"KLUB S.T.O."

 

Inicjatywa „Radlin w 15-tkę” oraz „Klub S.T.O.” to propozycja skonsolidowania sympatyków siatkówki z Radlina i okolic wokół klubu SK JSW KOKS RADLIN. 
Celem projektu jest współdziałanie osób prywatnych, firm oraz instytucji działających w regionie w kierunku odbudowania siatkarskiej potęgi w naszym mieście. Wierzymy, że osiągając nasz cel przyczynimy się do : zwiększenia aktywności radlińskiej młodzieży, wzmocnienia integracji lokalnej społeczności, poprawy bezpieczeństwa w mieście, promocji miasta sprzyjającej dalszemu rozwojowi  Radlina.


Pozyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na działalność klubu związaną z funkcjonowaniem i rozwojem wszystkich sekcji siatkarskich : od maluchów po seniorów.


Ponieważ członkostwo w „Klubie S.T.O.” oraz  „Radlin w 15-tkę” ma charakter dobrowolny, a głównym jego celem jest wsparcie klubu SK JSW KOKS Radlin, podstawową zasadą uczestnictwa w klubie jest jego rzetelność i uczciwość wszystkich jego członków.
Aby wstąpić do „ Klubu S.T.O.” należy wypełnić deklarację członkowską (do pobrania poniżej), a następnie złożyć ją w sekretariacie klubu.


Składka miesięczna członków w „Klubie S.T.O.” wynosi 100 PLN (netto). Należy ją uiścić na rachunek bankowy klubu lub w siedzibie klubu, wpisując w tytule wpłaty : darowizna – SK Górnik Radlin „Klub S.T.O.”. 


 

 

Do pobrania:

 

Deklaracja KLUB S.T.O..pdf

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin