A A A

Minisiatkówka

Minisiatkówka 2017

 

Minisiatkówka – „trójki” – 1 etap I turniej

 

Grupa 16

ZSS I Radlin - KS J.A.J.O. SP6 Jastrzębie 2:0 (15:7, 15:4)

ZSS I Radlin - TS Volley II Rybnik 2:0 (15:5, 15:3)

ZSS I Radlin - Jastrzębie-Borynia IV 2:0 (15:5, 15:9)

 

Tabela:

1. ZSS I Radlin – 6 pkt 90:33

2.  Jastrzębie-Borynia IV – 5 pkt 78:84

3. KS J.A.J.O. SP6 Jastrzębie – 4 pkt 75:94

4. TS Volley II Rybnik – 3 pkt 66:98

 

Grupa 17

 

ZSS II Radlin – UKS Millenium Porąbka 2:1 (12:15, 19:17, 11:9)

ZSS II Radlin – MOSM III Tychy 2:0 (15:10, 15:13)

ZSS II Radlin – TKKF Czarni I Katowice 2:0 (15:7, 15:5)

 

Tabela:

1.  ZSS II Radlin – 6 pkt 102:76

2. MOSM III Tychy – 5 pkt 85:67

3. UKS Millenium Porąbka – 4 pkt 95:82

4. TKKF Czarni I Katowice – 3 pkt 33:90

 

Etap miejski

 

Wyniki II turnieju "dwójek":

 

Grupa 6

 

ZSS II Radlin - TS Volley I Rybnik 2:0 (15:10, 15:13)
ZSS II Radlin - SP3 MUKS Sari V Żory 2:0 (17:15, 15:11)
ZSS II Radlin - JKS SMS AMS III Jastrzębie 2:0 (15:9, 15:7)

 

Tabela końcowa:

1. ZSS II Radlin - 12 pkt 188:128
2. TS Volley I Rybnik - 10 pkt 178:123
3. SP3 MUKS Sari V Żory - 8 pkt 141:165
4. JKS SMS AMS III Jastrzębie - 6 pkt 98:180

 

Grupa 7


ZSS IV Radlin - SP6 AMS I Jastrzębie 2:0 (16:14, 15:9)
ZSS IV Radlin - TS Volley II Rybnik 0:2 (9:15, 7:15)
ZSS IV Radlin - SP3 MUKS Sari III Żory 2:1 (15:9, 13:15, 11:7)

 

Tabela końcowa:

 

1. TS Volley II Rybnik - 12 pkt 180:98
2.
SP6 AMS I Jastrzębie - 8 pkt 169:179
3. ZSS IV Radlin - 8 pkt 141:174
4. SP3 MUKS Sari III Żory - 8 pkt 152:194

 

Grupa 8

 

ZSS I Radlin - JKS SMS AMS II Jastrzębie 2:0 (15:8, 15:6)
ZSS I Radlin - TS Volley III Rybnik 2:0 (15:6, 15:4)
ZSS I Radlin - SP3 MUKS Sari IV Żory 2:0 (15:13, 15:12)
ZSS I Radlin - KS Beskid Siatkarz II Skoczów 2:1 (17:19, 15:8, 11:9)

 

Tabela końcowa:


1. ZSS I Radlin - 15 pkt 248:175
2. KS Beskid Siatkarz II Skoczów - 15 pkt 265:198
3. TS Volley III Rybnik - 11 pkt 195:245
4. JKS SMS AMS II Jastrzębi - 10 pkt 195:246
5. SP3 MUKS Sari IV Żory - 9 pkt 218:257

 

Grupa 9

 

ZSS III Radlin - KS Beskid Siatkarz I Skoczów 2:0 (15:11, 16:14)
ZSS III Radlin - SP6 AMS II Jastrzębie 2:0 (15:10, 15:9)
ZSS III Radlin - SP3 MUKS Sari II Żory 2:0 (15:7, 15:4)

 

Tabela końcowa:

 

1. ZSS III Radlin - 11 pkt 190:114
2. KS Beskid Siatkarz I Skoczów - 11 pkt 183:130
3. SP6 AMS II Jastrzębie - 7 pkt 123:175
4. SP3 MUKS Sari II Żory - 7 pkt 104:166

 

Grupa 10


ZSS V Radlin - SP3 MUKS Sari I Żory 0:2 (15:17, 8:15)
ZSS V Radlin - JKS SMS AMS I Jastrzębie 0:2 (7:15, 4:15)
ZSS V Radlin - KS Beskid Siatkarz III Skoczów 2:0 (15:0, 15:0)

 

Tabela końcowa:

1. JKS SMS AMS I Jastrzębie - 12 pkt 180:49
2. SP3 MUKS Sari I Żory - 8 pkt 114:43
3. ZSS V Radlin - 8 pkt 116:143
4. KS Beskid Siatkarz III Skoczów - 5 pkt 79:154

 

Wyniki I turnieju "dwójek":

 

Grupa 6

ZSS II Radlin - TS Volley I Rybnik 2:1 (9:15, 15:13, 11:7)
ZSS II Radlin - SP3 MUKS Sari V Żory 2:0 (16:14, 15:6)
ZSS II Radlin - JKS SMS AMS III Jastrzębie 2:0 (15:5, 15:3)

 

Tabela:

1. ZSS II Radlin - 6 pkt 96:63
2.TS Volley I Rybnik - 5 pkt 95:61
3. SP3 MUKS Sari V Żory - 4 pkt 67:83
4.JKS SMS AMS III Jastrzębie - 3 pkt 39:90

 

Grupa 7


ZSS IV Radlin - SP6 AMS I Jastrzębie 2:0 (15:13,15:10)
ZSS IV Radlin - TS Volley II Rybnik 0:2 (5:15, 8:15)
ZSS IV Radlin - SP3 MUKS Sari III Żory 0:2 (7:15, 12:15)

 

Tabela:


1. TS Volley II Rybnik - 6 pkt 90:46
2. SP6 AMS I Jastrzębie - 4 pkt 72:77
3. SP3 MUKS Sari III Żory - 4 pkt 61:79
4. ZSS IV Radlin - 4 pkt 62:83

 

Grupa 8

ZSS I Radlin - JKS SMS AMS II Jastrzębie 2:1 (15:7, 9:15, 11:7)
ZSS I Radlin - TS Volley III Rybnik 2:0 (15:3, 15:7)
ZSS I Radlin - SP3 MUKS Sari IV Żory 2:0 (15:1, 15:13)
ZSS I Radlin - KS Beskid Siatkarz II Skoczów 1:2 (15:11,2:15, 3:11)

 

Tabela:


1. KS Beskid Siatkarz II Skoczów - 8 pkt 127:73
2. ZSS I Radlin - 7 pkt 115:90
3. JKS SMS AMS II Jastrzębie - 6 pkt 108:117
4. TS Volley III Rybnik - 5 pkt 76:116
5. SP3 MUKS Sari IV Żory - 4 pkt 96:126

 

Grupa 9

ZSS III Radlin - KS Beskid Siatkarz I Skoczów 0:2 (12:15, 12:15)
ZSS III Radlin - SP6 AMS II Jastrzębie 2:0 (15:2, 15:7)
ZSS II Radlin - SP3 MUKS Sari II Żory 2:0 (15:8, 15:12)

 

Tabela:


1. KS Beskid Siatkarz I Skoczów - 6 pkt 98:69
2. ZSS III Radlin - 5 pkt 84:59
3. SP6 AMS II Jastrzębie - 4 pkt 69:85
4. SP3 MUKS Sari II Żory - 3 pkt 52:90

 

Grupa 10

ZSS V Radlin - SP3 MUKS Sari I Żory 2:0 (15:9, 15:12)
ZSS V Radlin - JKS SMS AMS I Jastrzębie 0:2 (3:15, 6:15)
ZSS V Radlin - KS Beskid Siatkarz III Skoczów 0:2 (7:15, 6:15)

 

Tabela:


1. JKS SMS AMS I Jastrzębie - 6 pkt 90:60
2. KS Beskid Siatkarz III Skoczów - 5 pkt 79:64
3. ZSS V Radlin - 4 pkt 52:81
4. SP3 MUKS Sari I Żory - 3 pkt 44:90

 

 

 

 

 

 

Minisiatkówka 2016

 

Przestawiamy szczegółowe wyniki ogólnopolskiego turnieju finałowego Kinder 2016 rozegranego w dniach 7-10 lipiec 2016 r. – kategoria “dwójek”. Ostatecznie zajmujemy 12 miejsce w Polsce w składzie: Maksymilian Granieczny, Marek Ryszka i Dawid Krypczyk, trener Kamil Wierzgoń

o miejsca 1-16

ZSS JSW KOKS Radlin - LMKS "ŻAK-ESPADON" PYRZYCE 2:0 (15:13, 15:6)
KS Metro I Warszawa - ZSS JSW KOKS Radlin 2:1 (15:10, 12:15, 11:7)

 

Tabela
1. KS Metro I Warszawa – 4 pkt 4:1
2.
ZSS JSW KOKS Radlin – 3 pkt 3:2
3. LMKS "ŻAK-ESPADON" PYRZYCE – 2 pkt 0:4

 

o miejsca 1-16

TS Victoria PWSZ Wałbrzych - ZSS JSW KOKS Radlin 0:2 (8:15, 13:15)
UMKS MOS Wola Warszawa - ZSS JSW KOKS Radlin 2:1 (15:10, 13:15, 11:5)
ZSS JSW KOKS Radlin - IKS ATAK SP 19 ELBLĄG 1:2 (10:15, 18:16, 14:16)

 

Tabela
1. IKS ATAK SP 19 ELBLĄG – 6 pkt 6:2
2. UMKS MOS Wola Warszawa – 5 pkt 5:3
3. ZSS JSW KOKS Radlin – 4 pkt 4:4
4. TS Victoria PWSZ Wałbrzych – 3 pkt 0:6

 

o miejsca 9-16

MKS Będzin S.A. II - ZSS JSW KOKS Radlin 0:2 (14:16, 13:15)
ZSS JSW KOKS Radlin - S.A.P.S. IGLOTEX PRZY PSP 3 STAROGARD GDAŃSKI 2:1 (11:15, 15:12, 11:6)
KS STAL GRUDZIĄDZ I - ZSS JSW KOKS Radlin 2:0 (15:13, 15:11)

 

Tabela
1. KS STAL GRUDZIĄDZ I – 6 pkt 6:1 
2.
ZSS JSW KOKS Radlin – 5 pkt 4:3
3. MKS Będzin S.A. II – 4 pkt 2:4
4. S.A.P.S. IGLOTEX PRZY PSP 3 STAROGARD GDAŃSKI – 3 pkt 2:6

 

O miejsca 9-12

DMKS PLAS KIELCE/1 - ZSS JSW KOKS Radlin 2:0 (15:11, 15:9)
ZSS JSW KOKS Radlin - KS STAL GRUDZIĄDZ I 0:2 (13:15, 13:15)

Początek formularza

I etap

ZSS JSW KOKS Radlin - Uczniowski Klub Sportowy Dekoria Świdnica 2:0 (15:7,15:11)
ZSS JSW KOKS Radlin - Międzyszkolny Klub Sportowy Skałka Annopol 2:0 (15:3,15:11)
ZSS JSW KOKS Radlin - UKS PIĄTKA TUREK 2:0 (15:13,15:7)

 

Tabela

1. ZSS JSW KOKS Radlin – 6 pkt 6:0

2. Uczniowski Klub Sportowy Dekoria Świdnica – 5 pkt 4:3

3. UKS PIĄTKA TUREK – 4 pkt 3:4

4. Międzyszkolny Klub Sportowy Skałka Annopol – 3 pkt 0:6

 

 

Przestawiamy szczegółowe wyniki turnieju finałowego “dwójek”. Zajmujemy II miejsce i awansujemy do rozgrywek o Mistrzostwo Polski.

 

Grupa I
ZSS JSW KOKS Radlin I – M -Volley Exact Systems Norwid Częstochowa II 2:0 (15:8, 15:8)
ZSS JSW KOKS Radlin I – MKS Będzin S.A II 2:1 (15:10, 12:15, 12:10)
ZSS JSW KOKS Radlin I – M -Volley Exact Systems Norwid Częstochowa IV 2:0 (15:8, 15:7)

 

Tabela
1. ZSS JSW KOKS Radlin I – 6 pkt 6:1
2. MKS Będzin S.A II – 5 pkt 6:2
3.
M -Volley Exact Systems Norwid Częstochowa II – 4 pkt 2:5
4. M -Volley Exact Systems Norwid Częstochowa IV – 3 pkt 1:6

Półfinał

ZSS JSW KOKS Radlin I – SP 6 AMS Jastrzębie II 2:0 (15:9, 15:9)

 

Finał
ZSS JSW KOKS Radlin I - LKPS Borowno 0:2 (9:15, 8:15)

 

Wyniki turnieju finałowego “czwórek”.

Grupa II
ZSS JSW KOKS Radlin – M-Volley Exact Systems Norwid Częstochowa I 0:2 (11:15, 9:15)
ZSS JSW KOKS Radlin – MOSM Tychy 0:2 (10:15, 9:15)
ZSS JSW KOKS Radlin – Jastrzębie Borynia I 0:2 (15:17, 12:15)

 

o miejsca 5-8

ZSS JSW KOKS Radlin – UKS „1” Jaworzno II 2:0 (15:13, 16:14)


o 5 miejsce
ZSS JSW KOKS Radlin – Jastrzębie Borynia I 1:2 (15:12, 10:15, 5:11)

 

Wyniki końcowe III etapu „czwórek” minisiatkówki. Mamy awans do rundy finałowej

 

I turniej

ZSS JSW KOKS Radlin – SP Porąbka 2:0 (15:4, 15:10), 2:0 (15:10, 15:8)

ZSS JSW KOKS Radlin – UKS „1” Jaworzno II 2:0 (15:6, 15:8) 2:0 (18:16, 18:16)

 

II turniej

ZSS JSW KOKS Radlin – SP Porąbka 2:0 (15:7, 17:15), 2:0 (15:9, 15:6)

ZSS JSW KOKS Radlin – UKS „1” Jaworzno II 2:1 (8:15, 15:11, 12:10), 2:0 (15:7, 15:8)

 

Tabela:

1. ZSS JSW KOKS Radlin – 16 pkt 253:166

2. UKS „1” Jaworzno II – 11 pkt 219:229

3. SP Porąbka – 9 pkt 167:244

 

Wyniki IV etapu „dwójek” w ramach rozgrywek Minisiatkówki:

 

Grupa 36

I turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin I – LKPS Borowno 2:1 (15:13, 7:15, 12:10)

ZSS JSW KOKS Radlin I – UKS „1” Jaworzno II 2:0 (15:11, 15:9)

ZSS JSW KOKS Radlin I - MOSM Tychy III 2:0 (15:6, 15:6)

 

II turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin I – LKPS Borowno 0:2 (9:15, 12:15)

ZSS JSW KOKS Radlin I – UKS „1” Jaworzno II 2:0 (15:11, 15:7)

ZSS JSW KOKS Radlin I - MOSM Tychy III 2:0 (15:3, 15:12)

 

Tabela:

1. LKPS Borowno – 11 pkt 188:108

2. ZSS JSW KOKS Radlin I – 11 pkt 175:133

3. UKS „1” Jaworzno II – 8 pkt 141:170

4. MOSM Tychy III – 6 pkt 99:192

 

Grupa 33

I turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin V – MKS Będzin S.A II 0:2 (8:15, 12:15)

ZSS JSW KOKS Radlin V – UKS „1” Jaworzno III 2:0 (15:13, 15:13)

ZSS JSW KOKS Radlin V - SP 6 AMS Jastrzębie II 0:2 94:15, 8:15)

 

II turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin V – MKS Będzin S.A II 0:2 (7:15, 9:15)

ZSS JSW KOKS Radlin V – UKS „1” Jaworzno III 2:0 (15:10, 15:11)

ZSS JSW KOKS Radlin V - SP 6 AMS Jastrzębie II 0:2 (7:15, 7:15)

 

Tabela:

1. MKS Będzin S.A II – 12 pkt 183:108

2. SP 6 AMS Jastrzębie II – 10 pkt 165:126

3. ZSS JSW KOKS Radlin V – 8 pkt 122:167

4. UKS „1” Jaworzno III – 6 pkt 111:180

 

Dobre wyniki osiągnęli uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie reprezentujący nasz klub w I turnieju w IV etapie rozgrywek „dwójek” minisiatkówki.

 

Grupa 33

ZSS JSW KOKS Radlin V – MKS Będzin S.A II 0:2 (8:15, 12:15)

ZSS JSW KOKS Radlin V – UKS „1” Jaworzno III 2:0 (15:13, 15:13)

ZSS JSW KOKS Radlin V - SP 6 AMS Jastrzębie II 0:2 (4:15, 8:15)

 

Tabela

1. MKS Będzin S.A II – 6 pkt 90:65

2. SP 6 AMS Jastrzębie II – 5 pkt 88:66

3. ZSS JSW KOKS Radlin V – 4 pkt 62:86

4. UKS „1” Jaworzno III – 3 pkt 64:90

 

Grupa 36

ZSS JSW KOKS Radlin I - LKPS Borowno 2:1 (15:13, 7:15, 12:10)

ZSS JSW KOKS Radlin I - UKS „1” Jaworzno II 2:0 (15:11, 15:9)

ZSS JSW KOKS Radlin I - MOSM Tychy III 2:0 (15:6, 15:6)

 

Tabela

1. ZSS JSW KOKS Radlin I – 6 pkt 94:70

2. LKPS Borowno – 5 pkt 98:59

3. UKS „1” Jaworzno II – 4 pkt 68:80

4. MOSM Tychy III – 3 pkt 43:94

 

Wyniki III etapu rozgrywek minisiatkówki "dwójki"

 

I turniej:

 

ZSS JSW KOKS Radlin I – Jastrzębie Borynia IV 2:0 (15:8, 15:2)

ZSS JSW KOKS Radlin III - SP 3 MUKS Sari Żory I 2:1 (12:15, 14:16, 7:11)

ZSS JSW KOKS Radlin I – SP 3 MUKS Sari Żory I 2:0 (15:4, 15:7)

ZSS JSW KOKS Radlin III – Jastrzębie Borynia IV 0:2 (13:15, 14:16)

ZSS JSW KOKS Radlin I – ZSS JSW KOKS Radlin III 2:0 (15:4, 15:2)

 

II turniej:

 

ZSS JSW KOKS Radlin I – Jastrzębie Borynia IV 2:0 (15:7, 15:8)

ZSS JSW KOKS Radlin III - SP 3 MUKS Sari Żory I 2:0 (15:10, 15:7)

ZSS JSW KOKS Radlin I – SP 3 MUKS Sari Żory I 2:0 (15:7, 15:6)

ZSS JSW KOKS Radlin III – Jastrzębie Borynia IV 0:2 (12:15, 14:16)

ZSS JSW KOKS Radlin I – ZSS JSW KOKS Radlin III 2:0 (15:8, 15:3)

 

Tabela

 

1. ZSS JSW KOKS Radlin I – 12 pkt 180:66

2. Jastrzębie Borynia IV – 10 pkt 155:166

3. ZSS JSW KOKS Radlin III – 8 pkt 139:175

4. SP 3 MUKS Sari Żory I – 6 pkt 130:197

 

I turniej:

 

ZSS JSW KOKS Radlin II - SP 6 AMS Jastrzębie II 0:2 (7:15, 5:15)

ZSS JSW KOKS Radlin II - “Wolę Volley” Świętochłowice II 0:2 (7:15, 6:15)

ZSS JSW KOKS Radlin II - UKS Trójka Mikołów 0:2 (9:15, 13:15)

ZSS JSW KOKS Radlin II - Sikret Gliwice II 0:2 (3:15, 11:15)

 

II turniej:

 

ZSS JSW KOKS Radlin II - SP 6 AMS Jastrzębie II 0:2 (13:15, 5:15)

ZSS JSW KOKS Radlin II – “Wolę Volley” Świętochłowice II 0:2 (11:15, 10:15)

ZSS JSW KOKS Radlin II – UKS Trójka Mikołów 2:0 (15:13, 15:6)

ZSS JSW KOKS Radlin II - Sikret Gliwice II 2:0 (15:0, 15:0)

 

Tabela.

 

1. SP 6 AMS Jastrzębie II – 16 pkt 240:94

2. “Wolę Volley” Świętochłowice II – 14 pkt 205:146

3. ZSS JSW KOKS Radlin II – 10 pkt 160:199

4. UKS Trójka Mikołów – 10 pkt 148:202

5. Sikret Gliwice II – 6 pkt 93:205

 

I turniej:

 

ZSS JSW KOKS Radlin IV – “Wolę Volley” Świętochłowice I 0:2 (5:15, 11:15)

ZSS JSW KOKS Radlin IV – Jastrzębie Borynia I 0:2 (9:15, 9:15)

ZSS JSW KOKS Radlin IV – MOSM Tychy III 1:2 (15:13, 12:15, 4:11)

 

II turniej:

 

ZSS JSW KOKS Radlin IV – “Wolę Volley” Świętochłowice I 0:2 (9:15, 11:15)

ZSS JSW KOKS Radlin IV – Jastrzębie Borynia I 2:1 (17:15, 9:15, 4:11)

ZSS JSW KOKS Radlin IV – MOSM Tychy III 0:2 (13:15, 8:15)

 

Tabela

 

1. Jastrzębie Borynia I – 12 pkt 211:165

2. MOSM Tychy III – 10 pkt 185:174

3. “Wolę Volley” Świętochłowice I – 8 pkt 195:188

4. ZSS JSW KOKS Radlin IV – 6 pkt 136:200

 

I turniej:

 

ZSS JSW KOKS Radlin V – Sikret Gliwice I 2:0 (17:15, 15:8)

ZSS JSW KOKS Radlin V – SP Porąbka 1:2 (15:2, 12:15, 8:11)

ZSS JSW KOKS Radlin V – SP 6 AMS Jastrzębie I 0:2 (12:15, 11:15)

ZSS JSW KOKS Radlin V – Jastrzębie Borynia III 2:1 (15:3, 12:15, 11:8)

 

II turniej:

 

ZSS JSW KOKS Radlin V – Sikret Gliwice I 2:0 (15:0, 15:0)

ZSS JSW KOKS Radlin V – SP Porąbka 1:2 (9:15, 15:12, 11:8)

ZSS JSW KOKS Radlin V – SP 6 AMS Jastrzębie I 0:2 (7:15, 11:15)

ZSS JSW KOKS Radlin V – Jastrzębie Borynia III 2:1 (10:15, 15:6, 11:9)

 

Tabela

1. SP 6 AMS Jastrzębie I – 15 pkt 261:187

2. ZSS JSW KOKS Radlin V – 12 pkt 243:205

3. SP Porąbka – 12 pkt 239:223

4. Jastrzębie Borynia III – 11 pkt 234:237

5. Sikret Gliwice I – 6 pkt 112:247

 

ZSS JSW KOKS Radlin wygrywamy grupę w ramach III etapu rozgrywek minisiatkówki "czwórek"

Wyniki I turnieju:

ZSS JSW KOKS Radlin – MOSM Tychy 2:1 (15:7, 14:16, 11:6)
ZSS JSW KOKS Radlin – SV MOSIR Zabrze 2:0 (15:0, 15:0)

II turniej
ZSS JSW KOKS Radlin – MOSM Tychy 1:2 (12:15, 15:6, 8:11)
ZSS JSW KOKS Radlin – SV MOSIR Zabrze 2:0 (15:0, 15:0)

 

Tabela:
1. ZSS JSW KOKS Radlin - 7 pkt 135:61
2. MOSM Tychy – 7 pkt 121:75
3. SV MOSIR Zabrze – 4 pkt 0:120

 

Wyniki II-ich turniejów II etapu rozgrywek „dwójek”

 

ZSS JSW KOKS Radlin I - MOSM Tychy III 2:0 (15:7, 15:4)

ZSS JSW KOKS Radlin I - SP 3 Sari Żory III 2:0 (15:5, 15:5)

ZSS JSW KOKS Radlin I - UKS Trójka Mikołów 2:0 (15:6, 15:5)

 

Tabela

1. ZSS JSW KOKS Radlin I – 12 pkt 180:64

2. MOSM Tychy III– 9 pkt 149:140

3. UKS Trójka Mikołów – 9 pkt 133:149

4. SP 3 Sari Żory III – 6 pkt 70:180

 

ZSS JSW KOKS Radlin II – MOSM Tychy II 2:0 (15:6, 15:6)

ZSS JSW KOKS Radlin II – Jastrzębie Borynia III 2:0 (15:7, 15:8)

ZSS JSW KOKS Radlin II – Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (15:1, 15:9)

ZSS JSW KOKS Radlin II – SP 3 MUKS Sari Żory I 2:0 (15:4, 15:6)

 

Tabela

1. ZSS JSW KOKS Radlin II – 16 pkt 258:136

2. SP 3 MUKS Sari Żory I – 13 pkt 242:225

3. Jastrzębie Borynia III – 13 pkt 215:208

4. Siatkarz Beskid Skoczów – 10 pkt 191:257

5. MOSM Tychy II – 8 pkt 170:251

 

ZSS JSW KOKS Radlin III – MOSM Tychy I 0:2 (14:16, 11:15)

ZSS JSW KOKS Radlin III - Sikret Gliwice IV 2:0 (16:14, 15:12)

ZSS JSW KOKS Radlin III - Wolę Volley Św-ce I 2:1 (10:15, 15:11, 11:6)

ZSS JSW KOKS Radlin III - SP 6 AMS Jastrzębie I 0:2 (13:15, 9:15)

 

Tabela

1. Wolę Volley Św-ce I – 14 pkt 263:210

2. SP 6 AMS Jastrzębie I – 13 pkt 253:236

3. ZSS JSW KOKS Radlin III – 12 pkt 224:224

4. MOSM Tychy I – 12 pkt 255:260

5. Sikret Gliwice IV – 9 pkt 175:240

 

ZSS JSW KOKS Radlin IV – SP 6 AMS Jastrzębie II 2:0 (15:13, 15:10)

ZSS JSW KOKS Radlin IV - Sikret Gliwice I 0:2 (9:15, 10:15)

ZSS JSW KOKS Radlin IV - Jastrzębie Borynia V 2:0 (15:11, 15:8)

 

Tabela

1. Sikret Gliwice I – 11 pkt 180:119

2. SP 6 AMS Jastrzębie II – 10 pkt 165:130

3. ZSS JSW KOKS Radlin IV – 9 pkt 158:149

4. Jastrzębie Borynia V – 6 pkt 77:180

 

ZSS JSW KOKS Radlin V – Jastrzębie Borynia IV 0:2 (15:17, 8:15)

ZSS JSW KOKS Radlin V - SP Porąbka I 2:0 (15:9, 15:12)

ZSS JSW KOKS Radlin V - MOSM Tychy VI 2:1 (11:15, 15:3, 11:8)

ZSS JSW KOKS Radlin V - Wolę Volley Św-ce II 1:2 (15:13, 9:15, 6:11)

 

Tabela

1. Jastrzębie Borynia IV – 16 pkt 252:165

2. Wolę Volley Św-ce II– 13 pkt 249:234

3. ZSS JSW KOKS Radlin V – 12 pkt 229:219

4. SP Porąbka I – 11 pkt 225:218

5. MOSM Tychy VI – 8 pkt 124:249

 

Wyniki II i I etapu rozgrywek „czwórek”

 

II etap – I turniej

ZSS JSW KOKS RadlinMOSM Tychy 1:2 (12:15, 18:16, 11:13)

ZSS JSW KOKS RadlinUKS Trójka Mikołów II 2:0 (15:6, 15:1)

ZSS JSW KOKS Radlin - SV MOSiR Zabrze 2:0 (15:3, 15:10)

 

II etap – II turniej

ZSS JSW KOKS RadlinMOSM Tychy 2:1 (17:19, 15:11, 11:8)

ZSS JSW KOKS RadlinUKS Trójka Mikołów II 2:0 (15:5, 15:4)

ZSS JSW KOKS Radlin - SV MOSiR Zabrze 2:0 (15:10, 15:7)

 

Tabela

1. ZSS JSW KOKS Radlin – 11 pkt 204:128

2. MOSM Tychy – 10 pkt 203:185

3. SV MOSiR Zabrze – 9 pkt 144:146

4. UKS Trójka Mikołów II – 5 pkt 78:180

 

I etap – I turniej

ZSS JSW Koks Radlin – UKS “3” Mikołów I 2:0 (15:4, 15:8)

ZSS JSW Koks Radlin - MKS Czechowice 2:0 (15:4, 15:3)

ZSS JSW Koks Radlin - Jastrzębski Węgiel III 2:0 (15:3, 15:3)

 

I etap – II turniej

ZSS JSW Koks Radlin – UKS “3” Mikołów I 2:0 (15:12, 15:10)

ZSS JSW Koks Radlin – MKS Czechowice 2:0 (15:5, 15:11)

ZSS JSW Koks Radlin – Jastrzębski Węgiel III 2:0 (15:6, 15:7)

 

Tabela

1. ZSS JSW Koks Radlin – 12 pkt 180:76

2. UKS “3” Mikołów I – 9 pkt 154:161

3. MKS Czechowice – 8 pkt 135:158

4. Jastrzębski Węgiel III – 7 pkt 116:190

 

Wyniki II etapu rozgrywek „dwójek”

 

I turniej

 

ZSS JSW KOKS Radlin I - MOSM Tychy III 2:0 (15:10, 15:5)

ZSS JSW KOKS Radlin I - SP 3 Sari Żory III 2:0 (15:2, 15:3)

ZSS JSW KOKS Radlin I - UKS Trójka Mikołów 2:0 (15:6, 15:5)

 

Tabela

 

1. ZSS JSW KOKS Radlin I – 6 pkt 90:31

2. UKS Trójka Mikołów – 5 pkt 74:77

3. MOSM Tychy III – 4 pkt 77:79

4. SP 3 Sari Żory III – 3 pkt 36:90

 

ZSS JSW KOKS Radlin II – MOSM Tychy II 2:0 (15:9, 15:3)

ZSS JSW KOKS Radlin II – Jastrzębie Borynia III 2:1 (10:15, 15:9, 11:6)

ZSS JSW KOKS Radlin II – Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (15:9, 15:3)

ZSS JSW KOKS Radlin II – SP 3 MUKS Sari Żory I 2:1 (15:8, 16:18, 11:9)

 

Tabela

 

1. ZSS JSW KOKS Radlin II – 8 pkt 138:89

2. SP 3 MUKS Sari Żory I – 7 pkt 138:109

3. Jastrzębie Borynia III – 6 pkt 110:115

4. Siatkarz Beskid Skoczów – 5 pkt 93:124

5. MOSM Tychy II – 4 pkt 79:121

 

ZSS JSW KOKS Radlin III – MOSM Tychy I 2:0 (15:13, 15:6)

ZSS JSW KOKS Radlin III - Sikret Gliwice IV 0:2 (8:15, 8:15)

ZSS JSW KOKS Radlin III - Wolę Volley Św-ce I 1:2 (15:11, 11:15, 8:11)

ZSS JSW KOKS Radlin III - SP 6 AMS Jastrzębie I 2:0 (15:8, 15:13)

 

Tabela

 

1. Wolę Volley Św-ce I – 7 pkt 137:118

2. SP 6 AMS Jastrzębie I – 7 pkt 131:117

3. ZSS JSW KOKS Radlin III – 6 pkt 110:107

4. MOSM Tychy I – 5 pkt 113:128

5. Sikret Gliwice IV – 5 pkt 85:106

 

ZSS JSW KOKS Radlin IV – SP 6 AMS Jastrzębie II 0:2 (5:15, 12:15)

ZSS JSW KOKS Radlin IV - Sikret Gliwice I 1:2 (12:15, 15:8, 5:11)

ZSS JSW KOKS Radlin IV - Jastrzębie Borynia V 2:0 (15:8, 15:5)

 

Tabela

 

1. SP 6 AMS Jastrzębie II – 6 pkt 90:45

2. Sikret Gliwice I – 5 pkt 82:70

3. ZSS JSW KOKS Radlin IV – 4 pkt 79:77

4. Jastrzębie Borynia V – 3 pkt 31:90

 

ZSS JSW KOKS Radlin V – Jastrzębie Borynia IV 0:2 (7:15, 11:!5)

ZSS JSW KOKS Radlin V - SP Porąbka I 2:0 (15:13, 15:11)

ZSS JSW KOKS Radlin V - MOSM Tychy VI 2:0 (15:4, 15:4)

ZSS JSW KOKS Radlin V - Wolę Volley Św-ce II 1:2 (15:13, 9:15, 7:11)

 

Tabela

 

1. Jastrzębie Borynia IV – 8 pkt 127:70

2. ZSS JSW KOKS Radlin V – 6 pkt 109:101

3. SP Porąbka I – 6 pkt 108:100

4. Wolę Volley Św-ce II – 6 pkt 122:124

5. MOSM Tychy VI – 4 pkt 49:120

 

 

W piątek 05.02.2016r w SP nr 27 ul. Gomułki 16A w Gliwicach o godz. 16:00 rozpoczyna się pierwszy turniej II etapu dwójek o puchar „KINDER + SPORT”. Nasz klub reprezentuje komplet pięciu drużyn.

 

Wyniki I etapu:

 

Grupa 11

 

I turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin I - SP 6 AMS Jastrzębie I 2:0 (15:5, 15:6)

ZSS JSW KOKS Radlin I - Wolę Volley Św-ce II 2:0 (15:0, 15:6)

ZSS JSW KOKS Radlin I - MOSM Tychy V 2:0 (15:6, 15:3)

ZSS JSW KOKS Radlin I - Jastrzębie Borynia V 2:0 (15:6, 15:4)

 

II turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin I - SP 6 AMS Jastrzębie I 2:0 (15:7, 15:4)

ZSS JSW KOKS Radlin I - Wolę Volley Św-ce II 2:0 (15:2, 15:5)

ZSS JSW KOKS Radlin I - MOSM Tychy V 2:0 (15:3, 15:6)

ZSS JSW KOKS Radlin I - Jastrzębie Borynia V 2:0 (15:3, 15:2)

 

Tabela

1. ZSS JSW KOKS Radlin I – 16 pkt 240:68

2. SP 6 AMS Jastrzębie I – 14 pkt 225:193

3. Wolę Volley Św-ce II – 12 pkt 203:211

4. Jastrzębie Borynia V – 10 pkt 185:242

5. MOSM Tychy V – 8 pkt 111:240

 

Grupa 7

 

I turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin II - MOSM Tychy I 2:1 (15:8, 13:15, 11:8)

ZSS JSW KOKS Radlin II - SP 3 Sari Żory IV 2:0 (15:9, 15:6)

ZSS JSW KOKS Radlin II - Sikret Gliwice I 2:0 (15:6, 15:13)

ZSS JSW KOKS Radlin II - SP 6 AMS Jastrzębie III 2:0 (15:12, 15:6)

 

II turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin II - MOSM Tychy I 2:0 (15:9, 15:12)

ZSS JSW KOKS Radlin II - SP 3 Sari Żory IV 2:0 (15:7, 15:7)

ZSS JSW KOKS Radlin II - Sikret Gliwice I 2:1 (15:10, 13:15, 11:6)

ZSS JSW KOKS Radlin II - SP 6 AMS Jastrzębie III 2:1 (9:15, 15:9, 11:7)

 

Tabela

1. ZSS JSW KOKS Radlin II – 16 pkt 263:147

2. Sikret Gliwice I – 14 pkt 210:177

3. MOSM Tychy I – 12 pkt 215:201

4. SP 6 AMS Jastrzębie III – 10 pkt 173:235

5. SP 3 Sari Żory IV – 8 pkt 133:242

 

Grupa 9

 

I turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin III - Sikret Gliwice II 2:0 (15:9, 15:12)

ZSS JSW KOKS Radlin III - Jastrzębie Borynia III 2:0 (15:6, 15:10)

ZSS JSW KOKS Radlin III - MOSM Tychy III 2:0 (15:9, 15:5)

ZSS JSW KOKS Radlin III - SP 3 Sari Żory II 2:0 (15:8, 15:3)

 

II turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin III - Sikret Gliwice II 2:0 (15:5, 15:8)

ZSS JSW KOKS Radlin III - Jastrzębie Borynia III 2:0 (15:13, 15:10)

ZSS JSW KOKS Radlin III - MOSM Tychy III 0:2 (13:15, 12:15)

ZSS JSW KOKS Radlin III - SP 3 Sari Żory II 2:0 (15:8, 15:2)

 

Tabela

1. ZSS JSW KOKS Radlin III – 15 pkt 235:136

2. Sikret Gliwice II – 13 pkt 254:200

3. Jastrzębie Borynia III – 12 pkt 209:262

4. MOSM Tychy III – 11 pkt 225:243

5. SP 3 Sari Żory II – 9 pkt 130:232

 

Grupa 10

 

I turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin IV - SP 3 Sari Żory I 1:2 (11:15, 15:10, 5:11)

ZSS JSW KOKS Radlin IV - Jastrzębie Borynia IV 0:2 (8:15, 6:15)

ZSS JSW KOKS Radlin IV - MOSM Tychy IV 1:2 (13:15, 15:13, 2:11)

 

II turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin IV - SP 3 Sari Żory I 0:2 (9:15, 9:15)

ZSS JSW KOKS Radlin IV - Jastrzębie Borynia IV 0:2 (14:16, 12:15)

ZSS JSW KOKS Radlin IV - MOSM Tychy IV 2:0 (15:11, 15:2)

 

Tabela

1. Jastrzębie Borynia IV – 12 pkt 181:107

2. SP 3 Sari Żory I – 9 pkt 144:162

3. ZSS JSW KOKS Radlin IV – 8 pkt 161:169

4. MOSM Tychy IV – 7 pkt 134:181

 

Grupa 12

I turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin V - Jastrzębie Borynia I 2:0 (15:9, 15:12)

ZSS JSW KOKS Radlin V - MOSM Tychy VI 2:1 (13:15, 15:13, 11:5)

ZSS JSW KOKS Radlin V - Wolę Volley Św-ce I 0:2 (11:15, 5:15)

ZSS JSW KOKS Radlin V - Sikret Gliwice III 2:1 (16:18, 15:9, 11:3)

 

II turniej:

ZSS JSW KOKS Radlin V - Jastrzębie Borynia I 2:0 (15:12, 15:7)

ZSS JSW KOKS Radlin V - MOSM Tychy VI 2:0 (15:5, 15:12)

ZSS JSW KOKS Radlin V - Wolę Volley Św-ce I 0:2 (11:15, 6:15)

ZSS JSW KOKS Radlin V - Sikret Gliwice III 2:0 (15:5, 15:3)

 

Tabela

1. Jastrzębie Borynia I – 15 pkt 239:156

2. Wolę Volley Św-ce I – 15 pkt 235:149

3. ZSS JSW KOKS Radlin V – 12 pkt 214:214

4. MOSM Tychy VI – 9 pkt 191:254

5. Sikret Gliwice III – 9 pkt 161:258

 

Wszystkim zawodnikom oraz trenerowi Kamilowi Wierzgoniowi gratulujemy awansu do II etapu i trzymamy kciuki za kolejne zwyciestwa :)

 

 

Minisiatkówka wystartowała!

 

Nasi najmłodsi siatkarze reprezentujący barwy ZSS JSW Koks Radlin bardzo pewnie rozpoczęli rozgrywki minisiatkówki w kategorii "czwórki" chłopców w ramach rozgrywek o Mistrzostwo Województwa Śląskiego - 1 etap. Po zdecydowanej i dobrej grze pokonaliśmy w I turnieju zespoły: UKS “3” Mikołów I, MKS Czechowice oraz Jastrzębski Węgiel III.

 

ZSS JSW Koks Radlin vs UKS “3” Mikołów I 2:0 (15:4,15:8)

ZSS JSW Koks Radlin vs MKS Czechowice 2:0 (15:4,15:3)

ZSS JSW Koks Radlin vs Jastrzębski Węgiel III (15:3,15:3)


 

Minisiatkówka 2015

 

W drugim etapie rozgrywek minisiatkówki reprezentujące nasz klub drużyny zaprezentowały się na bardzo dobrym poziomie.
W kategorii dwójek nasz zespół, w obu rozegranych turniejach, wygrał wszystkie spotkania i zajął pierwsze miejsce w swojej grupie.
Również w kategorii trójek nasi zawodnicy okazali się niepokonani, awansując do kolejnej fazy rozgrywek z pierwszego miejsca w swojej grupie.

Trzecia faza rozgrywek, tak jak poprzednie, składa się z dwóch turniejów. Zespół trójek wygrał rywalizację w swojej grupie i awansował do dalszych rozgrywek. W kategorii dwójek nasz zespół po pierwszym turnieju zajmuje pierwsze miejsce w grupie.

Wyniki :

II etap
Dwójki: http://szps.pl/do-cignicia/Minisiatk%C3%B3wka-2015/Tabela-wynik%C3%B3w-turnieju-Minisiatk%C3%B3wki--Dw%C3%B3jki-ch%C5%82opc%C3%B3w-II-etap-2015/
Trójki: http://szps.pl/do-cignicia/Minisiatk%C3%B3wka-2015/Tabela-wynik%C3%B3w-turnieju-Minisiatk%C3%B3wki--Tr%C3%B3jki-ch%C5%82opc%C3%B3w-II-etap/

III etap
Dwójki: http://szps.pl/do-cignicia/Minisiatk%C3%B3wka-2015/Tabela-wynik%C3%B3w-turnieju-Minisiatk%C3%B3wki-Dw%C3%B3jki-Ch%C5%82opc%C3%B3w-III-etap-2015/
Trójki: http://szps.pl/do-cignicia/Minisiatk%C3%B3wka-2015/Tabela-wynik%C3%B3w-turnieju-Minisiatk%C3%B3wki--Tr%C3%B3jki-ch%C5%82opc%C3%B3w-III-etap-2015/





W miniony weekend zakończył się pierwszy etap rozgrywek minisiatkówki w kategorii dwójek i trójek, w tym sezonie reprezentują nas dwie drużyny.

W obu kategoriach nasze zespoły okazały się niepokonane, wygrywając wszystkie spotkania w swoich grupach i awansując do dalszych rozgrywek.

Składy:
Dwójki – Granieczny Maksymilian, Rakowski Dominik, Lechowicz Jakub, trener Marek Przybysz
Trójki – Komorek Dominik, Martyna Marcin, Buchta Mateusz, Orzelski Marcin, trener Witold Słanina

 

 

 

 

 

04.04.2013

 

W sezonie 2012/13 w ogólnopolskich rozgrywkach mini siatkówki Kinder+Sport udział bierze 5 drużyn.

 

W najmłodszej kategorii -„dwójek” pierwszy zespół tworzą Kozub Maciek, Łaciok Szymon i Szulkowski Kacper, a drugi Dzierżęga Wiktor, Bednorz Szymon i Machnik Sebastian w jednym turnieju wystąpił również Kurowski Wiktor. W pierwszym etapie obydwie drużyny awansowały bez problemu z drugich miejsc do kolejnej rundy. Z drugiego etapu do półfinału Mistrzostw Śląska awansowały obydwa zespoły, a „jedynka” wygrała wszystkie swoje mecze pewnie awansując z pierwszego miejsca w grupie. Kolejne etapy w kwietniu.

 

W kategorii trójek dwa zespoły tworzą chłopcy z klasy piątej. „Jedynka” to Michalski Jakub, Konieczny Kamil, Kokot Mateusz i Łopatka Emanuel, a „dwójka” Wróblewski Dominik, Dziwoki Marcin, Dygdoń Jakub i Konopka Jasiu. W rozegranych do tej pory dwóch etapach obydwa zespoły nie doznały jeszcze porażki, pewnie awansując z pierwszych miejsc do półfinału wojewódzkiego.

 

W najstarszej z kategorii czyli „czwórek” rywalizację z rówieśnikami toczy jeden zespół w składzie Bugajski Jakub, Granieczny Beniamin, Grygiel Filip, Skupień Daniel, Tkocz Mateusz i Walawski Kacper. Drużynę reprezentowali również Wilk Rafał, Kmieciak Szymon i Wojaczek Marek. W rozegranych do tej pory czterech turniejach chłopcy nie doznali jeszcze porażki pewnie pokonując inne zespoły, awansując do półfinału wojewódzkiego. Zespół „czwórek” walczy w tym roku o trzecie z kolei złoto na Śląsku(w dwójkach i trójkach finały były wewnętrzną rywalizacja dwóch zespołów z Radlina) i awans na Mistrzostwa Polski.

 

Trenerem chłopców „dwójek” i „czwórek” jest Bartosz Frątczak, a „trójkami” opiekuje się Witold Słanina.

 

Zdjęcia z turnieju "dwójek" który odbył się w Radlinie 22 marca można oglądać zakładce galeria.    (http://www.skgornik.radlin.pl/?turniej-minisiatkowki-dwojek-radlin-2013,139 )

 

 

03.08.2012


W dniach 1-2.07.2012 obył się finał 19 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Kinder + Sport. Miejscem turnieju tradycyjnie było Zabrze. W kategorii trójek nasi zawodnicy zajęli 4 miejsce. Zespół wystąpił w składzie: Grygiel Filip, Bugajski Jakub, Granieczny Beniamin, Zabielny Filip,
tenerem jest Bartosz Frątczak.

 

Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Jasieniak Gdańsk
2. AKS Rzeszów
3. UMKS MOS Wola Warszawa
4. SK Górnik Radlin


15.05.2012


13.05.2012 w Mikołowie odbył się finał Mistrzostw Śląska w Minisiatkówce chłopców Kinder + Sport 2012. Złoty i srebrny medal w kategorii trójek (12- latków)
zdobyli uczniowie reprezentujący Zespół Szkół Sportowych oraz Siatkarski Klub Górnik Radlin.
I miejsce zajęła trójka w składzie : Grygiel Filip, Bugajski Jakub, Wilk Rafał i rezerwowy Zabielny Filip;
II miejsce zajęła trójka w składzie: Granieczny Beniamin, Walawski Kacper, Tkocz Mateusz i rezerwowy Skupień Daniel.

W kategorii dwójek (11- latków) nasi zawodnicy zajęli :
III miejsce – dwójka w składzie: Michalski Jakub, Wróblewski Dominik;
VII miejsce – dwójka w składzie : Dziwoki Marcin, Konieczny Kamil i rezerwowy Konopka Jan;
Zwycięska drużyna uzyskała awans na lipcowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Zabrzu. Zespoły, które zajęły miejsca 2 i 3 wezmą udział w barażach, które odbędą się w Kędzierzynie Koźlu w dniu 26.05.2012 r. Trenerem zespołów jest Bartosz Frątczak.

W kategorii czwórek (13-latków) zespół prowadzony przez trenera Witolda Słaninę zajął IV miejsce. Zespół występował w składzie: Heliosz Dawid, Opiełka Michał, Samsel Szymon, Robakowski Jakub, Dzierżęga Piotr, Matczak Dominik.

 

 

08.12.2011

 

Mikołajkowy turniej mini piłki siatkowej chłopców w ramach projektu „Siatkówka – nauka, plus wychowanie”.
7 grudnia w Domu Sportu w Radlinie odbył się Mikołajkowy turniej organizowany przez Zespół Szkół Sportowych i Siatkarski Klub Górnik Radlin. Zawody otworzyła Pani Dyrektor Zespołu Szkół mgr Beata Klima. W turnieju uczestniczyły zespoły z Będzina opiekun Przemysław Segieta (3 drużyny),  Raciborza opiekun Marcin Polowczyk (3 drużyny) i Radlina (4 drużyny). Chłopcy rywalizowali w zespołach trzyosobowych na boiskach 7x4.5 metra  i siatce 2.20 cm. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy po 5 zespołów, gdzie grano systemem każdy z każdym. Dwa najlepsze zespoły z grup zagrały  ze sobą w półfinale, a pozostałe drużyny o poszczególne miejsca. W meczach o wejście do finału drużyna MKS MOS Będzin I pokonała ZSS Radlin IV,  a chłopcy z ZSS Radlin I  zwyciężyli swoich młodszych kolegów z drużyny ZSS Radlin II. W meczu o trzecie miejsce zagrały ze sobą dwie drużyny  złożone z chłopców klasy piątej. Lepsi po zaciętym meczu okazali się Jakub Bugajski, Filip Grygiel, Szymon Kmieciak , Filip Zabielny i to oni  zajęli III miejsce. Na IV uplasowała się drużyna w składzie Granieczny Benjamin, Walawski Kacper, Tkocz Mateusz i Wilk Rafał. W finale pierwszy zespół ZSS pokonał MKS MOS Będzin I i tym samym wygrał cały turniej. Zwycięska trójka to chłopcy z klasy szóstej  Samsel Szymon, Heliosz Dawid  i Michał Opiełka. Drużyny otrzymały w nagrodę za miejsca na podium koszulki, czapeczki i torby, a wszyscy uczestnicy zawodów słodkie niespodzianki. 
Organizatorami Turnieju byli trenerzy Zespołu Szkół Sportowych Witold Słanina i Bartosz Frątczak, a w sędziowaniu pomagali chłopcy z klas gimnazjalnych Daniel Gilner i Szymon Orzoł.

 

 

 

 

07.09.2011



W miniony weekend zakończyła się 17 edycja Ogólnopolskiego Turnieju
Minisiatkówki Kinder + sport. Miejscem turnieju tradycyjnie było Zabrze.
Złote medale w kategorii dwójek zdobyli uczniowie Zespołu Szkół Sportowych
oraz zawodnicy SK Górnik Radlin, zespół dwójek wstępował w składzie :
Filip Grygiel, Jakub Bugajski i rezerwowy Benjamin Granieczny.
Trenerem zespołu jest Bartosz Frątczak.

W sobotę w I i II etapie rozgrywek grupowych nasz zespół wygrał z UKS Kania Gostyń, UKS BIS Mirzec, METRO Warszawa, UKS Jasieniak Gdańsk, i doznał porażki z zespołem z Serbinów Biała Podlaska.

W III etapie rozgrywek grupowych (niedziela) nasi zawodnicy wygrali z MOS Wola Warszawa i SP 19 Kędzierzyn-Koźle oraz przegrali z UKS Piast Krotoszyn, w półfinale zwycięstwo z UKS Jasieniak Gdańsk 25:18, a w finale zwycięstwo i rewanż za porażkę w rozgrywkach grupowych z UKS Piast Krotoszyn 25:16.

W nagrodę za zajęcie I miejsca nasi zawodnicy pojadą do Pragi na mecze reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy siatkarzy (dwa spotkania dziennie w tym mecze reprezentacji Polski z Niemcami, Bułgarią i Słowacją), obserwacja treningu kadry Polski oraz sesja zdjęciowa z zawodnikami i zwiedzanie Pragi. W piątek (09.09.11) przed wyjazdem do Pragi udział w sparingu
ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i wspólny trening z Sebastianem Świderskim.






31.05.2011

28 maja odbył się finał Mistrzostw Śląska w mini siatkówce chłopców pod
patronatem Kinder+ Sport i Sebastiana Świderskiego.
Miejscem turnieju były Pyskowice hala im. Huberta Wagnera. Złoty i srebrny
medal w kategorii dwójek (11 latków) zdobyli uczniowie reprezentujący
Zespół Szkół Sportowych w Radlinie oraz Siatkarski Klub Górnik Radlin.
I miejsce dwójka w składzie Grygiel Filip, Bugajski Jakub + rezerwowy Wilk Rafał
II miejsce dwójka w składzie Granieczny Benjamin, Walawski Kacper + rezerwowy Kmieciak Szymon
Na etapie półfinałów udział zakończyła udział dwójka w składzie Tkocz Mateusz, Skupień Daniel
Zwycięska drużyna uzyskała awans na wrześniowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Zabrzu.
Srebrni medaliści wezmą udział w barażach, gdzie także powalczą o awans na MP.
Mistrzowie Śląska w drodze po tytułu przegrali tylko jedno spotkanie w meczu grupowym podczas
finału ulegli swoim kolegom z ZSS biorąc jednak rewanż w meczu finałowym.
Rozgrywki trwają od marca w tym czasie odbyły się: 4 turnieje eliminacyjne (39 zespołów),
2 turnieje półfinałowe, turniej finałowy(8 drużyn).
Trenerem zespołów jest Bartosz Frątczak.
Piąte miejsce w kategorii trójek (12 latków) zdobył zespół w składzie Heliosz Dawid,
Samsel Szymon, Dzierżęga Piotr, Adamczyk Bartosz
Na etapie półfinałów udział w rozgrywkach zakończył zespół w składzie Opiełka Michał,
Robakowski Piotr, Warzecha Robert, Skaba Olaf i Matczak Dominik.
Chłopcy trenowani są przez Witolda Słaninę.


Powered by Quick.CMS