Sezon 2018/2019

 

Mistrzostwa Polski ½ finału Radlin

 

 

gospodarz

gość

wynik

15.03.2019

SK Górnik Radlin

AZS UWM Olsztyn

0:3 (22:25, 22:25, 21:25)

15.03.2019

RCS Czarni Radom

AKS V LO Rzeszów

0:3 (18:25, 13:25, 16:25)

 

16.03.2019

AZS UWM Olsztyn

AKS V LO Rzeszów

1:3 (25:21, 30:32, 23:25, 27:29)

16.03.2019

SK Górnik Radlin

RCS Czarni Radom

1:3 (25:22, 22:25, 19:25, 15:25)

 

17.03.2019

RCS Czarni Radom

AZS UWM Olsztyn

1:3 (13:25, 25:22, 23:25, 19:25)

17.03.2019

AKS V LO Rzeszów

SK Górnik Radlin

3:2 (25:22, 23:25, 17:25, 25:20, 15:8)

 

Tabela wyników

 

miejsce

drużyna

mecze

punkty

sety

małe punkty

1

AKS V LO Rzeszów

3

6

9:3

287:252

2

AZS UWM Olsztyn

3

5

7:4

277:252

3

RCS Czarni Radom

3

4

4:7

224:253

4

SK Górnik Radlin

3

3

3:9

246:277

 

 

1/4 finału MP

 

Klasyfikacja końcowa

 

1.

SK Górnik Radlin – awans do półfinału MP

 

2.  

MMKS Kędzierzyn-Koźle – awans do półfinału MP

 

3

Enea Energetyk Poznań

 

4

TS Chełmiec Wałbrzych

 

5

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

 

6

SKPS Dunajec Nowy Sącz

 
podgrupa A
 

gospodarz

gość

wynik    

wyniki setów

21-02-2019

Dunajec Nowy Sącz

Chełmiec Wałbrzych   

1:3

18:25, 15:25, 25:23, 19:25

22-02-2019

Chełmiec Wałbrzych

Górnik Radlin

0:3

21:25, 24:26, 21:25

22-02-2019

Górnik Radlin

Dunajec Nowy Sącz

3:0

25:19, 27:25, 25:14

podgrupa B
 

gospodarz

gość

  wynik   

wyniki setów

21-02-2019

Energetyk Poznań

MMKS Kędzierzyn-Koźle

2:3

27:25, 21:25, 21:25, 27:25, 12:15

22-02-2019

MMKS Kędzierzyn-Koźle

Lechia Tomaszów Maz.     

3:0

25:17, 25:13, 25:16

22-02-2019

Lechia Tomaszów Maz.

Energetyk Poznań

0:3

13:25, 18:25, 18:25

finały
 

gospodarz

gość

wynik      

wyniki setów

23-02-2019

Górnik Radlin

Energetyk Poznań

  3:0

25:12, 25:22, 25:22

23-02-2019

MMKS Kędzierzyn-Koźle

Chełmiec Wałbrzych   

3:0

26:24, 25:20, 25:15

24-02-2019

Chełmiec Wałbrzych

Energetyk Poznań

0:3

24:26, 18:25, 18:25

24-02-2019

Górnik Radlin

MMKS Kędzierzyn-Koźle

3:0

25:16, 25:20, 25:23

mecz o 5. miejsce
 

gospodarz

gość

wynik

 

23-02-2019

Dunajec Nowy Sącz

Lechia Tomaszów Maz.

0:3

 

 

Finał Mistrzostw Śląska

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 4 8 4 12 4 370 301
2 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 4 7 3 11 4 355 314
3 SK Górnik Radlin 4 6 2 6 7 275 300
4 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 4 5 1 6 11 359 394
5 Hemarpol Norwid Częstochowa 4 4 0 3 12 306 356

 

1 2019-02-06 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 1:3 (18:25, 25:22, 26:28, 19:25)
2 2019-02-06 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - SK Górnik Radlin 3:0 (25:17, 25:19, 25:10)
3 2019-02-07 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (26:28, 25:22, 25:23, 15:25, 15:9)
4 2019-02-07 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin 3:0 (25:21, 25:20, 25:13)
5 2019-02-08 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 0:3 (20:25, 23:25, 20:25)
6 2019-02-08 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:20, 25:14, 25:14)
7 2019-02-09 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 1:3 (25:23, 25:27, 19:25, 18:25)
8 2019-02-09 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 2:3 (27:25, 23:25, 25:18, 17:25, 13:15)
9 2019-02-10 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:21, 25:21, 25:22)
10 2019-02-10 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 3:2 (23:25, 23:25, 25:18, 25:20, 16:14)

 

1/2 Finału Mistrzostw Śląska

 

Grupa 6

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 3 6 3 9 3 275 233
2 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3 5 2 8 5 277 265
3 SK Górnik Radlin 3 4 1 3 8 234 263
4 ANBUD MKS Będzin 3 3 0 5 9 283 308

 

 

1 2019-01-27 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS Będzin 3:1 (25:19, 25:16, 19:25, 25:21)
2 2019-01-27 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - SK Górnik Radlin 3:0 (27:25, 26:24, 25:18)
3 2019-01-28 ANBUD MKS Będzin - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 2:3 (14:25, 25:20, 25:17, 17:25, 11:15)
4 2019-01-28 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 3:0 (25:13, 25:23, 25:19)
5 2019-01-29 ANBUD MKS Będzin - SK Górnik Radlin 2:3 (25:17, 26:24, 21:25, 19:25, 19:21)
6 2019-01-29 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:2 (25:21, 23:25, 18:25, 25:17, 15:9)

 

 

¼ Finału Mistrzostw Śląska

 

Grupa 5

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

SK Górnik Radlin

2

6

3

9

3

280

257

2

KS AZS Rafako Racibórz

2

6

2

8

3

256

218

3

Aluron Virtu Warta Zawiercie

2

4

1

4

8

239

212

4

GKS GieKSa Katowice

2

4

0

2

9

233

260

 

1

2019-01-11

SK Górnik Radlin

-

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3:1 (17:25, 25:16, 25:19, 25:22)

2

2019-01-11

GKS GieKSa Katowice

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:3 (20:25, 18:25, 20:25)

3

2019-01-12

Aluron Virtu Warta Zawiercie

-

KS AZS Rafako Racibórz

0:3 (16:25, 16:25 18:25)

4

2019-01-12

SK Górnik Radlin

-

GKS GieKSa Katowice

3:0 (25:21, 25:22, 28:26)

5

2019-01-13

GKS GieKSa Katowice

-

Aluron Virtu Warta Zawiercie

2:3 (22:25,25:23, 21:25,25:19,13:15)

6

2019-01-13

KS AZS Rafako Racibórz

-

SK Górnik Radlin

2:3 (20:25,17:25, 26:24,25:16,18:20)

 

grupa 1

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt

Zw.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel

10

24

8

25

9

829

736

2

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II

10

23

8

25

11

850

756

3

Hemarpol Norwid Częstochowa

10

19

7

22

15

843

787

4

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

10

14

4

18

20

843

835

5

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

10

9

3

17

26

881

960

6

SK Górnik Radlin

10

1

0

4

30

649

821

 

 

1

2018-10-03

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

AZS 2020 IV LO Częstochowa

3:2 (22:25, 28:26, 25:21,14:25,15:7)

2

2018-10-03

AT Żory Jastrzębski Węgiel

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

3:1 (25:21, 21:25, 25:20, 25:23)

3

2018-10-03

SK Górnik Radlin

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

1:3 (19:25, 19:25, 25:21, 20:25)

4

2018-10-10

AZS 2020 IV LO Częstochowa

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

3:1 (25:19, 25:20, 17:25, 25:20)

5

2018-10-10

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:16, 25:18, 25:16)

6

2018-10-10

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel

0:3 (20:25, 23:25, 18:25)

7

2018-10-17

AT Żory Jastrzębski Węgiel

-

AZS 2020 IV LO Częstochowa

1:3 (16:25, 18:25, 25:19, 21:25)

8

2018-10-17

SK Górnik Radlin

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

1:3 (16:25, 23:25, 25:23, 23:25)

9

2018-10-17

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

2:3 (20:25, 26:24, 18:25, 25:22,6:15)

10

2018-10-24

AZS 2020 IV LO Częstochowa

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

1:3 (22:25, 21:25, 25:16, 19:25)

11

2018-10-24

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

3:2 (25:20, 25:19, 23:25, 23:25,15:9)

12

2018-10-24

AT Żory Jastrzębski Węgiel

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:23, 25:23, 25:14)

13

2018-11-07

SK Górnik Radlin

-

AZS 2020 IV LO Częstochowa

0:3 (16:25, 20:25, 17:25)

14

2018-11-07

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel

1:3 (13:25, 23:25, 25:20, 20:25)

15

2018-11-07

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

3:1 (19:25, 25:22, 25:18, 25:16)

16

2018-11-14

AZS 2020 IV LO Częstochowa

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

0:3 (17:25, 15:25, 22:25)

17

2018-11-14

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel

3:0 (27:25, 28:26, 27:25)

18

2018-11-14

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

SK Górnik Radlin

3:2 (25:17, 17:25, 25:20, 18:25,17:15)

19

2018-11-21

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

AZS 2020 IV LO Częstochowa

3:2 (23:25, 25:23, 25:12, 21:25,15:11)

20

2018-11-21

SK Górnik Radlin

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

0:3 (17:25, 19:25, 16:25)

21

2018-11-21

AT Żory Jastrzębski Węgiel

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

3:0 (26:24, 25:19, 26:24)

22

2018-12-05

AZS 2020 IV LO Częstochowa

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel

1:3 (32:30, 23:25, 22:25, 21:25)

23

2018-12-06

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:14, 25:18, 25:14)

24

2018-12-05

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

3:1 (25:14, 25:20, 24:26, 25:16)

25

2018-12-12

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

-

AZS 2020 IV LO Częstochowa

3:0 (27:25, 25:23, 25:20)

26

2018-12-12

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

-

Hemarpol Norwid Częstochowa

1:3 (25:19, 22:25, 24:26, 24:26)

27

2018-12-12

SK Górnik Radlin

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel

0:3 (21:25, 21:25, 17:25)

28

2018-12-17

AZS 2020 IV LO Częstochowa

-

SK Górnik Radlin

3:0 (25:18, 25:20, 25:19)

29

2018-12-19

AT Żory Jastrzębski Węgiel

-

MKS Winner Czechowice-Dziedzice

3:0 (25:9, 25:14, 25:22)

30

2018-12-19

Hemarpol Norwid Częstochowa

-

AT Żory Jastrzębski Węgiel II

3:0 (25:21, 25:19, 25:17)

 

Wyniki

Juniorzy

SK Górnik Radlin 2016

SK Górnik Radlin
44-310 Radlin. ul. Korfantego 17

 

tel. 530-299-910
email: skgornikradlin@interia.pl 

 

Regon 276859613 
NIP
647-22-27-903

 

Konto Bankowe : SANTANDER BANK POLSKA
Nr konta: 48 1090 2590 0000 0001 3148 4670

Twój e-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

 

Drużyny

Wyniki

Wiadomości

Minisiatkówka 

Galeria

SK Górnik Radlin