-

MKS Żywiec

3:0 (25:10, 25:9, 25:7)

56

2013-12-04

UKS Top Jedynka Bielsko-Biała

-

Jastrzębski Węgiel 3

0:3 (14:25, 21:25, 18:25)

 

 

Młodzicy I

 

Etap IV

 

Grupa 25

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

MCKiS Jaworzno

6

11

10

5

319

271

2

MOSM Tychy

6

10

9

5

300

279

3

SK Górnik Radlin I

6

9

7

6

285

257

4

MKS Banimex Będzin

6

6

2

12

216

313

 

1

2014-02-08

MCKiS Jaworzno

-

MKS Banimex Będzin

2:0 (25:11, 25:9, 0:0)

2

2014-02-08

MKS Banimex Będzin

-

MOSM Tychy

1:2 (20:25, 25:19, 10:15)

3

2014-02-08

MOSM Tychy

-

MCKiS Jaworzno

1:2 (26:24, 21:25, 13:15)

4

2014-02-15

MOSM Tychy

-

SK Górnik Radlin I

2:0 (25:10, 25:16, 0:0)

5

2014-02-15

SK Górnik Radlin I

-

MKS Banimex Będzin

2:0 (25:10, 25:16, 0:0)

6

2014-02-15

MKS Banimex Będzin

-

MOSM Tychy

0:2 (12:25, 16:25, 0:0)

7

2014-02-22

MKS Banimex Będzin

-

MCKiS Jaworzno

1:2 (25:13, 16:25, 9:15)

8

2014-02-22

MCKiS Jaworzno

-

SK Górnik Radlin I

2:1 (23:25, 25:17, 15:11)

9

2014-02-22

SK Górnik Radlin I

-

MKS Banimex Będzin

2:0 (25:13, 26:24, 0:0)

10

2014-03-01

SK Górnik Radlin I

-

MOSM Tychy

0:2 (20:25, 23:25, 0:0)

11

2014-03-01

MOSM Tychy

-

MCKiS Jaworzno

2:0 (25:17, 25:22, 0:0)

12

2014-03-01

MCKiS Jaworzno

-

SK Górnik Radlin I

2:0 (25:18, 25:20, 0:0)

 

 

Etap 3

 

Grupa 17

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

TS Volley Rybnik

6

11

11

2

313

231

2

Exact Systems Norwid Częstochowa

6

10

8

6

300

283

3

SK Górnik Radlin I

6

9

7

6

268

247

4

MKS Banimex Będzin

6

6

0

12

180

300

 

1

2013-11-23

Exact Systems Norwid Częstochowa

-

TS Volley Rybnik

2:1 (14:25, 25:23, 15:11)

2

2013-11-23

TS Volley Rybnik

-

MKS Banimex Będzin

2:0 (25:12, 25:22, 0:0)

3

2013-11-23

MKS Banimex Będzin

-

Exact Systems Norwid Częstochowa

0:2 (15:25, 21:25, 0:0)

4

2013-12-16

MKS Banimex Będzin

-

SK Górnik Radlin I

0:2 (14:25, 15:25, 0:0)

5

2013-12-16

SK Górnik Radlin I

-

TS Volley Rybnik

0:2 (17:25, 17:25, 0:0)

6

2013-12-16

TS Volley Rybnik

-

MKS Banimex Będzin

2:0 (25:19, 25:10, 0:0)

7

2013-12-14

TS Volley Rybnik

-

Exact Systems Norwid Częstochowa

2:0 (29:27, 25:22, 0:0)

8

2013-12-14

Exact Systems Norwid Częstochowa

-

SK Górnik Radlin I

2:1 (25:19, 25:27, 15:7)

9

2013-12-14

SK Górnik Radlin I

-

TS Volley Rybnik

0:2 (12:25, 19:25, 0:0)

10

2014-01-04

SK Górnik Radlin I

-

MKS Banimex Będzin

2:0 (25:11, 25:10, 0:0)

11

2014-01-04

MKS Banimex Będzin

-

Exact Systems Norwid Częstochowa

0:2 (8:25, 23:25, 0:0)

12

2014-01-04

Exact Systems Norwid Częstochowa

-

SK Górnik Radlin I

0:2 (17:25, 15:25, 0:0)

 

 

Etap 2

 

Grupa 12

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Jastrzębski Węgiel

6

12

12

2

327

230

2

SK Górnik Radlin I

6

10

9

4

289

241

3

KS AZS Rafako Racibórz

6

8

5

8

267

274

4

UKS COS Olimp Szczyrk

6

6

0

12

163

301

 

1

2013-10-19

UKS COS Olimp Szczyrk

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:2 (13:25, 14:25, 0:0)

2

2013-10-19

KS AZS Rafako Racibórz

-

Jastrzębski Węgiel

0:2 (21:25, 6:25, 0:0)

3

2013-10-19

Jastrzębski Węgiel

-

UKS COS Olimp Szczyrk

2:0 (25:12, 25:14, 0:0)

4

2013-10-26

Jastrzębski Węgiel

-

SK Górnik Radlin I

2:0 (29:27, 25:11, 0:0)

5

2013-10-26

SK Górnik Radlin I

-

KS AZS Rafako Racibórz

2:0 (25:17, 28:26, 0:0)

6

2013-10-26

KS AZS Rafako Racibórz

-

Jastrzębski Węgiel

1:2 (22:25, 25:21, 12:15)

7

2013-11-09

KS AZS Rafako Racibórz

-

UKS COS Olimp Szczyrk

2:0 (25:9, 26:24, 0:0)

8

2013-11-09

UKS COS Olimp Szczyrk

-

SK Górnik Radlin I

0:2 (16:25, 13:25, 0:0)

9

2013-11-09

SK Górnik Radlin I

-

KS AZS Rafako Racibórz

2:0 (25:16, 25:21, 0:0)

10

2013-11-16

SK Górnik Radlin I

-

Jastrzębski Węgiel

1:2 (25:22, 14:25, 9:15)

11

2013-11-16

Jastrzębski Węgiel

-

UKS COS Olimp Szczyrk

2:0 (25:13, 25:19, 0:0)

12

2013-11-16

UKS COS Olimp Szczyrk

-

SK Górnik Radlin I

0:2 (14:25, 2:25, 0:0)

 

 

Etap 1

 

Grupa 7

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin I

6

11

10

2

299

193

2

MOSM Tychy

6

10

8

4

273

218

3

TS Volley Rybnik 2

6

6

0

12

139

300

 

1

2013-09-28

TS Volley Rybnik 2

-

SK Górnik Radlin I

0:2 (12:25, 6:25, 0:0)

2

2013-09-28

SK Górnik Radlin I

-

MOSM Tychy

2:0 (25:11, 25:16, 0:0)

3

2013-09-28

MOSM Tychy

-

TS Volley Rybnik 2

2:0 (25:19, 25:9, 0:0)

4

2013-10-05

MOSM Tychy

-

TS Volley Rybnik 2

2:0 (25:6, 25:12, 0:0)

5

2013-10-05

TS Volley Rybnik 2

-

SK Górnik Radlin I

0:2 (14:25, 15:25, 0:0)

6

2013-10-05

SK Górnik Radlin I

-

MOSM Tychy

0:2 (24:26, 25:27, 0:0)

7

2013-10-12

SK Górnik Radlin I

-

MOSM Tychy

2:0 (25:21, 25:22, 0:0)

8

2013-10-12

MOSM Tychy

-

TS Volley Rybnik 2

2:0 (25:9, 25:14, 0:0)

9

2013-10-12

TS Volley Rybnik 2

-

SK Górnik Radlin I

0:2 (11:25, 12:25, 0:0)

 

 

Młodzicy II

 

Etap 4

Grupa 29

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety+

Sety -

pkt +

pkt -

1

MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice

6

11

11

3

371

243

2

MUKS Michałkowice

6

10

9

7

311

335

3

MCKiS Jaworzno 2

6

9

7

7

289

279

4

SK Górnik Radlin 2

6

6

2

12

260

324

 

 

1

2014-02-15

MCKiS Jaworzno 2

-

MUKS Michałkowice

0:2 (20:25, 23:25, 0:0)

2

2014-02-15

MUKS Michałkowice

-

MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice

2:1 (15:25, 27:25, 15:13)

3

2014-02-15

MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice

-

MCKiS Jaworzno 2

2:1 (25:11, 18:25, 15:8)

4

2014-02-22

MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice

-

SK Górnik Radlin 2

2:0 (25:19, 25:18, 0:0)

5

2014-02-22

SK Górnik Radlin 2

-

MUKS Michałkowice

1:2 (24:26, 28:26, 12:15)

6

2014-02-22

MUKS Michałkowice

-

MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice

0:2 (15:25, 14:25, 0:0)

7

2014-03-22

MUKS Michałkowice

-

MCKiS Jaworzno 2

1:2 (17:25, 25:20, 10:15)

8

2014-03-22

MCKiS Jaworzno 2

-

SK Górnik Radlin 2

2:0 (25:17, 26:24, 0:0)

9

2014-03-22

SK Górnik Radlin 2

-

MUKS Michałkowice

1:2 (20:25, 25:16, 10:15)

10

2014-03-15

SK Górnik Radlin 2

-

MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice

0:2 (21:25, 14:25, 0:0)

11

2014-03-15

MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice

-

MCKiS Jaworzno 2

2:0 (25:21, 25:20, 0:0)

12

2014-03-15

MCKiS Jaworzno 2

-

SK Górnik Radlin 2

2:0 (25:18, 25:10, 0:0)

 

 

Etap 3

 

Grupa 21

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

M-Volley Częstochowa

6

11

10

3

301

244

2

SiKReT Gliwice

6

10

10

4

312

258

3

SK Górnik Radlin 2

6

8

5

9

273

295

4

MUKS Michałkowice

6

7

2

11

214

303

 

1

2013-11-30

MUKS Michałkowice

-

SK Górnik Radlin 2

2:1(25:15, 12:25, 15:13)

2

2013-11-30

SK Górnik Radlin 2

-

M-Volley Częstochowa

0:2 (17:25, 22:25, 0:0)

3

2013-11-30

M-Volley Częstochowa

-

MUKS Michałkowice

2:0 (25:20, 25:11, 0:0)

4

2013-12-07

M-Volley Częstochowa

-

SiKReT Gliwice

2:1 (29:27, 20:25, 15:6)

5

2013-12-07

SiKReT Gliwice

-

SK Górnik Radlin 2

2:0 (25:20, 25:21, 0:0)

6

2013-12-07

SK Górnik Radlin 2

-

M-Volley Częstochowa

0:2 (19:25, 12:25, 0:0)

7

2013-12-14

SK Górnik Radlin 2

-

MUKS Michałkowice

2:0 (25:22, 25:17, 0:0)

8

2013-12-14

MUKS Michałkowice

-

SiKReT Gliwice

0:2 (17:25, 19:25, 0:0)

9

2013-12-14

SiKReT Gliwice

-

SK Górnik Radlin 2

1:2 (21:25, 25:19, 8:15)

10

2014-01-11

SiKReT Gliwice

-

M-Volley Częstochowa

2:0 (25:15, 25:22, 0:0)

11

2014-01-11

M-Volley Częstochowa

-

MUKS Michałkowice

2:0 (25:17, 25:18, 0:0)

12

2014-01-11

MUKS Michałkowice

-

SiKReT Gliwice

0:2 (14:25, 7:25, 0:0)

 

Etap 2

 

Grupa 16

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Jastrzębski Węgiel 2

6

12

12

0

300

167

2

SK Górnik Radlin 2

6

8

4

9

225

285

3

TS Volley Rybnik 2

6

7

3

10

216

289

 

1

2013-11-15

SK Górnik Radlin 2

-

TS Volley Rybnik 2

2:0 (25:17, 25:10, 0:0)

2

2013-11-15

TS Volley Rybnik 2

-

Jastrzębski Węgiel 2

0:2 (3:25, 20:25, 0:0)

3

2013-11-15

Jastrzębski Węgiel 2

-

SK Górnik Radlin 2

2:0 (25:19, 25:20, 0:0)

4

2013-11-26

Jastrzębski Węgiel 2

-

SK Górnik Radlin 2

2:0 (25:13, 25:16, 0:0)

5

2013-11-26

SK Górnik Radlin 2

-

TS Volley Rybnik 2

0:2 (18:25, 13:25, 0:0)

6

2013-11-26

TS Volley Rybnik 2

-

Jastrzębski Węgiel 2

0:2 (16:25, 16:25, 0:0)

7

2013-11-09

TS Volley Rybnik 2

-

Jastrzębski Węgiel 2

0:2 (12:25, 14:25, 0:0)

8

2013-11-09

Jastrzębski Węgiel 2

-

SK Górnik Radlin 2

2:0 (25:9, 25:9, 0:0)

9

2013-11-09

SK Górnik Radlin 2

-

TS Volley Rybnik 2

2:1 (25:20, 18:25, 15:13)

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : BANK ZACHODNI WBK S.A.
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Rozgrywki - Sezon 2013/2014