A A A

Wiadomości

Uwaga ogłoszenie!

 

Zebranie dotyczące obozu sportowego w Istebnej, odbędzie się 13.06.2016 (poniedziałek) o godz. 17:00 w budynku MOSiR Radlin. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców i uczestników.

 

Sukcesem reprezentacji śląska zakończyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, gdzie zdobyła ZŁOTY MEDAL w składzie z naszym zawodnikiem Filipem Gryglem ! W finale nasi reprezentanci pokonali rówieśników z województwa łódzkiego.

 

Gratulujemy!

 

 

Miniony sezon seniorów SK JSW KOKS Radlin rozgrywał się ponownie na parkietach II-ligowych. Drużyna oparta w głównej mierze na wychowankach klubu wzmocniona doświadczonym Sławkiem Szczygłem radziła sobie całkiem dobrze na „okolicznych” parkietach. Trzeba przyznać, że trafiliśmy do trudnej grupy z liczącymi się w walce o awans do 1 ligi drużynami z Jaworzna, Andrychowa. Ostatecznie zajęliśmy 9 miejsce w rozgrywkach spokojnie zapewniając sobie utrzymanie na tym poziomie rozgrywek. Może końcowe miejsce byłoby lepsze; co udowodniliśmy m. in. wygrywając z drużyną z Raciborza (5 miejsce). Trochę również mieliśmy problemów z kontuzjami m.in. Krzyśka Cichonia, którego dzielnie zastąpił Adam Barteczko (nominalny przyjmujący). W każdym razie nie można odmówić zaangażowania podopiecznym trenera Marka Przybysza. Najbardziej świadczy o tym rozegranie aż (!) 11 tie-breaków. Podsumowując był to sezon dobry; zgodny z założeniami stawianymi przed rozgrywkami w myśl hasła „Wojownicy-ewolucja”, „Małe Miasto – Wielka Siatkówka”

 

Miniony weekend przyniósł nam dobre wieści z minisiatkarskich parkietów.

 

Zarówno drużyna "CZWÓREK" prowadzona przez trenera Witolda Słaninę jak i zespół "DWÓJKEK" pod wodzą debiutującego w rozgrywkach trenera Kamila Wierzgonia awansowały do najlepszych ósemek Śląska w swoich kategoriach. Wielki Finał Województwa odbędzie się 05.06.2016r w Mikołowie. Stawką turnieju, oprócz medali Mistrzostw Śląska jest awans do finału Mistrzostw Polski, który rozegrany zostanie  w Częstochowie na początku lipca.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za młodych siatkarzy i ich trenerów

 

Sezon 2015/2016 w większości kategorii wiekowych dobiegł końca. Pokusiliśmy się o dokonanie krótkich podsumowań minionych rozgrywek. Na początek prezentujemy rozgrywki młodzików.

 

Młodzicy SK JSW KOKS-u Radlin w sezonie 2015/2016 mieli poprzeczkę postawioną bardzo wysoko; ponieważ bronili III miejsca w Mistrzostwach Polski zdobytego rok wcześniej. Pierwszy etap w rozgrywkach województwa śląskiego przeszliśmy na I miejscu ponosząc tylko 1 porażkę wyprzedziliśmy drużyny z Raciborza i Rybnika. W II etapie nasza drużyna trafiła do grupy z Jastrzębskim Węglem II, UKS Trójka Mikołów oraz MKS MTS WINNER Czechowice-Dziedzice. Silniejsza okazała się jedynie drużyna z Jastrzębia; co zapewniło nam awans do najlepszej ósemki w rozgrywkach. Niestety w kolejnym etapie lepsi okazali się przeciwnicy: MKS Będzin, AZS 2020 Częstochowa, AZS Rafako Racibórz. W IV etapie rozgrywek pozostało nam rywalizować o miejsca 5-8 w województwie. Ostatecznie zajęliśmy przyzwoite 6 miejsce (na 26 zgłoszonych do I etapu) wyprzedzając: MCKiS Jaworzno, UKS Olimpia Katowice oraz ustępując drużynie z Raciborza.

 

Komplet wyników w zakładce "wyniki - młodzicy"

 

 

NABÓR DO IV KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ O PROFILU PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW NA ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Informacja dla uczniów klas 3-ich, którzy interesują się sportem a w szczególności PIŁKĄ SIATKOWĄ.

 

Temat: Egzamin sprawnościowy kandydatów do  klasy sportowej o profilu piłki siatkowej.

 

Termin: 20.05.2016, Godzina: 15:30

 

Miejsce: Duża sala gimnastyczna Zespołu Szkół Sportowych Nr 2 w Radlinie (Szkoła Podstawowa), obowiązkowo proszę zabrać ze sobą obuwie sportowe zamienne, strój sportowy.

 

Telefon kontaktowy: 501 749 840

 

NABÓR DO I KLASY GIMNAZJUM O PROFILU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT NA ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Informacja dla uczniów klas 6-tych, którzy interesują się sportem a w szczególności PIŁKĄ SIATKOWĄ.

 

Temat: Egzamin sprawnościowy kandydatów do klasy sportowej o profilu piłki siatkowej.

 

Termin: 24.05.2016, Godzina: 15:30

 

Miejsce: MOSIR RADLIN, duża sala gimnastyczna Zespołu Szkół Sportowych Nr 2,  obowiązkowo zabrać ze sobą obuwie sportowe zamienne, strój sportowy.

 

Telefon kontaktowy: 501 749 840

 

Niestety nasi kadeci przegrali na wyjeździe w ostatnim meczu sezonu w Jaworznie 0:3. Ostatecznie zajmujemy "niezłe" 6 miejsce w województwie śląskim.

MCKiS Jaworzno - SK JSW KOKS Radlin 3:0 (25:19, 25:17, 25:22)

SK JSW KOKS Radlin - Wróblewski, Konieczny, Dzierżęga, Szafrański, Bugajski, Walawski, Szymiczek, Tkocz, Granieczny, Adamczyk, Grygiel, Skupień (L)

 

Uwaga ogłoszenie!

W dniu 21.04.2016 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze członków Klubu. Podczas zebrania wybrano nowy skład zarządu klubu, który ukonstytułował się w następującym składzie:

Prezes: Mirosław Grzywacz
Wiceprezes: Marian Granieczny
Dyrektor Klubu: Marek Przybysz
Członek: Wojciech Jędraś
Członek: Dariusz Bugajski
Członek: Anna Skiba

 

Dodatkowo w dniu 20 kwietnia 2016 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Zarządu Śląskiego Związku Piłki Siatkowej na lata 2016-2020. Wśród nominowanych członków zarządu jest również nasz przedstawiciel Marek Przybysz - wiceprzewodniczących Wydziały Szkolenia oraz Wydziału Siatkówki Plażowej

 

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy w nadchodzącej kadencji.

 

Kadeci z kolejną wygraną

Wygrywamy u siebie z drużyną z Jaworzna 3:0 i obejmujemy prowadzenie w tabeli rozgrywek o 5 miejsce w województwie śląskim.

 

SK JSW KOKS Radlin - MCKiS Jaworzno 3:0 (26:24, 25:19, 25:23)

SK JSW KOKS Radlin - Wróblewski, Konieczny, Dzierżęga, Szafrański, Bugajski, Walawski, Szymiczek, Tkocz, Granieczny, Adamczyk, Grygiel, Skupień (L)

 

Zarząd Siatkarskiego Klubu Górnik Radlin zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze członków Klubu na dzień 21.04.2016 r. na godz. 17:00 (II Termin 17:15).

Zapraszamy!

 

 

Zapraszamy na ostatni u siebie mecz kadetów w sezonie 2015/2016

 

22.04.2016 r. o godz. 16:30 (MOSiR, Radlin)

 

Wstęp wolny!

 

Kadeci wygrywają kolejne spotkanie w ramach rywalizacji o 5 miejsce w województwie śląskim. Pewnie wygrywamy na wyjeździe w Będzinie.

MKS Bedzin - SK JSW KOKS Radlin 1:3 (25:17, 20:25, 20:25, 15:25)

SK JSW KOKS Radlin - Wróblewski, Konieczny, Dzierżęga, Szafranek, Walawski, Szymiczek, Tkocz, Granieczny, Adamczyk, Grygiel, Bugajski (L), Skupień (L)

 

Kadeci trzeci mecz i trzeci zwycięski tie-break.

W ramach rozgrywek o miejsca 5-8 w województwie śląskim kadeci SK JSW KOKS Radlin wygrywają w Czechowicach-Dziedzicach 3:2

 

MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice - SK JSW KOKS Radlin 2:3 (25:15, 12:25, 25:23, 17:25, 11:15)

SK JSW KOKS Radlin - Wróblewski, Konieczny, Dzierżęga, Szafranek, Walawski, Szymiczek, Tkocz, Granieczny, Adamczyk, Grygiel, Bugajski (L), Skupień (L) 

Pracowity kwiecień radlińskich kadetów.

Kadeci SK JSW KOKS Radlin wkraczają w decydująca fazę rozgrywek o miejsca 5-8 w województwie śląskim. Przed naszymi wychowankami cztery decydujące mecze rozstrzygane w krótkim okresie czasu. Pierwszy mecz rozegrany zostanie 08.04.2016 r. na wyjeździe w Czechowicach-Dziedzicach. Kolejne spotkanie odbędzie się tydzień później w Będzinie, aby 22.04.2016 r. powrócić do własnej hali na spotkanie z Jaworznem. Ostatni mecz i jednocześnie rewanż z Jaworznem odbędzie się 27.04.2016.

Zapraszamy do śledzenia wyników i kibicowania naszej drużynie!

 

Reprezentacji Polski w składzie, której jest Filip Grygiel wygrała silnie obsadzony turniej
w Modenie pokonując m.in. kluby z Włoch, Słowenii oraz Niemiec.

Gratulujemy!!!

Więcej na http://www.pzps.pl/Nasi-kadeci-najlepsi-w-Modenie.html

 

Życzenia zdrowych, pogodnych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych składają zawodnicy, trenerzy oraz zarząd SK JSW KOKS Radlin

 

 

Miło nam poinformować, że 22 marca 2016 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie wyróżnienie za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej za rok 2015 otrzymali:

 

Mirosław Grzywacz - Prezes Klubu

Marek Przybysz, Witold Słanina - trenerzy
Kamil Margulski, Szymon Orzoł, Andrzej Ferdyan, Dominik Matczak, Kacper Konopacki, Mateusz Tkocz, Bartosz Szymiczek, Dawid Baluch, Dominik Wróblewski, Kamil Konieczny, Filip Grygiel, Kacper Walawski, Daniel Skupień, Beniamin Granieczny, Jakub Bugajski, Dominik Komarek, Mateusz Buchta, Marcin Martyna, Wojciech Nowosielski, Marcin Orzelski - zawodnicy

 

Gratulujemy!

 

Młodzicy zajmują 6 miejsce na Śląsku.

W ostatnim turnieju rozegranym w Radlinie wygrywając z rówieśnikami z Katowic oraz przegrywając z Raciborzem ostatecznie zajęli 6 miejsce w rozgrywkach o Mistrzostwo Śląska.

 

SK JSW KOKS Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 0:2 (18:25, 13:25)
SK JSW KOKS Radlin - UKS Olimpia Katowice 2:0 (26:24, 25:22)

 

Kadeci wygrywają kolejne spotkanie

Po zdecydowanych porażkach w 1 i 2 secie kadeci SK JSW KOKS-u Radlin ostatecznie po dramatycznych kolejnych partiach wygrali u siebie 3:2 z drużyna MKS-u Będzin w ramach rozgrywek o Mistrzostwo Śląska (miejsca 5-8)

SK JSW KOKS Radlin - MKS Będzin 3:2 (20:25, 14:25, 27:25, 27:25, 15:12)

 

SK JSW KOKS Radlin - Wróblewski, Konieczny, Dzierżęga, Szafranek, Walawski, Szymiczek, Tkocz, Granieczny, Adamczyk, Grygiel, Bugajski (L), Skupień (L)

 

Zapraszamy na kolejne mecze młodzieży SK JSW KOKS Radlin. Dnia 14 marca 2016 r.
o 16:00 kolejne spotkanie rozegrają nasi kadeci podejmując u siebie drużynę MKS-u Będzin. Dzień później od godz. 14:00 nasi młodzicy podejmować będą rówieśników z UKS-u Olimpia Katowice oraz KS AZS-em Rafako Racibórz. Wszystkie spotkania rozegrane zostaną w "Domu Sportu" w Radlinie.

 

Kadeci wygrywają po wyrównanym spotkaniu 3:2 w ramach rozgrywek o miejsca 5-8 u siebie z drużyną z Czechowic-Dziedzic.

 

SK JSW KOKS Radlin - MTS Winner Czechowice-Dziedzice 3:2 (25:22, 25:13,16:25, 22:25, 15:10)

 

SK JSW KOKS Radlin - Wróblewski, Konieczny, Dzierżęga, Szafranek, Janowski, Walawski, Szymiczek, Tkocz, Granieczny, Adamczyk, Grygiel, Chlubek

 

 

Kończymy sezon na 9 miejscu

W ostatnim meczu sezonu 2015/2016 w ramach II ligi przegrywamy na wyjeździe z MKS-em MOS Płomień Sosnowiec 2:3, ale dzięki zwycięstwu u siebie 3:1 wygrywamy rywalizację play off

 

MKS MOS Płomień Sosnowiec - SK JSW KOKS Radlin 3:2
(13:25, 20:25, 25:18, 25:22, 15:13)

 

SK JSW KOKS Radlin - Cichoń, Rybarczyk, Szczygieł, Grzywacz, Barteczko, Harazim, Lewandowski (L), Bugajski, Grygiel, Dzierżęga, Margulski, Granieczny, Skupień (L), Rauza

 

Cieszymy się i chwalimy się!

 

Nasz zawodnik i wychowanek Filip Grygiel został powołany do młodzieżowej reprezentacji Polski na turniej towarzyski w Modenie (Włochy), który zostanie rozegrany w dniach 23-27 marzec 2016 r.

 

Gratulujemy!


Wygrywamy z MKS-em MOS Płomień Sosnowiec

W ostatni meczu u siebie pokonujemy gości z Sosnowca 3:1 w rywalizacji o 9 miejsce w 2 lidze.

SK JSW KOKS Radlin - MKS MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:20, 25:21, 34:36, 25:19)

 

SK JSW KOKS Radlin - Cichoń, Rybarczyk, Szczygieł, Grzywacz, Barteczko, Harazim, Lewandowski (L), Bugajski, Grygiel, Dzierżęga, Margulski, Granieczny

 

Młodzicy wygrywają turniej w Raciborzu!

W ramach rozgrywek o miejsca 5-8 młodzicy SK JSW KOKS-u Radlin wygrywają w Raciborzu z gospodarzami i MCKiS-em Jaworzno i umacniają się na I miejscu w tabeli

 

KS AZS Rafako Racibórz - SK JSW KOKS Radlin 1:2 (25:18, 25:27, 11:15)
SK JSW KOKS Radlin - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:16, 25:21)

 

Znamy rywali oraz terminy II etapu rozgrywek kadetów o miejsca 5-8. Przeciwnikami naszej drużyny będą: MCKiS Jaworzno, MKS Będzin oraz MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice. Pierwszy mecz rozegramy 11.03.2016 r. u siebie z MKS-em MTS Winner Czechowice Dziedzice.

 

Zapraszamy na ostatni mecz u siebie w sezonie 2015/2016.

W meczu o 9 miejsce naszym rywalem będzie MKS MOS Płomień Sosnowiec

 

5 marca 2016 r. – 17:00, MOSiR

SK JSW KOKS Radlin - MKS MOS Płomień Sosnowiec

 

Specjaliści od tie-breaków

Wczoraj w Głuchołazach rozegraliśmy już 10 tie-break w sezonie!
Wygrywamy na trudnym terenie 3:2

 

Juvenia WAKMET Głuchołazy - SK JSW KOKS Radlin 2:3 (25:20,21:25,26:28,25:20,11:15)

 

SK JSW KOKS Radlin: Cichoń, Rybarczyk, Barteczko, Rauza, Szczygieł, Grzywacz, Lewandowski (L) - Dzierżęga, Grygiel, Harazim, Ferdyan, Koczwara, Bugajski, Margulski

 

Utrzymujemy się w II lidze w sezonie 2015/2016 Przegrywamy u siebie po walce z liderem grupy MCKiS-em Jaworzno 2:3, ale wywalczony punkt i zwycięstwo Sosnowca zapewniają nam utrzymanie na 1 kolejkę przed końcem rundy zasadniczej.

 

SK JSW KOKS Radlin - MCKiS Jaworzno 2:3 (20:25, 18:25, 25:22, 25:17, 7:15)

 

SK JSW KOKS Radlin: Cichoń, Rybarczyk, Barteczko, Rauza, Szczygieł, Grzywacz, Lewandowski (L) - Dzierżęga, Grygiel, Harazim, Ferdyan, Koczwara, Bugajski, Margulski

 

Kibice pilnie potrzebni!

 

Gramy ostatni mecz rundy zasadniczej u siebie. Przeciwnikami naszych seniorów będzie nie byle kto, bo lider rozgrywek MCKiS Jaworzno. Ciągle nie jesteśmy pewni utrzymania w rozgrywkach, dlatego każde wsparcie/pomoc mile widziana ze strony kibiców J

 

MOSiR, Radlin – 17.02.2016 r., godz. 18:00

 

SK JSW KOKS Radlin – MCKiS Jaworzno

 

Zapraszamy!

 

Niestety w ramach 20 kolejki II ligi przegrywamy w Rybniku z miejscowym TS Volley Rybnik. Szkoda 1 i 2 seta, które mogliśmy wygrać. W środę kolejny mecz u siebie z gośćmi z Jaworzna.

TS Volley Rybnik - SK JSW KOKS Radlin 3:0 (25:20, 26:24, 25:13)

 

SK JSW KOKS Radlin: Cichoń, Rybarczyk, Barteczko, Rauza, Szczygieł, Grzywacz, Lewandowski (L) - Dzierżęga, Grygiel, Harazim, Ferdyan, Koczwara, Bugajski, Margulski

 

 

Wygrywamy ważne spotkanie z KS AZS-em Rafako Racibórz 3:2. Wyszarpaliśmy zwycięstwo przegrywając już 1:2. Bardzo dobra grał Rafała Rybarczyka oraz Sławka Szczygła.

SK JSW KOKS Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 3:2 (25:23, 21:25, 15:25, 25:22, 18:16)

 

JSW KOKS Radlin: Rybarczyk (k), Cichoń, Grygiel, Grzywacz, Rauza, Szczygieł, Lewandowski (l) oraz Ferdyan, Koczwara, Barteczko, Margulski, Harazim, Dzierżęga, Bugajski

 

 

Potrzebne wsparcie!

 

Zapraszamy na mecz II ligi u siebie z KS AZS-em Rafako Racibórz. Bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli… przybywajcie, kibicujcie!!!

 

SK Górnik Radlin – KS AZS Rafako Racibórz (MOSiR Radlin - 09.02.2016 r. godz. 18:00)

 

 

Turniej półfinałowy o Mistrzostwo Śląska kadetów  już za nami, trudno jednak zapomnieć o  sportowych emocjach na parkiecie i rodzinnej atmosferze na trybunach . Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji zawodów, zaangażowanie, pyszne słodkości, wspaniały doping i wielkie siatkarskie serce:

 

- Pani Kasi oraz „ FIBRA nieruchomości”

- zakładowi piekarniczemu „Śmietana”

- rodzinie Konieczny, rodzinie Skupień, rodzinie Grygiel i rodzinie Bugajski

- obecnym na trybunach rodzicom, dziadkom, rodzeństwu, koleżankom i kolegom z klas

- siatkarskiej młodzieży rozdającej klaskacze, podającej piłki, obsługującej tablice punktową
i mopa ;)

- wszystkim wspaniałym kibicom

 

To dla nas zaszczyt grać z WAMI w jednej DRUŻYNIE :)

 

KADECI SK JSW KOKS Radlin

 

 

Kadeci SK JSW KOKS-u Radlin zajęli III miejsce w Półfinałach Mistrzostw Śląska przegrywając z AT Jastrzębskim Węglem oraz Exactem Systems Norwid Częstochowa oraz wygrywając z MKS-em Będzin niestety nie awansowali do ścisłego finału. Szkoda szczególnie I meczu z Jastrzębiem przegranym po morderczej walce 2:3.

 

Szczególnie serdeczne podziękowania od zarządu klubu i środowiska siatkarskiego dla firmy „Fibra i nieruchomości” za wsparcie finansowo-organizacyjne w realizacji turnieju.

 

Zamiast fiskusowi oddaj siatkarzowi

 

Drodzy przyjaciele sportu,

 

1% swojego podatku dochodowego w rozliczeniu rocznym można przekazać do wybranego stowarzyszenia, które uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego. W związku z powyższym zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej możliwości wspomożenia naszego klubu. SK Górnik Radlin decyzją Krajowego Rejestru Sądowego ma status Organizacji Pożytku Publicznego.
W związku z tym zwracamy się z prośbą o przekazanie każdego roku 1% podatku dochodowego naszemu klubowi. 1% Dla nas każda złotówka jest bezcenna !!!

 

1% podatku przeznaczymy na:

 

· dofinansowanie szkolenia utalentowanej młodzieży szczególnie z rodzin o niskim dochodzie
(np. dofinansowanie udziału w akcji letniej).

· zachęcenie do dbania o własne zdrowie, kształtowania charakteru i współpracy w zespole i ...
być może, zdobycie kolejnych medali.

· rozwój sportu powszechnego poprzez organizowanie imprez masowych dla mieszkańców
naszego regionu.

 

Dane do wpisania do PIT-u

Siatkarski Klub Górnik Radlin

KRS 0000001666

 

Zapraszamy na Półfinał Mistrzostw Śląska kadetów, który rozegrany zostanie w Radlinie na hali MOSiR-u w dniach 28-30.01.2016 r.

 

Harmonogram

28.01.2016 r.

15:00

SK JSW KOKS Radlin – AT Jastrzębski Węgiel

40 min. po zakończeniu I meczu

Exact Systems Norwid Częstochowa - MKS Będzin

29.01.2016 r.

15:00

MKS Będzin - AT Jastrzębski Węgiel

40 min. po zakończeniu I meczu

SK JSW KOKS Radlin - Exact Systems Norwid Częstochowa

30.01.2016 r.

11:30

AT Jastrzębski Węgiel - Exact Systems Norwid Częstochowa

40 min. po zakończeniu I meczu

 

SK JSW KOKS Radlin - MKS Będzin

 

Znamy zestawienie Półfinałów Mistrzostw Śląska kadetów. Będziemy gospodarzem jednego z turniejów w dniach 28-30.01.2016 r.

 

Grupa w Radlinie: SK JSW KOKS Radlin, MKS Będzin, Jastrzębski Węgiel, Exact Systems Norwid Częstochowa

 

Grupa w Częstochowie: AZS 2020 Częstochowa, MCKiS Jaworzno, MKS MTS Winner Czechowice Dziedzice, TS Volley Rybnik

 

 

Przegrywamy na wyjeździe z Czechowicami-Dziedzicami 1:3 w ramach rozgrywek II ligi.

MTS Winner Czechowice-Dziedzice - SK JSW KOKS Radlin 3:1 25:20, 20:25, 25:15, 26:24

 

SK JSW KOKS Radlin - Cichoń, Rybarczyk, Barteczko, Rauza, Szczygieł, Grzywacz, Lewandowski (L) - Dzierżęga, Grygiel, Margulski, Ferdyan, Harazim, Koczwara

 

 

Młodzicy SK JSW KOKS Radlin zajmują I miejsce po I turnieju rozgrywanym w Jaworznie o miejsca 5-8 w Województwie Śląskim. Wygrywamy z gospodarzami 2:0 oraz przegrywamy z rówieśnikami z Katowic.

UKS Olimpia Katowice - SK JSW KOKS Radlin 2:1 (20:25, 25:17, 15:12)

SK JSW KOKS Radlin - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:21, 28:26)

 

 

Piątka z plusem dla dwójek :)

 

Bardzo dobry występ mają za sobą najmłodsi siatkarze reprezentujący SK JSW KOKS Radlin.

W piątek 16.01.2016r. w Szkole Podstawowej nr  27 w Gliwicach odbył się  pierwszy turniej dwójek w ramach 28 edycji rozgrywek„Kinder + Sport” -2016r. Nasze barwy reprezentowało 5 drużyn, które pod wodzą trenera Kamila Wierzgonia wygrały większość swoich meczów i mają spore szanse by w komplecie zameldować się w II etapie turnieju. Ostateczne wyniki poznamy w piątek 22.01.2016 r. po turnieju rewanżowym, rozegranym również w gliwickiej SP nr 27.

 

Start zawodów o godz. 16:00. Zawodnikom i trenerowi gratulujemy udanego debiutu i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa.

 

Wygrywamy u siebie ze Strzelcami Opolskimi 3:0 w ramach rozgrywek II ligi!

SK JSW KOKS Radlin - UKS Strzelce Opolskie 3:0 (25:22, 25:20, 25:13)

 

SK JSW KOKS Radlin - Cichoń, Rybarczyk, Barteczko, Rauza, Szczygieł, Grzywacz, Lewandowski (L) - Dzierżęga, Grygiel, Margulski, Ferdyan, Harazim

 

 

Rachunki wyrównane.

Łatwym zwycięstwem 3:0 (25:18, 25:22, 25:18) zakończył się ostatni mecz kadetów SK JSW KOKS Radlin fazy grupowej Mistrzostw Śląska,  rozegrany na włsnym parkiecie z drużyną TS Volley Rybnik. Nasi zawodnicy zajmują po tym spotkaniu drugie miejsce w grupie. Jest to  pozycja premiowana awansem do półfinału MŚ. We wszystkich X kolejkach nasi kadeci p rowadzeni przez trenera Witolda Słaninę przegrali tylko jedno spotkania właśnie z zespołem z Rybnika. Mimo identycznego  bilansu punktowego o kolejności w tabeli decydowała ilość przegranych setów a tych mieliśmy o 3 więcej niż Rybnik. Ostatnim meczem grupowym pokazaliśmy jednak , że możemy wygrać z każdym przeciwnikiem. W półfinałach organizowanych w Radlinie w ostatni styczniowy weekend powalczymy o wejście do finału z drużynami z Jastrzębia , Będzina i Częstochowy.

Poniedziałkowe  spotkanie kadetów z Radlina i Rybnika było wyjątkowe także pod względem obsady sędziowskiej. Sędzią Głównym zawodów był Pan Wojciech Jędraś, który ostatnim gwizdkiem zakończył ponad 34-letnią karierę  sędziego. Jako drugi sędzia asystował mu Pan Marek Budzik znany obecnie z parkietów Plus Ligi, który swoją przygodę z gwizdkiem zaczynał pod okiem Pana Wojtka i razem z nim prowadził swój pierwszy mecz w karierze. Nie obyło się bez okolicznościowego upominku, życzeń i podziękowań oraz odśpiewanego przez zawodników i zgromadzonych kibiców „STO LAT”.

 

Panie Wojtku,  DZIĘKUJEMY  :)

 

Niestety przegrywamy kolejne spotkanie po 5 setach walki. Przegrywamy u siebie z MKS-em MOS Płomień Sosnowiec 2:3 po kontrowersyjnych decyzjach szczególnie w decydującym secie. Kolejne spotkanie już w środę na hali MOSiR-u w Radlinie (18:30).

 

SK JSW KOKS Radlin - MKS MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (26:28, 3:25,25:19,25:19,12:15)

 

SK JSW KOKS Radlin - Cichoń, Rybarczyk, Barteczko, Harazim, Szczygieł, Grzywacz, Lewandowski (L) - Dzierżęga, Grygiel, Margulski, Ferdyan, Koczwara.

 

 

Zapraszamy na pierwsze mecze seniorów i kadetów przed własną publicznością:

 

II liga:

 

16.01.2016 r., godz. 17:00

 

SK JSW KOKS Radlin – MKS MOS Płomień Sosnowiec

 

20.01.2016 r., godz. 18:30

 

SK JSW KOKS Radlin – UKS Strzelce Opolskie

 

Kadeci:

 

18.01.2016 r., godz. 16:00

 

SK JSW KOKS Radlin – TS Volley Rybnik

 

Zapraszamy!

 

 

 

W piątkowe popołudnie 08.01.2016 na sali Szkoły Podstawowej nr 1 w Rydułtowach zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w składzie: SK JSW KOKS RADLIN, Policjanci, Nauczyciele, SZtab WOŚP. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie mógłby odbyć się bez tradycyjnych licytacji. „Pod młotek” poszły między innymi piłka siatkarska drużyny PGE Skra Bełchatów, złote serduszka, a także tort, w którym ukryta byłą specjalna zawieszka.

 

Dziękujemy za wsparcie!

 

 

Po nierównym meczu zdobywamy 1 punkt na trudnym terenie w Jastrzębiu. Po fatalnej grze w pierwszych dwóch setach, nasi siatkarze podnieśli się i zdecydowanie doprowadzili do 5 seta, gdzie nieznacznie przegrali 13:15. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Patryk Grzywacz oraz Rafał Rybarczyk.

 

AT Jastrzębski Węgiel vs SK JSW KOKS Radlin 3:2 (25:15, 25:15, 17:25, 15:25, 15:13)

 

SK JSW KOKS Radlin: Cichoń, Rybarczyk, Barteczko, Harazim, Grzywacz, Szczygieł, Lewandowski (L) – Dzierżęga, Grygiel, Margulski, Ferdyan.

 

 

Młodzicy SK JSW KOKS Radlin niestety przegrali ostatnie mecze w ramach ½ Mistrzostw Śląska z drużynami z Będzina i Raciborza i rywalizować będą o miejsca 5-8.

 

SK JSW KOKS Radlin – MKS Będzin 0:2 (19:25, 21:25)

 

SK JSW KOKS Radlin – KS AZS Rafako Racibórz 0:2 (19:25, 22:25)

 

Pierwsze mecze w 2016 r.

 

Zapraszamy na kolejne spotkania w ramach ½ Mistrzostw Śląska Młodzików, które odbędą się 9 stycznia na MOSiR-ze w Radlinie od godz. 10.00. Przeciwnikami SK JSW KOKS-u Radlin będą drużyny MKS-u Będzin oraz KS AZS-u Rafako Racibórz.

 

W tym samym dniu drużyna II ligi rywalizować będzie w Żorach (godz. 17:00) z AT Jastrzębskim Węglem II.


Powered by Quick.CMS