28 listopada 2016

Archiwum

Seniorzy

 

Etap 2

 

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MCKiS Jaworzno 2 14 37 42 12 1260 1008
2 KS AZS Politechnika Śl. Gliwice 14 34 39 16 1231 1109
3 MOSiR Czechowice Dziedzice 14 25 28 24 1142 1148
4 SV MOSiR Zabrze 14 21 30 29 1321 1302
5 MLKS Pilica Koniecpol 14 17 25 31 1187 1242
6 UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec 14 14 23 35 1205 1295
7 SK Górnik Radlin 14 11 19 36 1173 1246
8 Delic-Pol Norwid Częstochowa 2 14 9 14 37 1056 1225

 

1 2009-12-12 SK Górnik Radlin - MCKiS Jaworzno 2 0:3 (18:25, 23:25, 19:25)
2 2009-12-12 SV MOSiR Zabrze - UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec 3:2 (25:21, 23:25, 19:25, 25:20, 23:21)
3 2009-12-12 MLKS Pilica Koniecpol - MOSiR Czechowice Dziedzice 3:0 (25:17, 25:23, 25:18)
4 2009-12-12 KS AZS Politechnika Śl. Gliwice - Delic-Pol Norwid Częstochowa 2 3:0 (26:24, 25:18, 25:17)
5 2009-12-19 MCKiS Jaworzno 2 - SV MOSiR Zabrze 3:2 (24:26, 25:18, 23:25, 25:21, 16:14)
6 2009-12-19 UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec - SK Górnik Radlin 3:2 (25:18, 15:25, 25:17, 18:25, 15:10)
7 2009-12-19 MLKS Pilica Koniecpol - KS AZS Politechnika Śl. Gliwice 2:3 (25:23, 25:14, 19:25, 24:26, 11:15)
8 2009-12-20 Delic-Pol Norwid Częstochowa 2 - MOSiR Czechowice Dziedzice 1:3 (15:25, 25:19, 20:25, 19:25)
9 2010-01-09 MOSiR Czechowice Dziedzice - MCKiS Jaworzno 2 0:3 (21:25, 23:25, 21:25)
10 2010-01-08 KS AZS Politechnika Śl. Gliwice - UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec 3:2 (25:19, 19:25, 27:29, 25:14, 15:6)
11 2010-01-09 SK Górnik Radlin - MLKS Pilica Koniecpol 3:0 (25:11, 25:19, 25:22)
12 2010-01-09 SV MOSiR Zabrze - Delic-Pol Norwid Częstochowa 2 3:2 (26:28, 33:35, 25:10, 25:19, 16:14)
13 2010-01-10 MCKiS Jaworzno 2 - KS AZS Politechnika Śl. Gliwice 3:2 (25:19, 24:26, 25:17, 19:25, 15:6)
14 2010-01-10 UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec - MOSiR Czechowice Dziedzice 1:3 (25:18, 19:25, 17:25, 15:25)
15 2010-01-24 SV MOSiR Zabrze - MLKS Pilica Koniecpol 3:1 (25:10, 25:21, 20:25, 29:27)
16 2010-01-10 Delic-Pol Norwid Częstochowa 2 - SK Górnik Radlin 3:1 (30:28, 25:16, 20:25, 25:21)
17 2010-01-16 MCKiS Jaworzno 2 - SK Górnik Radlin 3:1 (25:22, 22:25, 25:17, 25:13)
18 2010-01-16 UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec - SV MOSiR Zabrze 1:3 (25:15, 20:25, 19:25, 22:25)
19 2010-01-16 MOSiR Czechowice Dziedzice - MLKS Pilica Koniecpol 3:2 (25:20, 22:25, 17:25, 27:25, 15:12)
20 2010-01-16 Delic-Pol Norwid Częstochowa 2 - KS AZS Politechnika Śl. Gliwice 0:3 (19:25, 14:25, 21:25)
21 2010-01-17 SV MOSiR Zabrze - MCKiS Jaworzno 2 0:3 (18:25, 23:25, 14:25)
22 2010-01-17 SK Górnik Radlin - UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec 3:1 (25:17, 25:23, 24:26, 25:23)
23 2010-01-17 KS AZS Politechnika Śl. Gliwice - MLKS Pilica Koniecpol 3:1 (25:21, 25:15, 20:25, 25:17)
24 2010-01-17 MOSiR Czechowice Dziedzice - Delic-Pol Norwid Częstochowa 2 3:0 (25:22, 25:19, 25:18)
25 2010-01-23 MCKiS Jaworzno 2 - MOSiR Czechowice Dziedzice 3:0 (25:20, 25:16, 25:20)
26 2010-01-23 UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec - KS AZS Politechnika Śl. Gliwice 0:3 (13:25, 21:25, 15:25)
27 2010-01-23 MLKS Pilica Koniecpol - SK Górnik Radlin 2:3 (25:23, 21:25, 25:22, 18:25, 14:16)
28 2010-01-23 Delic-Pol Norwid Częstochowa 2 - SV MOSiR Zabrze 0:3 (21:25, 16:25, 20:25)
29 2010-01-30 KS AZS Politechnika Śl. Gliwice - MCKiS Jaworzno 2 1:3 (16:25, 25:21, 19:25, 6:25)
30 2010-01-30 MOSiR Czechowice Dziedzice - UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec 3:0 (25:20, 26:24, 25:23)
31 2010-01-30 MLKS Pilica Koniecpol - SV MOSiR Zabrze 3:2 (23:25, 25:13, 25:22, 22:25, 15:9)
32 2010-01-29 SK Górnik Radlin - Delic-Pol Norwid Częstochowa 2 0:3 (24:26, 27:29, 20:25)

 

 

 

Juniorzy

 

Etap 2

 

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 TS Volley Rybnik 3 6 9 2 269 223
2 MKS MOS Interpromex Będzin 3 5 7 5 269 267
3 MTS As Myszków 3 4 3 8 237 251
4 SK Górnik Radlin 3 3 5 9 284 318

 

1 2010-01-11 MKS MOS Interpromex Będzin - MTS As Myszków 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
2 2010-01-11 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 1:3 (15:25, 25:22, 17:25, 20:25)
3 2010-01-12 MTS As Myszków - TS Volley Rybnik 0:3 (18:25, 22:25, 21:25)
4 2010-01-12 SK Górnik Radlin - MKS MOS Interpromex Będzin 2:3 (25:22, 19:25, 25:20, 22:25, 15:17)
5 2010-01-13 MTS As Myszków - SK Górnik Radlin 3:2 (23:25, 25:22, 25:14, 22:25, 17:15)
6 2010-01-13 TS Volley Rybnik - MKS MOS Interpromex Będzin 3:1 (22:25, 25:23, 25:16, 25:21)

 

 

Kadeci

 

Etap 3

 

Grupa 10

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Delic-Pol Norwid Częstochowa 3 6 9 3 289 236
2 SK Górnik Radlin 3 5 7 3 224 220
3 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3 4 5 6 248 262
4 KS Jastrzębie Borynia 3 3 0 9 182 225

 

1 2010-02-12 Delic-Pol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 3:1 (25:19, 25:15, 20:25, 25:15)
2 2010-02-12 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KS Jastrzębie Borynia 3:0 (25:22, 25:23, 25:23)
3 2010-02-13 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
4 2010-02-13 KS Jastrzębie Borynia - Delic-Pol Norwid Częstochowa 0:3 (16:25, 17:25, 20:25)
5 2010-02-14 SK Górnik Radlin - KS Jastrzębie Borynia 3:0 (25:23, 25:18, 25:20)
6 2010-02-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Delic-Pol Norwid Częstochowa

2:3 (15:25, 25:23, 32:30, 24:26, 13:15)

 

 

Młodzicy

 

Etap 4

 

Grupa 25

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 SK Górnik Radlin 0 7 7 3 218 192
2 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0 5 2 6 160 194
3 MTS Winner Czechowice Dziedzice 0 3 3 2 109 100
4 MKS MOS Interpromex Będzin 0 3 2 3 105 106

 

1 2010-01-23 MKS MOS Interpromex Będzin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:2 (22:25, 22:25, 0:0)
2 2010-01-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SK Górnik Radlin 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
3 2010-01-23 SK Górnik Radlin - MKS MOS Interpromex Będzin 1:2 (19:25, 25:21, 12:15)
4 2010-02-06 SK Górnik Radlin - MTS Winner Czechowice Dziedzice 2:1 (25:20, 21:25, 16:14)
5 2010-02-06 MTS Winner Czechowice Dziedzice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:19, 25:19, 0:0)
6 2010-02-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SK Górnik Radlin 0:2 (9:25, 20:25, 0:0)
7 2010-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS MOS Interpromex Będzin 0:0
8 2010-03-06 MKS MOS Interpromex Będzin - MTS Winner Czechowice Dziedzice 0:0
9 2010-03-06 MTS Winner Czechowice Dziedzice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
10 2010-03-20 MTS Winner Czechowice Dziedzice - SK Górnik Radlin 0:0
11 2010-03-20 SK Górnik Radlin - MKS MOS Interpromex Będzin 0:0
12 2010-03-20 MKS MOS Interpromex Będzin - MTS Winner Czechowice Dziedzice 0:0

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : BANK ZACHODNI WBK S.A.
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin

Rozgrywki - Sezon 2009/2010