28 listopada 2016

Archiwum

Seniorzy

 

Etap 3

 

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 TKS "Kombud" Tychy 3 6 9 1 246 178
2 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3 5 7 4 252 240
3 MTS Winner Czechowice - Dziedzice 3 4 4 6 218 242
4 SK Górnik Radlin 3 3 0 9 179 235

 

1 2012-02-10 TKS "Kombud" Tychy - MTS Winner Czechowice Dziedzice 3:0 (25:20, 25:13, 25:18)
2 2012-02-10 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - SK Górnik Radlin 3:0 (25:20, 25:19, 25:23)
3 2012-02-12 MTS Winner Czechowice Dziedzice - SK Górnik Radlin 3:0 (28:26, 32:30, 25:13)
4 2012-02-12 TKS "Kombud" Tychy - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:1 (21:25, 25:20, 25:15, 25:19)
5 2012-02-11 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - MTS Winner Czechowice Dziedzice 3:1 (23:25, 25:18, 25:21, 25:18)
6 2012-02-11 SK Górnik Radlin - TKS "Kombud" Tychy 0:3 (17:25, 13:25, 18:25)

 

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 TKS "Kombud" Tychy 3 6 9 0 225 149
2 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3 5 6 4 227 223
3 MTS Winner Czechowice Dziedzice 3 4 3 6 193 199
4 SK Górnik Radlin 3 3 1 9 170 244

 

1 2012-02-24 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - MTS Winner Czechowice Dziedzice 3:0 (25:20, 25:20, 25:21)
2 2012-02-24 TKS "Kombud" Tychy - SK Górnik Radlin 3:0 (25:8, 25:12, 25:14)
3 2012-02-26 MTS Winner Czechowice Dziedzice - SK Górnik Radlin 3:0 (25:17, 25:22, 25:10)
4 2012-02-26 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - TKS "Kombud" Tychy 0:3 (21:25, 18:25, 19:25)
5 2012-02-25 TKS "Kombud" Tychy - MTS Winner Czechowice Dziedzice 3:0 (25:17, 25:20, 25:20)
6 2012-02-25 SK Górnik Radlin - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1:3 (22:25, 25:19, 18:25, 22:25)

 

 

Etap 2

 

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 10 24 27 10 854 752
2 TKS "Kombud" Tychy 10 21 24 14 888 783
3 SK GórnikRadlin  10 17 20 19 868 860
4 MTS Winner Czechowice Dziedzice 10 14 20 20 886 888
5 UKS Kazimierz - Płomień Sosonowiec 10 9 16 25 853 949
6 MCKiS Jaworzno 2 10 5 9 28 735 852

 

1 2011-12-03 SK Górnik Radlin - MTS Winner Czechowice Dziedzice 3:2 (19:25, 21:25, 25:19, 25:22, 15:11)
2 2011-12-03 MCKiS Jaworzno 2 - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 0:3 (15:25, 19:25, 21:25)
3 2011-12-03 UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec - TKS "Kombud" Tychy 3:2 (25:20, 25:22, 22:25, 16:25, 15:12)
4 2011-12-11 TKS "Kombud" Tychy - MTS Winner Czechowice Dziedzice 3:0 (25:19, 25:12, 25:21)
5 2011-12-11 MCKiS Jaworzno 2 - SK Górnik Radlin 1:3 (25:16, 21:25, 23:25, 25:27)
6 2011-12-10 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec 3:0 (25:17, 25:22, 25:19)
7 2011-12-17 MTS Winner Czechowice Dziedzice - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:1 (21:25, 26:24, 25:20, 25:16)
8 2011-12-18 TKS "Kombud" Tychy - MCKiS Jaworzno 2 3:0 (25:16, 25:23, 25:16)
9 2011-12-17 UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec - SK Górnik Radlin 1:3 (28:26, 21:25, 18:25, 17:25)
10 2012-01-07 MTS Winner Czechowice Dziedzice - SK Górnik Radlin 3:0 (28:26, 25:14, 25:23)
11 2012-01-07 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - MCKiS Jaworzno 2 3:0 (25:15, 25:12, 25:17)
12 2012-01-07 TKS "Kombud" Tychy - UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec 2:3 (25:20, 16:25, 25:20, 23:25, 19:21)
13 2012-01-14 MTS Winner Czechowice Dziedzice - TKS "Kombud" Tychy 1:3 (36:34, 19:25, 15:25, 22:25)
14 2012-01-13 SK Górnik Radlin - MCKiS Jaworzno 2 3:0 (25:16; 26:24; 25:18)
15 2012-01-14 UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:2 (25:22, 25:20, 17:25, 20:25, 15:13)
16 2012-01-28 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - MTS Winner Czechowice Dziedzice 1:3 (20:25, 21:25, 25:17, 18:25)
17 2012-01-28 MCKiS Jaworzno 2 - TKS "Kombud" Tychy 0:3 (19:25, 16:25, 19:25)
18 2012-01-28 SK Górnik Radlin - UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec 3:1 (25:20, 25:17, 24:26, 25:13)

 

Etap 1

 

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 TKS "Kombud" Tychy 14 36 38 12 1186 970
2 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 14 35 39 13 1224 1011
3 SK Górnik Radlin 14 24 30 25 1242 1194
4 KS Halny Węgierska Górka 14 23 31 27 1264 1267
5 AZS ATH Bielsko-Biała 14 21 30 29 1265 1260
6 TRS Siła Ustroń 14 14 18 32 1037 1150
7 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 14 9 17 37 1111 1260
8 MUKS Michałkowice 14 6 14 42 1067 1284

 

1 2011-09-16 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - TRS Siła Ustroń 3:0 (25:13, 25:18, 25:22)
2 2011-09-17 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - AZS ATH Bielsko-Biała 1:3 (25:23, 23:25, 22:25, 19:25)
3 2011-09-17 TKS "Kombud" Tychy - MUKS Michałkowice 3:0 (25:18, 25:14, 25:16)
4 2011-09-17 KS Halny Węgierska Górka - SK Górnik Radlin 3:2 (26:28, 25:19, 25:23, 19:25, 16:14)
5 2011-09-24 TRS Siła Ustroń - SK Górnik Radlin 1:3 (23:25, 27:25, 19:25, 23:25)
6 2011-09-24 TKS "Kombud" Tychy - KS Halny Węgierska Górka 3:1 (25:14, 25:19, 24:26, 25:17)
7 2011-09-24 AZS ATH Bielsko-Biała - MUKS Michałkowice 3:2 (21:25, 25:19, 25:19, 23:25, 16:14)
8 2011-10-09 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (25:17, 25:12, 26:28, 25:17)
9 2011-09-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - TRS Siła Ustroń 0:3 (18:25, 21:25, 18:25)
10 2011-09-25 MUKS Michałkowice - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 0:3 (17:25, 15:25, 13:25)
11 2011-09-25 KS Halny Węgierska Górka - AZS ATH Bielsko-Biała 2:3 (21:25, 26:24, 19:25, 25:21, 10:15)
12 2011-09-25 SK Górnik Radlin - TKS "Kombud" Tychy 3:2 (25:22, 23:25, 22:25, 29:27, 15:12)
13 2011-09-30 TRS Siła Ustroń - TKS "Kombud" Tychy 1:3 (16:25, 25:23, 22:25, 18:25)
14 2011-10-01 AZS ATH Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 0:3 (21:25, 23:25, 20:25)
15 2011-10-01 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - KS Halny Węgierska Górka 3:2 (20:25, 26:28, 25:14, 25:15, 15:10)
16 2011-10-01 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MUKS Michałkowice 3:2 (21:25, 25:17, 28:26, 18:25, 20:18)
17 2011-10-08 MUKS Michałkowice - TRS Siła Ustroń 0:3 (23:25, 6:25, 22:25)
18 2011-10-08 KS Halny Węgierska Górka - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (25:17, 33:31, 15:25, 25:14)
19 2011-10-07 SK Górnik Radlin - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 0:3 (26:28, 15:25, 21:25)
20 2011-10-08 TKS "Kombud" Tychy - AZS ATH Bielsko-Biała 3:2 (25:27, 15:25, 25:17, 25:16, 15:7)
21 2011-10-15 TRS Siła Ustroń - AZS ATH Bielsko-Biała 2:3 (25:23, 25:22, 20:25, 16:25, 13:15)
22 2011-10-15 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - TKS "Kombud" Tychy 3:0 (25:21, 25:15, 25:23)
23 2011-10-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 3:1 (25:20, 11:25, 25:23, 25:16)
24 2011-10-15 MUKS Michałkowice - KS Halny Węgierska Górka 1:3 (22:25, 20:25, 25:14, 17:25)
25 2011-10-14 KS Halny Węgierska Górka - TRS Siła Ustroń 1:3 (25:16, 24:26, 19:25, 23:25)
26 2011-10-16 SK Górnik Radlin - MUKS Michałkowice 3:2 (27:29, 21:25, 25:22, 25:22, 15:9)
27 2011-10-16 TKS "Kombud" Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (25:23, 25:23, 16:25, 25:17)
28 2011-10-16 AZS ATH Bielsko-Biała - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:2 (29:27, 16:25, 25:22, 27:29, 15:9)
29 2011-10-22 TRS Siła Ustroń - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 0:3 (23:25, 21:25, 21:25)
30 2011-10-22 AZS ATH Bielsko-Biała - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:14, 25:22)
31 2011-10-22 TKS "Kombud" Tychy - MUKS Michałkowice 3:0 (25:18, 25:11, 25:18)
32 2011-10-22 SK Górnik Radlin - KS Halny Węgierska Górka 1:3 (19:25, 25:23, 23:25, 22:25)
33 2011-10-28 SK Górnik Radlin - TRS Siła Ustroń 3:0 (25:16, 25:21, 25:22)
34 2011-10-29 KS Halny Węgierska Górka - TKS "Kombud" Tychy 0:3 (22:25, 18:25, 22:25)
35 2011-10-29 MUKS Michałkowice - AZS ATH Bielsko-Biała 2:3 (25:22, 25:20, 15:25, 15:25, 10:15)
36 2011-10-29 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 0:3 (18:25, 20:25, 19:25)
37 2011-11-05 TRS Siła Ustroń - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (29:31, 25:19, 22:25, 25:17, 9:15)
38 2011-11-05 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - MUKS Michałkowice 3:0 (25:22, 25:13, 25:11)
39 2011-11-05 AZS ATH Bielsko-Biała - KS Halny Węgierska Górka 2:3 (25:22, 25:23, 19:25, 23:25, 8:15)
40 2011-11-05 TKS "Kombud" Tychy - SK Górnik Radlin 3:0 (25:14, 25:14, 25:21)
41 2011-11-06 TKS "Kombud" Tychy - TRS Siła Ustroń 3:0 (25:14, 25:16, 25:17)
42 2011-11-17 SK Górnik Radlin - AZS ATH Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 25:18, 24:26, 25:22)
43 2011-11-06 KS Halny Węgierska Górka - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1:3 (15:25, 15:25, 25:23, 17:25)
44 2011-11-18 MUKS Michałkowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (15:25, 25:21, 25:20, 19:25, 10:15)
45 2011-11-12 TRS Siła Ustroń - MUKS Michałkowice 3:1 (25:21, 25:23, 14:25, 25:17)
46 2011-11-12 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KS Halny Węgierska Górka 0:3 (29:31, 21:25, 17:25)
47 2011-11-12 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - SK Górnik Radlin 3:2 (25:22, 22:25, 17:25, 25:23, 15:11)
48 2011-11-12 AZS ATH Bielsko-Biała - TKS "Kombud" Tychy 0:3 (19:25, 24:26, 14:25)
49 2011-11-19 AZS ATH Bielsko-Biała - TRS Siła Ustroń 3:0 (25:17, 25:14, 25:23)
50 2011-11-19 TKS "Kombud" Tychy - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:1 (25:22, 22:25, 25:14, 25:17)
51 2011-11-19 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (17:25, 25:14, 25:16, 25:14)
52 2011-11-19 KS Halny Węgierska Górka - MUKS Michałkowice 3:2 (21:25, 25:20, 22:25, 25:19, 15:11)
53 2011-11-26 TRS Siła Ustroń - KS Halny Węgierska Górka 0:3 (15:25, 14:25, 17:25)
54 2011-11-26 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin 0:3 (21:25, 17:25, 18:25)
55 2011-11-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - TKS "Kombud" Tychy 0:3 (13:25, 20:25, 23:25)
56 2011-11-27 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - AZS ATH Bielsko-Biała 3:1 (17:25, 25:15, 25:18, 25:13)

 

 

Juniorzy

 

Etap 3

 

Grupa 5

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Delic-Pol Norwid Częstochowa 4 8 12 2 350 266
2 TS Volley Rybnik 4 7 9 7 371 348
3 MKS MOS Interpromex Będzin 4 6 6 9 299 337
4 SK Górnik Radlin 4 5 8 9 360 398
5 KS Jastrzębie Borynia 4 4 4 12 356 987

 

1 2012-01-18 Delic-Pol Norwid Czestochowa - MKS MOS Interpromex Będzin 3:0 (25:19; 25:19; 25:9)
2 2012-01-18 SK Górnik Radlin - KS Jastrzebie Borynia 3:0 (25:22; 25:22; 25:23)
3 2012-01-19 SK Górnik Radlin - Delic-Pol Norwid Częstochowa 1:3 (21:25, 10:25, 29:27, 16:25)
4 2012-01-19 MKS MOS Interpromex Będzin - TS Volley Rybnik 0:3 (21:25, 13:25, 16:25)
5 2012-01-20 SK Górnik Radlin - MKS MOS Interpromex Będzin 2:3 (24:26, 17:25, 27:25, 25:18, 12:15)
6 2012-01-20 TS Volley Rybnik - KS Jastrzębie Borynia 3:2 (25:22, 36:38, 18:25, 27:25, 15:9)
7 2012-01-21 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 3:2 (24:26, 31:33, 25:14, 25:20, 15:11)
8 2012-01-21 KS Jastrzębie Borynia - Delic-Pol Norwid Częstochowa 1:3 (20:25, 21:25, 25:23, 22:25)
9 2012-01-22 KS Jastrzębie Borynia - MKS MOS Interpromex Będzin 1:3 (20:25, 19:25, 25:18, 18:25)
10 2012-01-22 Delic-Pol Norwid Częstochowa - TS Volley Rybnik 3:0 (25:19, 25:20, 25:16)

 

 

Etap 2

 

Grupa 4

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 TS Volley Rybnik 3 6 9 2 258 215
2 MKS MOS Interpromex Będzin 3 5 8 5 289 284
3 SK Górnik Radlin 3 4 5 7 266 276
4 MUKS Michałkowice 3 3 1 9 216 254

 

1 2012-01-09 MKS MOS Interpromex Będzin - MUKS Michałkowice 3:0 (27:25; 25:16; 27:25)
2 2012-01-09 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 3:0 (25:14; 25:20; 25:22)
3 2012-01-10 SK Górnik Radlin - MKS MOS Interpromex Będzin 2:3 (27:29; 21:25; 25:21; 25:22; 12:15)
4 2012-01-10 TS Volley Rybnik - MUKS Michałkowice 3:0 (25:19; 25:22; 25:20)
5 2012-01-11 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin 1:3 (21:25; 25:27; 25:23; 18:25)
6 2012-01-11 TS Volley Rybnik - MKS MOS Interpromex Będzin 3:2 (25:15, 23:25, 25:20, 20:25, 15:13)

 

 

Etap 1

 

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 TS Volley Rybnik 18 49 52 8 1449 1051
2 KS Jastrzębie Borynia 18 47 49 13 1512 1153
3 SK Górnik Radlin 18 43 47 18 1458 1270
4 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 18 38 42 20 1424 1178
5 MOSiR Mikołów 18 30 33 31 1352 1379
6 KS AZS Rafako Racibórz 18 20 27 35 1349 1351
7 MKS Żywiec 18 16 24 43 1297 1494
8 SV MOSiR Zabrze 18 13 17 45 1124 1378
9 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 18 12 18 46 1124 1404
10 LKS Olimpia Goleszów 18 2 3 53 948 1379

 

1 2011-10-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:0 (25:8, 25:17, 25:13)
2 2011-09-21 KS AZS Rafako Racibórz - TS Volley Rybnik 0:3 (22:25, 17:25, 19:25)
3 2011-09-21 KS Jastrzębie Borynia - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:16, 25:11, 25:21)
4 2011-09-21 LKS Olimpia Goleszów - SK Górnik Radlin 0:3 (20:25, 20:25, 13:25)
5 2011-09-21 MOSiR Mikołów - MKS Żywiec 3:1 (25:10, 17:25, 25:13, 25:20)
6 2011-09-28 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - MOSiR Mikołów 0:3 (17:25, 22:25, 20:25)
7 2011-09-28 SK Górnik Radlin - MKS Żywiec 3:0 (25:18, 25:16, 25:13)
8 2011-09-28 SV MOSiR Zabrze - LKS Olimpia Goleszów 3:0 (25:19, 25:19, 25:18)
9 2011-09-28 TS Volley Rybnik - KS Jastrzębie Borynia 3:0 (25:19, 25:23, 27:25)
10 2011-09-28 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (23:25, 25:21, 25:19, 25:16)
11 2011-10-03 KS AZS Rafako Racibórz - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:0 (25:11, 25:21, 25:16)
12 2011-10-03 KS Jastrzębie Borynia - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (27:25, 24:26, 25:18, 25:14)
13 2011-10-03 LKS Olimpia Goleszów - TS Volley Rybnik 0:3 (14:25, 14:25, 14:25)
14 2011-10-03 MKS Żywiec - SV MOSiR Zabrze 1:3 (25:14, 18:25, 22:25, 13:25)
15 2011-10-03 MOSiR Mikołów - SK Górnik Radlin 3:2 (16:25, 16:25, 25:23, 25:23, 17:15)
16 2011-10-05 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - SK Górnik Radlin 0:3 (18:25, 22:25, 14:25)
17 2011-10-05 SV MOSiR Zabrze - MOSiR Mikołów 0:3 (18:25, 18:25, 19:25)
18 2011-10-05 TS Volley Rybnik - MKS Żywiec 3:0 (25:9, 25:18, 25:15)
19 2011-10-05 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - LKS Olimpia Goleszów 3:0 (25:14, 25:13, 25:19)
20 2011-10-05 KS AZS Rafako Racibórz - KS Jastrzębie Borynia 1:3 (21:25, 25:20, 18:25, 21:25)
21 2011-10-12 KS Jastrzębie Borynia - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:0 (25:14, 25:19, 25:10)
22 2011-10-12 LKS Olimpia Goleszów - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (21:25, 28:30, 19:25)
23 2011-10-12 MKS Żywiec - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 21:25, 18:25)
24 2011-10-12 MOSiR Mikołów - TS Volley Rybnik 0:3 (14:25, 8:25, 16:25)
25 2011-10-12 SV MOSiR Zabrze - SK Górnik Radlin 0:3 (20:25, 9:25, 20:25)
26 2011-10-17 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - SV MOSiR Zabrze 2:3 (25:23, 23:25, 25:20, 22:25, 11:15)
27 2011-10-24 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 3:2 (22:25, 25:22, 20:25, 25:15, 15:12)
28 2011-10-17 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MOSiR Mikołów 3:0 (25:13, 25:15, 25:23)
29 2011-10-17 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Żywiec 3:0 (25:8, 25:22, 25:10)
30 2011-10-17 KS Jastrzębie Borynia - LKS Olimpia Goleszów 3:0 (25:21, 25:14, 25:21)
31 2011-10-19 LKS Olimpia Goleszów - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 0:3 (19:25, 13:25, 18:25)
32 2011-10-19 MKS Żywiec - KS Jastrzębie Borynia 2:3 (17:25, 19:25, 25:16, 26:24, 11:15)
33 2011-10-19 KS AZS Rafako Racibórz - MOSiR Mikołów 1:3 (25:17, 23:25, 15:25, 20:25)
34 2011-10-19 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:2 (19:25, 25:14, 17:25, 25:19, 15:12)
35 2011-10-19 SV MOSiR Zabrze - TS Volley Rybnik 0:3 (15:25, 18:25, 18:25)
36 2011-10-26 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - TS Volley Rybnik 0:3 (11:25, 17:25, 10:25)
37 2011-10-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:16, 25:8, 25:18)
38 2011-10-26 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 1:3 (25:16, 20:25, 23:25, 23:25)
39 2011-10-26 KS Jastrzębie Borynia - MOSiR Mikołów 3:0 (25:16, 25:12, 25:16)
40 2011-10-26 LKS Olimpia Goleszów - MKS Żywiec 0:3 (21:25, 13:25, 21:25)
41 2011-11-25 MKS Żywiec - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2:3 (22:25, 25:18, 20:25, 25:15, 12:15)
42 2011-11-02 MOSiR Mikołów - LKS Olimpia Goleszów 3:0 (26:24, 25:20, 25:16)
43 2011-11-07 SK Górnik Radlin - KS Jastrzębie Borynia 3:1 (21:25, 25:23, 25:21, 25:22)
44 2011-11-02 SV MOSiR Zabrze - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (10:25, 21:25, 15:25)
45 2011-11-02 TS Volley Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:17, 25:20)
46 2011-11-09 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (9:25, 14:25, 16:25)
47 2011-11-09 TS Volley Rybnik - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (27:25, 25:22, 25:20)
48 2011-11-09 SV MOSiR Zabrze - KS Jastrzębie Borynia 0:3 (24:26, 19:25, 16:25)
49 2011-11-09 SK Górnik Radlin - LKS Olimpia Goleszów 3:0 (25:13, 25:8, 25:17)
50 2011-11-09 MKS Żywiec - MOSiR Mikołów 3:2 (25:22, 22:25, 32:30, 22:25, 15:12)
51 2011-11-14 MOSiR Mikołów - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:1 (22:25, 25:23, 25:19, 25:9)
52 2011-11-14 MKS Żywiec - SK Górnik Radlin 1:3 (24:26, 24:26, 27:25, 18:25)
53 2011-11-14 LKS Olimpia Goleszów - SV MOSiR Zabrze 3:2 (24:26, 25:20, 19:25, 25:20, 15:7)
54 2011-11-14 KS Jastrzębie Borynia - TS Volley Rybnik 3:1 (26:24, 24:26, 25:21, 25:23)
55 2011-11-14 KS AZS Rafako Racibórz - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 18:25, 18:25)
56 2011-11-16 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz 2:3 (25:15, 25:16, 19:25, 17:25, 12:15)
57 2011-12-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KS Jastrzębie Borynia 1:3 (17:25, 25:20, 17:25, 17:25)
58 2011-11-16 TS Volley Rybnik - LKS Olimpia Goleszów 3:0 (25:19, 25:17, 25:21)
59 2011-11-16 SV MOSiR Zabrze - MKS Żywiec 2:3 (22:25, 25:21, 25:21, 18:25, 9:15)
60 2011-11-16 SK Górnik Radlin - MOSiR Mikołów 3:0 (25:16, 25:11, 25:18)
61 2011-12-20 SK Górnik Radlin - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:1 (25:17, 24:26, 25:19, 25:14)
62 2011-11-23 MOSiR Mikołów - SV MOSiR Zabrze 3:1 (22:25, 25:16, 25:16, 25:16)
63 2011-11-23 MKS Żywiec - TS Volley Rybnik 0:3 (4:25, 13:25, 17:25)
64 2011-11-23 LKS Olimpia Goleszów - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 22:25, 11:25)
65 2011-11-23 KS Jastrzębie Borynia - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (25:19, 25:19, 32:34, 25:12)
66 2011-11-30 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - KS Jastrzębie Borynia 0:3 (20:25, 17:25, 15:25)
67 2011-11-30 KS AZS Rafako Racibórz - LKS Olimpia Goleszów 3:0 (25:16, 25:17, 25:23)
68 2011-11-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MKS Żywiec 3:0 (25:21, 25:11, 25:17)
69 2011-11-30 TS Volley Rybnik - MOSiR Mikołów 3:0 (25:19, 25:12, 25:18)
70 2011-11-30 SK Górnik Radlin - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:12, 25:15, 25:7)
71 2011-12-05 SV MOSiR Zabrze - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
72 2011-12-13 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 1:3 (20:25, 25:19, 15:25, 18:25)
73 2011-12-05 MOSiR Mikołów - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:3 (20:25, 12:25, 27:25, 22:25)
74 2011-12-05 MKS Żywiec - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:22, 25:9, 25:17)
75 2011-12-05 LKS Olimpia Goleszów - KS Jastrzębie Borynia 0:3 (18:25, 21:25, 20:25)
76 2011-12-07 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - LKS Olimpia Goleszów 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
77 2011-12-07 KS Jastrzębie Borynia - MKS Żywiec 3:0 (25:14, 25:14, 25:17)
78 2011-12-07 MOSiR Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (25:21, 23:25, 25:20, 25:23)
79 2011-12-07 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 0:3 (25:27, 27:29, 18:25)
80 2011-12-07 TS Volley Rybnik - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:13, 25:15, 25:11)
81 2011-12-14 TS Volley Rybnik - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:0 (25:13, 25:10, 25:17)
82 2011-12-14 SV MOSiR Zabrze - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (11:25, 19:25, 17:25)
83 2011-12-14 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:16, 25:20, 25:23)
84 2011-12-14 MOSiR Mikołów - KS Jastrzębie Borynia 0:3 (17:25, 19:25, 18:25)
85 2011-12-14 MKS Żywiec - LKS Olimpia Goleszów 3:0 (25:18, 25:20, 25:20)
86 2011-12-21 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - MKS Żywiec 3:2 (25:21, 22:25, 25:15, 21:25, 16:14)
87 2011-12-21 LKS Olimpia Goleszów - MOSiR Mikołów 0:3 (19:25, 20:25, 0:25)
88 2011-12-21 KS Jastrzębie Borynia - SK Górnik Radlin 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
89 2011-12-21 KS AZS Rafako Racibórz - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:11, 25:16, 25:10)
90 2011-12-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - TS Volley Rybnik 2:3 (25:18, 14:25, 16:25, 25:17, 13:15)

 

 

Kadeci

 

Etap 1

 

Grupa 2

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 TS Volley Rybnik 16 42 44 12 1324 1099
2 KS Jastrzębie Borynia 16 41 46 15 1463 1171
3 SiKReT Gliwice 16 29 34 26 1343 1324
4 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała 16 28 32 28 1313 1268
5 KS Siatkarz Beskid Skoczów 16 26 33 28 1314 1327
6 MOSM Tychy 16 18 27 38 1337 1429
7 SK Górnik Radlin 16 13 19 40 1196 1339
8 MTS Winner Czechowice Dziedzice 16 11 21 41 1280 1405
9 KS AZS Rafako Racibórz 16 8 16 44 1190 1398

 

  2011-09-23 KS Siatkarz Beskid Skoczów - pauzuje 0:0
1 2011-09-23 KS AZS Rafako Racibórz - SiKReT Gliwice 0:3 (16:25, 28:30, 19:25)
2 2011-09-23 KS Jastrzębie Borynia - MTS Winner Czechowice Dziedzice 3:1 (27:25, 25:20, 22:25, 28:26)
3 2011-09-23 MOSM Tychy - TS Volley Rybnik 1:3 (22:25, 25:20, 23:25, 17:25)
4 2011-09-23 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 3:0 (25:16, 25:18, 25:22)
  2011-09-27 SK Górnik Radlin - pauzuje 0:0
5 2011-09-26 TS Volley Rybnik - UKS Top Jedynka Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:21, 25:23)
6 2011-09-27 MTS Winner Czechowice Dziedzice - MOSM Tychy 3:2 (19:25, 25:21, 19:25, 25:16, 15:7)
7 2011-09-27 SiKReT Gliwice - KS Jastrzębie Borynia 3:1 (22:25, 25:19, 25:21, 25:22)
8 2011-09-27 KS Siatkarz Beskid Skoczów - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:17, 25:18, 25:8)
  2011-10-07 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje 0:0
9 2011-10-07 KS Jastrzębie Borynia - KS Siatkarz Beskid Skoczów 3:1 (25:15, 23:25, 25:20, 25:13)
10 2011-10-07 MOSM Tychy - SiKReT Gliwice 0:3 (20:25, 17:25, 17:25)
11 2011-10-07 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała - MTS Winner Czechowice Dziedzice 3:1 (14:25, 25:20, 25:16, 25:23)
12 2011-10-07 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 0:3 (13:25, 15:25, 17:25)
  2011-10-11 TS Volley Rybnik - pauzuje 0:0
13 2011-10-11 MTS Winner Czechowice Dziedzice - SK Górnik Radlin 3:2 (20:25, 22:25, 25:20, 25:11, 15:12)
14 2011-10-11 SiKReT Gliwice - UKS Top Jedynka Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)
15 2011-10-11 KS Siatkarz Beskid Skoczów - MOSM Tychy 3:0 (25:19, 25:21, 25:20)
16 2011-10-11 KS AZS Rafako Racibórz - KS Jastrzębie Borynia 0:3 (14:25, 16:25, 22:25)
  2011-10-14 KS Jastrzębie Borynia - pauzuje 0:0
17 2011-10-14 MOSM Tychy - KS AZS Rafako Racibórz 2:3 (23:25, 21:25, 25:16, 25:22, 11:15)
18 2011-10-14 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała - KS Siatkarz Beskid Skoczów 3:1 (25:20, 18:25, 25:18, 25:19)
19 2011-10-14 SK Górnik Radlin - SiKReT Gliwice 3:0 (25:18, 25:13, 25:14)
20 2011-10-14 TS Volley Rybnik - MTS Winner Czechowice Dziedzice 3:0 (25:12, 25:19, 25:21)
  2011-10-25 MTS Winner Czechowice Dziedzice - pauzuje 0:0
21 2011-10-25 SiKReT Gliwice - TS Volley Rybnik 2:3 (17:25, 20:25, 29:27, 25:16, 10:15)
22 2011-10-25 KS Siatkarz Beskid Skoczów - SK Górnik Radlin 3:2 (25:23, 21:25, 25:14, 25:27, 15:11)
23 2011-10-25 KS AZS Rafako Racibórz - UKS Top Jedynka Bielsko-Biała 0:3 (16:25, 21:25, 19:25)
24 2011-10-25 KS Jastrzębie Borynia - MOSM Tychy 3:0 (25:9, 25:16, 25:15)
  2011-10-28 MOSM Tychy - pauzuje 0:0
25 2011-10-28 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała - KS Jastrzębie Borynia 2:3 (17:25, 25:19, 16:25, 25:20, 11:15)
26 2011-10-28 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (25:18, 25:16, 19:25, 25:21)
27 2011-10-28 TS Volley Rybnik - KS Siatkarz Beskid Skoczów 3:1 (25:22, 19:25, 25:15, 25:11)
28 2011-10-28 MTS Winner Czechowice Dziedzice - SiKReT Gliwice 0:3 (18:25, 24:26, 18:25)
  2011-11-04 SiKReT Gliwice - pauzuje 0:0
29 2011-11-04 KS Siatkarz Beskid Skoczów - MTS Winner Czechowice Dziedzice 3:1 (25:21, 21:25, 25:18, 26:24)
30 2011-11-04 KS AZS Rafako Racibórz - TS Volley Rybnik 0:3 (21:25, 17:25, 21:25)
31 2011-11-04 KS Jastrzębie Borynia - SK Górnik Radlin 3:0 (25:22, 25:13, 25:21)
32 2011-11-04 MOSM Tychy - UKS Top Jedynka Bielsko-Biała 2:3 (25:18, 25:23, 22:25, 24:26, 5:15)
  2011-11-08 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała - pauzuje 0:0
33 2011-11-08 SK Górnik Radlin - MOSM Tychy 2:3 (25:22, 25:16, 21:25, 21:25, 11:15)
34 2011-12-01 TS Volley Rybnik - KS Jastrzębie Borynia 0:3 (15:25, 22:25, 20:25)
35 2011-11-08 MTS Winner Czechowice Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:18, 25:20, 25:19)
36 2011-11-22 SiKReT Gliwice - KS Siatkarz Beskid Skoczów 0:3 (24:26, 22:25, 25:27)
  2011-11-15 KS Siatkarz Beskid Skoczów - pauzuje 0:0
37 2011-11-15 SiKReT Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (23:25, 25:17, 25:18, 25:15)
38 2011-11-29 MTS Winner Czechowice Dziedzice - KS Jastrzębie Borynia 1:3 (18:25, 27:25, 17:25, 23:25)
39 2011-11-15 TS Volley Rybnik - MOSM Tychy 3:0 (25:19, 25:15, 25:17)
40 2011-11-15 SK Górnik Radlin - UKS Top Jedynka Bielsko-Biała 0:3 (16:25, 23:25, 17:25)
  2011-11-18 SK Górnik Radlin - pauzuje 0:0
41 2011-11-18 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała - TS Volley Rybnik 0:3 (18:25, 23:25, 19:25)
42 2011-11-18 MOSM Tychy - MTS Winner Czechowice Dziedzice 3:0 (26:24, 25:12, 25:15)
43 2011-12-06 KS Jastrzębie Borynia - SiKReT Gliwice 3:2 (25:17, 23:25, 23:25, 25:16, 20:18)
44 2011-11-18 KS AZS Rafako Racibórz - KS Siatkarz Beskid Skoczów 1:3 (20:25, 25:21, 19:25, 19:25)
  2011-11-25 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje 0:0
45 2011-11-25 KS Siatkarz Beskid Skoczów - KS Jastrzębie Borynia 0:3 (13:25, 17:25, 16:25)
46 2011-11-25 SiKReT Gliwice - MOSM Tychy 3:2 (25:22, 25:23, 19:25, 18:25, 15:12)
47 2011-11-25 MTS Winner Czechowice Dziedzice - UKS Top Jedynka Bielsko-Biała 1:3 (25:20, 15:25, 15:25, 16:25)
48 2011-11-25 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 3:0 (25:15, 25:21, 25:18)
  2011-12-02 TS Volley Rybnik - pauzuje 0:0
49 2011-12-02 SK Górnik Radlin - MTS Winner Czechowice Dziedzice 3:0 (26:24, 25:20, 25:21)
50 2011-12-02 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała - SiKReT Gliwice 0:3 (20:25, 26:28, 19:25)
51 2011-12-02 MOSM Tychy - KS Siatkarz Beskid Skoczów 3:1 (25:18, 25:17, 21:25, 25:20)
52 2011-12-02 KS Jastrzębie Borynia - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:14, 25:23, 25:18)
  2011-12-09 KS Jastrzębie Borynia - pauzuje 0:0
53 2011-12-09 KS AZS Rafako Racibórz - MOSM Tychy 2:3 (22:25, 19:25, 25:23, 25:19, 15:17)
54 2011-12-09 KS Siatkarz Beskid Skoczów - UKS Top Jedynka Bielsko-Biała 2:3 (12:25, 27:25, 23:25, 25:21, 9:15)
55 2011-12-09 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin 3:1 (25:22, 28:26, 24:26, 26:24)
56 2011-12-09 MTS Winner Czechowice Dziedzice - TS Volley Rybnik 1:3 (19:25, 25:23, 14:25, 20:25)
  2011-12-16 MTS Winner Czechowice Dziedzice - pauzuje 0:0
57 2011-12-16 TS Volley Rybnik - SiKReT Gliwice 3:0 (25:19, 25:11, 25:16)
58 2011-12-07 SK Górnik Radlin - KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:3 (23:25, 25:22, 25:16, 12:25, 13:15)
59 2012-01-20 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała - KS AZS Rafako Racibórz 3:2 (25:19, 21:25, 25:19, 19:25, 15:13)
60 2011-12-16 MOSM Tychy - KS Jastrzębie Borynia 2:3 (15:25, 34:32, 15:25, 25:23, 7:15)
  2012-01-06 MOSM Tychy - pauzuje 0:0
61 2012-01-24 KS Jastrzębie Borynia - UKS Top Jedynka Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:12, 25:14)
62 2012-01-10 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 3:0 (25:18, 25:22, 25:19)
63 2012-01-17 KS Siatkarz Beskid Skoczów - TS Volley Rybnik 0:3 (22:25, 15:25, 18:25)
64 2012-01-10 SiKReT Gliwice - MTS Winner Czechowice Dziedzice 2:3 (21:25, 25:27, 25:20, 25:15, 9:15)
  2012-01-13 SiKReT Gliwice - pauzuje 0:0
65 2012-01-13 MTS Winner Czechowice Dziedzice - KS Siatkarz Beskid Skoczów 0:3 (23:25, 17:25, 12:25)
66 2012-01-13 TS Volley Rybnik - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (25:20, 15:25, 25:16, 26:24)
67 2012-01-13 SK Górnik Radlin - KS Jastrzębie Borynia 1:3 (25:22, 18:25, 19:25, 13:25)
68 2012-01-13 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała - MOSM Tychy 3:1 (26:28, 25:15, 25:23, 25:17)
  2012-01-27 UKS Top Jedynka Bielsko-Biała - pauzuje 0:0
69 2012-01-27 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin 3:0 (25:22, 25:17, 25:19)
70 2012-01-27 KS Jastrzębie Borynia - TS Volley Rybnik 3:2 (20:25, 31:29, 22:25, 25:13, 16:14)
71 2012-01-27 KS AZS Rafako Racibórz - MTS Winner Czechowice Dziedzice 2:3 (25:23, 25:23, 18:25, 16:25, 13:15)
72 2012-01-27 KS Siatkarz Beskid Skoczów - SiKReT Gliwice 3:1 (25:20, 24:26, 25:22, 25:22)

 

 

Młodzicy

 

Etap 4

 

Grupa 20

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Delic-Pol Norwid Częstochowa 6 12 12 3 339 260
2 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała  6 10 9 5 299 250
3 MKS MOS Interpromex Będzin 6 8 5 10 288 311
4 SK Górnik Radlin 6 6 4 12 244 349

 

1 2012-01-14 SK Górnik Radlin - MKS MOS Interpromex Będzin 1:2 (8:25, 25:20, 9:15)
2 2012-01-14 MKS MOS Interpromex Będzin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (15:25, 13:25, 0:0)
3 2012-01-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:1 (22:25, 25:11, 15:5)
4 2012-02-18 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Delic-Pol Norwid Częstochowa 1:2 (15:25, 25:22, 12:15)
5 2012-02-18 Delic-Pol Norwid Częstochowa - MKS MOS Interpromex Będzin 2:1 (23:25, 25:18, 16:14)
6 2012-02-18 MKS MOS Interpromex Będzin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (20:25, 19:25, 0:0)
7 2012-01-21 MKS MOS Interpromex Będzin - SK Górnik Radlin 2:1 (25:14, 25:27, 15:13)
8 2012-01-21 SK Górnik Radlin - Delic-Pol Norwid Częstochowa 0:2 (13:25, 11:25, 0:0)
9 2012-01-21 Delic-Pol Norwid Częstochowa - MKS MOS Interpromex Będzin 2:0 (25:15, 26:24, 0:0)
10 2012-02-25 Delic-Pol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (25:14, 25:21, 0:0)
11 2012-02-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:0 (25:11, 25:19, 0:0)
12 2012-02-25 SK Górnik Radlin - Delic-Pol Norwid Częstochowa 1:2 (18:25, 25:22, 10:15)

 

 

Etap 3

 

Grupa 15

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Delic-Pol Norwid Częstochowa  6 12 12 0 302 193
2 SK Górnik Radlin  6 9 6 7 259 287
3 MCKiS Jaworzno  6 8 4 8 252 274
4 KS Jastrzębie Borynia 6 7 3 10 242 301

 

1 2011-12-04 KS Jastrzębie Borynia - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:20, 25:23, 0:0)
2 2011-12-04 MCKiS Jaworzno - SK Górnik Radlin 0:2 (16:25, 23:25, 0:0)
3 2011-12-04 SK Górnik Radlin - KS Jastrzębie Borynia 2:0 (25:15, 25:23, 0:0)
4 2011-12-03 SK Górnik Radlin - Delic-Pol Norwid Częstochowa 0:2 (20:25, 15:25, 0:0)
5 2011-12-03 Delic-Pol Norwid Częstochowa - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:15, 25:10, 0:0)
6 2011-12-03 MCKiS Jaworzno - SK Górnik Radlin 2:0 (25:18, 25:20, 0:0)
7 2011-12-10 MCKiS Jaworzno - KS Jastrzębie Borynia 2:0 (25:14, 25:20, 0:0)
8 2011-12-10 KS Jastrzębie Borynia - Delic-Pol Norwid Częstochowa 0:2 (19:25, 15:25, 0:0)
9 2011-12-10 Delic-Pol Norwid Częstochowa - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:20, 27:25, 0:0)
10 2011-12-17 Delic-Pol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 2:0 (25:14, 25:14, 0:0)
11 2011-12-17 SK Górnik Radlin - KS Jastrzębie Borynia 2:1 (25:22, 18:25, 15:13)
12 2011-12-17 KS Jastrzębie Borynia - Delic-Pol Norwid Częstochowa 0:2 (12:25, 14:25, 0:0)

 

 

Etap 2

 

Grupa 9

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK Górnik Radlin 6 11 11 5 333 275
2 TS Volley Rybnik 6 11 11 5 334 285
3 MTS Winner Czechowice Dziedzice 6 8 7 8 298 307
4 MOS Będzin 2 6 6 1 12 218 316

 

1 2011-10-29 MOS Będzin 2 - TS Volley Rybnik 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)
2 2011-10-29 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 2:1 (22:25, 25:21, 15:4)
3 2011-10-29 SK Górnik Radlin - MOS Będzin 2 2:1 (22:25, 25:13, 15:12)
4 2011-11-19 SK Górnik Radlin - MTS Winner Czechowice Dziedzice 2:1 (22:25, 25:21, 15:9)
5 2011-11-19 MTS Winner Czechowice Dziedzice - TS Volley Rybnik 1:2 (25:18, 17:25, 11:15)
6 2011-11-19 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 1:2 (16:25, 25:19, 11:15)
7 2011-11-12 TS Volley Rybnik - MOS Będzin 2 2:0 (25:22, 25:11, 0:0)
8 2011-11-12 MOS Będzin 2 - MTS Winner Czechowice Dziedzice 0:2 (17:25, 27:29, 0:0)
9 2011-11-12 MTS Winner Czechowice Dziedzice - TS Volley Rybnik 1:2 (18:25, 25:22, 13:15)
10 2011-11-05 MTS Winner Czechowice Dziedzice - SK Górnik Radlin 0:2 (17:25, 13:25, 0:0)
11 2011-11-05 SK Górnik Radlin - MOS Będzin 2 2:0 (25:12, 25:14, 0:0)
12 2011-11-05 MOS Będzin 2 - MTS Winner Czechowice Dziedzice 0:2 (11:25, 20:25, 0:0)

 

Etap 1

 

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 KS Jastrzębie Borynia 6 11 10 2 292 185
2 SK Górnik Radlin 6 10 8 5 277 248
3 KS AZS Rafako Racibórz 2 6 6 1 12 175 311

 

1 2011-10-01 KS Jastrzębie Borynia - SK Górnik Radlin 2:0 (25:19, 25:13, 0:0)
2 2011-10-01 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 2 2:0 (25:23, 25:15, 0:0)
3 2011-10-01 KS AZS Rafako Racibórz 2 - KS Jastrzębie Borynia 0:2 (13:25, 11:25, 0:0)
4 2011-10-08 KS AZS Rafako Racibórz 2 - KS Jastrzębie Borynia 0:2 (7:25, 12:25, 0:0)
5 2011-10-08 KS Jastrzębie Borynia - SK Górnik Radlin 2:0 (25:19, 25:15, 0:0)
6 2011-10-08 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 2 2:0 (25:11, 25:11, 0:0)
7 2011-10-15 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 2 2:1 (21:25, 25:14, 15:7)
8 2011-10-15 KS AZS Rafako Racibórz 2 - KS Jastrzębie Borynia 0:2 (6:25, 20:25, 0:0)
9 2011-10-15 KS Jastrzębie Borynia - SK Górnik Radlin 0:2 (20:25, 22:25, 0:0)

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : BANK ZACHODNI WBK S.A.
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Rozgrywki - Sezon 2012/2013